AnasayfaEski ParşömenSSSKullanıcı GruplarıKayıt OlGiriş yap

Paylaş | 

Sıla.

YazarMesaj
Sıla Önder
Gryffindor IV. Sınıf
Gryffindor IV. Sınıf

Mücadele Tarafı : Alperen.
Sihirsel Soy : Bunun kanı bulanık, dibi görünmüyor.

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
100/100  (100/100)
Düello Gücü:
0/0  (0/0)

MesajKonu: Sıla.    Çarş. Tem. 13, 2011 9:01 pm

* Sihir Dünyasını düşününce aklınıza gelen şeyler ve size hissettirdikleri nelerdir?
Yıllardır yaşadığım muggle dünyasıyla kıyaslandığında çok daha iyi olduğu kesin. Bir kere benim gibi üşengeç bir insanı Accio büyüsüyle tanıştırdı ve hayatım değişti. Her neyse, genelde ciddi bir insan olmamama rağmen sihir dünyasını çok ciddiye alıyorum. Konsantrasyon bozukluğu, az pratik vb. şeylerin büyü yaparken nasıl sonuçlara yol açabileceğinin bilincindeyim ve bunlara mahal vermemek için sürekli çalışıyor, okuyorum.

* Geniş bir labirentte kayboldunuz. Vakit gece. Ne yapardınız, neler hissederdiniz?
Açıkçası ilk başta korkardım. Zaten kim olsa korkar, öyle değil mi? Oradan oraya amaçsızca gezinmemi önlemek için geçtiğim yerlere bir tür işaret bırakarak çıkışı bulmaya çalışırdım. Sanırım en mantıklısı bu.

* Üç Büyücü Turnuvasına katıldınız ve ilk göreviniz ejderhadan kurtulup altın yumurtayı almak. Ve rakipleriniz sizden çok daha güçlü. Ne yapardınız, nasıl bir stratejiyle ejderhanın karşısına çıkardınız ve neler hissederdiniz?
Daha güçlü olabilirler tabii, mümkündür. Ancak bu benim dikkatimi dağıtmaz. Fazla cesur biri olduğum söylenemez ama hırslıyımdır, bu da en az cesaret kadar gerekli o anda. Ayrıca neler yapabileceğimin, kapasitemin farkındayım, bu da başka bir artı. Sanırım tüm dikkatimi yumurtaya verirdim, ejderhayı yeteri kadar oyalayıp kafasını karıştırdıktan sonra yumurtayı alırdım.

* Seçme şansınız olsa hangisini seçerdiniz, sebebiyle birlikte belirtiniz? Mürver Asayı mı? Görünmezlik Pelerinini mi? Diriltme Taşını mı?
Görünmezlik Pelerini ne işime yarayacak ki? Birtakım büyülerle de görünmezlik etkisi yaratmak mümkün. Oysa hiçbir büyü ölüleri geri getirmez. Bu yüzden Diriltme Taşı olurdu seçeceğim.

*Puanım 100 olarak geçirilebilir mi? Bkz. Lorraine Pelletier. Ha bir de şey, Alperen ile kurgumuz var, 4. sınıf ve Ravenclaw olursam sevinirim.
Jamie Lea d'Estaign
Cadı
Cadı

Doğum tarihi : 13/08/92
Evcil Hayvanı : Faruk K

MesajKonu: Geri: Sıla.    Perş. Tem. 14, 2011 12:16 am

Aleida Widmore demiş ki:
Ravenclaw alımları bir süreliğine durdurulmuştur.

Karakteriniz Ravenclaw dışında Hufflepuff gibi duruyor ama Alperen kullanıcısı ile olan kurgunuz ve onun karakterinin Hufflepuff'a pek uymamasından dolayı;

Gryffindor!

Sıla.
1 sayfadaki 1 sayfası