Phoenix ! ~ Harry Potter Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaEski ParşömenLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Ysebel.

2 posters
YazarMesaj
Ysebel Moore
Gryffindor VI. Sınıf
Gryffindor VI. Sınıf
Ysebel Moore

Mücadele Tarafı : Sessizlik.

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Ysebel. Left_bar_bleue100/100Ysebel. Empty_bar_bleue  (100/100)
Düello Gücü:
Ysebel. Left_bar_bleue30/60Ysebel. Empty_bar_bleue  (30/60)

Ysebel. Empty
MesajKonu: Ysebel.   Ysebel. Icon_minitimePerş. Haz. 16, 2011 3:17 pm

* Sihir Dünyasını düşününce aklınıza gelen şeyler ve size hissettirdikleri nelerdir?
Bütün o keşfedilmeyi bekleyen gizemler. Ve tabiki de birçok işi kolayca halledebilme tembelliği.
* Geniş bir labirentte kayboldunuz. Vakit gece. Ne yapardınız, neler hissederdiniz?
Karanlığı severim. Düşüncelerimle baş başa kaldığım nadir zamanlardan birini neden boşuna harcayayım ki? Çıkış yolu ararken fazla acele etmezdim.
* Üç Büyücü Turnuvasına katıldınız ve ilk göreviniz ejderhadan kurtulup altın yumurtayı almak. Ve rakipleriniz sizden çok daha güçlü. Ne yapardınız, nasıl bir stratejiyle ejderhanın karşısına çıkardınız ve neler hissederdiniz?
Bir şekilde yarışmanın ejderhalarla olacağını öğrenmiş olurdum o vakte kadar. Pek adil oynamam ben. Bu yüzden araştırmalarım sonucu bu duruma önceden hazırlanırdım. Tuzaklar ve göz yanılmaları ile de en kolay yoldan yumurtaya ulaşırdım.
* Seçme şansınız olsa hangisini seçerdiniz, sebebiyle birlikte belirtiniz? Mürver Asayı mı? Görünmezlik Pelerinini mi? Diriltme Taşını mı?
Görünmezlik Pelerini ile Mürver Asa arasında kaldım. Görünmezlik pelerini ile bütün yasadışı işlerimi görünmeden ve kimseye yakalanmadan halledebilirim. Ancak Mürver Asa'dan bahsediyoruz. Hmm. Sanırım Mürver Asa'yı tercih ederdim. Bütün o güç benim olacak. İmkansızı istemek bile kolay olacak desenize.
Archill Thomas Caliente
░Emekli Hogwarts Müdürü ░
░Emekli Hogwarts Müdürü ░
Archill Thomas Caliente

Doğum tarihi : 24/12/90
Mücadele Tarafı : Aydınlık~
Sihirsel Soy : Safkan~

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Ysebel. Left_bar_bleue100/100Ysebel. Empty_bar_bleue  (100/100)
Düello Gücü:
Ysebel. Left_bar_bleue50/60Ysebel. Empty_bar_bleue  (50/60)

Ysebel. Empty
MesajKonu: Geri: Ysebel.   Ysebel. Icon_minitimePerş. Haz. 16, 2011 3:20 pm

Gryffindor!
https://phoenix-ro.yetkin-forum.com

Ysebel.
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Ysebel.
» Ysebel.
» Ysebel Lilith