AnasayfaEski ParşömenSSSKullanıcı GruplarıKayıt OlGiriş yap

Paylaş | 

Ekim.

YazarMesaj
Ekim Çelikay
Gryffindor IV. Sınıf
Gryffindor IV. Sınıf

Mücadele Tarafı : LİENA.
Sihirsel Soy : Muggle Doğumlu
Evcil Hayvanı : 4 su kaplumbağası vardı, çok büyüdüklerinde annesi dereye bıraktı...

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
91/100  (91/100)
Düello Gücü:
0/0  (0/0)

MesajKonu: Ekim.   Perş. Tem. 14, 2011 1:42 pm

* Sihir Dünyasını düşününce aklınıza gelen şeyler ve size hissettirdikleri nelerdir?
Eğlenceli parıldak bir dünya falan. Hmm, güçlü hissettiriyor, bir de özel.

* Geniş bir labirentte kayboldunuz. Vakit gece. Ne yapardınız, neler hissederdiniz?
Korkarım. Gece dışarıda olmaktan hoşlanmam ve labirentleri de hiç sevmem. Yine de bir sınav gibi olduğunu düşünerek sakin kalmaya çalışırım ve bildiğim büyüleri kullanarak çıkışa ulaşmayı amaçlarım.

* Üç Büyücü Turnuvasına katıldınız ve ilk göreviniz ejderhadan kurtulup altın yumurtayı almak. Ve rakipleriniz sizden çok daha güçlü. Ne yapardınız, nasıl bir stratejiyle ejderhanın karşısına çıkardınız ve neler hissederdiniz?
Ejderhadan korksam da rakiplerimin benden daha güçlü olması benim umrumda olmaz, hırslıyımdır ve kendimin farkındayım, yapabileceklerimi ve yapamayacaklarımı biliyorum, bu yüzden beni aşan işlere kalkışmam. Dikkatim yumurtada olur, hızlı olmaya çalışarak ona ulaşmayı hedeflerim.

* Seçme şansınız olsa hangisini seçerdiniz, sebebiyle birlikte belirtiniz? Mürver Asayı mı? Görünmezlik Pelerinini mi? Diriltme Taşını mı?
Mürver Asa. Yani en güçlü sihirsel malzemelerden biri, güç de kontrol edilebildiğinde güzel bir şey.

& Diğer karakterim Ramona Lindström, puanı 91. Ama Alperen ve Sıla olan kurgumuz gereğince IV. Sınıf Gryffindor olursam sevinirim.
Jamie Lea d'Estaign
Cadı
Cadı

Doğum tarihi : 13/08/92
Evcil Hayvanı : Faruk K

MesajKonu: Geri: Ekim.   Perş. Tem. 14, 2011 2:18 pm

Gryffindor!

Ekim.
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» 4 Ekim RAW Sonuçları