Phoenix ! ~ Harry Potter Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaEski ParşömenLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Laurana !1!!

2 posters
YazarMesaj
Laurana Waylan
Ravenclaw V. Sınıf
Ravenclaw V. Sınıf
Laurana Waylan

Sihirsel Soy : Saf

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Laurana !1!! Left_bar_bleue98/100Laurana !1!! Empty_bar_bleue  (98/100)
Düello Gücü:
Laurana !1!! Left_bar_bleue0/0Laurana !1!! Empty_bar_bleue  (0/0)

Laurana !1!! Empty
MesajKonu: Laurana !1!!   Laurana !1!! Icon_minitimePaz Haz. 12, 2011 4:32 pm

Laurana ya da Laura bilemedim şimdi. Oha karakterle ilgili hiçbir şey bilemedim şimdi. Dur, eskilerden araklayım yine. Fazla aktif bir karakter değildir Laura. Yeni yüzler tanımak için fazla uğraş göstermez. Onunla tanışmak isteyenlere müsade eder ama tabi. Unutmadan, çok zor güvenir. İçine kapanık olduğunu söylemiş miydim? Her neyse tam anlamıyla kazulet bir ruhu var.. Ona yukarıdan bakanlar, kolaylıkla nefretini kazanabilir. Kitaplarla arasını iyi tutar. Hatta hayatının büyük bir kısmında edebiyatı görebiliriz. Çünkü, yalnızlığı sever. Ya da ütopyaları, hiç bilmediği dünyalarda kaybolmayı. O da arada bi kaybolmak istiyor işte.Aileli, geçmişli bir şeylerden bahsetmeli. Annesi melez, babası safkan. Babası manyak bir safkan. Öyle böyle değil. Safkan faşizanlığı yapıyor diyelim. Bu sebepten bir zamanlar deli divane sevdiği karısından günden güne soğudu, hatta nefret etmeye başladı, ki öyle bir hal aldı ki küçük Laurana'nın gözleri önünde annesini yaraladı. Eh, böyle ezikli bir kız olmasının sebebi de bu. Kanadalı bir de.(o değil de, tüm modellerim Kanadalı ondan). Heh işte bu da soyaçekimden midir nedir, güce, ön plana çıkmaya(her durumda değil) ulaşmayı sever. Ravenclaw olmuş, illaki zeki olacak. Az konuşsa da dili iyi kullanır. Genel olarak ben bu yazıdan bir şey anlamadım. Sağlık ola. Ayrıca kız karakterlerle yazamıyorum, çok saçma bir kız olacak bu, Meghan'a yazık olacak, ellerimde çürüyecek. Bir de kendisine daha itiraf edemeyen eşcinsel. Rp için hepsi. Hepsi, hepsi hayat. Nötr(4).
.
.
.

Arkadaş(3)
.
.
.

Dost(2)
.Dimitri Lykos
.

Sevgilili bir şeyler. Erkek-kız fark etmez. Hatta olsa da olur olmasa da. O biçim.
.

Özelimsi+

Bence burası boş kalabilir ya. Lejantın ast rütbelisi bu başlık.

En son Laurana Waylan tarafından Paz Haz. 12, 2011 5:26 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 3 kere değiştirildi
Dimitri Lykos
Hufflepuff V. Sınıf
Hufflepuff V. Sınıf
Dimitri Lykos

Sihirsel Soy : Safkan
Evcil Hayvanı : Kedi - Morpheus

Laurana !1!! Empty
MesajKonu: Geri: Laurana !1!!   Laurana !1!! Icon_minitimePaz Haz. 12, 2011 4:48 pm

DL sevdama geldim buraya, karakteri okudum şimdi kendime yer arıyorum, hımmm...
Arkadaş ya da dost olabilir. Dost olmazsa tost olsun. Okulun ilk senesinde tanışsınlar. Dimitri ilk senesinde ezik süzük bir şey, ikinci senesinde dayak yiyip duruyor, üçüncü senesinde adama bağlıyor anca. Başta Laurana bununla samimi olmasın ama Dimitri o cevap vermese de konuşup dursun sonunda Laurana bir sempati beslesin işte. Arada derdi oldu mu gelsin falan filan

Laurana Waylan
Ravenclaw V. Sınıf
Ravenclaw V. Sınıf
Laurana Waylan

Sihirsel Soy : Saf

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Laurana !1!! Left_bar_bleue98/100Laurana !1!! Empty_bar_bleue  (98/100)
Düello Gücü:
Laurana !1!! Left_bar_bleue0/0Laurana !1!! Empty_bar_bleue  (0/0)

Laurana !1!! Empty
MesajKonu: Geri: Laurana !1!!   Laurana !1!! Icon_minitimePaz Haz. 12, 2011 5:27 pm

Makuldür. Amanyarabbi. Laura'nın tostu var.

Laurana !1!!
1 sayfadaki 1 sayfası