Phoenix ! ~ Harry Potter Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaEski ParşömenLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Nimueth

3 posters
YazarMesaj
Nimueth Blecher
Ravenclaw V. Sınıf
Ravenclaw V. Sınıf
Nimueth Blecher

Doğum tarihi : 30/08/93
Mücadele Tarafı : Kitaplar
Sihirsel Soy : Melez
Evcil Hayvanı : Piti (Kedisi)

Bilgiler
Quidditch Mevkiî: Kovalayıcı
Rpg Puanı:
Nimueth Left_bar_bleue100/100Nimueth Empty_bar_bleue  (100/100)
Düello Gücü:
Nimueth Left_bar_bleue0/0Nimueth Empty_bar_bleue  (0/0)

Nimueth Empty
MesajKonu: Nimueth   Nimueth Icon_minitimePerş. Haz. 30, 2011 10:24 pm

Tanıyabileceğiniz en eğlenceli insan karşınızda. Hınzır mimikleri, kurnaz laflarıyla tam bir ukaladır. Çok fazla okur, gezer. Kısacası çok şey bilir ve bildiklerini söylemekten hiç çekinmez. Yerinde nasıl davranacağını çok iyi bilir; ama bu bilgisine bir türlü uyamaz. Annesi muggle bir stilisttir, babası ünlü bir rock yıldızı. Babası büyücü olmasına karşın pek büyü yapmaz. Bu yüzden doğumundan beri bir karavanda dünyayı gezerek ve muggle olarak büyümüştür. Hogwarts mektubu geldiğinde çok heyecanlanmıştır. Yol boyunca öğrendiği bütün büyüleri deneyebileceği bir alan olarak görmüştür. Ah... Evet, söylemeyi unuttum. Dünya turlarında muggle gibi yaşamışlardır; ama Nimueth gittiği her yerde tanıştığı büyücülerden birkaç numara kapmadan da orayı terk etmemiştir. Hızlıdır ve çabuk öğrenir. Bu yüzden kısacık ziyaretlerinde mutlaka bir şeyler kapar. Yani Hog'a geldiğinde mutlaka bir şeyler biliyordu; ama kalıcı bir yere bağlı kalmak ona hep çok zor geldi. Bu yüzden ilk yılının ardından Beauxbatons'a gitti. Ne yazık ki orada bu dobralığı pek hoş karşılanmadı ve akademinin müdiresiyle papaz olunca gerisin geri ona Hogwrts yolları göründü. Eh bu yılın ortasında gelmiş olduğu için ek arkadaşı yok. O yüzden kurgudan çok rp istiyorum.

En başta bir tane kuzen arıyorum. Baba tarafından olacak; ama soyadı farklı olabilir fark etmez. Hogwarts'da okumuş büyümüş biri, Nim'e çevre konusunda destek verecek biri.

Papaz olduğu bir profesör arıyorum. Buraya gelir gelmez rahat durmamış kızımız. Dersin birinde düşündüğünü söylemiş ve sonu pek iyi bitmemiş.

Ah... Gösteri dünyası. Evet, Nim bunun içinde büyüdüğü ve söz yazma, beste yapma konusunda iyi olduğu için Hogwarts'da yetenek avına çıktı diyebiliriz. Bir grup kuracak hadi bakalım yetenekliler bu bölüme.

Diğer kurgular. Dostlar, düşmanlar, aşklar...

PS : Yeni döndüm ve hpden biraz sıkıldığım için alışmak maksadıyla kendimde birkaç değişiklik yaptım. Bakalım alışabilecek miyim? Lakin bunda yardımınıza istiyacım var. Uzun rp yazmaya üşeniyorum ama kısa kısa eğlenceli kurgular yapıp rp yapalım. ^^
Solange Sychelja
Ölü
Ölü
Solange Sychelja

Mücadele Tarafı : Karanlık.
Sihirsel Soy : Safkan.

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Nimueth Left_bar_bleue93/100Nimueth Empty_bar_bleue  (93/100)
Düello Gücü:
Nimueth Left_bar_bleue30/60Nimueth Empty_bar_bleue  (30/60)

Nimueth Empty
MesajKonu: Geri: Nimueth   Nimueth Icon_minitimePerş. Haz. 30, 2011 11:57 pm

Tam bendensin Ilgaaz. Uzun uzun yazamıyorum bende, kısa kısa yaxıyorum hep What a Face
Marjorie Lemiantha ve Doğa Günercel dost olsu seninle. Hatta Doğa çok yakın arkadaş olsun. O da eğlencelidir böyle pırıl pırıl çocuk sjhhfkgg.
Solange'yi cve Margeaux'u da kafana göre şeet iştee Nimueth 626852 <3
Leonidas Lathyrus
Ravenclaw V. Sınıf
Ravenclaw V. Sınıf
Leonidas Lathyrus

Sihirsel Soy : Melez
Evcil Hayvanı : Pısırık adında grili beyazlı bir kedisi var.

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Nimueth Left_bar_bleue99/100Nimueth Empty_bar_bleue  (99/100)
Düello Gücü:
Nimueth Left_bar_bleue0/0Nimueth Empty_bar_bleue  (0/0)

Nimueth Empty
MesajKonu: Geri: Nimueth   Nimueth Icon_minitimeCuma Tem. 01, 2011 12:15 am

Birlikte takılsın Leon ile Nimueth. Eğlencelerine baksınlar, arada bi' müzikle uğraşsınlar malum Leon armonika çalıyor. =D

Nimueth
1 sayfadaki 1 sayfası