Phoenix ! ~ Harry Potter Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaEski ParşömenLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Antrenman I

3 posters
YazarMesaj
Theone Harrison
Kaçak
Kaçak
Theone Harrison

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Antrenman I Left_bar_bleue96/100Antrenman I Empty_bar_bleue  (96/100)
Düello Gücü:
Antrenman I Left_bar_bleue36/60Antrenman I Empty_bar_bleue  (36/60)

Antrenman I Empty
MesajKonu: Antrenman I   Antrenman I Icon_minitimeSalı Haz. 21, 2011 4:28 pm

Yorgun düşmüş ve gençliğini kaybetmiş olabilirdi. Yine de eski haline dönmesi çok uzun sürmeyecekti. Seri bir şekilde üzerindeki cübbeyi geriye doğru savurarak çıkardı Theone. Ardından Yanan Meşalaler arasında kalan Geniş Düello arenasında iki kişiye baktı. iki karanlık büyücü. Widmore. Yüzünde oluşan ufak gülümseme rakiplerininkine benzeyen bir kibir taşıyordu. Derin bir nefes alarak iki parmağı arasına sıkıştırdığı Sigarayı yere attı ve aynı parmaklarla Asasını çekerek rakiplerine doğru nişan aldı. "Biraz ısıyı artırmaya nedersin Widmore!" Asasıyla havada daireler çizerek kadim dilde birşeyler mırıldandı Theone ve meşaleden çıkan ateş huzmelerinin alazlanarak yükselişini izledi. Arenadaki ısı oldukça artmıştı. Öyle ki Theone'nun çıplak ve biçimli vücudunda belirginleşmiş ter taneleri görülüyordu. "Misafire ilk hamle şansı verilir Widmore. Göster marifetini" Ardından hemen savaş pozisyonu aldı ve ilk büyüyü beklemeye koyuldu

Not: Düello Öldürmeye yönelik değildir.
Macias A. Widmore
Anita Bar Sahibi
Anita Bar Sahibi
Macias A. Widmore

Doğum tarihi : 08/08/90
Sihirsel Soy : Safkan.

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Antrenman I Left_bar_bleue100/100Antrenman I Empty_bar_bleue  (100/100)
Düello Gücü:
Antrenman I Left_bar_bleue35/60Antrenman I Empty_bar_bleue  (35/60)

Antrenman I Empty
MesajKonu: Geri: Antrenman I   Antrenman I Icon_minitimeSalı Haz. 21, 2011 4:33 pm

Gözlerimi kısıp Theone'nın neler yapabileceğini kestirmeye çalışırken, o bana ilk saldırma şansı tanımıştı. Hafifçe gülümseyip toparlandım ve dik başlı bir tavırla düello pozisyonunda adımlar atmaya başladım. Theone kendini beğenmiş bir tavırla ve cüretkârlıkla benim atağımı bekliyordu. Fakat, ona biraz acı çektirmek güzel olacak gibiydi. Birbirimizin adımlarını takip ederek daireler çiziyorduk ve ayaklarıma baktığı esnada, asamı havalandırıp hızlı bir iç geçirmeyle ; 'İmpedimenta.' dedim. Dudaklarım kapandıktan ve büyü asadan hızla Theone'a doğru giderken bir adım geri kaçılıp beklemeye başladım. Gözlerimin içinin güldüğünün o da farkındaydı.
Theone Harrison
Kaçak
Kaçak
Theone Harrison

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Düello Gücü:

Antrenman I Empty
MesajKonu: Geri: Antrenman I   Antrenman I Icon_minitimeSalı Haz. 21, 2011 4:37 pm

"Ahh hızlı büyücü... hiç farkettirmiyor ve hamlelerini önceden tayin ediyorsun!" Gülümseyişinin hemen ardından üzerine gelen büyü huzmesini sağa doğru vücudunu atarak atlattı Theone. "Fakat ısınmak için dahi yeterli değil!" Bir gülümsemenin eşliğinde asasaını ileri geri zigzaglar çizerek salladı ve kırbaç şeklinde bir ateş huzmesi Yarattı. Asanın ucudunda Alazlı bir şekilde savrulan kırbacı Widmore'un üzerine savururken Ortamdaki ısının daha da fazla arttığına emin olmuştu. Arkasını kollayarak Büyücünün hamleyi nasıl savuşturacağını izlemeye koyuldu. Bu zor olacaktı fakat Tecrübe sahibi olmayan bir genci atlamak pek de zor olmasa gerekti. Yine de eğitimli bir asilzade korkması için gereken saf enerjiye sahip olabilirdi.
Macias A. Widmore
Anita Bar Sahibi
Anita Bar Sahibi
Macias A. Widmore

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Düello Gücü:

Antrenman I Empty
MesajKonu: Geri: Antrenman I   Antrenman I Icon_minitimeSalı Haz. 21, 2011 4:44 pm

Üzerime gelen kırbaçtan sağ tarafa atlayıp son anda kurtulabilmiştim. Gözlerimi tekrar Theone'nın üzerinde kilitleyip neler yapabileceğini kestirmeye çalışıyordum. Düello pozisyonunda birbirimizin etrafında zikzaklar çizerek dönüp dururken renkli gözleriyle beni hedef tahtası gibi gözetlemesinden nefret etsem de ona karşı kin beslemeyişim sayesinde şanslı sayılırdı. Beni hafife alması da hoşuma gidiyordu doğrusu. Asamı tekrar kaldırdım ve 'Silencio' diye bağırdım. Tam da o anda ; 'Carpe Portus.' diyerek on metre ötedeki ağacın önünde duraksadım.
Theone Harrison
Kaçak
Kaçak
Theone Harrison

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Düello Gücü:

Antrenman I Empty
MesajKonu: Geri: Antrenman I   Antrenman I Icon_minitimeSalı Haz. 21, 2011 4:49 pm

Not: Gereken süreyi aştığı için Ateş etki etmiştir

Sessizlik büyüsünün hemen ardından bir de atlama büyüsüyle uzaklaşan Genç Widmore'u süzdü bakışlarım. Son anda kaçmaya çalıştığı ateş kıyafetlerini yanık yanık etmiş ve yer yer delikler onu komik duruma düşürmüştü. Fakat sessizlik büyüsünü attığım kahkahaları duymamak için yaptığını düşünmeye başlamıştım. Ortamda tezahür eden Silencio'ya Karşı "Sonorus" Diye bağırarak asamı büyü huzmesine doğru tuttum. Sesler büyünün etkisiyle dengelendiğinde Ağacın önündeki Widmore'u hedef alan bakışlarım onun yanına gitmem gerektiğini söylüyordu adeta. "Pantolonumdaki Palalardan birini hızla çekerek nefretle ileri doğru savurdum ve "Carpe portus" diye bağırarak üzerine fırladım. Kılıcın çarpmasını umuyordum

Not: Bazı aksaklıklardan Dolayı Widmore'un süresi 17:52 den itibaren başlamıştır

En son Theone Harrison tarafından Çarş. Haz. 22, 2011 9:43 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Richard McGregor

Richard McGregor

Mücadele Tarafı : Hogwarts.
Sihirsel Soy : Kurt.

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Düello Gücü:
Antrenman I Left_bar_bleue40/60Antrenman I Empty_bar_bleue  (40/60)

Antrenman I Empty
MesajKonu: Geri: Antrenman I   Antrenman I Icon_minitimeSalı Haz. 21, 2011 4:54 pm

Boynundaki madalyon, vaftiz oğlunun içinde bulunduğu her tehlikeli durumda olduğu gibi kor misali ısınmıştı. Macias'ın artık alışmış olduğu bu umursamaz tavrı asabını bozsa da, elindeki sigarayı aceleyle söndürerek düellonun ortasına cisimlendi. İşlerin vaftiz oğlu için iyiye gittiği söylenemezdi. Tehditkâr bir biçimde savrulan alevlerden sakalını son anda kurtararak asasını kaldırdı ve Macias'ı da içine alan sudan bir küre yarattı. "Yine mi düello, hergele!" diye sinirle bağırdı. Ateşin tehdidi ortadan kalkınca gardını almayı ihmâl etmedi. Üstüne gelmekte olan bir palayı zarif bir bilek hareketiyle farklı bir yöne savuştururken gözleri karşısındaki adamı seçmek için kısılmıştı.
Theone Harrison
Kaçak
Kaçak
Theone Harrison

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Düello Gücü:

Antrenman I Empty
MesajKonu: Geri: Antrenman I   Antrenman I Icon_minitimeSalı Haz. 21, 2011 5:05 pm

Not: Mevcut sürede müdahaleyi Richard McGregor yapmıştır

"Yaşlı Richard! Hoş geldin eski Hasmım." Yüzümde oluşan gülümseme bir düşmana yönelik değil yeni bir yoldaşa yönelikti. Zira Widmore'larla yaptığı bağlaşma bu düellonun gidişatını ölümsüz bir yola sürüklüyordu.: " Bu bir Antrenman Düellosu Richard fakat sen işin içine ruhunu katabilirsin!" Kirli bir kahkahanın ardından Uzun saçlı adamın ve Macias'ın içinde bulunduğu su küresine doğru ve asasını yönelterek "Relashio!" diye bağırdım. Asanın ucundan çıkan kaynar su, Küreye o kadar hızlı bir şekilde dahil oluyordu ki. İçindekiler kısa bir süre sonra Kaynamaya başlayacak ve Kalkanı bozmak zorunda kalacaklardı. Kendimi Su kalkanının fevri bir hareketlenişine karşı korumak için fikir üretmeye zorluyor bir yandan da az önce boşa düşen palamı kabzasına sokmayı deniyordum

En son Theone Harrison tarafından Çarş. Haz. 22, 2011 9:44 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Macias A. Widmore
Anita Bar Sahibi
Anita Bar Sahibi
Macias A. Widmore

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Düello Gücü:

Antrenman I Empty
MesajKonu: Geri: Antrenman I   Antrenman I Icon_minitimeSalı Haz. 21, 2011 5:09 pm

'Relashio!' diye kükreyen Theone ve Richard eski düşmanlardı fakat, şu anda aralarında bir hasımlık belirtisi yok gibi görünüyordu. Tabi, hızla kalkanın içine boşalmaya başlayan kaynar suyu saymazsak. Su küresinin içindeki güvenli halimiz şimdi engebeli bir ayrıma sürüklenmişti ve yaşlı Richard'a sarılarak, alanın en köşesine hedef alacak şekilde 'Carpe Portus!' diye kükredim. Birden iki beden ayaklarını yere bastıktan sonra; karşımızdaki Theone'un bizi arayan gözleri ile temas kurmuştum. 'Expulso!' diye kükredikten sonra Richard'ın sol tarafından çapraz ateşe alacak şekilde açılarak ilerlemeye başladım...
Richard McGregor

Richard McGregor

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Düello Gücü:

Antrenman I Empty
MesajKonu: Geri: Antrenman I   Antrenman I Icon_minitimeSalı Haz. 21, 2011 5:13 pm

Düelloya birden ve hararetle dahil olmak, yaşına göre Richard'a ağır gelebilirdi. Fakat gözlerinde çılgınca bir ışıkla rakibine bakmaya devam ediyordu. "Laf cambazlığını bırakmalısın Harrison. Biraz da asalar konuşsun!" diye kükrercesine bağırdı ve sesi tüm alanı doldurdu. Macias'ın hızlı hamlesiyle su küresini terk etmişlerdi. Genç adamın enerjisine hayran bir tebessümle asasını suya yönelterek, az önce içinde bulundukları tüm su kütlesini Harrison'ın üstüne doğru hızla savurdu. Theone'un nasıl karşılık vereceğini merak ediyordu fakat bir yandan Macias'ın yapmak istediği hareketi kavrayarak rakiplerine doğru ilerlemeyi sürdürdü.
Theone Harrison
Kaçak
Kaçak
Theone Harrison

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Düello Gücü:

Antrenman I Empty
MesajKonu: Geri: Antrenman I   Antrenman I Icon_minitimeSalı Haz. 21, 2011 5:15 pm

Önce Işınlanarak su küresinin büyüsel alanını bozan Macias'a baktım. Kaçışı ne zamana kadar sürecekti acaba? Gözlerim onu aramaya başladığında kısa sürmeden konuşlandığı bölgeyi tespit etmiştim. Bakışlarımız parelelleştiğinde ise bana gönderdiği Patlama büyüsüne odaklanarak "Protego Maxima" diye haykırdım. Oluşan devasa kalkan büyünün sarsıntı etkisini benim olduğum alana geçirmemişti. Kalkanı bozduktan sonra Richard'ın üzerime yolladığı su küresine bakarak Yusparov Avorus Maxima diye haykırdım ve Çıkan ateş topu'nun Suyu kütlesiyle bir olup buharlaştığını farkettiğimde Kılıcımı tekrar çekerek Genç olanlarının üzerine doğru koşarak kılıcımı savurmaya başlamıştım
Macias A. Widmore
Anita Bar Sahibi
Anita Bar Sahibi
Macias A. Widmore

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Düello Gücü:

Antrenman I Empty
MesajKonu: Geri: Antrenman I   Antrenman I Icon_minitimeSalı Haz. 21, 2011 5:19 pm

Benim gönderdiğim büyüyü ve su kütlesini etkisiz hale getiren Theone'u tebrik etmemek mümkün değildi doğrusu. Yaşlı Richard'a zeka dolu bir bakış fırlatarak benim üzerime doğru koşan Theone'un üzerine doğru koşmaya başladım. Buluşma noktamıza yaklaştığımda ise kendimi sağ tarafa salladım ve ayağa kalkmaya bile çalışmadan asamı Theone'un üzerine doğrultup ; "İncarcerous" diye haykırdım. Asadan çıkan ipler Theone'un üzerine doğru hareket ederken Richard'a seslenerek ; "Hadi yaşlı adam. Şu hayduta gününü göster bakalım." diyerek ayağa fırladım ve Theone'u ortamıza alacak şekilde diğer tarafa hareket etmeye koyuldum.
Richard McGregor

Richard McGregor

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Düello Gücü:

Antrenman I Empty
MesajKonu: Geri: Antrenman I   Antrenman I Icon_minitimeSalı Haz. 21, 2011 5:23 pm

Yolladığı su kütlesinin buharlaşarak yok olması, ihtiyar büyücünün biraz hevesini kırmış olsa da hâlen düellonun içindeydi. Macias'ın üzerine muggle usulü bir taarruza çıkmış olan Theone'a iğrenmiş gibi bir ifadeyle bakıyordu. Macias'ın sesini işittikten sonra tekrar gençliğinin izlerini taşıyan bir şevkle asasına sarılan Richard, "Reducto!" diye böğürdü. Kısa sürede bunun ölümüne bir düello olmadığını kavramış ve Harrison'ı öldürücü bir hamleyle karşılayamamanın burukluğunu hissetmişti. İçinde sürekli mücadele ettiği bir yanı, affedilmez lanetlere başvurmasını söylüyordu. Asasından fırlayan ışık huzmesi şimdi rakibine fazlasıyla yakın bir mesafedeydi...
Theone Harrison
Kaçak
Kaçak
Theone Harrison

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Düello Gücü:

Antrenman I Empty
MesajKonu: Geri: Antrenman I   Antrenman I Icon_minitimeSalı Haz. 21, 2011 5:24 pm

Not: Macias'la aynı doğrultuda olan Richardın büyüsü Theone'un aradan çıkmasıyla Macias için tehdit oluşturmuş ve 5 dakika içinde cevaplanmadığından Macias'ı vurmuştur.

Gelecek bir hamle belli olmuş ve yine diğeri de hemen hemen rengini belli etmişti. Fakat benden sıyrılan Widmore'un atikliği de takdire şayandı adeta bir başka hamlenin gelip geldiğini görmeden üzerime gelmesi olası bir hamleye ve iplere karşı hiç beklemeksizin "Carpe Portus" diye haykırıp az önce bulunduğu konuma parelel olan ikilinin hemen arkasına-tam ortasına- cisimlenmiştim. Ardından asamı güçlü bir hamle için ikisinin ortasına çekerek haykırdım. "Bombarda Maxima" Bu güçlü büyü ikisinin de ortasında patladığında mutlaka zarar verecekti.Ayrıca Parelel oldukları için Richardın büyüsü de Macias'a doğru gidiyordu Fakat ikisini de öldürecek güçte değildi. Yine de düellodan galip çıkmama yetecekti bu. Gülümseyerek başka ne yapabileceğini düşündü. Oldukça zor olacağı açıktı

En son Theone Harrison tarafından Çarş. Haz. 22, 2011 12:53 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Macias A. Widmore
Anita Bar Sahibi
Anita Bar Sahibi
Macias A. Widmore

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Düello Gücü:

Antrenman I Empty
MesajKonu: Geri: Antrenman I   Antrenman I Icon_minitimeSalı Haz. 21, 2011 5:27 pm

'Bombarda Maxima!' diye haykırdığı anda yaşlı adamın da kendisini savunacağını umarak ; 'Protego Maxima!' diye bağırdım ve biraz sarsılarak geriye doğru gitmeye başladım. Gözlerim yaşarmıştı. Henüz ne yapacağımı tam kestiremezken asamı Theone'un üzerine hedef alarak adımlar atmaya başladım fakat, daha sonra gözüm yerdeki kaldırımlara ilişmişti. Asayı, kaldırımlara hedef alarak onları Theone'un üzerine doğru yönlendirmiştim. Geniş bir alana yayılarak Theone'un üzerine doğru giden kaldırım taşlarından kurtulmayacağını ümit ederek beklemeye ve kendimi korumaya başlamıştım.
Richard McGregor

Richard McGregor

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Düello Gücü:

Antrenman I Empty
MesajKonu: Geri: Antrenman I   Antrenman I Icon_minitimeSalı Haz. 21, 2011 5:33 pm

Her iki büyüden de sıyrılarak, üstlerine şiddetli bir patlama yönlendiren Theone'u ararken asasını büyücüye olabildiğince yakın olacak bir noktaya yönlendirdi. "Carpe Portus!" Artık bu kaçak düelloya ayak uyduruyordu. Macias'ın da o patlamadan uzak kaldığını ümit ederken rakibinin gözüne iliştiği bir anda "Expelliarmus!" diye bağırdı. Basit fakat oldukça güzel bir düello sonu olabilirdi. Macias'ın gayet başarılı bir şekilde uyguladığı savunma büyüsünü alanda yankılanan bir kahkahayla tebrik etmişti. Fakat Harrison'ın işini de bitirmek istiyordu. Bunun için vaftiz oğlunun saldırısını zevkle izledi. Ortada bir terslik olduğunu anlaması kısa sürmemişti. Macias'ın sendeleyerek gerilediğini ve gardını indirdiğini gördü. O anda Theone'u umursamadan genç büyücünün yanına koşarak yıkılmasını son anda önlemişti. "Pekâlâ, bu düello senin için bitmiştir evlat!" dedi otoriter bir sesle. Yaralarına bakılırsa, az önce gönderdiği rastgele büyüsü ona isabet etmişti. Macias'ın alandan cisimlenmesinin ardından "Stupefy!" diye bağırdı.

En son Richard McGregor tarafından Salı Haz. 21, 2011 5:39 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Theone Harrison
Kaçak
Kaçak
Theone Harrison

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Düello Gücü:

Antrenman I Empty
MesajKonu: Geri: Antrenman I   Antrenman I Icon_minitimeSalı Haz. 21, 2011 5:38 pm

Macias vaftiz babasıyla aynı doğrultuda kaldığı Reductoyu Tam karnına yiyerek metrelerce yuvarlanmış ve düello dışı kalmıştı. " Kontrolsüz çarpışmanın sonuçları Macias!" . Koca bir kahaka atarak gülümsedim ve Richard'a baktım. "Devam edelim ihtiyar!!." Üzerime gelen Expeliarmus büyüsünü savuşturmak için bir çarem vardı ve sağa doğru yatarak ondan kaçtım. Başarılı olmuştum büyü başımın üstünden geçerek uzaklaştı ve anında bende "İncendio Duo" diye bağırarak Richarda büyü gönderdim. Büyü sabit bir doğrultuda giderken başarılı olmayı diliyordum. Zira Macias'dan daha tecrübeli ve yetenekli bir Büyücüyle, bir kurtla karşı karşıyaydım. Az önce suratımı yalıyarak geçen Sersemlet lanetinden bu anlaşılıyordu
Richard McGregor

Richard McGregor

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Düello Gücü:

Antrenman I Empty
MesajKonu: Geri: Antrenman I   Antrenman I Icon_minitimeSalı Haz. 21, 2011 5:49 pm

Gönderdiği bütün büyülerden kurtulmayı başaran rakibine hırlarcasına bir karşılık vermişti. Eski çevikliğini arayan hareketlerle Harrison ile arasındaki mesafeyi korumaya çalıştı. Bir alev demeti daha üzerine geliyordu. Bıkkın bir asa hareketiyle az önce oluşturduğu su kütlesini tekrarladı ve etrafa yayılan buhardan yararlanarak "Reducto!" diye böğürdü. Bu büyücüyü yıllardır tanıyordu ve basit hamlelere karşılık vereceğinden de emindi. Fakat kendini sağlama almalıydı. Bu yüzden hızla Theone'un arkasına cisimlenerek yeni hamlesini beklemeye koyuldu. Çarpışmanın şiddetiyle yüzünde boncuk boncuk ter birikmişti.
Theone Harrison
Kaçak
Kaçak
Theone Harrison

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Düello Gücü:

Antrenman I Empty
MesajKonu: Geri: Antrenman I   Antrenman I Icon_minitimeSalı Haz. 21, 2011 5:54 pm

Not: 1 dakika gecikmeden dolayı Büyü etki etmiştir. Richard Savunmasız kalmıştır.

İncendio büyüm oldukça etkiliydi. Rakibim büyük bir kısmını buharlaştırsa da kollarında yer yer yanıklar oluşmasını engelleyememişti Gülümsedim: "İhtiyar kalbin buna fazla dayanmayacak gibi Richard. İstersen bitirelim." Ardından ironik bir kahkaha attım. Bir Reducto göndermişti. Var olan fakat azalmış enerjimi kullanarak büyünün geldiği yönden farklı bir doğrultuda koşmaya başladım. Cübbemin hemen arkasından geçen büyü oldukça yakındı. Gülümseyerek başımı kaldırdım ve Richard'a anlayacağı bir ifadeyle bakmaya başladım. Sıkılmıştım artık. "İncendio!" Tezahür eden Ateş huzmesini dikkatle inceledim. Richard'ın tükenenin enerjisi sakalınının ufak bir kısmını feda etmesine sebep olmuştu Ağaran ince uzun sakalının ucunda tütmeye başlayan duman oldukça gülünç gözüküyordu. Richard'ın savurduğu küfürün hemen ardından asasını bırakışı pes ettiğini gösteriyordu. Yerdeki rakibimin yanına yavaş adımlarla yürüyerek elimi uzattım ve Kalkmasını sağladım. " Gel Richy Macias'ın durumuna bakalım. Umarım bir çıkığı yoktur. " Söylediklerimi başıyla Onaylayan Richard Yüzü asık bir şekilde Cisimlenirken ben de onun tekrarladığı rutin hareketlerle cisimlendim.

En son Theone Harrison tarafından Çarş. Haz. 22, 2011 9:46 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Theone Harrison
Kaçak
Kaçak
Theone Harrison

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Düello Gücü:

Antrenman I Empty
MesajKonu: Geri: Antrenman I   Antrenman I Icon_minitimeSalı Haz. 21, 2011 6:00 pm

Out: Düello bitmiştir.

Antrenman I
1 sayfadaki 1 sayfası