Phoenix ! ~ Harry Potter Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaEski ParşömenLatest imagesKayıt OlGiriş yap

RPlerimi biraz daha kısalttım.. Geliniz..

2 posters
YazarMesaj
Quinn Malistaire
Gryffindor V. Sınıf
Gryffindor V. Sınıf
Quinn Malistaire

Mücadele Tarafı : Aydınlık.
Sihirsel Soy : Melez.
Evcil Hayvanı : Rudy. Bir Bukalemun.

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
RPlerimi biraz daha kısalttım.. Geliniz.. Left_bar_bleue100/100RPlerimi biraz daha kısalttım.. Geliniz.. Empty_bar_bleue  (100/100)
Düello Gücü:
RPlerimi biraz daha kısalttım.. Geliniz.. Left_bar_bleue0/0RPlerimi biraz daha kısalttım.. Geliniz.. Empty_bar_bleue  (0/0)

RPlerimi biraz daha kısalttım.. Geliniz.. Empty
MesajKonu: RPlerimi biraz daha kısalttım.. Geliniz..   RPlerimi biraz daha kısalttım.. Geliniz.. Icon_minitimeÇarş. Tem. 06, 2011 3:34 pm

Öncelikle selamlar..
Biraz ara verdiğimin farkındayım.. Bitirme tezimle uğraşıyorum şu günlerde..^^ Bütünleme sınavlarım felan da bitti. Ben normalde uzuun reepeeler yaparım. Ya yine konuları güzel olur da... Bu arada pek mutevazı olamıyorum bu konuda.. Kurgu konusunda üzerime tanımam ehu. Ama bu aralar yoğunum, yine de rpden vazgeçemiyorum. Kısa olabilir bundan sonra yazacağım reepeeler ama kurgu konusunda kesinlikle performansımdan bir şey kaybetmeyeceğime eminim.

Çok kısa olmayacak ama çok uzun da olmayacak hani. Kasmaya gerek yok. Amaç eğlenmek. Keyifler bilir işin doğrusu. Önemli olan repeenin kalitesi. Evet, bir kurgu bulalım. Macera olur, aşk olur, kavga olur.. Ama ben onları yontup değişik şeyle çıkarabilirim meydana, siz sadece fikir verin gerisi kolay. Hatta fikir vermeseniz bile olur.. İsteyin yeter öhm.. Bu aralar listemi yeniliyorum. Çünkü reelde kendimi yeniliyorum madem karakterimde de yenileyeyim dedim. Önemli olan burada eğlenmek ve beraber olmak.. Neticede.. Öhm, kimler benimle kurgu yapmak ister, reepee yane ? (:
James Dean Caliente
Gryffindor VI. Sınıf & Sınıf Başkanı
Gryffindor VI. Sınıf & Sınıf Başkanı
James Dean Caliente

Doğum tarihi : 24/12/90
Mücadele Tarafı : Keyfine göre.
Sihirsel Soy : Melez.

Bilgiler
Quidditch Mevkiî: Kovalayıcı
Rpg Puanı:
RPlerimi biraz daha kısalttım.. Geliniz.. Left_bar_bleue100/100RPlerimi biraz daha kısalttım.. Geliniz.. Empty_bar_bleue  (100/100)
Düello Gücü:
RPlerimi biraz daha kısalttım.. Geliniz.. Left_bar_bleue30/60RPlerimi biraz daha kısalttım.. Geliniz.. Empty_bar_bleue  (30/60)

RPlerimi biraz daha kısalttım.. Geliniz.. Empty
MesajKonu: Geri: RPlerimi biraz daha kısalttım.. Geliniz..   RPlerimi biraz daha kısalttım.. Geliniz.. Icon_minitimeÇarş. Tem. 06, 2011 3:54 pm

Ben isterim mesela. Kesinlikle uzun RP'lere karşıyım. Sadece giriş RP'lerinin uzun olması taraftarıyım. Ve güzel kurgularını duymak isterim. Gryffindor ortak salonuna da beklerim. Smile

RPlerimi biraz daha kısalttım.. Geliniz..
1 sayfadaki 1 sayfası