Phoenix ! ~ Harry Potter Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaEski ParşömenLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Maya Jade Audrey

2 posters
YazarMesaj
Maya Jade Audrey
Gryffindor V. Sınıf
Gryffindor V. Sınıf
Maya Jade Audrey

Doğum tarihi : 15/05/91

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Maya Jade Audrey Left_bar_bleue100/100Maya Jade Audrey Empty_bar_bleue  (100/100)
Düello Gücü:
Maya Jade Audrey Left_bar_bleue0/0Maya Jade Audrey Empty_bar_bleue  (0/0)

Maya Jade Audrey Empty
MesajKonu: Maya Jade Audrey   Maya Jade Audrey Icon_minitimePaz Haz. 26, 2011 2:53 pm

*Sihir Dünyasını düşününce aklınıza gelen şeyler ve size hissettirdikleri nelerdir?

~ Aklıma ilk gelen şey sorumluluk. Güç, insana sorumluluk yükler. Büyü gücüne sahip olabilmek beraberinde soumluluk getirir. Hissettirdiğine gelince... Ihm, sanırım beni heyecanlandırıyor ve tabii mutlu ediyor.

* Geniş bir labirentte kayboldunuz. Vakit gece. Ne yapardınız, neler hissederdiniz?

~ Herkes gibi biraz korkardım tabii. Ancak cesaretimi toplayıp bir yol bulmaya çalışırdım. Oturup ağlayacak bir tip değilim. Bir yön seçip o yönde ilerlerdim. Önemli olan çabalamak, sonunda ölüm bile olsa oturarak öleceğime çıkış yolu arayarak ölmeyi yeğlerim.

* Üç Büyücü Turnuvasına katıldınız ve ilk göreviniz ejderhadan kurtulup altın yumurtayı almak. Ve rakipleriniz sizden çok daha güçlü. Ne yapardınız, nasıl bir stratejiyle ejderhanın karşısına çıkardınız ve neler hissederdiniz?

~ Elbette rakiplerime saygı duyarım. Ancak benim savaşçı bir yapım var. Rakiplerim benden güçlü diye oturup ağlayacak değilim. Gücün yanında şans faktörü de var ve tabii gücün yanında cesarette ister bu işler.

* Seçme şansınız olsa hangisini seçerdiniz, sebebiyle birlikte belirtiniz? Mürver Asayı mı? Görünmezlik Pelerinini mi? Diriltme Taşını mı?

~ Görünmezlik Pelerini. En çok işime o yarar diye düşünüyorum. Diğerleri başıma bela açmaktan başka bir işe yaramaz.
James Dean Caliente
Gryffindor VI. Sınıf & Sınıf Başkanı
Gryffindor VI. Sınıf & Sınıf Başkanı
James Dean Caliente

Doğum tarihi : 24/12/90
Mücadele Tarafı : Keyfine göre.
Sihirsel Soy : Melez.

Bilgiler
Quidditch Mevkiî: Kovalayıcı
Rpg Puanı:
Maya Jade Audrey Left_bar_bleue100/100Maya Jade Audrey Empty_bar_bleue  (100/100)
Düello Gücü:
Maya Jade Audrey Left_bar_bleue30/60Maya Jade Audrey Empty_bar_bleue  (30/60)

Maya Jade Audrey Empty
MesajKonu: Geri: Maya Jade Audrey   Maya Jade Audrey Icon_minitimePaz Haz. 26, 2011 2:54 pm

Gryffindor!

Maya Jade Audrey
1 sayfadaki 1 sayfası