Phoenix ! ~ Harry Potter Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaEski ParşömenLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Kurgum var.

2 posters
YazarMesaj
Beatrice DeGarcia
Slytherin II. Sınıf
Slytherin II. Sınıf
Beatrice DeGarcia

Mücadele Tarafı : Ne tarafı? Kimin tarafı? Kim? Ne zaman?
Sihirsel Soy : Safkan
Evcil Hayvanı : Ayberk

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Kurgum var. Left_bar_bleue65/100Kurgum var. Empty_bar_bleue  (65/100)
Düello Gücü:
Kurgum var. Left_bar_bleue30/60Kurgum var. Empty_bar_bleue  (30/60)

Kurgum var. Empty
MesajKonu: Kurgum var.   Kurgum var. Icon_minitimePaz Haz. 26, 2011 9:22 pm

Kurgum var, karakter arıyorum millet.
Sadece Hogwarts içi rp yapmayla gözüm doymadı.
Buradan kurguyu bulurken çıkış noktam Jamie M. Harrison'a da teşekkür ediyorum.

Aradıklarım;
*Bir-iki tane vampir veya kurtadam.
Talipler:
*Bir yetişkin karakter; esnaf, kaçak, karanlık büyücü vs. her şey olur. Yalnız bencil bir karakter olmalı.
Talipler:
*Beatrice'e ek olarak bir en fazla iki Hoagwarts öğrencisi. En azından biri erkek olsun bari.
Talipler:
*Seherbaz, profesör, Hogwarts çalışanı. Örencileri kurtaracak gözüpek yetişkinler.
Talipler:

Kurgu;
Ana kurgudan yola çıkarak,
Alıntı :
...İşte böyle fark edildi büyü özünün sırrı. Peki, bu sır kanda mıydı? Ne kandaydı sır, ne gece yaratıklarında, ne de başka bir şeyde. Bu sır, dünyada gizliydi. Ne kadar kan akıtılırsa gece yaratıkları tarafından doğaya; o kadar güçlenecekti büyü güçleri. Ne kadar genç kan, o kadar uzun güç demekti. Yavaş yavaş bunu fark etti yaratıklar. Gizlice asalar aşırıldı, büyücüler kaçırıldı. Sonunda en gençlerini istediler. Gene de yetmedi onlara bu geçici hazlar. Her geçen gün daha fazlasını istiyordu bedenleri. Güçle kavrulmak ve beraberinde bütün dünyayı ele geçirmekti tek arzuları. Lakin geçiciydi elbet bu gücün süresi. Bir yol bulmak istediler buna. Sonunda kehaneti duydular. Şöyle diyordu kadim büyücünün sesi…
ilk saldırıdan ardından başlayacak kaçırılma olaylarından birini organize etmek istedim.
Şöyle ki;
Gözünü büyü gücü kazanma hırsı bürüyen ve daha genç kanın daha uzun süre büyü gücü sağladığını duyan vampirlerimiz/kurtadamlarımız söylentilerin doğruluğunu test edebilmek için gözünü öğrencilere diker. Ancak Hogwarts sınırları içinde öğrencilere dokunmak imkansızdır. Bu nedenle onlara ulaşabilecek, onlarla okul sınırları dışında görüşen yede onu okul dışına çıkarabilecek büyücülerden birini tehdit ederler. Bencil büyücümüz kendi hayatını kurtarabilmek için temasta olduğu öğrencileri öne sürer
Birkaç etapta gerçekleşecek, iyi rpler çıkabilecek bir kurgu.
En sonunda öğrencileri kurtaracak bir grup iyi kalpli büyücüye de ihtiyacımız var, öğrencilerin kendilerini kaçıranlarla tek başlarına mücadele etmeleri imkansız. Nasıl bağlantıya geçecekleri üzerinde konuşuruz.

Şimdilik bu kadar... İlgilenenleri beklerim... Kurgum var. 874940

En son Beatrice DeGarcia tarafından Paz Haz. 26, 2011 9:41 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi
Dianne Lewis
Slytherin V. Sınıf
Slytherin V. Sınıf
Dianne Lewis

Doğum tarihi : 07/03/94
Mücadele Tarafı : Babamın cüzdanı.
Sihirsel Soy : Safkan.

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Kurgum var. Left_bar_bleue100/100Kurgum var. Empty_bar_bleue  (100/100)
Düello Gücü:

Kurgum var. Empty
MesajKonu: Geri: Kurgum var.   Kurgum var. Icon_minitimePaz Haz. 26, 2011 9:29 pm

ben varım bu kurguda. Yalnız öğrenciler de öyle çok sakat olmasın. Zorluk çıkarsınlar. Sonuçta onların da güçleri var. Eğer sadece oturup esir kalacaksak Lucinda buna uygun değil. Çünkü o karanlık sanatlarla ilgilenen iyi bir öğrenci.
Söyle Birceciğim zorluk çıkaracak mıyız onlara? Kurgum var. 874940
Beatrice DeGarcia
Slytherin II. Sınıf
Slytherin II. Sınıf
Beatrice DeGarcia

Mücadele Tarafı : Ne tarafı? Kimin tarafı? Kim? Ne zaman?
Sihirsel Soy : Safkan
Evcil Hayvanı : Ayberk

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Kurgum var. Left_bar_bleue65/100Kurgum var. Empty_bar_bleue  (65/100)
Düello Gücü:

Kurgum var. Empty
MesajKonu: Geri: Kurgum var.   Kurgum var. Icon_minitimePtsi Haz. 27, 2011 11:29 pm

Zorluk bizim işimiz Wink Öyle hadi bizi kaçırın demeyecekler tabi, ama kaçırılmaktan da kurtulamayacaklar yazık ki.
Tamam elde var Eylül Kurgum var. 874940 Öğrencilerden diğerinin erkek olması tercih edilir. Ben yalnız gelmem diyen olursa öğrenci sayısını max. dörde çıkarabiliriz. Daha çok yetişkin karakterlerle rp yapasım var, öğrenci ağırlıklı bir kurgu olsun istemiyorum.

Kurgum var.
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Kurgum Değişiyor!
» Kurgum olanlar baksın!
» Benimde kurgum vaar, bende ararıııım.