Phoenix ! ~ Harry Potter Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaEski ParşömenLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Ben geldim ben niye geldiim.

4 posters
YazarMesaj
Viola Mossie
Hufflepuff IV. Sınıf
Hufflepuff IV. Sınıf
Viola Mossie

Doğum tarihi : 28/05/93
Sihirsel Soy : Safkan
Evcil Hayvanı : Sphinxlike adında kara bir kedi.

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Ben geldim ben niye geldiim. Left_bar_bleue83/100Ben geldim ben niye geldiim. Empty_bar_bleue  (83/100)
Düello Gücü:
Ben geldim ben niye geldiim. Left_bar_bleue0/0Ben geldim ben niye geldiim. Empty_bar_bleue  (0/0)

Ben geldim ben niye geldiim. Empty
MesajKonu: Ben geldim ben niye geldiim.   Ben geldim ben niye geldiim. Icon_minitimeCuma Tem. 01, 2011 5:00 pm

Selaaam diye başlayarak söze kıpklasik bir giriş yapacağıım. 'Kıpklasik', evet, ahah.

Adım Beyza, 18 yaşındayım ve gireli fazla zaman olmadığı için alışamadım bu yaşaa. Ama tabi pek çok şeyi özgürce yapabilmek büyük mutluluk! Öhm, neyse, düz lise mezunuyum. Yaklaşık 2 senedir çizimle uğraşıyorum ve güzel sanatlar fakültelerine hazırlanıyorum. İlk yetenek sınavıma da dün girdiim. Bakalım ne olacaak? Kendime güveniyorum açıkçası ama güzel sanatlar lisesi çıkışlı olanları düşündükçe bu güven yerlerde sürünmeye başlıyor, ahahah. O yüzden seneye de kalabilirim hani, yine de belli olmaz.

İstanbul'da oturuyorum ben işte. Maltepe semtinde hatta, belki bileniniz, geleniniz vardır. Sonraa, bir ablam var, diğer abla-kardeşlerin aksine oldukça iyi anlaşırız, kavga etsek de iki dakika geçmeden unutulur falan. Bir ara tenisle uğraşmıştım ama sonrasında sıkılıp bıraktım. Arada oynuyorum yine de.

Rp'ye ne zaman başladıım, sanırım 2006 yılıydı ya, pek hatırlamıyorum gerçi ama yaklaşık beş sene olduğuna göre ya o yıl, ya bir sonrası, ya da bir öncesiydi, ahah. Bu kadar senedir rp yapıyorum ama hiçbir zaman tek bir isimle sınırlı kalmadığımdan büyük ihtimalle hiçbirinize tanıdık gelmeyeceğim. Smile İsterdim aslında tek bir ismim olsun, herkes beni öyle hatırlasın falan ama neyse işte, olmamış, sıkılgan ve burcumun verdiği bir dengesizlikten kaynaklanmış olabilir. İkizler burcuyum bu arada.

Söylemediğim bir şey var mı diye düşünüyorum amaa, yok sanırım. Yemeyi, içmeyi, gezmeyi, tozmayı çok severim. Yeni kişilerle tanışmayı falan da, böyle işte. Aranızda olmaktan son derece mutluluk duyuyoruum, ihih, umarım tanışır, kaynaşırız, yeni dostluklar falan kurarıız. ^^

En son Viola Mossie tarafından C.tesi Tem. 02, 2011 9:30 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
J. Theodore Arquette
Hufflepuff IV. Sınıf
Hufflepuff IV. Sınıf
J. Theodore Arquette

Doğum tarihi : 01/12/92
Mücadele Tarafı : ornitorenkler
Sihirsel Soy : safkan
Evcil Hayvanı : ornitorenk

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Ben geldim ben niye geldiim. Left_bar_bleue88/100Ben geldim ben niye geldiim. Empty_bar_bleue  (88/100)
Düello Gücü:
Ben geldim ben niye geldiim. Left_bar_bleue0/0Ben geldim ben niye geldiim. Empty_bar_bleue  (0/0)

MesajKonu: Geri: Ben geldim ben niye geldiim.   Ben geldim ben niye geldiim. Icon_minitimeCuma Tem. 01, 2011 5:08 pm

Hey o zaman sen de hoşgeldin tekrar =D orniitorenk sever!
Viola Mossie
Hufflepuff IV. Sınıf
Hufflepuff IV. Sınıf
Viola Mossie

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Ben geldim ben niye geldiim. Left_bar_bleue83/100Ben geldim ben niye geldiim. Empty_bar_bleue  (83/100)
Düello Gücü:

MesajKonu: Geri: Ben geldim ben niye geldiim.   Ben geldim ben niye geldiim. Icon_minitimeCuma Tem. 01, 2011 5:14 pm

Hoşbulduum Very Happy ornitorenkleri seviyoruuz! <3 ahaah.
Dianne Lewis
Slytherin V. Sınıf
Slytherin V. Sınıf
Dianne Lewis

Doğum tarihi : 07/03/94
Mücadele Tarafı : Babamın cüzdanı.
Sihirsel Soy : Safkan.

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Ben geldim ben niye geldiim. Left_bar_bleue100/100Ben geldim ben niye geldiim. Empty_bar_bleue  (100/100)
Düello Gücü:
Ben geldim ben niye geldiim. Left_bar_bleue30/60Ben geldim ben niye geldiim. Empty_bar_bleue  (30/60)

MesajKonu: Geri: Ben geldim ben niye geldiim.   Ben geldim ben niye geldiim. Icon_minitimeCuma Tem. 01, 2011 5:46 pm

candice <3
hoşgeldin.
Doğa Günercel
Ravenclaw VI. Sınıf
Ravenclaw VI. Sınıf
Doğa Günercel

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Ben geldim ben niye geldiim. Left_bar_bleue93/100Ben geldim ben niye geldiim. Empty_bar_bleue  (93/100)
Düello Gücü:

MesajKonu: Geri: Ben geldim ben niye geldiim.   Ben geldim ben niye geldiim. Icon_minitimeCuma Tem. 01, 2011 5:49 pm

Hoşgeldiiin, ben Esra. Son resmini sevdim <3
Viola Mossie
Hufflepuff IV. Sınıf
Hufflepuff IV. Sınıf
Viola Mossie

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Düello Gücü:

MesajKonu: Geri: Ben geldim ben niye geldiim.   Ben geldim ben niye geldiim. Icon_minitimeCuma Tem. 01, 2011 5:56 pm

Hoşbulduuk, memnun olduum ve teşekkür ediyoruum <3 ^^,

Ben geldim ben niye geldiim.
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Naynay, Ben geldim efendim =)
» Geldim. Gördüm. Arıyorum. x)
» ## Özendim * Reyoo * Niye ben yokum ha Ahmet????? Huh xD ##
» RP sitelerinde niye partner bulmak zordur xDDD
» Bakıncak :P aklıma geldi söledim niye bilmiyorum ama