Phoenix ! ~ Harry Potter Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaEski ParşömenLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Eylül Ünal

2 posters
YazarMesaj
Eylül Ünal
Slytherin IV. Sınıf
Slytherin IV. Sınıf
Eylül Ünal

Doğum tarihi : 04/01/97
Mücadele Tarafı : Sonbahar.
Sihirsel Soy : Melez.

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Eylül Ünal Left_bar_bleue98/100Eylül Ünal Empty_bar_bleue  (98/100)
Düello Gücü:
Eylül Ünal Left_bar_bleue0/0Eylül Ünal Empty_bar_bleue  (0/0)

Eylül Ünal Empty
MesajKonu: Eylül Ünal   Eylül Ünal Icon_minitimeÇarş. Tem. 13, 2011 11:37 pm

* Sihir Dünyasını düşününce aklınıza gelen şeyler ve size hissettirdikleri nelerdir?
Çok fazla iyiler. Gereksiz mugglelar. Fazlasıyla sorumluluk. Yorucu işler. Zavallılar ve benim gibi güçlüler.
* Geniş bir labirentte kayboldunuz. Vakit gece. Ne yapardınız, neler hissederdiniz?
Beni bir labirent mi korkutacak? Elbette çıkmanın kolay yollarını bulurum. Karanlıktan falan korkmam ben. Karanlık ruhumu yansıtıyor zaten.
* Üç Büyücü Turnuvasına katıldınız ve ilk göreviniz ejderhadan kurtulup altın yumurtayı almak. Ve rakipleriniz sizden çok daha güçlü. Ne yapardınız, nasıl bir stratejiyle ejderhanın karşısına çıkardınız ve neler hissederdiniz?
Korkmazdım bir kere. Birçok büyü biliyorum. Ejderhayı öldürürdüm kısaca. Daha kesin bir çözüm yolu bence.
* Seçme şansınız olsa hangisini seçerdiniz, sebebiyle birlikte belirtiniz? Mürver Asayı mı? Görünmezlik Pelerinini mi? Diriltme Taşını mı?
Mürver asayı tabiki. O kadar güçlü bir asayı almayarak aptallık etmem heralde.

4. Sınıf olmak istiyorum.
Desiree Schult dördüncü karakteridir.
Jamie Lea d'Estaign
Cadı
Cadı
Jamie Lea d'Estaign

Doğum tarihi : 13/08/92
Evcil Hayvanı : Faruk K

Eylül Ünal Empty
MesajKonu: Geri: Eylül Ünal   Eylül Ünal Icon_minitimePerş. Tem. 14, 2011 12:08 am

Slytherin!

Eylül Ünal
1 sayfadaki 1 sayfası