Phoenix ! ~ Harry Potter Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaEski ParşömenLatest imagesKayıt OlGiriş yap

lareina

2 posters
YazarMesaj
Lareina Aurel
Slytherin V. Sınıf
Slytherin V. Sınıf
Lareina Aurel

Doğum tarihi : 24/02/96
Mücadele Tarafı : sütörm'ün dudakları.
Sihirsel Soy : safkan.

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
lareina Left_bar_bleue100/100lareina Empty_bar_bleue  (100/100)
Düello Gücü:
lareina Left_bar_bleue0/0lareina Empty_bar_bleue  (0/0)

lareina Empty
MesajKonu: lareina   lareina Icon_minitimePaz Haz. 05, 2011 12:10 am

* Sihir Dünyasını düşününce aklınıza gelen şeyler ve size hissettirdikleri nelerdir?
- Benim Sihir Dünyam mı yoksa gerçek Sihir Dünyası mı? Gerçeği bana hiçbir şey hissettirmiyor. Ben kendi kurduğum dünyada yaşıyorum. Mundo Oscuro. Kraliçesi de benim elbette. İsmine layık bir kraliçe. Benim dünyamda ne düşünürsen olur. Kısıtlamalar yoktur, özgürsünüzdür. Gerçeği gibi formaliteler yoktur. Ne istiyorsan onu yaparsın. Ben bütün kişiliğimi orada çıkarırım meydana. Aklımdan geçen ölümler, işkenceler oradadır. Sakladığım tek şey ise, katil olduğumdur. Benim dünyamda ben katil değilim. Kraliçeyim.

* Geniş bir labirentte kayboldunuz. Vakit gece. Ne yapardınız, neler hissederdiniz?
Benim dünyam da hep karanlık. Bu yüzden endişelenmezdim. İsterdim. Ne istersem oluyor değil mi? Ben istersem çıkardım. Zor olmazdı. Hem de hiç.

* Üç Büyücü Turnuvasına katıldınız ve ilk göreviniz ejderhadan kurtulup altın yumurtayı almak. Ve rakipleriniz sizden çok daha güçlü. Ne yapardınız, nasıl bir stratejiyle ejderhanın karşısına çıkardınız ve neler hissederdiniz?
Güçlüler ve zayıflar. Hepsi aynı ya. Yalnızca zayıf olanları kandırmak kolay. Güçlüler de en sonunda ağıma düşer. Ruhumu rahatlatan şeyi kullanırdım. Hem eğlenip hem kazanabilecek kadar kurnazım. İşkence. Acı. Acı çektiklerinde bitkin düşerlerdi. Sonra bir hafıza silme büyüsü. Bilinmeyen bir yorgunlukla çıkarlardı ejderhanın karşısına. Ben ise bütün gücümle orada olurdum. Hiç zorlanmadan kazanırdım görevi, hatta turnuvayı.

* Seçme şansınız olsa hangisini seçerdiniz, sebebiyle birlikte belirtiniz? Mürver Asayı mı? Görünmezlik Pelerinini mi? Diriltme Taşını mı?
Diriltme taşı asla. Ölüm beni rahatlatıyorsa ölüleri istemem. Yalnızca gözleri kapanmış ve tenleri soluk bir şekilde dursunlar önümde. Görünmezli pelerini de işime gelmez. Ben açıkta olmayı severim. Karanlıkta ama ortada. Gizlenmek benim işim değil. Mürver Asa ise kabul edilebilir bir seçenek. Ah, istesem hepsini alırım; ama istemiyorum. Bana gereken tek şey güç. Mürver asada ise bu güç var.
Orphee Allison
Ravenclaw V. Sınıf
Ravenclaw V. Sınıf

Sihirsel Soy : Safkan

Bilgiler
Quidditch Mevkiî: Vurucu
Rpg Puanı:
lareina Left_bar_bleue100/100lareina Empty_bar_bleue  (100/100)
Düello Gücü:
lareina Left_bar_bleue0/0lareina Empty_bar_bleue  (0/0)

lareina Empty
MesajKonu: Geri: lareina   lareina Icon_minitimePaz Haz. 05, 2011 12:12 am

Slytherin.

lareina
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Lareina.