Phoenix ! ~ Harry Potter Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaEski ParşömenLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Ölümsüzlerin Çağrısı

+6
Arianna Gringesied
Lavin L. Jermija
Nora
Jack Austin Caliente
Barbara Elvfsie
Simon Passavant
10 posters
YazarMesaj
Simon Passavant
Maledictum Şerifi & Vampir
Simon Passavant

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Ölümsüzlerin Çağrısı Left_bar_bleue100/100Ölümsüzlerin Çağrısı Empty_bar_bleue  (100/100)
Düello Gücü:
Ölümsüzlerin Çağrısı Left_bar_bleue35/35Ölümsüzlerin Çağrısı Empty_bar_bleue  (35/35)

Ölümsüzlerin Çağrısı Empty
MesajKonu: Ölümsüzlerin Çağrısı   Ölümsüzlerin Çağrısı Icon_minitimeC.tesi Haz. 11, 2011 4:32 pm

Ö L Ü M S Ü Z L E R İ N İ N T İ K A M I

Yeni kurgumuzu herkes okumuştur. Bu yüzden ıvır zıvırlarla süslemeyeceğim burayı. Sadece bir vampir çağrısı yapacağım. Şimdi vampir karakteri olan varsa gelsin. Çünkü kurgunun başlaması ve davam etmesi durumunda bir vampir ordusunun hazır olması lazım. Savaşacak olan elemanlar lazım. Vampir bölgesinin rol oyunlarıyla canlandıracak olan elemanlar lazım. Şimdi vampiri olan varsa buraya başvursun ardından bölge şefliğine başvursun. Kurgu böyle yavaş giderse adam akıllı eğlenemeyiz. Neyse toplanın bakalım Tanrının Ölümsüz fertleri. Kan içgüdüsü ile hareket etme vakti geldi.
V A M P İ R O R D U S U
-L İ D E R;Gustave Passavant
-Asiller;Jaehaerys & Alysanne Rhaenyra
Emanuela D'amore
-Maledictum Şef Savaşçıları;Howard
Andreanne Elisha Qera
-Maledictum Avcıları; La Row-Baş Avcı

En son Simon Passavant tarafından Ptsi Haz. 13, 2011 7:12 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 3 kere değiştirildi
Barbara Elvfsie
Büyücü
Büyücü
Barbara Elvfsie

Mücadele Tarafı : Aydınlık.
Sihirsel Soy : Safkan.
Evcil Hayvanı : Fındık Faresi. Adı Bub.

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Ölümsüzlerin Çağrısı Left_bar_bleue85/100Ölümsüzlerin Çağrısı Empty_bar_bleue  (85/100)
Düello Gücü:
Ölümsüzlerin Çağrısı Left_bar_bleue0/0Ölümsüzlerin Çağrısı Empty_bar_bleue  (0/0)

MesajKonu: Geri: Ölümsüzlerin Çağrısı   Ölümsüzlerin Çağrısı Icon_minitimeC.tesi Haz. 11, 2011 4:42 pm

Andreanne Elisha Qera Emrinize amade. ^^ Ama yüksek biyerlerden birşey olsa? Very Happy
Simon Passavant
Simon Passavant

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Ölümsüzlerin Çağrısı Left_bar_bleue100/100Ölümsüzlerin Çağrısı Empty_bar_bleue  (100/100)
Düello Gücü:
Ölümsüzlerin Çağrısı Left_bar_bleue35/35Ölümsüzlerin Çağrısı Empty_bar_bleue  (35/35)

MesajKonu: Geri: Ölümsüzlerin Çağrısı   Ölümsüzlerin Çağrısı Icon_minitimeC.tesi Haz. 11, 2011 4:47 pm

Yüksek bir yerler hmm... Yanımda galip bir mağripli ve kendini beğenmiş bir eda ile etrafa hain tebessümler saçan birisi olabilirsin?
Jack Austin Caliente
Hufflepuff I. Sınıf
Hufflepuff I. Sınıf
Jack Austin Caliente

Sihirsel Soy : Safkanız ama önemli mi ki?
Evcil Hayvanı : Baykuşum var. İsmi lazım değil.

MesajKonu: Geri: Ölümsüzlerin Çağrısı   Ölümsüzlerin Çağrısı Icon_minitimeC.tesi Haz. 11, 2011 4:56 pm

Ihm, kimsenin vampir karakterlerini kenarda dursun diye aldığını düşünmüyorum. Ben de varım! Elimizden geleni yapalım. Smile
Simon Passavant
Simon Passavant

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Düello Gücü:

MesajKonu: Geri: Ölümsüzlerin Çağrısı   Ölümsüzlerin Çağrısı Icon_minitimeC.tesi Haz. 11, 2011 5:02 pm

Sensiz olmazdı abi zaten Very Happy
Barbara Elvfsie
Büyücü
Büyücü
Barbara Elvfsie

Mücadele Tarafı : Aydınlık.
Evcil Hayvanı : Fındık Faresi. Adı Bub.

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Ölümsüzlerin Çağrısı Left_bar_bleue85/100Ölümsüzlerin Çağrısı Empty_bar_bleue  (85/100)
Düello Gücü:
Ölümsüzlerin Çağrısı Left_bar_bleue0/0Ölümsüzlerin Çağrısı Empty_bar_bleue  (0/0)

MesajKonu: Geri: Ölümsüzlerin Çağrısı   Ölümsüzlerin Çağrısı Icon_minitimeC.tesi Haz. 11, 2011 5:03 pm

Tamamdır. ^^
Simon Passavant
Simon Passavant

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Düello Gücü:

MesajKonu: Geri: Ölümsüzlerin Çağrısı   Ölümsüzlerin Çağrısı Icon_minitimeC.tesi Haz. 11, 2011 5:07 pm

Ekledim.
Nora
Vampir
Vampir
Nora

Doğum tarihi : 26/10/94
Mücadele Tarafı : kendim

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Ölümsüzlerin Çağrısı Left_bar_bleue96/100Ölümsüzlerin Çağrısı Empty_bar_bleue  (96/100)
Düello Gücü:

MesajKonu: Geri: Ölümsüzlerin Çağrısı   Ölümsüzlerin Çağrısı Icon_minitimeC.tesi Haz. 11, 2011 5:12 pm

Ben kovulmuş şefliği için başvurdum gerçi ama yine de iyi kurgular oluşturmak istiyorum Very Happy

Neyse ben karakterimin genel kurgusunu da belirteyim belki daha bi action katarız olaya. Karakterim çok uzun yıllar önce çok vahşi bir biçimde bir vampir tarafından öldürülüyor. Şimdiyse amacı tabiki öc almak. Kısacası ben de varım.
Simon Passavant
Simon Passavant

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Düello Gücü:

MesajKonu: Geri: Ölümsüzlerin Çağrısı   Ölümsüzlerin Çağrısı Icon_minitimeC.tesi Haz. 11, 2011 5:15 pm

Hmm... Şeflik için başvurmuşsun. Tam anlamıyla bir kurgu çıkmaz. Düellodan sonra eklesem bir sakıncası olur mu? Eğer düelloyu kaybedersen benim bölgemde söz sahibi olanlardan olursun? Zaten bölge şefi olursan kilit kadrodansın ^^.
Nora
Vampir
Vampir
Nora

Doğum tarihi : 26/10/94
Mücadele Tarafı : kendim

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Ölümsüzlerin Çağrısı Left_bar_bleue96/100Ölümsüzlerin Çağrısı Empty_bar_bleue  (96/100)
Düello Gücü:

MesajKonu: Geri: Ölümsüzlerin Çağrısı   Ölümsüzlerin Çağrısı Icon_minitimeC.tesi Haz. 11, 2011 5:18 pm

Tamamdır o zaman bana her şekilde uyar. Şef olursam da yine ezeli rakip veya çıkar birlikteliği vs olabilir ya da değişik kurgular.. Rp yapmam lazım ya^^
Simon Passavant
Simon Passavant

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Düello Gücü:

MesajKonu: Geri: Ölümsüzlerin Çağrısı   Ölümsüzlerin Çağrısı Icon_minitimeC.tesi Haz. 11, 2011 5:25 pm

Tamamdır uygundur benim için. ^^
Lavin L. Jermija
Slytherin V. Sınıf
Slytherin V. Sınıf
Lavin L. Jermija

Mücadele Tarafı : Bıçaklar.

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Ölümsüzlerin Çağrısı Left_bar_bleue91/100Ölümsüzlerin Çağrısı Empty_bar_bleue  (91/100)
Düello Gücü:

MesajKonu: Geri: Ölümsüzlerin Çağrısı   Ölümsüzlerin Çağrısı Icon_minitimeC.tesi Haz. 11, 2011 5:32 pm

Bende. Bende. ^-^
Simon Passavant
Simon Passavant

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Düello Gücü:

MesajKonu: Geri: Ölümsüzlerin Çağrısı   Ölümsüzlerin Çağrısı Icon_minitimeC.tesi Haz. 11, 2011 5:34 pm

Maledictum Avcısı olarak ekleyebilirim seni?
Lavin L. Jermija
Slytherin V. Sınıf
Slytherin V. Sınıf
Lavin L. Jermija

Mücadele Tarafı : Bıçaklar.

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Ölümsüzlerin Çağrısı Left_bar_bleue91/100Ölümsüzlerin Çağrısı Empty_bar_bleue  (91/100)
Düello Gücü:

MesajKonu: Geri: Ölümsüzlerin Çağrısı   Ölümsüzlerin Çağrısı Icon_minitimeC.tesi Haz. 11, 2011 5:37 pm

Tabii, uygundur benim için.
Simon Passavant
Simon Passavant

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Düello Gücü:

MesajKonu: Geri: Ölümsüzlerin Çağrısı   Ölümsüzlerin Çağrısı Icon_minitimeC.tesi Haz. 11, 2011 5:41 pm

Ekledim. ^^
Arianna Gringesied
Ravenclaw III. Sınıf
Ravenclaw III. Sınıf
Arianna Gringesied

Mücadele Tarafı : Bu tür şeyler için yaşım küçük.
Sihirsel Soy : Melez
Evcil Hayvanı : İstemiyorum hayvan mayvan. Bir de onunla mı uğraşacağız?

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Ölümsüzlerin Çağrısı Left_bar_bleue75/100Ölümsüzlerin Çağrısı Empty_bar_bleue  (75/100)
Düello Gücü:

MesajKonu: Geri: Ölümsüzlerin Çağrısı   Ölümsüzlerin Çağrısı Icon_minitimeC.tesi Haz. 11, 2011 6:21 pm

Kovulmuş şerifliği için başvurdum. Sonuç belli olunca bir kurgu ayarlarız.

En son Zoe Amy Gringesied tarafından C.tesi Haz. 11, 2011 6:56 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Edgar Velasque
Quidditch Hakemi
Quidditch Hakemi
Edgar Velasque

Doğum tarihi : 30/08/93

MesajKonu: Geri: Ölümsüzlerin Çağrısı   Ölümsüzlerin Çağrısı Icon_minitimeC.tesi Haz. 11, 2011 6:25 pm

lalalala... Aslında biz konuşur ayarlarız kurguda belli ama maksat kalabalık olsun. ^^ Yerimi tam olarak konuşuruz biz şimdilik ekle işte öyle vampirceğiz olarak bitanem. ^^
Simon Passavant
Simon Passavant

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Düello Gücü:

MesajKonu: Geri: Ölümsüzlerin Çağrısı   Ölümsüzlerin Çağrısı Icon_minitimePtsi Haz. 13, 2011 7:16 pm

Şimdilik asillere ekledim Ilgaz ^^. Bu arada rp'ni yazıyorum şimdi dert etme yani Very Happy
Nimueth Blecher
Ravenclaw V. Sınıf
Ravenclaw V. Sınıf
Nimueth Blecher

Doğum tarihi : 30/08/93
Mücadele Tarafı : Kitaplar
Evcil Hayvanı : Piti (Kedisi)

Bilgiler
Quidditch Mevkiî: Kovalayıcı
Rpg Puanı:
Düello Gücü:

MesajKonu: Geri: Ölümsüzlerin Çağrısı   Ölümsüzlerin Çağrısı Icon_minitimePtsi Haz. 13, 2011 7:18 pm

Dert etmedim yahum ^^ Bu arada msne girsenize özledim. ^^
Wien Joes Wienetta
Vampir
Vampir
Wien Joes Wienetta

Mücadele Tarafı : Kan ne taraftaydı?
Sihirsel Soy : Lanetli*
Evcil Hayvanı : En fazla iki saat yaşıyorlar :/

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Ölümsüzlerin Çağrısı Left_bar_bleue73/100Ölümsüzlerin Çağrısı Empty_bar_bleue  (73/100)
Düello Gücü:

MesajKonu: Geri: Ölümsüzlerin Çağrısı   Ölümsüzlerin Çağrısı Icon_minitimeC.tesi Haz. 18, 2011 4:43 pm

Taze kan iyidir. Beni de katın Very Happy
Rousseau Yvonne
Slytherin IV. Sınıf
Slytherin IV. Sınıf
Rousseau Yvonne

Doğum tarihi : 31/07/95
Mücadele Tarafı : Kendi Çıkarı.
Sihirsel Soy : Safkan
Evcil Hayvanı : Siyah Leopar, Mort.

Bilgiler
Quidditch Mevkiî: Kovalayıcı
Rpg Puanı:
Ölümsüzlerin Çağrısı Left_bar_bleue88/100Ölümsüzlerin Çağrısı Empty_bar_bleue  (88/100)
Düello Gücü:
Ölümsüzlerin Çağrısı Left_bar_bleue25/25Ölümsüzlerin Çağrısı Empty_bar_bleue  (25/25)

MesajKonu: Geri: Ölümsüzlerin Çağrısı   Ölümsüzlerin Çağrısı Icon_minitimeC.tesi Haz. 18, 2011 6:04 pm

Nathan Depardieu. Asillerden olsun bu adam. Köken vamp. hesabı.

Ölümsüzlerin Çağrısı
1 sayfadaki 1 sayfası