Phoenix ! ~ Harry Potter Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaEski ParşömenLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Deja Schneider*

2 posters
YazarMesaj
Deja Schneider
Ravenclaw V. Sınıf
Ravenclaw V. Sınıf
Deja Schneider

Mücadele Tarafı : 3T
Sihirsel Soy : Safkan

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Deja Schneider* Left_bar_bleue100/100Deja Schneider* Empty_bar_bleue  (100/100)
Düello Gücü:
Deja Schneider* Left_bar_bleue0/0Deja Schneider* Empty_bar_bleue  (0/0)

Deja Schneider* Empty
MesajKonu: Deja Schneider*   Deja Schneider* Icon_minitimePerş. Tem. 07, 2011 6:38 pm

* Sihir Dünyasını düşününce aklınıza gelen şeyler ve size hissettirdikleri nelerdir?
Sihir ancak zeka ile birleşirse anlam kazanır bence. Aklınızı kullanabilme yetkiniz ne kadar gelişmişse o kadar da başarılı olursunuz. Zeka + Sihir = '' Başarı'' olarak görüyorum. - ve başarı'da benim hayatımda oldukça büyük bir yer kaplar.

* Geniş bir labirentte kayboldunuz. Vakit gece. Ne yapardınız, neler hissederdiniz?
Benim için pek problem olacağını düşünmüyorum. Buraya gelirken böyle bir ihtimali beynimde tasarlayıp ona göre önlemler almış olurdum zaten. Eğer - ki imkansız - öyle bir önlem alınmadıysa kurtulmak için gerekli olan büyüyü ben bundan çok önce öğrenmiş olurdum. Oradan çıkmak asla gözümde büyümezdi.

* Üç Büyücü Turnuvasına katıldınız ve ilk göreviniz ejderhadan kurtulup altın yumurtayı almak. Ve rakipleriniz sizden çok daha güçlü. Ne yapardınız, nasıl bir stratejiyle ejderhanın karşısına çıkardınız ve neler hissederdiniz?
Öncelikle... Heyecan yapacak bir şey yok. Sağlam ve kendine güvenen durmak çok önemli. Güç zeka ve pratiklik olmadan ne işe yarar ki... Belki onlar benden güç anlamında daha ileride olabilirler ama ben pratik ve işimi kolaylaştıracak stratejiler geliştirerek onları alt edebilirim. O stratejiyi daha önceden düşünmem. O an aklıma ilk gelen şey eminim ki zaten doğrudur.

* Seçme şansınız olsa hangisini seçerdiniz, sebebiyle birlikte belirtiniz? Mürver Asayı mı? Görünmezlik Pelerinini mi? Diriltme Taşını mı?
Üçüde birbirinden ihtişamlı... Bir o kadar da tehlikeli. Diriltme Taşına sahip olmak istemezdim. Çünkü doğanın bir kuralı kanunu varsa bunu değiştirmek doğru olmaz. Mürver Asa'yı kullanmak ise büyük bir irade gerektirir. Ne kadar zeki olduğumu düşünüyor olsam da bu ihtişama kapılmayacağıma denemeden söz veremem. O yüzden denememek en iyisi. Görünmezlik pelerini ise.. Doğru kullanılmadığı zaman insanın başına büyük dertler açabilir. Üçününde benim olmasını istemezdim. Zaten bir şeyleri böyle karşılıksız olarak almayı kabul etmem en başında... Hakederek çalışarak kazandığım şeyin benim için bir önemi ve değeri vardır.

Archill Thomas Caliente
░Emekli Hogwarts Müdürü ░
░Emekli Hogwarts Müdürü ░
Archill Thomas Caliente

Doğum tarihi : 24/12/90
Mücadele Tarafı : Aydınlık~
Sihirsel Soy : Safkan~

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Deja Schneider* Left_bar_bleue100/100Deja Schneider* Empty_bar_bleue  (100/100)
Düello Gücü:
Deja Schneider* Left_bar_bleue50/60Deja Schneider* Empty_bar_bleue  (50/60)

Deja Schneider* Empty
MesajKonu: Geri: Deja Schneider*   Deja Schneider* Icon_minitimePerş. Tem. 07, 2011 6:41 pm

Ravenclaw!
https://phoenix-ro.yetkin-forum.com

Deja Schneider*
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Deja Schneider*