Phoenix ! ~ Harry Potter Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaEski ParşömenLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Kurgu için

3 posters
YazarMesaj
Jamie Lea d'Estaign
Cadı
Cadı
Jamie Lea d'Estaign

Doğum tarihi : 13/08/92
Evcil Hayvanı : Faruk K

Kurgu için Empty
MesajKonu: Kurgu için   Kurgu için Icon_minitimePerş. Tem. 14, 2011 11:56 am

Benim fikrim geldi Kurgu için Icon_cheers Merak edilmesin kimseyi kışkırtmadım ve korkulmasın puanlama ile ilgili de değil Kurgu için 626852 Daha çok site içi rpleri arttırmak ve site kurgusunu geliştirmek için. Site kurgusu değişti ama bununla ilgili pek rp yapılmadı. Öncelikle Ojufemi d'Estaign karakteri ile sergi açıp tüm karakterleri davet etmeyi planlıyorum. Ve o rpyi site kurgusu için vampirlerin basmasını planlıyorum. Bu tür kurgular site kurgusuna yararlı olur. Bunun dışında site kurgusuna üyelerini dahil etmeyen çoğu site gibi olmayalım da diyorum. Ya da kurgusu tek bir kişi ya da adminlerin tanıdığı yahut bizzat adminlerin olduğu bir kaç kişi etrafında dönen siteler gibi de... Bunun için de üyeleri kurguya davet edelim. Ama ilan panosunda hadi şu rpye gelen var mı diye değil. Her iki haftada bir aktif olan, rp yapan bir karakter seçip sadece o karaktere özel site kurgusuna uyumlu kurgu yaparak. Bu hem üyelerin özel hissetmesini sağlar hem de diğer üyeleri de teşvik ederiz. Örneğin Feodora karakterini iyice inceleyip ona göre siteye uygun bir kurgu bulup ya da son yaptığı şeylere uygun olarak bir kurgu yapıp rp yapabiliriz. Mesela Feodora'yı kurtadamların kaçırdığı bir rp yapılır sonra onu kurtarma rpsine geçilir. Bunu sadece öğrencilere değil yetişkinlere de yapabiliriz. Gelecek sefere de başka bir üye seçer ve ona göre yaparız. Tabii beni kısıtlıyorsun, nasıl beni seçrsin diyen üyeler için de önce bunu soracağız. Sizi seçtik istiyor musunuz diye falan. Kurgu için 135151
Archill Thomas Caliente
░Emekli Hogwarts Müdürü ░
░Emekli Hogwarts Müdürü ░
Archill Thomas Caliente

Doğum tarihi : 24/12/90
Mücadele Tarafı : Aydınlık~
Sihirsel Soy : Safkan~

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Kurgu için Left_bar_bleue100/100Kurgu için Empty_bar_bleue  (100/100)
Düello Gücü:
Kurgu için Left_bar_bleue50/60Kurgu için Empty_bar_bleue  (50/60)

Kurgu için Empty
MesajKonu: Geri: Kurgu için   Kurgu için Icon_minitimePerş. Tem. 14, 2011 4:29 pm

Ben beğendim. Hemen yapmaya başlayalım. Very Happy
https://phoenix-ro.yetkin-forum.com
Jamie Lea d'Estaign
Cadı
Cadı
Jamie Lea d'Estaign

Kurgu için Empty
MesajKonu: Geri: Kurgu için   Kurgu için Icon_minitimePerş. Tem. 14, 2011 4:33 pm

Tamam sakin, biliyorum müthiş fikirler çıkıyor ortaya bu beyinden Kurgu için 797480 Hemen kısa kestim beğenmişliği u.u Fikir zaten benim değil, Yasmün'ün onu da söyleyeyim de zuhaha Neslihan ve Cansu'nun fikrini de alıp yapalım derim O_O
Aleida Widmore
Kemik Torbası Sahibesi & Yönetici
Aleida Widmore

Mücadele Tarafı : Widmore.
Sihirsel Soy : Safkan.
Evcil Hayvanı : Kedi - Ralph.

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Düello Gücü:
Kurgu için Left_bar_bleue0/0Kurgu için Empty_bar_bleue  (0/0)

Kurgu için Empty
MesajKonu: Geri: Kurgu için   Kurgu için Icon_minitimePerş. Tem. 14, 2011 8:48 pm

Evet çok hoş. Site içinde en çok rp yapanlara ödül olur bir anlamda.
Jamie Lea d'Estaign
Cadı
Cadı
Jamie Lea d'Estaign

Kurgu için Empty
MesajKonu: Geri: Kurgu için   Kurgu için Icon_minitimePerş. Tem. 14, 2011 10:00 pm

Herhalde Neslihan da katılır, emin olamıyorum ^^ Cam silip, DM rpsi yaptıktan sonra Yan Kurgularda başlığı açıyorum o zaman ben şu Baskın için Razz Üyeleri rpye katmayı da yönetimden duyurularda bir açıp üyelerin nabzını tutmak için de başlık açabilirim sanırım o.o [Ne biçim cümle olmuş la bu o.O] Bakalım onlar ne diyor, onlar da beğenir mi gibi o.o
Aleida Widmore
Aleida Widmore

Mücadele Tarafı : Widmore.
Sihirsel Soy : Safkan.
Evcil Hayvanı : Kedi - Ralph.

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Düello Gücü:
Kurgu için Left_bar_bleue0/0Kurgu için Empty_bar_bleue  (0/0)

Kurgu için Empty
MesajKonu: Geri: Kurgu için   Kurgu için Icon_minitimePerş. Tem. 14, 2011 10:51 pm

Yalnız ben bu hafta rp yapamayacağım, pazartesiye dek. çok kıskandım sizi *.*
Jamie Lea d'Estaign
Cadı
Cadı
Jamie Lea d'Estaign

Kurgu için Empty
MesajKonu: Geri: Kurgu için   Kurgu için Icon_minitimePerş. Tem. 14, 2011 10:53 pm

Zaten katılımcılar belli olsun öyle başlarık rpye beybi *-* Çok hoşuma gitti yalnız kurgum, ben asla böyle kurgular bulamam normalde de zuhaha Bu arada Günlükte dediğim şey sorun olmaz dimi yahu o.O

Kurgu için
1 sayfadaki 1 sayfası