AnasayfaEski ParşömenSSSKullanıcı GruplarıKayıt OlGiriş yap

Paylaş | 

Eda.

YazarMesaj
Elais Fleur Monleón
Karanlık Cadı
Karanlık Cadı

Mücadele Tarafı : Tarafsız.

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
98/100  (98/100)
Düello Gücü:
0/0  (0/0)

MesajKonu: Eda.   Paz Haz. 12, 2011 8:33 pm

Aslında bayadır sitedeydim ama aktif olmuyordum sanırsam. Öhm neyse. Adım Eda, on beş yaşında lisede okuyan, monoton hayata sahip biriyim efenim ben de. Yaklaşık üç yıldır rp, yaklaşık bir sene kadar da ps yapıyorum. Belli bir müzik tarzım yoktur ama Rock&Metal ağırlıklı dinlerim, Klasik Rock'a ölürüm. Özellikle Rammstein candır. Fazla kitap okumam, okusam da polisiye ve tarihi romanlar okurum. Akşam vakitleri YP'den nefret ederim, hep takılır. Film izlerim sürekli. Korku, gerilim, tarihi tarzda olurlar genelde. Yazdıklarımdan da anlaşılacağı gibi tam bir tarih manyağıyımdır. Mayalar, Aztekler, Kudüs Krallığı, Osmanlı... hepsini okumuşumdur, sıkıntıdan. Amatör fotoğrafçılık da yaparım, tiyatroyla da ilgilenirim. Öğretmenlerin 'kapasite var ama çalışmıyor' dedikleri öğrencilerdenim. Pek dizi fanatiği değilimdir. Sadece HIMYM, Grey's Anatomy ve Supernatural izlerim. Çikolatadan nefret ederim, futboldan anlarım. Bir sürü ıvır zıvır işte. Burada fazla kimseyi tanımıyorum ya da tanıyorum da ben bilmiyorum. Kısacası aranıza katılmaktan mutluyum. *-*

Eda.
1 sayfadaki 1 sayfası