Phoenix ! ~ Harry Potter Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaEski ParşömenLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Online RP'ye Katılım?

+24
Raven Orlov
Desdemona Markov
Ysebel Moore
Edgar Seignour
Jason Carrington
Lilija Romanova
Darja Romanova
M. Serenity Bennett
Hermia Günercel
Henrich Iloulian
Judas Darshkov
Aurélie D'Amours
Asana Qinghai
Nora
Oxana Radoslava
Veronica Ventera
Austin Jankovics
Quentin Spencer Rodney
Roxanne Martha
Joseph Màphael
Jane Claudine MacBeth
Doğa Günercel
Laudine Swenian
James Dean Caliente
28 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4  Sonraki

Sizce online yapılan bir RP'ye haber vermeden katılım olabilir mi?
Evet, genel bir RP alanıysa olabilir.
Online RP'ye Katılım? - Sayfa 2 Empty33%Online RP'ye Katılım? - Sayfa 2 Empty
 33% [ 19 ]
Hayır, RP'ler özeldir, olamaz.
Online RP'ye Katılım? - Sayfa 2 Empty67%Online RP'ye Katılım? - Sayfa 2 Empty
 67% [ 38 ]
Toplam Oylar : 57

Anket kapatıldı

YazarMesaj
Oxana Radoslava
Ravenclaw VI. Sınıf
Ravenclaw VI. Sınıf
Oxana Radoslava

Doğum tarihi : 13/08/92
Mücadele Tarafı : Rerörerö
Sihirsel Soy : Safkan

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Online RP'ye Katılım? - Sayfa 2 Left_bar_bleue100/100Online RP'ye Katılım? - Sayfa 2 Empty_bar_bleue  (100/100)
Düello Gücü:
Online RP'ye Katılım? - Sayfa 2 Left_bar_bleue0/0Online RP'ye Katılım? - Sayfa 2 Empty_bar_bleue  (0/0)

Online RP'ye Katılım? - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: Online RP'ye Katılım?   Online RP'ye Katılım? - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi Tem. 09, 2011 10:10 pm

Aslında bu tür rp çok yerde yapılmadığı ya da yapılsa bile çoğu kişi gerçekten bokunu çıkarttığı için kötü gibi geliyor olabilir. ^^ Ama dedim ya bu sitede öyle kişiler yok gibi ve ben bunu yapmış biri olarak gerçekten zevkli olduğunu söyleyebilirim. Çekingen rpciler için de -birine rp yapalım mı diyemeyecek kadar utangaçlar- çok iyi bir şey. ^^
Roxanne Martha
Hufflepuff V. Sınıf
Hufflepuff V. Sınıf
Roxanne Martha

Doğum tarihi : 28/08/92
Mücadele Tarafı : Ne Olduğumu Bilirsin Sen.
Sihirsel Soy : Safkan.

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Online RP'ye Katılım? - Sayfa 2 Left_bar_bleue95/100Online RP'ye Katılım? - Sayfa 2 Empty_bar_bleue  (95/100)
Düello Gücü:
Online RP'ye Katılım? - Sayfa 2 Left_bar_bleue0/0Online RP'ye Katılım? - Sayfa 2 Empty_bar_bleue  (0/0)

MesajKonu: Geri: Online RP'ye Katılım?   Online RP'ye Katılım? - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi Tem. 09, 2011 10:11 pm

Quentin Spencer Rodney demiş ki:
Gerçek hayatla hala karıştıran var mı bu sanal alemi ya? E atalarımız ne demiş Roxanne bak senin anlayacağın türden söylüyorum ; akıl yaşta değil baştadır.

*Bu işi tartışma konusu yapmak istemezdim ama abartınca bende abartmak durumunda kalıyorum normal olarak.

Olayı kişiselleştirme lütfen. Akıl yaşta mıdır başta mıdır orasını bilemem. Atasözlerinin çoğu birbiriyle çakışır ama dikkatini çekerim. Bu da insanların hep farklı şeyleri düşünmeleri ve farklı şeyleri yaşamalarından kaynaklanır. Sen farklı düşünüyorsun, ben farklı düşünüyorum. Sana kızgın olduğum tek konu *salak* kelimendir. Kim olursan ol, iması bile hiç kimseye yapılamaz bunun. Uyarı sebebi, ban sebebidir. Karşındakini ne kadar anlamak istemesende ona SALAK DAVRANIYORSUN denmez. Haddi değildir, hem yakışmaz ki. Sen kendine yakıştırabildiysen ne ala. Sözüm yok yani. Kırıldım bu sözüne sadece. Düşüncelerine de saygım var. Anlamak istemiyorsan da benim problemim değil artık. Anlasan da artık anladım demezsin zaten, bununda farkındayım.
Nora
Vampir
Vampir
Nora

Doğum tarihi : 26/10/94
Mücadele Tarafı : kendim

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Online RP'ye Katılım? - Sayfa 2 Left_bar_bleue96/100Online RP'ye Katılım? - Sayfa 2 Empty_bar_bleue  (96/100)
Düello Gücü:

MesajKonu: Geri: Online RP'ye Katılım?   Online RP'ye Katılım? - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi Tem. 09, 2011 10:11 pm

Ne olursa olsun şahsen hayatımda hiç izinsiz bir rp ye danılabilen bir site gördüm ne böyle bir düşünce. Kaç siteye üye olduğumu bir ben bir Ekin bir de Gülşah ve kuzenim bilir. Nage de çok güzel açıklamış eğer izin olursa tam izin olur dalmaya ve zaten şuan onu oylamıyor muyuz? Evet ya da hayır bu kadar. Yok ona dalıyım ona dalmayayım olmaz.

Canım sıkılıyor demiştim ama bak kuzen eğlenicek bişeyler çıktı galiba bana. İzinsiz rpg'ye dalmak ha? Güldürmeyin beni...
Joseph Màphael
Gryffindor VI. Sınıf
Gryffindor VI. Sınıf
Joseph Màphael

Mücadele Tarafı : Sessizlik.
Sihirsel Soy : safkan.
Evcil Hayvanı : zula, siyah bir danua.

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Online RP'ye Katılım? - Sayfa 2 Left_bar_bleue100/100Online RP'ye Katılım? - Sayfa 2 Empty_bar_bleue  (100/100)
Düello Gücü:

MesajKonu: Geri: Online RP'ye Katılım?   Online RP'ye Katılım? - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi Tem. 09, 2011 10:17 pm

Deniz'in söylediği siteyi biliyorum. Hatta onun dışında şu twilight rp sitelerinin birinde de vardı bu olay. Okul diye bir başlık vardı herkes oraya yazardı. Tamam, belki güzeldi ancak rpci dediğin kendi kurgusunu hazırladığı gibi kurgusundaki efektleri de hazırlamalı. Mesela yalnız başına gölün kenarında intihar etmek isteyen bir karakter yağmurlu havayı düşünürken başkası güneşli bir günde sevgilisiyle piknik yapardı. Bu yüzden karışıklık çıkardı. Zaten o sistemi sevmeme nedenim de bu karışıklıktı. Rplerimiz bizim hayal gücümüzün eseri. Tamam belki sizin için özgürlüktür o, anlarım. Ancak o özgürlüğünüzü benim dar görüşlü rplerimde uygulamayın yeter. Çünkü ben kendimi sınırlamayı seviyorum ve bu şekilde eğleniyorum.
Asana Qinghai
Gryffindor IV. Sınıf
Gryffindor IV. Sınıf
Asana Qinghai

Mücadele Tarafı : Nihat Doğan
Evcil Hayvanı : Çin'den hediye gelen Dengiz adını koyduğu efsanevi Feng Huang kuşudur.

MesajKonu: Geri: Online RP'ye Katılım?   Online RP'ye Katılım? - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi Tem. 09, 2011 10:17 pm

Bence kurgu başlıklarının yanında serbest rp başlıkları da açılsın. Kurgu başlıklarına dalınmasın ama serbest olanlarda herkes kafasına göre takılsın. Çoook eskiden mesela başlıkta belirtirdik ''Dalmayın'' diye ama o zamanlar kurgu rpleri enderdi. Şimdi kurgular çoğunlukta olduğundan tersi belirtilebilir bence.
https://phoenix-ro.yetkin-forum.com/t7561-yedisibirarada#171933
Oxana Radoslava
Ravenclaw VI. Sınıf
Ravenclaw VI. Sınıf
Oxana Radoslava

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Düello Gücü:

MesajKonu: Geri: Online RP'ye Katılım?   Online RP'ye Katılım? - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi Tem. 09, 2011 10:18 pm

Felsefe'de bildiğim kadarı ile bu yoktu. Admin her yeni günü mesaj olarak atar, hava durumunu falan hatırlatırdı. İşte orası tamamen adminin elinde olan bir şey. Sitelerin zaten genel olarak hava durumu falan var adminlerin ayarladığı, onu üye de kafasına gre yapamaz. ^^
Quentin Spencer Rodney
Hufflepuff V. Sınıf & Sınıf Başkanı
Quentin Spencer Rodney

Doğum tarihi : 22/11/96
Mücadele Tarafı : me.
Sihirsel Soy : Saf.

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Online RP'ye Katılım? - Sayfa 2 Left_bar_bleue97/100Online RP'ye Katılım? - Sayfa 2 Empty_bar_bleue  (97/100)
Düello Gücü:

MesajKonu: Geri: Online RP'ye Katılım?   Online RP'ye Katılım? - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi Tem. 09, 2011 10:20 pm

Joseph Màphael demiş ki:
Deniz'in söylediği siteyi biliyorum. Hatta onun dışında şu twilight rp sitelerinin birinde de vardı bu olay. Okul diye bir başlık vardı herkes oraya yazardı. Tamam, belki güzeldi ancak rpci dediğin kendi kurgusunu hazırladığı gibi kurgusundaki efektleri de hazırlamalı. Mesela yalnız başına gölün kenarında intihar etmek isteyen bir karakter yağmurlu havayı düşünürken başkası güneşli bir günde sevgilisiyle piknik yapardı. Bu yüzden karışıklık çıkardı. Zaten o sistemi sevmeme nedenim de bu karışıklıktı. Rplerimiz bizim hayal gücümüzün eseri. Tamam belki sizin için özgürlüktür o, anlarım. Ancak o özgürlüğünüzü benim dar görüşlü rplerimde uygulamayın yeter. Çünkü ben kendimi sınırlamayı seviyorum ve bu şekilde eğleniyorum.

Hatun anlattı işte budur.
Roxanne Martha
Hufflepuff V. Sınıf
Hufflepuff V. Sınıf
Roxanne Martha

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Online RP'ye Katılım? - Sayfa 2 Left_bar_bleue95/100Online RP'ye Katılım? - Sayfa 2 Empty_bar_bleue  (95/100)
Düello Gücü:

MesajKonu: Geri: Online RP'ye Katılım?   Online RP'ye Katılım? - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi Tem. 09, 2011 10:21 pm

Nora; Gülebilirsiniz efendim. Ne demek. Dalga geçebilirsiniz ama saf rp buydu. İnkar edebilirsiniz ama şuanki rp durumu tamamen bunlardan türedi. Siz geçmişinizi inkar ediyorsanız , dalga geçiyorsanız , artık gülün bence de.

*

Joseph bak haklısın ama onu da düzeltiyorlardı. Mesela her başlık için bir hava durumu vardı, Mesela Pazartesi günü admin yazardı yukarıya; Hogwarts ve çevresi için Güneşli, Londra için Yağmurlu, Bilmem neresi için bulutlu gibi. Hatta Hp-rpg de de her başlığın üzerinde yazardı zaten hava durumu. Paralı site olduğundan sanırım kodlarla yapılıyordu. Anasayfadaki her başlık için ayrı hava durumu vardı falan filan.

En son Roxanne Martha tarafından C.tesi Tem. 09, 2011 10:22 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Aurélie D'Amours
Hufflepuff V. Sınıf
Hufflepuff V. Sınıf
Aurélie D'Amours

Doğum tarihi : 04/11/94
Evcil Hayvanı : Beyaz baykuşu var.

Bilgiler
Quidditch Mevkiî: Vurucu
Rpg Puanı:
Online RP'ye Katılım? - Sayfa 2 Left_bar_bleue98/100Online RP'ye Katılım? - Sayfa 2 Empty_bar_bleue  (98/100)
Düello Gücü:

MesajKonu: Geri: Online RP'ye Katılım?   Online RP'ye Katılım? - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi Tem. 09, 2011 10:22 pm

Asana Qinghai demiş ki:
Bence kurgu başlıklarının yanında serbest rp başlıkları da açılsın. Kurgu başlıklarına dalınmasın ama serbest olanlarda herkes kafasına göre takılsın. Çoook eskiden mesela başlıkta belirtirdik ''Dalmayın'' diye ama o zamanlar kurgu rpleri enderdi. Şimdi kurgular çoğunlukta olduğundan tersi belirtilebilir bence.

Bence de bu olabilir. Ben ilk başta hayır dedim ama ilk Rp'ye başladığım site öyle bir yere benziyordu ve evet çok zevkliydi. Alıntısını yaptığım arkadaşla aynı düşüncedeyim.
Joseph Màphael
Gryffindor VI. Sınıf
Gryffindor VI. Sınıf
Joseph Màphael

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Düello Gücü:

MesajKonu: Geri: Online RP'ye Katılım?   Online RP'ye Katılım? - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi Tem. 09, 2011 10:25 pm

Tamam da Roxanne (Reyhan dı sanırım) sizin bu özgürlükçü rp anlayışınız ile biraz fazla çelişmiyor mu? Sonuçta özgür olduğunuz için izinsiz başkalarının başlıklarına yazıyor ve bunu eğlenceli buluyorken adminin sınırlamalar koyduğu belli başlı bir başlığa rp bırakmanın güzelliğinden bahsediyorsunuz.
Nora
Vampir
Vampir
Nora

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Online RP'ye Katılım? - Sayfa 2 Left_bar_bleue96/100Online RP'ye Katılım? - Sayfa 2 Empty_bar_bleue  (96/100)
Düello Gücü:

MesajKonu: Geri: Online RP'ye Katılım?   Online RP'ye Katılım? - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi Tem. 09, 2011 10:27 pm

Hmm nasıl anlatabilirim.. Her şey değişir gelişir öyle değil mi? O zaman sen telefonu da ilk çıktığı haliyle kullan? En saf hali ya hani...

Şimdi bütün düzenleri bırakalım rpg'in ilk çıktığı zamanlara dönelim. Garip bir yorumdu kabul et bence... Hadi saf rpg yapalım panpalarr iksdééé Laughing Zaten oylar ortada.
Oxana Radoslava
Ravenclaw VI. Sınıf
Ravenclaw VI. Sınıf
Oxana Radoslava

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Düello Gücü:

MesajKonu: Geri: Online RP'ye Katılım?   Online RP'ye Katılım? - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi Tem. 09, 2011 10:33 pm

Umm, açıkçası ben birinin başlığına dalmaktan bahsettiğimi anımsamıyorum. Ortak alanlarda Göl, Bahçe gibi ortak açılan başlıklardan bahsettim.
Roxanne Martha
Hufflepuff V. Sınıf
Hufflepuff V. Sınıf
Roxanne Martha

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Düello Gücü:

MesajKonu: Geri: Online RP'ye Katılım?   Online RP'ye Katılım? - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi Tem. 09, 2011 10:34 pm

İkisini de gördüm Nora. İkisiyle de rpg yaptım. Kendimi Hogwartsta gerçekten öğrenci gibi hissettiğim zaman o zamanlardı. Sen nokia 52,10 ile suanki binbir çeşit özellikte olan şeyi kıyaslayamazsın burada, aynı şey değil. Asla olamazda.

Joseph yanlışın var , *Sonuçta özgür olduğunuz için izinsiz başkalarının başlıklarına
yazıyor ve bunu eğlenceli buluyorken adminin sınırlamalar koyduğu belli
başlı bir başlığa rp bırakmanın güzelliğinden bahsediyorsunuz.*

Bu tam olarak doğru değil. Eskiden böyleydi demek istedik biz. Artık bu yok malesef, adminler başlık açmıyorlar, kişiselleştiği için herkes kendi başlığını kendi açıyor. Ama bende sizinle ters düşmüyorum. Aynı şeyi söylüyorum özelse başlığın özel yaz, yazmıyorsan damlarız diyorum. Olay bundan ibaret özetle.
Quentin Spencer Rodney
Quentin Spencer Rodney

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Online RP'ye Katılım? - Sayfa 2 Left_bar_bleue97/100Online RP'ye Katılım? - Sayfa 2 Empty_bar_bleue  (97/100)
Düello Gücü:

MesajKonu: Geri: Online RP'ye Katılım?   Online RP'ye Katılım? - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi Tem. 09, 2011 10:39 pm

Ya öyle olur mu allah aşkına saçmalamayın. Orada dalabiliyoruz burada dalmıyoruz. Hem ne fark eder ha okul ha göl? Ya kurguya göre değişir bu iş. Ve ya mantık hatası bir de. Bu rp güzele benziyor dalayım da puan alayım amacınız herhalde. Böyle tanışma işi falanda olmaz. İlanlardan yazarsın kurgu ayarlarsın pm leşirsin öyle tanış. Hadi onu geçtim Tanışalım bölümü ne için var?
Joseph Màphael
Gryffindor VI. Sınıf
Gryffindor VI. Sınıf
Joseph Màphael

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Düello Gücü:

MesajKonu: Geri: Online RP'ye Katılım?   Online RP'ye Katılım? - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi Tem. 09, 2011 10:42 pm

Hım. Yanlışım varmış gibi görünmüyor. En azından malesef demenizden anladım. Ayrıca bu bir nevi tehdit içerikli değil mi? Sonuçta ister yazarım ister yazmam. Dalgın bir anıma denk gelir ve kimler arasında olduğunu yazmayı unuturum. İnsanlık hali. Ancak bu "Bak yaz kişileri yazmazsan dalarım rpne." gibilerinden cevaplar pek hoş değil. Bu benim hayal gücümle ortak çalışmam. Bir hata yüzünden başkalarının da dahil olması hoş değil. Ancak bana, o gün aynı kafede olmuştur benim karakterim ve olanları görmüştür hadi bununla ilgili rp yapalım deyip birkaç günkü olayı gördüğünden bahseden bir rp ile gel, eyvallah. Benim cevabım halen hayır. Ha tabi rplerime karışan olursa da artık o yokmuş gibi de yazmasını bilirim.
Nora
Vampir
Vampir
Nora

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Düello Gücü:

MesajKonu: Geri: Online RP'ye Katılım?   Online RP'ye Katılım? - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi Tem. 09, 2011 10:45 pm

Ya zaten tartışılacak bir şey yok oylar ortada, açık ve net.
Oxana Radoslava
Ravenclaw VI. Sınıf
Ravenclaw VI. Sınıf
Oxana Radoslava

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Düello Gücü:

MesajKonu: Geri: Online RP'ye Katılım?   Online RP'ye Katılım? - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi Tem. 09, 2011 10:48 pm

Poff, anlatamadım demiştim.^^

Bak şimdi, Göl kenarında iki başlık var. Onlar da şöyle olsun;

~Göl [adminin açtığı ortak alan başlığı]
~Bir Bulut Ayağıma Dolandı [Bizzat sitede bulunan başlık, benim başlığım, özel kurgu oluğu da zaten ayrı başlık olmasından belli]

Sen adminin açtığı başlığa dalmak için kimden izin isteyeceksin? Ortak alan. İstersen ikili kurgunu da gel ortak alanda yap, sana kalmış.Çok özelse kurgu yaptığın kişi ile rpde kimsenin onları görmeyeceği kuytu bir kşede olduğunuzu eklersiniz ~ki kimse de sizi rpde görmez olur~ istersen, kendini garantiye almak istersen, zel başlık açarsın. Benim dediğim sadece ortak alanlarda yapılan rplerin sanıldığı kadar salakça olmadığı. Rpnize sandığınız gibi kimse hobarey müdahale etmez siz istemedikçe. Ne bileyim siz oturuyorsunuz, ben ansızın geliyorum sırtına çıkıyorum, güreşiyorum olmaz. En fazla bir merhaba merhaba olur gördüğünüz zaman. E bu kadarına da tahammül edilmiyorsa zaten zel başlık açarsınız. ^^ Sonuç olarak zevkler tartışılmaz, ben ortak alandakini renkli buluyorum diye 'geri kafalı' da olmam ^^

Ve not; ben Nokia 3310 hastası bir kızım. Ondaki snake oyunu hiçbirinde yok. u__u
Quentin Spencer Rodney
Quentin Spencer Rodney

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Düello Gücü:

MesajKonu: Geri: Online RP'ye Katılım?   Online RP'ye Katılım? - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi Tem. 09, 2011 10:49 pm

Joseph Màphael demiş ki:
Hım. Yanlışım varmış gibi görünmüyor. En azından malesef demenizden anladım. Ayrıca bu bir nevi tehdit içerikli değil mi? Sonuçta ister yazarım ister yazmam. Dalgın bir anıma denk gelir ve kimler arasında olduğunu yazmayı unuturum. İnsanlık hali. Ancak bu "Bak yaz kişileri yazmazsan dalarım rpne." gibilerinden cevaplar pek hoş değil. Bu benim hayal gücümle ortak çalışmam. Bir hata yüzünden başkalarının da dahil olması hoş değil. Ancak bana, o gün aynı kafede olmuştur benim karakterim ve olanları görmüştür hadi bununla ilgili rp yapalım deyip birkaç günkü olayı gördüğünden bahseden bir rp ile gel, eyvallah. Benim cevabım halen hayır. Ha tabi rplerime karışan olursa da artık o yokmuş gibi de yazmasını bilirim.

Sonu dışında her şey doğru. Son cümle yi kendime göre çeviriyorum; benim rplerime dalmayın.
Roxanne Martha
Hufflepuff V. Sınıf
Hufflepuff V. Sınıf
Roxanne Martha

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Düello Gücü:

MesajKonu: Geri: Online RP'ye Katılım?   Online RP'ye Katılım? - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi Tem. 09, 2011 10:50 pm

Ya öyle olur mu allah aşkına saçmalamayın. Orada dalabiliyoruz burada dalmıyoruz. Hem ne fark eder ha okul ha göl? Ya kurguya göre değişir bu iş. Ve ya mantık hatası bir de. Bu rp güzele benziyor dalayım da puan alayım amacınız herhalde. Böyle tanışma işi falanda olmaz. İlanlardan yazarsın kurgu ayarlarsın pm leşirsin öyle tanış. Hadi onu geçtim Tanışalım bölümü ne için var?

Tanışma işi olmazmış. Ahahaha. Hiç kusura bakma ama; Âlası oluyordu. Muhteşemdi, olağanüstüydü. Anlatmanın kelimelerle ifade etmenin bile bu kadar zor olacağını sanmıyorum. Yaşamadan asla bilemezsin. Ama beni anlayan bunlarıda yaşayanlar var. Sen yaşamadığın için anlayamazsın, asla o hazzı tadamayacak olman çok acı. Ha aynı şeyler eğlence sever, çağırdığın kuzenin içinde geçerli. Umarım eğleniyorsundur Nora Wink

*

Joseph o mesajda yanlışın var ve birden fazla. Olayı kişiselleştiriyorsun cevap hakkı doğuyor, tehdit değil bu bir gerçekten zevk alma yöntemidir. Olayı özetledim. Yemin ederim ki tehdit yoktu, yanlış anlıyorsun ya da anlamak istemiyorsun. Yaz tabi ki. Benim görüşümde sana yakın zaten üstteki mesajlarımdan birisinde belirttim. Ayrıca haklısın yani insanlık halidir olabilir. Sadece düzelttim yani.

*

Oxana bence bu insanlar yaşamadıkları için hiç bir şeyini anlayamazlar. Çözemezler. Kesinlikle imkansız. Anlasalar bile anlamadım derler. Bak gör, bence uğraşma.
Oxana Radoslava
Ravenclaw VI. Sınıf
Ravenclaw VI. Sınıf
Oxana Radoslava

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Düello Gücü:

MesajKonu: Geri: Online RP'ye Katılım?   Online RP'ye Katılım? - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi Tem. 09, 2011 10:54 pm

Roxanna, aslında anlamazlar değil. Zevk meselesi sadece. Onlar bunu sevmiyor diye kötü olmazlar, dar kafalı da. Fakat en azından biz ortak alanlı rpyi seviyoruz diye 'geri kafalı' olarak nitelendirilmemesini isterdim. Kimseye ortak alanı sevdirmeye de çalışmıyorum sadece görüşümü savunmaya çabalıyorum, sev ya da sevme ama saygı duy ^^
Quentin Spencer Rodney
Quentin Spencer Rodney

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Düello Gücü:

MesajKonu: Geri: Online RP'ye Katılım?   Online RP'ye Katılım? - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi Tem. 09, 2011 10:56 pm

Hahayt ben mi çağırdım sanıyorsun? Beni görünce gelmiştir o ve çağırdıysam da sanane ki? O tadı almayayım ben böyle çok da eğleniyorum mutluyum. Sizin gibi süpriiiz ben geldim gibi çocukça şeylerle uğraşmayacağım.
Oxana Radoslava
Ravenclaw VI. Sınıf
Ravenclaw VI. Sınıf
Oxana Radoslava

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Düello Gücü:

MesajKonu: Geri: Online RP'ye Katılım?   Online RP'ye Katılım? - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi Tem. 09, 2011 10:58 pm

Ege biz zaten sürpriz biz geldik demiyoruz. Yazdıklarımı okuyup okumadığından şüphe ettim. Biz özel başlığa dalınmaz ama ortak başlığa dalınabilir diyoruz. Ortak başlık da adminin açtığı başlık olur diyoruz. Yani aslında oldukça basit bir şey. ^^
Nora
Vampir
Vampir
Nora

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Düello Gücü:

MesajKonu: Geri: Online RP'ye Katılım?   Online RP'ye Katılım? - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi Tem. 09, 2011 10:59 pm

Roxanne Martha demiş ki:

Tanışma işi olmazmış. Ahahaha. Hiç kusura bakma ama; Âlası oluyordu. Muhteşemdi, olağanüstüydü. Anlatmanın kelimelerle ifade etmenin bile bu kadar zor olacağını sanmıyorum. Yaşamadan asla bilemezsin. Ama beni anlayan bunlarıda yaşayanlar var. Sen yaşamadığın için anlayamazsın, asla o hazzı tadamayacak olman çok acı. Ha aynı şeyler eğlence sever, çağırdığın kuzenin içinde geçerli. Umarım eğleniyorsundur Nora Wink

*

Joseph o mesajda yanlışın var ve birden fazla. Olayı kişiselleştiriyorsun cevap hakkı doğuyor, tehdit değil bu bir gerçekten zevk alma yöntemidir. Olayı özetledim. Yemin ederim ki tehdit yoktu, yanlış anlıyorsun ya da anlamak istemiyorsun. Yaz tabi ki. Benim görüşümde sana yakın zaten üstteki mesajlarımdan birisinde belirttim. Ayrıca haklısın yani insanlık halidir olabilir. Sadece düzelttim yani.

*

Oxana bence bu insanlar yaşamadıkları için hiç bir şeyini anlayamazlar. Çözemezler. Kesinlikle imkansız. Anlasalar bile anlamadım derler. Bak gör, bence uğraşma.

Kimse beni çağırmadı TATLIM ben başlığı kendim buldum. Komiksin başka da yorumumum yok sana...
Roxanne Martha
Hufflepuff V. Sınıf
Hufflepuff V. Sınıf
Roxanne Martha

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Düello Gücü:

MesajKonu: Geri: Online RP'ye Katılım?   Online RP'ye Katılım? - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi Tem. 09, 2011 11:02 pm

Oxana Radoslava demiş ki:
Roxanna, aslında anlamazlar değil. Zevk meselesi sadece. Onlar bunu sevmiyor diye kötü olmazlar, dar kafalı da. Fakat en azından biz ortak alanlı rpyi seviyoruz diye 'geri kafalı' olarak nitelendirilmemesini isterdim. Kimseye ortak alanı sevdirmeye de çalışmıyorum sadece görüşümü savunmaya çabalıyorum, sev ya da sevme ama saygı duy ^^

Yazdıkların çok güzel, gayette güzel anlattın.

Bende aynısını söylüyorum saatlerdir.

Ama anlamıyorlar, gerçek anlamda zevk alsalar bile anlamayacaklar. Neden mi çünkü; gruplaşma var inkar etseler bile. Quentin denen şahsı muhterem anlasa da anlamamazlıktan geliyor, ya da gerçekten anlamıyor, saygı duyduğumu söyledim. Kime neyi kanıtlamaya çalışıyor emin değilim. İki saattir şu başlıkta aman ben 97 puan aldım , aman ben daha iyi yazarım, aman siz cocuksunuz ben yetişkinim imalarında bulunuyor. Sürekli olayı kişiselleştirip hepimize yayıyor. Bundan etkilenen en yakın arkadaşları arkadaş desteği ile, (bu değilse bile) kuzen desteği ile . Her neyse işte. Ego tatmini yapan Quentin başarılısın evladım. Başka bir ego tatmininde yine buyur. Kapım her zaman açık. İstediğin zaman ben mükemmelim diyebilirsin. Emin ol forumdaki herkes sana ve biricik kuzenin NORAYA tapıyorlar TATLILARIM.

(Dudley ve çetesi gibisiniz bu arada. Söylemeden geçemiycem. NoRRa Ve Qu^^anten)
Judas Darshkov
Slytherin V. Sınıf
Slytherin V. Sınıf
Judas Darshkov

Evcil Hayvanı : Simsiyah tüyleri olan zümrüt gözlü bir kedi

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Düello Gücü:

MesajKonu: Geri: Online RP'ye Katılım?   Online RP'ye Katılım? - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi Tem. 09, 2011 11:04 pm

Aslında bazı yerlere admin tarafından ortak alan başlığı açılabilir.

Bu arada sakin olun gençler.

En son Maximilian Darshkov tarafından C.tesi Tem. 09, 2011 11:08 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

Online RP'ye Katılım?
2 sayfadaki 4 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4  Sonraki
 Similar topics
-
» Yarışmaya Katılım Şartları
» Online Üye