Phoenix ! ~ Harry Potter Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaEski ParşömenLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Yağmur başladı.

YazarMesaj
Aaron Everard Blaise
Büyüceşura Başhâkimi
Büyüceşura Başhâkimi
Aaron Everard Blaise

Doğum tarihi : 16/01/95
Sihirsel Soy : Safkan
Evcil Hayvanı : Alerjisi var.

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Yağmur başladı. Left_bar_bleue98/100Yağmur başladı. Empty_bar_bleue  (98/100)
Düello Gücü:
Yağmur başladı. Left_bar_bleue0/0Yağmur başladı. Empty_bar_bleue  (0/0)

Yağmur başladı. Empty
MesajKonu: Yağmur başladı.   Yağmur başladı. Icon_minitimePaz Haz. 12, 2011 4:16 pm

Başlık konuyla alakasız, dışarıda yağmur var söylemek istedim, başlığa yazdım. Neyse, bu karakterimin lejantına girişiyorum haber vereyim dedim. Haber vermişken de aradan çıksın mantığıyla belirlediğim bir kaç özelliğine göre birilerini arıyorum.

Aaron Everard, büyükbabasının ismi olan Everard nefret ettiği tek isimdir. Ailesi tarafından dürüst, güvenilir biçimde yetiştirilmiş her zaman da kurallara uymuştur. Otoriterdir, liderlik özellikleri gösterir. Yalandan haz etmez, rüşveti sevmez. Klasik dürüst insan tiplemesi ama daha karar vermediğim gizli bi' yönü var. Karanlık bi' yön değil, kurallara devamlı uyma çabasının altında yatan eğlenceli ya da farklı bi' yön. Henüz karar vermedim işte. Neyse, bu özelliklere göre insanlar arıyorum, dosttur, düşmandır falan. Değişik kurgularınızı falan da alın, gelin.

Yağmur başladı.
1 sayfadaki 1 sayfası