Phoenix ! ~ Harry Potter Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaEski ParşömenLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Hızlı Çocuk

+14
Daniel Jacob B. Black
Ardelia Lethaeus
Regina K. Lizzie Andie
Isabéll Vanessa Swan
Jason Allaire
Nadja Mulder
Diamondié Odysséia
Ophélia E. Willson
Sonia Michelle Williams
Irene Descardina
Brian Maéyk Láerod
Marque Aleron Leroux
Steve D.Strong
Clementine Delacrousé
18 posters
Sayfaya git : 1, 2  Sonraki
YazarMesaj
Misafir
Misafir

Hızlı Çocuk Empty
MesajKonu: Hızlı Çocuk   Hızlı Çocuk Icon_minitimePtsi Mayıs 18, 2009 7:54 pm

Hızlı Çocuk 1-114
..::Etrus Bryn Karpathy::..

..::Hızlı Çocuk::..

* Bina: Hufflepuff
* Okul: Hogwarts
* Bildiği Diller: Rusça, İtalyanca, Fransızca, İngilizce
* Ana Dili: İtalyanca
* Doğdurğu Yer: İtalya
* Soyu: Safkan
* Lakap: Hızlı Çocuk

S e v d i k l e r i ~

Hızlı Çocuk Kellan_lutz_002 // Hızlı Çocuk Kellan_lutz_003

x Kızlar
x Aşk
x Kaymak Birası
x Eğlence

S e v m e d i k l e r i ~

Hızlı Çocuk Kellan_lutz_011 // Hızlı Çocuk Kellan_lutz_012

x Ciddiler
x Sulu Gözler
x Disiplin Cezası
x İyilik Budalaları
x Meyve Suyu

~

F i z i k s e l P o r t r e ~

Hızlı Çocuk Kellan_lutz_014 // Hızlı Çocuk Kellan_lutz_015_0

Köpük köpük sarı saçları vardır. Kıvırcık saçlarının altında çocuksu hali belli olur. Yeşil gözleri ışıkta parlayarak dikkat çeker. Burnu yüzünün tam ortasında çocuksu bir hal almıştır. Bir heykeltraşın elinden çıktığı sanılan burnu oldukça düzgündür. Gülümseyince belirginleşen gamzeleri asla yok olmaz. Oldukça ciddi baktığında dahi hep bir tatlılık vardır. Kırmızıya çalan dudakları yüzünü tamamlar. Dudaklarını gerginleştiğinde belli olan beyaz dişleri inciye benzer. Her biri aynı boyda ve düzendedir. Yüzünde hiç bir smetri hatası yoktur. Görenler onu bir heykele benzetir. Melek heykeline benzediğini söyleyenelr bu yüzden bıkmıştır. Teninin buğrayımsı tonu güneşte parlayarak renk alır. Kaslı vicudu ve rahat hareketleri her zaman göze patmıştır. Elleri oldukça güzeldir. Çok düzgün parmakları birbirinin yanında sıralanmıştır. Kaslı kolları oldukça nazik olmasına rağmen çok korkutucudur. Oldukça soğuk teni her zaman insanları üşütür. Ama zarifliği bu durumu kapatmıştır. Güçlü olduğu için çoğu zaman bir eşyleri kaldırmada yardım istedir. Her gün yürüyüşe çıktığından tek bir kilo fazlalığı yoktur. Kaslı bir karnı ve yapılı omuzları vardır.

Sarı köpük saçlarını annesinden almıştır. Annesinin sarı bonus saçları ve mükemmel yumuşak bir teni vardır. Heykel gibi düz burnunu babasından almıştır. Oldukça yakıştığını düşünür. Pembe dudakları ve gamzeleri ondan başka kimsede bulunmamaktadır. Bu özellik ailesindeng elmediği için çok
şaşırmışlardır. Ailesinde kimseye benzemez. Ailenin en ufak çocuğu olmasına ve bu kadar meleksi güzelliği olduğu için ailenin göz bebeğidir. Vücuduna çok iyi bakmıştır. Kendiyle barışıktır. Saatlerce aynada kalabilir. Daima spor kıyafetleri tercih eder. Ancak çok özel durumlarda siyah gömlek giyer. Altında ki siyah pantolonuyla uyumlu olan gömleği oldukça hoş durur. Geniş omuzları gömleği çok iyi taşır.

~

R u h s a l P o r t r e ~

Hızlı Çocuk Kellan-3-kellan-lutz-3061325-100-100 // Hızlı Çocuk Kellan-3-kellan-lutz-3060842-100-100

Oldukça hareketli ve neşelidir. Bir slytherinliye göre fazla dost canlısıdır. Ancak bunun nedeni çok çapkın olmasıdr. Ailenin tek çocuğu olmasının verdiği çımarıklıkla istediği her eşy olarak büyümüştür. Bu yüzden de oldukça şımarıktır. Kızlarla uğraşmayı sever. Kızlar onun dış görünüşüne kapılınca çapkınlığını yapar. Çocu zaman geçen gece sevdiğini söylediği kızları hatırlamadığı olur. Oldukça garip bir durum oslada bunu kafasına takmaz. Çünkü en büyük sözü 'Sarhoştum Hatırlamıyorum!' dur. Bu söze bayılır ve çoğu zaman gerçekten bunu yaptığından tam ona göredir. Herkes ona 'Hızlı Çocuk' der. Hem Quidditch'te hemde kızlar konusunda çok hızlıdır. Bir günün sabahında bşaka kız akşamında başka bir kızla görmeniz mümkündür. Ayrıca
Hogwarts'a geldiği ilk dönemlerde çok içine kapanıktır. Çünkü ailesinden ayrılmış ve İtalya'yı bırakmıştır. Ama bu bir nevi iyi olmuştur. Çünkü İtalya'da çoğu kız hala Bryn'ı aramaktadır. En sevdiği özelliği çapkınlığı ve zekasıdır.

Derslerde oldukça başarılıdır. Her derse düzenli girer. Büyüleri onun her şeyidir. Ayrıca yakışıklılığla ünlü olmasına rağmen zekasınıda yok görmek mümkün değildir. Her derse zamanında girder. Oldukça mükemmelliyetçi yapısı ona annesinden kalma bir alışkanlıktır. Annesini çok sever ve onun vampir kanına hayranlık duyar. Ailesi İtalya'nın en tanınmış ve saygın büyücü ailesi olduğundan herkez Bryn'ı tanır. Bryn fazla ünden hoşlanmasada bu tür bir üne asla hayır diyememiştir. Ailesiyle çok gururlanır ve bu ailenin varisi olduğu için çok dikkatli davranır. Elinden geldiğince sakin olmaya çalışır ancak hiç beceremez. Çok hareketlidir. Asla yerinde duramaz. İnsanların yanlışlarını ve ufak espirilerini hemen farkeder. Onun gamzesi çıktığında ya biri hata yapmıştır yada bir hinlik peşindedir. Çaktırmadan her işi çevirebilir. Oldukça önemli işleri yapamasada dalgasına her şeyi yapabilir. Bir iddaya girdiğinde mutlaka o iddayı kazanır.

G e ç m i ş i ~
Hızlı Çocuk Kellan_lutz_034 // Hızlı Çocuk Kellan_lutz_033

21 Haziran sıcak ve boğucuydu. Ama buna rağmen St. Albert'ta büyük bir kargaşa vardı. Her gelen hastanın ardından bir yeni geliyordu. Şifacılar ne yapacaklarını şaşırmış biçimdeydi. Oldukça zor bir doğum sesleri St. Albert'ın duvarlarını inletiyordu. Uzun süre sesler kesilmemişti. Sonunda hafif bir ağlama sesi geldi kulaklara. Gözleri daha yeni açılmış olan yeşil gözlü bebek kendini hemen ele vemrişti. Bir kaç şifacı aralarında konuşarak bebeğin ne kadar tatlı olduğundan bahsediyordu. Karpathy Ailesinin varsi artık dünyaya gelmişti. İtalya sokaklarında büyücü olan herkez bunu biliyordu. Büyüm Ailenin sonunda varisi doğmuştu. O tatlı bebek sert bakışlarıyla bütün ailenin sevgisini kazanmıştı. Aile bireylerinin hepsi onu şımartıyor ve üstüne titriyordu. babası daha küçük yaştan ona büyücülüğün zorluğunu anlatıyordu. Küçük yaştan eğitim almaya başlayan Bryn çok geçmeden asi bir delikanlı olmuştu. İlk adını - Téador - dedesinden alan Bryn arkadaşları arasında onu kullanmasa ailde herkez ona Téador ya da Téa diye hitap ederdi. Babası bunu özellikle istemişti. Çünkü ailelerinin kurucusunun adı olan Téador adı yüzyıllardır dededen toruna geçiyordu. Bryn çok geçmeden İtalya'nın bütün aileleri tarafından tanınmıştı. Köpük sarı saçları ve tatlı gülüşüyle kızların gönlünde yer etmişti. Uzun süre geçmeden babasının çapkınlık huyunu alan Bryn bir çok defa kızlarla takılmıştı. Muggle kızların bile gönlünü alan Bryn bir süre İtalya'nın Muggle defilesinde mankenlik yapmıştı. Muggle dünyasında ve Büyücü dünyasında oldukça iyi tanınan Bryn mankenliğiyle ünlü olmuştu. Artık önü açılmış ve Hızlı Çocuk adını almıştı. Bir çok defa yasak içki yüzünden Muggle polisine yakalanan Bryn daha o yaştan Islah Evine gönderilmiş ama babasının büyüleri sayesinde kurtulmuştu. Hogwarts'a başladığı ilk yıllardan itibaren özellikle Bayan Profesör'lerin gözdesi olmuştu. Hogwarts'ın kızlarının pek çocuğu Bryn'a abayı yakmış durumdaydı.

Aynı gün hastahanede bir bebek daha doğmuştu. Oda Bryn'ın dünyada ki en değer verdiği kişi olan ikizi Diamondie'den başkası değildi. İtalya'da Bryn'ın her bıraktığı kıza onun gittiğini söylemek Dia'a kalmıştı. Kısaltma adlardan nefret eden bu kız bir tek Bryn'ın ona Dia demesine alışmıştı. Onun dışında kimseye adını kısaltmazdı. Bryn'a artık bir şey demekten vazgeçmesinin tek sebebi onun dinlememiş olmasıydı. Dia'nın hastalığı yüzünden ailesi İngiltere'e taşınmıştı. Bryn bu yüzden Hogwarts'a başlamıştı. Ancak buna hem kızlar yüzünden hemde Dia iyileşeceği için çok sevinmişti. Bu yüzden kardeşinin her zaman yanında olmuştu. Profesörlerle dahi her zaman kavga etmiş ve Dia'ı korumuştu. Bir gün kendisi gibi bir erkek çıkıp Dia'ı üzecek diye delirmekteydi. Aslında çapkınlığını durdurabilen tek kişi Dia'dı.

En son Bryn Téador Odysséia tarafından Ptsi Mayıs 18, 2009 7:59 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi
Misafir
Misafir

Hızlı Çocuk Empty
MesajKonu: Geri: Hızlı Çocuk   Hızlı Çocuk Icon_minitimePtsi Mayıs 18, 2009 7:54 pm

Hızlı Çocuk 13-18

&&
Arkadaşlar
    [x] Canım;;
    [x] İyiyizdir;;
    [x] Severim kendilerini;;
    [x] Eğlenceli;;
    [x] Tanıdık;;
    [x] Eskiden Beri;;
    [x] Gece Bile Yanımda;;
    [x] Sanırım Tanıyordum;;
    [x] Yeni Tanıştım;;
    [x] Tanımıyorum;;

&&Aşk Hayatı

[x] Umarım Sen;;
    [x] Asla Değişmez;;
    [x] Çocuken Aşıktım;;
    [x] Aşkım;;
    [x] Çok Gizli;;
    [x] Eskide Kaldı;;
    [x] Hoşsun;;
    [x] Takılalım;;
    [x] Eğlencesine Aldırma;;
    [x] Çıkarım Var;;
    [x] Arkadaş Kaldık;;
    [x] Ben Seni Nasıl Sevdim?;;
    [x] Tek Geceliksin;;

&&Düşmanlar
    [x] Nefret Nefret;;
    [x] Rakbimsin;;
    [x] Hoşlanmıyorum;;
    [x] Benden Uzak Dursan;;

&&Geçmişten İzler
    [x] Gene mi sen?;;
    [x] Kardeşimsin Sonsuza Dek;;
    [x] Hep Yakınımda Olacaksın;;

&&Eklenmek İçin"

Ad - Soyad "
Ünlü adı ve ya bir resmi "
Karakterim Hakkında Düşünceleriniz "
Karakter Özellikleriniz ve ya Lejant Linki "
Eklenilecek yer "

Not" Tam olarak doldurmadan başvurmayın lütfen!!! Eksik başvuruları eklemeyeceğim!

En son Bryn Téador Odysséia tarafından Ptsi Mayıs 18, 2009 9:24 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 4 kere değiştirildi
Misafir
Misafir

Hızlı Çocuk Empty
MesajKonu: Geri: Hızlı Çocuk   Hızlı Çocuk Icon_minitimePtsi Mayıs 18, 2009 7:54 pm

Hızımdan Kavrulanlar

Hızlı Çocuk 1-92
    [x] Canım;;
Diamondié Odysséia
İşte onsuz yapamayacağım tek insan. Onun için her şeyi yaparım. Kızlar bir yana o bir yana. Benim dünyam birinin üstünde dönüyorsa o sadece ikizim olabilir. Bebekken karşı beşikte bile onun o tatlı yüzüyle uğraşırdım. İyiki o yüz sonsuza dek benimle. Dia her ne kadar sana böyle hitap etmemi istemesende benim için hep tatlı Dia olarak kalacaksın. Ayrılamayacağım tek kişi olduğunu bilmezsin. Şımarma diye söylemem. Bu yüzden senle çok uğraşırım. Unutma "İnsan sevdiğiyle uğraşırmış"

Hızlı Çocuk 11-31
    [x] Hoşsun;;
    [x] Takılalım;;
    [x] Eğlenceli;;
Clementine Schmitz
Hoşsun be güzelim ben napayım. Bu kadar güzel olmak tanrı vergisi. Seninle takılmak daha bir hoş. Aslında şimdilik belli etmesemde ileride benden çok çekeceksin. Belki bir gün Quidditch''de aynı süpürgeye bineriz ne dersin? Çok güzel bir hayal bu. Sanırım senle baya bir iyi geçinicez. Hatta ne geçinicezi geçiniyoruz. Yakışıklıyım biliyorum ama gamzelerim olmadan bir hiçim. Arkadaşlarına söyle beyenen gelsin tanıştın kapım herkeze açık.

Hızlı Çocuk 1-115
    [x] Eğlenceli;;
    [x] Gece Bile Yanımda;;
Steve Dean Strong
Dostum sensiz napardım ben. Mükemmelsin Hogwarts''ı senle birbirine katarız. Bizi birbirimize düşürmek siteyenler olabilir ama aldırmayız. İnanmıyorum senin için en büyük aşkımı bile yok ederim. Geceleri bile yanımdasın. Senden ayrılmak imkansız. Hogwarts''ın gelmiş geçmiş en manyak dostları oluruz. Her kanka şu kız taşmış. Hadi ikimizde asılalım. Kızda birimize bakar elbet. Yatakhane sefalarımız süper. Gece herkez uyurken senle içmek bir başka oluyor. Aynı yatakhaneyi kullanmamız büyük bir olay. İyiki beraber gelmişiz bu allahın cezası okula. Ama öyle demiyeyim doğru kızlar var.

Hızlı Çocuk 3-83
    [x] Eğlenceli;;
    [x] Eskiden Beri;;
Marque Aleron Leroux
Hey sen.. Evet sana diyorum. Küçüklüğümden beri yanımda olan insan. O barlara ve kızlara sen alıştırdın beni. Dükkanın benin en iyi mekanım. İçkilerin kokusu bile yetiyor. Seninle takılmak hoş ahbap. Evden kaçtığım dönemlerde benimle takılmayı seviyorsun. Çapkınlığım ikimizede yetiyor. Her gece eve birden fazla kızla dönmek hoş olmalı. O kızlar benim favorilerim. Hadi ahbap yaz gelsin.

Hızlı Çocuk 4-68

[x] Yeni Tanıştım;;
    [x] Eğlenceli;;
    [x] Rakbimsin;;
Brian Maéyk Láerod
Lizzie ah... Dostum o kız beni öldürecek. Kız çok güzel. Lanet olsun bütün güzel kızları senin gibi bir kapmak zorunda mı? Benden sonra ilk defa böyle yakışıklısını gördüm. Gerçekten Lizzie olmasa senle takılmak hoş olurdu ahbap. Eğlencelisin ve delisin. Tam benlik bir yapın var ama sana inanmıyorum tam kızını bulmuşsun. Zevkli şey seni... Bütün kavgalarımız o kız yüzünden. Keşke daha önce ben bulsaydım. Ona dikkat et ahbap tetikte olacağım.

Hızlı Çocuk 5-59
    [x] Tanımıyorum;;
    [x] Hoşsun;;
    [x] Takılalım;;
Lorinna Granuerre
Aman tanrım bu ne böyle. Sen bir tanrıça filan olmalısın. Hayatımda daha önce böyle bir güzellik görmedim. Beni merak ettiğini söyliyenler oldu. Beni sanırım görmemişsin yada dikkat etmemişsin. Böyle bir tanrıça için normal. Sana benim korkulduğum haberi gelmiş bebek. Ama yanılıyorsun. Ben çok kızla çıakrım ama hiç birinin kalbini kırmam. Onlar eğlenmek sitemezse zorlamam. İsteyen benim sonsuza dek koruduğum bir güzellik olabilir. Ancak çoğu kız eğlenceyi sever. Unutma "Kızlar kötü çocuklarla takılır ama iyi çocuklarla evlenir." ben herkez için kötü çocuğum ama senin için iyi çocuk bile olurum sanırım. Tamam kabul saçmalıyorum bunun için daha çok var. Ama emin ol denemeğe değer.

Hızlı Çocuk 17-9
    [x] Hoşlanmıyorum;;
    [x] Tek Geceliksin;;
    [x] Sanırım Tanıyordum;;
Sonia Michelle Williams
Ah.. Tipik bir Slytherin'sin güzelim yada öyle olmaya çalışıyorsun. Ön yargılı olanlarla işim olmaz. Binaya bakarak karar verenleri sevmem. Hoşlanmadım güzelim. Bence boşuna uğraşmayalım. İçtiğim bir gece eğlenmek için bana uğra ama normal anımda yaklaşma. Kızları severim ve hangi kızın nasıl olduğunu benden iyi bilen olamaz. Sanırım bana düşman olursun. Beni kötülemeye çalışanlar çıkıyor. Ama uğraşmıyorum. Olsun genede güzelsin. Allah yolunu açık etsin.

Hızlı Çocuk 13-19
    [x] Çok Gizli;;
    [x] Hoşsun;;
    [x] Eskiden Beri;;
Lorraine Desrochers
O karlı günü hiç unutmam. Hogwarts'a geldiğimiz ilk yıldı. Kar okula yeni yeni çöküyordu. O kadar toyduk ki benim bile daha iki kızla takılıyor olmam hayret vericiydi. Ama o an kızların arasından seni gördüm. Gerçekten mükemmeldin. Sarı saçlarına geçirdiğin beyaz bir şapka ve o tatlı eldivenler. Gizlice bana bakıyorsun. Sanırım o andan beri içime işledin. Beş yıl geçti. Hala sana yaklaşamadım. İnsanlar bilmez ama sen belkide benim zâfımsın. Sen benim için gizlisin. Diğer kızlardan farklı olduğunu hemen anladım. Çok farklıydın. İnsanlardan uzak dursanda cana yakındın. Nasıl başarıyorsun hala bilmem. Ama buda senin yeteneğin. Umarım bir gün benim yanıma gelmeyi denersin. Seni bekliyor olacağım...

Hızlı Çocuk 7-45
    [x] Asla Değişmez;;
    [x] Arkadaş Kaldık;;
    [x] Yeni Tanıştım;;
Svetlana Tatianna Antone
Nesin sen cennetten gelme bir melek mi? Yoksa benim için gönderilen azrail mi? O kadar güzel olmana şaşmamalı J zevkli adamdır. Onun olman çok kötü. Senle iyi zaman geçirirdik. Ama ona saygım var ne yazıkki. Senin için başkalarının analttığı hikayeleri biliyorum. Çok garip bir ailen varmış. ama olsun beni etkilemez. Bunaldığında yanıma gel. J duymaz. Merak etme onu üzmem ama seninde üzülmeni istemem.

Hızlı Çocuk 8-41
    [x] Hoşsun;;
    [x] Takılalım;;
Adreane Blanche Velasquez
Sanırım hem dost hemde takıldığım tek kişi olmana şaşmamalı. Gizliden gizliye bana bağlandığının farkındayım. İplerin elinde olmasını seviyorsun. Sen bir oyun tanrıçasısın. Ama güzelim ikimizde farkındayız ki bu oyunda ipler benim elime geçiyor. Seni tutabilen tek kişi olmak hoş. Belkide erkek ırkını kurtarak kişi olmakla övünmeliyim. Buda benim özelliğim. Her şeye rağmen seninle takılmak güzel. Kıskançlık yok sende bu iyi bir şey. Senin tek ilahın olmakta hoşuma gidiyor.

Hızlı Çocuk 9-35
    [x] Çok Gizli;;
    [x] Ben Seni Nasıl Sevdim?;;
    [x] Yeni Tanıştım;;
Jason von Cjzech
Aman tanrım. O geceyi unutmak için tanrıya bin kere dua ettim. O an seni ... seni öptüm dostum. Dudaklarından sanki bir kızı öper gibi öptüm. Gölün içinde ıslak bir halde seni öptüm. O an her şey başladı. Aslında berbattı diyeceğim ama nedense bunu diyemiyorum. Bana bakışın beni delirtti. O andan sonra her okulda sana rastladığımda garip oluyorum. İkimizde korkuyoruz dostum. Biri duyacak diye ödümüz patlıyor. Ama işin garip yanı ikimizde birbirimizi böyle gizli görmekten vaz geçemiyoruz.

Hızlı Çocuk 10-32
    [x] Yeni Tanıştım;;
    [x] Eğlenceli;;
Rosie Miley Swan
Aslında hoş bir kızsın. O gün kompartımanda tam tanışmış olduk. Yastık savaşında kime saldırıcağını bilmesende genede hoşsun. Kahverengi saçların sana çok yakışıyor. Hafif dalgalarını her zaman ver. Seninle takılmak hoş. Ancak biraz yavaşsın. Bu sakin olmanla alakalı galiba güzelim. Ama sana söyliyeyim hızlı olan kazanır.

Hızlı Çocuk 11-32
    [x] Asla Değişmez;;
    [x] Hoşsun;;
Regina K. Lizzie Andie
Bitanecik Liz'im. Gerçekten çok değer veriyorum sana. Oldukça hareketli ve sevecensin. Bir Slytherin'e göre çok iyisin. Keşke Brian2ın olmasaydın. Onunla senin yüzünden atışırım biliyorsun. Ben kızların hayallerini süslerim güzelim ama hiç bir kız benim hayallerimi süsliyemedi henüz. Umarım bu kızı bir gün bulurum. Gerçekten onu bulduğumda huzura ereceğim.

Hızlı Çocuk 12-24
    [x] Eğlenceli;;
Edward Quentin Lux
Benim deli yatakhane arkadaşım. O şişeleri teker teker götürdüğümüz geceler Steve'le yaptığınız şebeklikleri hiç unutamam. Bağra bağra şarkı söyliyerek bütün profesör'leri ayağımıza getirmeyi başaran tek öğrencilerizdir. Ne dersin dostum bir süper olduk değil mi? Evet, bence gerçekten süper olduk. Bir yıl geç başlaman beni öldürdü dostum. Sensiz geçen yılım o kadar içe kapanıktı ki delirecektim. Ama sonunda sen ve Steve benim ilham kaynağım oldunuz.

Hızlı Çocuk 14-19
    [x] İyiyizdir;;
Elizabéth Lyssa Schmitz
İşte o benim kardeşimden sonra en değer verdiğim kız. Kankam olarak gördüğüm tek kız aslında. Ona bir çok kez asılmıştım. Erkeklerle olmasını sevmem ama sonuçta güzel bir gneç bayan eğer gözümün tutuğu biri olmazsa o çocuğa dünyayı dar ederim. Merak etme dostum her zaman yanındayım. Beni Hogwarts'a alıştıran yegane kişiliktir. Bana aşık diyorlar ama buna inanmak imkansız. Bütün o kızlarla olanları biliyorsa bana aşık değildir. Çünkü aşık biri buna dayanamaz. Sanırım kıskanıyorlar seni dostum.

Hızlı Çocuk 15-13
    [x] İyiyizdir;;
Daniel Jacob Benjamin Black
Hey.. Dj dostum sana inanmıyorum. Gerçekten beni anlayan biri olabilirsin. Senin kardeşim ve benim özelliklerimizi birleştirdiğini düşünüyorum dostum. Dia'm gibi şizofren ve benim gibi bir çapkın. Aslında mükemmel oluyormuş. Sen bunların ikisinide aldın. Sanırım gerçekten beni anlayan tek kişisin. Seninle takılmak mükemmel dostum. Ölene kadar beraberiz. Kızlar korksun bence!

Hızlı Çocuk 16-10
[x] Eğlenceli;;
[x] Tanıdık;;
Kyle Matthew Miller
Hadi Kyle sahaya. Seninle Quidditch bir başka güzel. Formumu kaybetmememi sağladığın için teşekkürler. Eminim İtalya liginde karşı takımlar sana küfrediyordur dostum. Ama genede bu iş çok eğlenceli. Süpürgenin üstünde güvenebileceğim yegane adamlardansın. Bir Slytherin ve Hufflepuff arayıcıları beraber antreman yapıyor. Sanırım Hogwarts tarihinde bir ilk. Taktiklerimizi bilmemiz ne kötü aslında. Şaşırtma beni dostum.

En son Bryn Téador Odysséia tarafından Çarş. Mayıs 20, 2009 10:54 am tarihinde değiştirildi, toplamda 18 kere değiştirildi
Clementine Delacrousé

Clementine Delacrousé

Doğum tarihi : 09/03/94
Mücadele Tarafı : Aydınlık
Sihirsel Soy : Melez
Evcil Hayvanı : Clem

Hızlı Çocuk Empty
MesajKonu: Geri: Hızlı Çocuk   Hızlı Çocuk Icon_minitimePtsi Mayıs 18, 2009 8:29 pm

Ad - Soyad " Clementine Schmitz
Ünlü adı ve ya bir resmi " Scarlett Johansson
Karakterim Hakkında Düşünceleriniz " Quidditch gibi ortak bir yönlerini olması Clem'i mutlu etmiş olsa da Hufflepuf^f'tan birine yaklaşmak gibi bir niyeti olmadığından Clem Bryn ile pek ilgilenmez. Bazı arkadaşlarının bitmek bilmez Bryn aşkına başta anlam verememiş olsa da onun yakışıklılığını görünce onlara hak vermiştir. Ama muhabbetleri Quidditch maçları dışında çıkamadığından dhaa fazla yakınlaşamamışlarıdır. (iki dkda uydurdum sne istediğin gibi düzenleyebilirsin.)
Karakter Özellikleriniz ve ya Lejant Linki " https://phoenix-ro.yetkin-forum.com/kimlikler-f6/clementine-schmitz-oo-t49.htm
Eklenilecek yer " [x] Hoşsun;;
Misafir
Misafir

Hızlı Çocuk Empty
MesajKonu: Geri: Hızlı Çocuk   Hızlı Çocuk Icon_minitimePtsi Mayıs 18, 2009 8:37 pm

Ekledim...
Steve D.Strong

Mücadele Tarafı : O an kim haklı geliyorsa ondan...
Sihirsel Soy : Safkan
Evcil Hayvanı : Rascal (Sözlüğü aç bak bakalım,ne demekmiş...)

Hızlı Çocuk Empty
MesajKonu: Geri: Hızlı Çocuk   Hızlı Çocuk Icon_minitimePtsi Mayıs 18, 2009 8:44 pm

Ad - Soyad "
*Steve Dean Strong
Hızlı Çocuk Jensen-jensen-ackles-2021009-100-100Hızlı Çocuk Jensen-jensen-ackles-992760_100_100Hızlı Çocuk Jensen-jensen-ackles-527619_100_100
Hızlı Çocuk Jensen--jensen-ackles-513579_100_100Hızlı Çocuk Jensen-jensen-ackles-545538_100_100Hızlı Çocuk Supernatural--jensen-ackles-492257_100_100
*Tek kelimeyle "havalı!"Very Happy
*https://phoenix-ro.yetkin-forum.com/kimlikler-f6/steve-dean-martin-strong-t481.htm
Eklenilecek yer "
*Yatakhane dostunum, sıkı bir yer olsun^^
https://phoenix-ro.yetkin-forum.com/kimlikler-f6/steve-dean-marti
Clementine Delacrousé

Clementine Delacrousé

Doğum tarihi : 09/03/94
Mücadele Tarafı : Aydınlık
Evcil Hayvanı : Clem

Hızlı Çocuk Empty
MesajKonu: Geri: Hızlı Çocuk   Hızlı Çocuk Icon_minitimePtsi Mayıs 18, 2009 8:46 pm

Ayy iki arkadaş da beni beğeniyor, kötü hissettim kendimi Hızlı Çocuk 751494 Aranızı bozayım mı lol!
Misafir
Misafir

Hızlı Çocuk Empty
MesajKonu: Geri: Hızlı Çocuk   Hızlı Çocuk Icon_minitimePtsi Mayıs 18, 2009 8:56 pm

Ekledim dostum. ^^ Bizi birbirimize düşüremezsin anca biraz eğleniriz. ^^
Marque Aleron Leroux

Marque Aleron Leroux

Mücadele Tarafı : L'ovelpa

Hızlı Çocuk Empty
MesajKonu: Geri: Hızlı Çocuk   Hızlı Çocuk Icon_minitimePtsi Mayıs 18, 2009 9:43 pm

Ad - Soyad " Marque Aleron Leroux
Ünlü adı ve ya bir resmi " Charlie Hunnam
Karakterim Hakkında Düşünceleriniz " Sohbet etmeye değer, eğlenceli yaratık...
Karakter Özellikleriniz ve ya Lejant Linki " Konuşkan, eğlenceli, hareketli, vb... daha fazlası da bu ; Fazlasıyla etrafına dikkat eden, konuşkan ve sempatik olmaya özen gösteren biridir. Konuşmaları eğlenceli havaya sokmayı gayret etse de bir anda sinirlenebilir ve her şeyi alt üst ederek soğuk havaya sokabilir. Önemsediği fazla insan olmasa da karşısındakini iyi tahlil etmeye ve ona göre davranmayı bilen biridir. Kendini düşünen, bencil biridir; bencillik yapmadığı insanlar sınırlıdır ve bu insanlar onun için önem teşkil eden birkaç insandan ibarettir. Sohbetleri çok sevdiğini söylese de yanlız kalmaktan son derece hoşnut kalır. Kinci bir yapısı yoktur, çünkü birine kin bağlanması için hayatın ve o kişinin umursanması gerektiğine inanır. Zaten şu ana kadar onun alt etmeye çalışan kimse olmamıştır. Sabırlı ve kararlıdır; ama bu huyları kaçık olmasını engellememiştir. Oldukça kurnazdır ve tılsımlar konusunda engin bilgilere sahiptir. İkna kabiliyeti bir hayli yüksektir. Dingin sesi sayesinde bir çok kadını baştan çıkarmaya eğilimlidir.

Eklenilecek yer "[x] Eğlenceli vb. ekle kafana göre
Brian Maéyk Láerod

Brian Maéyk Láerod

Doğum tarihi : 26/05/91
Mücadele Tarafı : Stes'nn tarafa bakın anlarsınız xD

Hızlı Çocuk Empty
MesajKonu: Geri: Hızlı Çocuk   Hızlı Çocuk Icon_minitimePtsi Mayıs 18, 2009 9:48 pm

Ad Soyad: Brian Maéyk Láerod

Ünlü adı: Naglis Bierancas
Karakterim Hakkında Düşünceleriniz: Karakterin hoşuma gitmiyor. Sonuçta Huff binasındasın. Seninle ne arkadaş olurum ne de düşman. İkisinin arası bir şey işte ^^
Karakter Özellikleriniz ve ya Lejant Linki: İlk bakıldığı zaman zeki ve çalışkan olması çıkar ön plana. Fakat daha yakından tanıdığınızda ne kadar hırslı, inatçı ve zor biri olduğunu görürsünüz. Kafasına koyduğu bir işi biterine kadar rahat edemez ve kimseye de rahat vermez. Mükemmeliyetçidir ve bu yüzden detaylara önem verir. Risk almayı sevse de çoğu zaman kendini güvende tutmayı iyi bilir. Tüm bunlara rağmen çok değişken bir yapıya sahiptir. Hiç beklemediğiniz bir anda hiç beklemediğiniz bir tavırla karşılaşabilirsiniz. Sizi çok şaşırtabilir. Dış görünümü konusunda fazla hassastır. Belki de en zayıf noktası budur. Her zaman görünümüne özen gösterir ve ön planda tutar. Birilerinin emri altında bulunmak veya kısıtlanmak onu çok hırçın yapar.
Eklenicek yer : Sen karar ver canım x)

* Foto msn den yollandı x)
Irene Descardina

Irene Descardina

Doğum tarihi : 06/11/93
Mücadele Tarafı : Saçları.
Sihirsel Soy : Safkan.

Hızlı Çocuk Empty
MesajKonu: Geri: Hızlı Çocuk   Hızlı Çocuk Icon_minitimePtsi Mayıs 18, 2009 9:54 pm

Ad - Soyad " Lorinna Granuerre.
Ünlü adı ve ya bir resmi " Taylor Momsen.
Karakterim Hakkında Düşünceleriniz " Bryn, çapkın çocuk. Onu okulda çok görüyorum. Fazla hareketli ve yerinde duramayan biri. Kompartımandan bile bu kadar ses gelir mi? Bütün kızlar ondan korkuyor, niye Bryn kız yiyici mi? Hiç denk gelmedim kendisine, ama merak ettim açıkçası.
Karakter Özellikleriniz ve ya Lejant Linki " Binasını aşırı derecede sever. Titizdir. Her zaman tatlı görünmeye çalışır. Yüz ifadelerini kullanmayı iyi bilir. Genelde güleç görülse de çoğu zaman mutsuzdur. Geleceği hakkında fazla düşüncelidir. Ne olacağını çok merak etmektedir. Son iki sene hali çok değişmiştir. Yeni ve çılgın Lorinna gelmiş, eski Lorinna gitmişti. Brian onu aldattıktan sonra erkeklerle takılmayı, intikam olarak görmüştür. vs. vs.
Eklenilecek yer " Kafana göre, farketmez Ilgaz'm. ^^.
Misafir
Misafir

Hızlı Çocuk Empty
MesajKonu: Geri: Hızlı Çocuk   Hızlı Çocuk Icon_minitimePtsi Mayıs 18, 2009 10:14 pm

Hepiniz eklendiniz. ^^
Sonia Michelle Williams
Slytherin V. Sınıf
Slytherin V. Sınıf
Sonia Michelle Williams

Doğum tarihi : 11/08/93
Mücadele Tarafı : Lucifer
Sihirsel Soy : 33. dereceden safkan Mason.
Evcil Hayvanı : İber Vaşağı.

Bilgiler
Quidditch Mevkiî: Arayıcı
Rpg Puanı:
Hızlı Çocuk Left_bar_bleue90/100Hızlı Çocuk Empty_bar_bleue  (90/100)
Düello Gücü:
Hızlı Çocuk Left_bar_bleue0/0Hızlı Çocuk Empty_bar_bleue  (0/0)

Hızlı Çocuk Empty
MesajKonu: Geri: Hızlı Çocuk   Hızlı Çocuk Icon_minitimePtsi Mayıs 18, 2009 10:16 pm

Ad - Soyad " Sonia MicheLLe WiLLiams

Ünlü adı ve ya bir resmi " Lady GaGa

Karakterim Hakkında Düşünceleriniz " Hoş bir çocuksun. Ama bana göre değilsin. Binan daha farklı olsaydı iyi şeyler düşünme ihtimalim artabilirdi...

Karakter Özellikleriniz ve ya Lejant Linki " Sonia, her zaman olmasa da neşeli bir kızdır. Fakat taşıdığı asil Slytherin kanı, sinirlendiği zaman çok fazla tepki vermesine neden olur. Arkadaşları, ailesi ve gerçek aşkı dışında hiçkimseye tam olarak güvenemez. Çünkü geçmişte yaşadığı şeyler, Sonia'nın gelecekten ders olmasına sebep olmuştur. Sonia, en çok arkadaşlarıyla muhabbet etmekten, müzik dinlemek ve dans etmekten, yalnızlıktan, kitap okumaktan, şarkı söylemekten -ki sesi çok güzeldir.- ve ailesiyle vakit geçirmekten hoşlanır. Batıl inancı her zaman vardır. Burçları ve günlük ilişkileri her zaman önemser. Aslında her gün olmasa da yaşadıklarını bir kağıda aktarmaktan da hoşlandığı söylenebilir. Sonia'yı çözmek zordur. Şimdiye kadar doğru düzgün hiçbir erkek onu etkileyememiştir -bir kişi dışında-. İşlerine karışılmasından nefret eder. Bu yüzden insanların kalbini hiç olmayacak kadar fazla kırabilir. Aslında en iyisi sanırım ona hiç yaklaşmamak da olabilir...

Eklenilecek yer " [ ] Hoşsun
Misafir
Misafir

Hızlı Çocuk Empty
MesajKonu: Geri: Hızlı Çocuk   Hızlı Çocuk Icon_minitimePtsi Mayıs 18, 2009 10:26 pm

Ekledim ...
Ophélia E. Willson

Doğum tarihi : 22/02/95
Mücadele Tarafı : Çıkarlarına göre her an değişebilir.
Evcil Hayvanı : Rain.

Hızlı Çocuk Empty
MesajKonu: Geri: Hızlı Çocuk   Hızlı Çocuk Icon_minitimePtsi Mayıs 18, 2009 10:28 pm

Ad - Soyad " Lorraine Desrochers

Ünlü adı ve ya bir resmi ": Hızlı Çocuk Rhsfeatgemmaward1

Karakterim Hakkında Düşünceleriniz " Bryn. Çok çekici. Çoğu kızın aksine sana uzaktan uzaktan bakıyorum. Evet bu daha çok hoşuma gidiyor. Üzerine atlayarak kendimi diğerleri gibi basit hale getirmiyorum. Genelde vıcık vıcık bir insan olmadığımdandır belki de. Sana olan bakışlarımın farkında olduğunu biliyorum. Ben kendimi farklı görüyorum. Eğer sana bir şeyler anlatmak istiyorsam sana anlamlı bir bakış atmam yetiyor. Biliyorum, herkes beni ulaşılamazlığımla eleştiriyor. Beni tanıdığını düşünüyorum. Bana göre aramızdaki ilişki ulaşılamazlıktan öte. Her kıza ilgili yaklaştığını biliyorum ama kabul etmelisin, ben zor bir insanım.

Karakter Özellikleriniz ve ya Lejant Linki ": https://phoenix-ro.yetkin-forum.com/kimlikler-f6/lorraine-desrochers-t651.htm

Eklenilecek yer ": Ben iyi bir istiyorum İlga'm:P Kurguya göre falan sen karar ver nereye ekleyeceğini ^^.
Misafir
Misafir

Hızlı Çocuk Empty
MesajKonu: Geri: Hızlı Çocuk   Hızlı Çocuk Icon_minitimePtsi Mayıs 18, 2009 10:40 pm

Ekledim ...
Diamondié Odysséia

Diamondié Odysséia

Mücadele Tarafı : İlgilenmiyor pek*
Sihirsel Soy : Safkan*
Evcil Hayvanı : Diamondia*

Hızlı Çocuk Empty
MesajKonu: Geri: Hızlı Çocuk   Hızlı Çocuk Icon_minitimePtsi Mayıs 18, 2009 10:58 pm

Ekle bakalım, ikiz... ^^
Nadja Mulder

Nadja Mulder

Mücadele Tarafı : Karanlık
Evcil Hayvanı : Swe.

Hızlı Çocuk Empty
MesajKonu: Geri: Hızlı Çocuk   Hızlı Çocuk Icon_minitimePtsi Mayıs 18, 2009 11:03 pm

Ad - Soyad " Svetlana Tatianna Antone
Hızlı Çocuk 21536564xv1Hızlı Çocuk 45466965gn7

Seni birkaç kere uzaktan gördüm, iki sınıf küçük gibi görünüyorum, ama aslında geç başladım, bir yaş var aramızda. Bu da tuzağına düşmememi sağlayacak mı göreceğiz. Yakışıklısın,ve tehlikeli, ama aldanmamaya çalışacağım, ne de olsa bana başkası sahip, ve bunu biliyorsun. Ayrıca ben karanlık bir örgüt üyesi gibi birşeyim, annemin liderleri arasında bulunduğu bir çete, bu yüzden ben ve çevremdekiler hep seçilmiş insanlar. Merak ediyorsun, ama çözemiyorsun. Bu da beni farklı kılıyor.

*Kararlı, inatçı
*Şehvetli, ihtiraslı.
*Sakin, ama sinirlendirilmemesi gereken,
*Dinlemeyi bilen, sır saklamak için ideal.
*Karanlık tarafta, onda farklı ve gizemli birşeyler var hep.

Eklenilecek yer "

[x] Yeni Tanıştım;;
[x] Umarım Sen;;

*Bişeyler ekleyebilirsin x.x
Misafir
Misafir

Hızlı Çocuk Empty
MesajKonu: Geri: Hızlı Çocuk   Hızlı Çocuk Icon_minitimePtsi Mayıs 18, 2009 11:12 pm

Ekledim ...
Misafir
Misafir

Hızlı Çocuk Empty
MesajKonu: Geri: Hızlı Çocuk   Hızlı Çocuk Icon_minitimeSalı Mayıs 19, 2009 12:14 am

Ad - Soyad " Adreane Blanche Velasquez
Ünlü adı ve ya bir resmi " Ana Beatriz Barros
Karakterim Hakkında Düşünceleriniz " Çok yakışıklısın, ama bilirsin ben asla yerimde duramam. İkimizde bağlanamıyoruz, bu bir gerçek. Ama aramızdaki bağı hangi salak görmezden gelebilir ki? Biz bir oyunun içindeyiz ve her daim birlikteyiz. Sevgililerinin kıskanmaması gereken iki kişi var o da ben ve ikizin! Dostumsun, ama biz aynı zamanda gecelerin, tutkuların arkadaşıyız.
Karakter Özellikleriniz ve ya Lejant Linki " Adreane tam bir erkek düşkünüdür. Cazibeli, hızlı, seksi ve karşı konulmazdır. Sinsidir ve herşeyi ister. Elindekilerinin değerini eğer gerçekten buna değerse bilir. Oyunları sever, kurnazlık tam onun işidir. Erkeklerin oyuncaktan ibaret olmadığını düşünür. Bazı istisnalar dışında...
Eklenilecek yer " Sen bilirsin artık ben birşeyler uydurdum sana. xD
Misafir
Misafir

Hızlı Çocuk Empty
MesajKonu: Geri: Hızlı Çocuk   Hızlı Çocuk Icon_minitimeSalı Mayıs 19, 2009 12:22 am

Ekledim ...
Jason Allaire

Jason Allaire

Doğum tarihi : 27/05/95
Mücadele Tarafı : Penisi.

Hızlı Çocuk Empty
MesajKonu: Geri: Hızlı Çocuk   Hızlı Çocuk Icon_minitimeSalı Mayıs 19, 2009 2:21 pm

Her şeyi hazırladık, yavrum. Ekle yapalım, Hızlı Çocuk. xP

http://i.turboimagehost.com/p/241951/Polaroid-6.jpg.html
Misafir
Misafir

Hızlı Çocuk Empty
MesajKonu: Geri: Hızlı Çocuk   Hızlı Çocuk Icon_minitimeSalı Mayıs 19, 2009 2:41 pm

Ekledim ... Öhöm ...
Irene Descardina

Irene Descardina

Doğum tarihi : 06/11/93
Mücadele Tarafı : Saçları.

Hızlı Çocuk Empty
MesajKonu: Geri: Hızlı Çocuk   Hızlı Çocuk Icon_minitimeSalı Mayıs 19, 2009 2:45 pm

Sadece iğrençsiniz demek istiyorum Bryn ve Jason. Siz ve çapkınlık. Kızlar bunu duysa kim takılır sizle. XP
Misafir
Misafir

Hızlı Çocuk Empty
MesajKonu: Geri: Hızlı Çocuk   Hızlı Çocuk Icon_minitimeSalı Mayıs 19, 2009 2:47 pm

Lorinna Granuerre demiş ki:
Sadece iğrençsiniz demek istiyorum Bryn ve Jason. Siz ve çapkınlık. Kızlar bunu duysa kim takılır sizle. XP

Öhöm.. o yüzden duymicaklar Hızlı Çocuk 431998 Neyse yaf sohbet olmasın. Ama çok zevkli bir kurgu olucak hem ufak bir kaçamaktan kimseye zarar gelmez. Hızlı Çocuk 751494

Hızlı Çocuk
1 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : 1, 2  Sonraki
 Similar topics
-
» Bum bum bum. xD Rp'si gelen çocuk.
» Doksanlarda çocuk olmak.
» 90'larda Çocuk Olmak.