Phoenix ! ~ Harry Potter Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaEski ParşömenLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Clarie Joseph

2 posters
YazarMesaj
Clarie Joseph

Doğum tarihi : 09/06/97
Sihirsel Soy : melez

Clarie Joseph Empty
MesajKonu: Clarie Joseph   Clarie Joseph Icon_minitimePtsi Haz. 27, 2011 4:21 pm

* Sihir Dünyasını düşününce aklınıza gelen şeyler ve size hissettirdikleri nelerdir?

ben sihir dünyasını düşününce aklıma güç, ayrıcalık, büyü gelir. Bunların bana hissettirdikleri güven, hırs ve heyecan.
* Geniş bir labirentte kayboldunuz. Vakit gece. Ne yapardınız, neler hissederdiniz?

öncelikle kendimi koruma içgüdüm harekete geçerdi. Yani etrafımda neler olduğunu merak ederdim. Bunun içinde asamla ışık yakardım. Sonra da labirentde ilerlerdim.Kararlı bir insanımdır.Bu yüzden acaba şurdan mı yoksa şurdan mı gitsem diye düşünmem.Aklıma ilk gelen yoldan giderim

* Üç Büyücü Turnuvasına katıldınız ve ilk göreviniz ejderhadan kurtulup altın yumurtayı almak. Ve rakipleriniz sizden çok daha güçlü. Ne yapardınız, nasıl bir stratejiyle ejderhanın karşısına çıkardınız ve neler hissederdiniz?

rakiplermin güçlü olmasını düşünmezdim. Sonuçta bu insanda umutsuzluğa yol açar. Kendime güvenirdim ve sürekli "başaracağım " diye tekarlardım.
Ejderhanın ne hamleler yapacağını nasıl hareket edeceğini düşünür turnuvada ona göre hareket ederdim.

* Seçme şansınız olsa hangisini seçerdiniz, sebebiyle birlikte belirtiniz? Mürver Asayı mı? Görünmezlik Pelerinini mi? Diriltme Taşını mı?

bence ölüleri diriltmek mantıksız ve bana hiç bir yararı olmaz. Herkesten üstün olmak isteseydim mürver asayı seçerdim ama böyle birşey istemem.
Oysa görünmezlik pelerini çok işime yarardı. Çünkü hoqwartsta geceleri istedğim gibi gezerdim ve kimsenin haberi olmazdı. Şu an aklıma gelmesede görünmezlik peleri çok işime yarar. Bu yüzden görünmezlik pelerinini seçerdim.
Feodora D'or
Ravenclaw V. Sınıf & Sınıf Başkanı & Yönetici
Ravenclaw V. Sınıf & Sınıf Başkanı & Yönetici
Feodora D'or

Doğum tarihi : 10/09/91
Mücadele Tarafı : Saçları
Sihirsel Soy : PureBlood
Evcil Hayvanı : Boo

Bilgiler
Quidditch Mevkiî: Arayıcı
Rpg Puanı:
Clarie Joseph Left_bar_bleue100/100Clarie Joseph Empty_bar_bleue  (100/100)
Düello Gücü:
Clarie Joseph Left_bar_bleue30/60Clarie Joseph Empty_bar_bleue  (30/60)

Clarie Joseph Empty
MesajKonu: Geri: Clarie Joseph   Clarie Joseph Icon_minitimePtsi Haz. 27, 2011 7:40 pm

Öncelikle bir rp puanı edininiz.

Clarie Joseph
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Joseph ~
» Joseph
» Joseph.
» Joseph.
» Joseph l l