Phoenix ! ~ Harry Potter Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaEski ParşömenLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Sap gibi kalmasın şu başlık (=

3 posters
YazarMesaj
Veronica Von Lehndorff
Seherbaz
Seherbaz
Veronica Von Lehndorff

Mücadele Tarafı : Hangi taraf işine gelirse.
Sihirsel Soy : Melez
Evcil Hayvanı : Spencer adında bir köpeği var. Güzel bir köpek o.

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Sap gibi kalmasın şu başlık (= Left_bar_bleue85/100Sap gibi kalmasın şu başlık (= Empty_bar_bleue  (85/100)
Düello Gücü:
Sap gibi kalmasın şu başlık (= Left_bar_bleue0/0Sap gibi kalmasın şu başlık (= Empty_bar_bleue  (0/0)

Sap gibi kalmasın şu başlık (= Empty
MesajKonu: Sap gibi kalmasın şu başlık (=   Sap gibi kalmasın şu başlık (= Icon_minitimePtsi Haz. 13, 2011 3:45 pm

Veronica böyle çok kafa bir kızdır. Eğlencelidir ama her şeyi şakaya vurmaz. Ciddi olunacağı zamanlar ciddi olur. Ama kötü bir huyu vardır kalabalık ortamlarda herkes sustuğunda gülme krizine girmesi gibi. Onun haricinde hiçbir kötü yanı yoktur. Yok uyuşturucu yok sigara falan. Öyle bir kızdır. Ama arada içki içer ateşviskisi mesela. İşte ondan sonra. Belli bir tarafı yok bu hatunun. Hangi taraftan kazançlı çıkarsa o tarafa... Ondan sonra... Eğlencelidir, gezip tozabilirsiniz onunla. Hatta iyi bir dinleyicidir. Ama onunla çok özel şeylerinizi paylaşırsanız o da zamanı geldiğinde başkalarıyla paylaşmaktan çekinmez. Onu kızdırmak istmezsiniz. O çok kin tutar. Hogwarts mezunu olmamakla beraber Beauxbatons Akademisi, Hırlayan Kurt mezunudur. Yani Hogwarts'ın Slytherin'i gibi bir şey. İşte öyleee.

Şunu arıyorum bunu arıyorum yazmıyorum. Her şeyi arıdığımdan What a Face Her türlü kurgu uygundur yeter ki gel. Sap gibi kalmasın şu başlık (= 939920
Simon Passavant
Maledictum Şerifi & Vampir
Maledictum Şerifi & Vampir
Simon Passavant

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Sap gibi kalmasın şu başlık (= Left_bar_bleue100/100Sap gibi kalmasın şu başlık (= Empty_bar_bleue  (100/100)
Düello Gücü:
Sap gibi kalmasın şu başlık (= Left_bar_bleue35/35Sap gibi kalmasın şu başlık (= Empty_bar_bleue  (35/35)

MesajKonu: Geri: Sap gibi kalmasın şu başlık (=   Sap gibi kalmasın şu başlık (= Icon_minitimePtsi Haz. 13, 2011 8:51 pm

Düşman ^^. Sonuçta bir Vampir ve Bakanlık Çalışanının arasında geçecek olan diyalog düşmandan başka bir durum olmaz değil mi?
Sheila Cainneach
Hufflepuff V. Sınıf
Hufflepuff V. Sınıf
Sheila Cainneach

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Sap gibi kalmasın şu başlık (= Left_bar_bleue100/100Sap gibi kalmasın şu başlık (= Empty_bar_bleue  (100/100)
Düello Gücü:
Sap gibi kalmasın şu başlık (= Left_bar_bleue0/0Sap gibi kalmasın şu başlık (= Empty_bar_bleue  (0/0)

MesajKonu: Geri: Sap gibi kalmasın şu başlık (=   Sap gibi kalmasın şu başlık (= Icon_minitimePtsi Haz. 13, 2011 9:07 pm

Bende böyle kendimce bir yerlere ekledim arkadaşlar felan. oii
Veronica Von Lehndorff
Seherbaz
Seherbaz
Veronica Von Lehndorff

Mücadele Tarafı : Hangi taraf işine gelirse.
Sihirsel Soy : Melez
Evcil Hayvanı : Spencer adında bir köpeği var. Güzel bir köpek o.

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Sap gibi kalmasın şu başlık (= Left_bar_bleue85/100Sap gibi kalmasın şu başlık (= Empty_bar_bleue  (85/100)
Düello Gücü:

MesajKonu: Geri: Sap gibi kalmasın şu başlık (=   Sap gibi kalmasın şu başlık (= Icon_minitimeSalı Haz. 14, 2011 2:31 pm

Simon: İyi olur bir düşman Very Happy

Sheila: Oii tamam gördüm bende eklerim bir vakit Wink

Sap gibi kalmasın şu başlık (=
1 sayfadaki 1 sayfası