Phoenix ! ~ Harry Potter Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaEski ParşömenLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Ambrosia*

2 posters
YazarMesaj
Alkyone Ambrosia
Slytherin IV. Sınıf
Slytherin IV. Sınıf
Alkyone Ambrosia

Mücadele Tarafı : Kendisi
Sihirsel Soy : Safkan*
Evcil Hayvanı : Torrent faresi; Lityum ^.^

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Ambrosia* Left_bar_bleue85/100Ambrosia* Empty_bar_bleue  (85/100)
Düello Gücü:
Ambrosia* Left_bar_bleue25/25Ambrosia* Empty_bar_bleue  (25/25)

Ambrosia* Empty
MesajKonu: Ambrosia*   Ambrosia* Icon_minitimePaz Haz. 05, 2011 1:10 am

* Sihir Dünyasını düşününce aklınıza gelen şeyler ve size hissettirdikleri nelerdir?
Rekabet, hırs ve gücün bir arada olduğu, iyiyle kötünün, güçlüyle güçsüzün sürekli mücadele ettiği mükemmel bir dünya.
* Geniş bir labirentte kayboldunuz. Vakit gece. Ne yapardınız, neler hissederdiniz?

Öncelikle heyecanımın mantığımın önüne geçmemesi için soğukkanlılığımı korurdum. Gece beni ürkütmezdi. Olabildiğince temkinli hareket ederek çıkış yolunu arardım. Bir labirentten çıkış ne kadar zor olabilir ki?
* Üç Büyücü Turnuvasına katıldınız ve ilk göreviniz ejderhadan kurtulup altın yumurtayı almak. Ve rakipleriniz sizden çok daha güçlü. Ne yapardınız, nasıl bir stratejiyle ejderhanın karşısına çıkardınız ve neler hissederdiniz?

Rakiplerimin benden daha güçlü olduğunu düşünmezdim yinede işimi riske atmaz ufak tefek büyülerle onları zayıf düşürürdüm. Ejderhaya gelince. Bu kesinlikle çok heyecanlı ama sonuçta aptal hayvanın teki. Onu şaşırtmak zor olmazdı. Şaşırtma büyüleri yapar en zayıf anında da yumurtayı kapardım ve ne olursa olsun turnuvanın tadını çıkarır o heyecanı sonuna kadar yaşardım.
* Seçme şansınız olsa hangisini seçerdiniz, sebebiyle birlikte belirtiniz? Mürver Asayı mı? Görünmezlik Pelerinini mi? Diriltme Taşını mı?

Mürver asa. Gelmiş geçmiş en güçlü asa ve gücün sınırları yoktur.
Orphee Allison
Ravenclaw V. Sınıf
Ravenclaw V. Sınıf

Sihirsel Soy : Safkan

Bilgiler
Quidditch Mevkiî: Vurucu
Rpg Puanı:
Ambrosia* Left_bar_bleue100/100Ambrosia* Empty_bar_bleue  (100/100)
Düello Gücü:
Ambrosia* Left_bar_bleue0/0Ambrosia* Empty_bar_bleue  (0/0)

Ambrosia* Empty
MesajKonu: Geri: Ambrosia*   Ambrosia* Icon_minitimePaz Haz. 05, 2011 1:23 am

Slytherin.

Ambrosia*
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Ambrosia*
» Ambrosia, Alkyone*