Phoenix ! ~ Harry Potter Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaEski ParşömenLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Chloe in the Middle.

+6
Dia Lodoravico
Leopold Carmichael
Mikkel Rasmussen
Orphee Allison
Jack Anthony Láerod
Chloe Fitzherbert
10 posters
YazarMesaj
Chloe Fitzherbert
Hufflepuff III. Sınıf
Hufflepuff III. Sınıf
Chloe Fitzherbert

Doğum tarihi : 07/12/89
Mücadele Tarafı : Trinkle.
Sihirsel Soy : Melez.
Evcil Hayvanı : 'Trinkle' *Sincap.

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Chloe in the Middle. Left_bar_bleue100/100Chloe in the Middle. Empty_bar_bleue  (100/100)
Düello Gücü:
Chloe in the Middle. Left_bar_bleue0/0Chloe in the Middle. Empty_bar_bleue  (0/0)

Chloe in the Middle. Empty
MesajKonu: Chloe in the Middle.   Chloe in the Middle. Icon_minitimeCuma Mayıs 27, 2011 3:56 pm

Bu görmüş olduğunuz baş belası şahsiyet, beş kız kardeşin ortancasıdır. Evet, yanlış duymadınız. Toplam da be kız kardeşler. Ve içlerinden en belalısı Chloe. Kendinden küçük olan kardeşleri ile daha iyi anlaşmakta. Babası Safkan. Annesi ise bir Muggle. Babası soyu ile gurur duyar. Sihir bakanlığından çok fazla tanıdığı var babasının, meşhur biri yani. Kendini övmek konusunda biraz babasına çekmiş olsa da, Chloe aslında babasının bazı özelliklerini sevmiyor. Ama çoğu özelliği ile en azından annesinden daha mantıklı buluyor onu. Ablalarına ev işleri konusunda güvenerekten hep rahat ve tembel olarak yaşadı. Bu yaştan sonra biraz zorluk çekecek gibi. En büyük ablası bir koftidir. Bu nedenle çok duygusal ve bir o kadar sinirli bir yapıdadır en büyük ablası, neredeyse ailenin bütün üyeleri ona katlanmaya çalışır. İşte böyle bir aile de yetişti Chloe.

Kişiliğine gelince;

Karışık bir kişiliği vardır. Hırslıdır, fakat kolay vazgeçebilir. İnatçı, Tembel, Kararsız Uykucu, Uykusunda da çoğu zaman konuşabilen biridir. Hatta çoğunlukla onu kendi kendine konuşurken de bulmak mümkündür. Bu onun aşırı hayalperest olmasından dolayı, hayal ettiği şeyi tıpkı o anda yaşıyormuş gibi hissetmesinden kaynaklanır. Saftır. Pratik zekaya sahip değildir. Yine de çevresindekiler onun ilginç bir zekaya sahip olduğunu düşünmektedirler. Zekasını nasıl kullanacağını ve geliştireceğini ise tam olarak bilmediği son derece açıktır. Şıpsevdidir, bazı şeylere kolay ısınabilir, ama çok çabuk bıkar. Macera ruhlu olsa bile kendini yoracak olan işlerden uzak durur ve tabi korkutacak şeylerden de. Tembel olduğu için çoğu zaman işgüzar davranışlarına rastlamak mümkündür. Daima kendi keyfine bakar, canı çok kıymetlidir. Bu nedenle, hastalandığında adeta dünyayı ayağa kaldırır. O hastalığın ardından aylar geçse dahi, sanki bir destanmış gibi önüne gelene çektiği o acılardan yine bahseder durur. Alıngandır. Genelde yaşadığı hadiseleri hep içine atar. Fakat günün birinde bu umulmadık bir anda ve umulmadık bir yerde patlak verir.

Genelde asosyal bir tip olduğunu söylemek her ne kadar mümkünse de, sosyal olma çabası içine girdiği de olmuştur. Fakat bir şeyleri eline yüzüne bulaştırma huyu, onun topluluk içinde rezil olmasına yol açmıştır. Bu yüzden hep toplulukların bulunduğu yerlere girerken tedirgin olur ve genelde bu ortamlarda aklına her an pot kıracağı düşüncesi gelir. Bir toplantıda ya da bir grup etkinliğinde konuşması gerektiği anlarda, sesinin ya da vücudunun titremesine engel olamaz. Bu ortamlarda onun heyecanını gözlerinden de okumak mümkündür. Aynı zamanda çok yönlü ve yeteneklidir de. Sesi güzeldir. Şarkı söyleyebilir. Taklit dahi yapabilir, bu da onun rol yapma yeteneğine de sahip olduğunu açıkça göstermektedir. Aynı zamanda dans da edebilir, fakat ikili danslar da, belki de heyecanından dolayı, pek de iyi olduğu söylenemez. Aynı zamanda korku hikayeleri yazma gibi bir yeteneği de vardır ve fırsat buldukça da bu hikayelerini birilerine anlatıp, onları korkutmaya çalışır. Bu onun hobisidir adeta.

Her şeyden çok çabuk sıkılabilen birisi olarak kitap okumaya da bir türlü ısınamamıştır hayatı boyunca. Onun bu bıkkın özelliği okuduğu kitapları hep yarıda bırakmasına yol açmıştır. Bu yönüyle de onun sabırsız olduğunu söylemek mümkündür. Ayrıca bu kız, hiçbir zaman süslenme ya da alış-veriş merakına sahip olmamıştır. Sadece çok gerekli gördüğü zamanlarda alış-veriş yapar. Fakat kararsızlığı nedeniyle yaptığı alış-verişten bir süre sonra pişmanlık duyar genellikle. Yine de yaptığı alış-verişlerde kendini süslü ya da sevimli gösterecek şeylerden uzak durmuştur. Çünkü süslenmek onun doğasına aykırıdır. Giydiği elbiseler genelde sönük renkli ve bol kıyafetler olmaktadır. Bazen bir ucube gibi giyindiği dahi olur. Ama ruh hali iyi olduğu zamanlar dış görünüşüne önem verir, tabi, bu güzel kokular sürünmek ve makyaj yapmak kadar ileri gitmemiştir hiçbir zaman. Bu açıdan bakımsız olduğunu söylemek de mümkündür.

Bazen oldukça konuşkandır. Bazen de sessiz. Yaşadığı ilginç olayları arkadaşlarına ya da yakınlarına anlatırken adeta o olayı yeniden yaşar. Çoğu zaman o konuşurken ses tonunun yüksek olduğunun farkına bile varmaz, bu haliyle başkalarına da rahatsızlık veriyor olduğu düşüncesi çoğu zaman aklına gelmemiştir. Milletin ardından kuyu kazma peşinde olmamıştır hiçbir zaman, ama yeri geldiğinde gördüğü bir yanlışı ispiyonlamaktan da çekinmemiştir. Patavatsızdır. Bazı şeyleri anlatmaması gerektiği halde, fazla açık sözlü olması onu kolaylıkla ele geçirir. Ama yine de iyi tarafından bakılacak olunursa bu özelliği, onun dobra olmasından da kaynaklanmaktadır. Genel olarak sporlarla ilgili olmayı sever, fakat -istese de- düzenli spor yaptığı görülmemiştir. En çok sevdiği spor; yüzmektir. Bunun dışında, uzak doğu dövüş sanatlarına da ilgi duymaktadır.

Aradıklarımı henüz net olarak belirlemedim. Ama çok sıkı üç-dört kişi dost olarak toplanabileceğim karakterler de çıkarsa sevinirim. Bu tipler azıcık macera ruhlu da olursa süper olur. İçlerinden bir kişi de istisna olabilir tabi. Yani birbirinden haberli ve birbirinin dostu olacak üç ya da dört kişi. Bina pek farketmemekle birlikte, içinde Huff da olsa iyi olur. Onun dışında düşman, nötr, yakın vs. gibi katılımları da beklerim.

Ayrılmaz Dörtlü belirlendi; Chloe, Jack, Orphee ve Aurélie. ^^

Spoiler:

En son Chloe Fitzherbert tarafından C.tesi Mayıs 28, 2011 9:46 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 3 kere değiştirildi
https://phoenix-ro.yetkin-forum.com/t6483-c-h-l-o-e-in-the-m-i-d-
Jack Anthony Láerod
Gryffindor V. Sınıf
Gryffindor V. Sınıf
Jack Anthony Láerod

Doğum tarihi : 08/08/90
Sihirsel Soy : Safkan

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Chloe in the Middle. Left_bar_bleue100/100Chloe in the Middle. Empty_bar_bleue  (100/100)
Düello Gücü:
Chloe in the Middle. Left_bar_bleue0/0Chloe in the Middle. Empty_bar_bleue  (0/0)

MesajKonu: Geri: Chloe in the Middle.   Chloe in the Middle. Icon_minitimeCuma Mayıs 27, 2011 4:08 pm

Dostlardan olabilirim.
Orphee Allison
Ravenclaw V. Sınıf
Ravenclaw V. Sınıf

Bilgiler
Quidditch Mevkiî: Vurucu
Rpg Puanı:
Düello Gücü:

MesajKonu: Geri: Chloe in the Middle.   Chloe in the Middle. Icon_minitimeCuma Mayıs 27, 2011 4:14 pm

Alıntı :
Ayrıca bu kız, hiçbir zaman süslenme ya da alış-veriş merakına sahip olmamıştır. Sadece çok gerekli gördüğü zamanlarda alış-veriş yapar. Fakat kararsızlığı nedeniyle yaptığı alış-verişten bir süre sonra pişmanlık duyar genellikle. Yine de yaptığı alış-verişlerde kendini süslü ya da sevimli gösterecek şeylerden uzak durmuştur. Çünkü süslenmek onun doğasına aykırıdır. Giydiği elbiseler genelde sönük renkli ve bol kıyafetler olmaktadır. Bazen bir ucube gibi giyindiği dahi olur. Ama ruh hali iyi olduğu zamanlar dış görünüşüne önem verir, tabi, bu güzel kokular sürünmek ve makyaj yapmak kadar ileri gitmemiştir hiçbir zaman. Bu açıdan bakımsız olduğunu söylemek de mümkündür.

Orphee, süslü ve kokoş bir kızdır. Takıp takıştırmayı sever. Tam bir alışveriş manyağıdır. Senin bu halin onu çileden çıkarıyor. Alışverişe kırk yılda bir çıkıyorsun ve bu da Orphee sayesinde oluyor. Saçından tuttuğu gibi seni alışverişe, kuaföre felan götürüyor. Seninle bu kadar ilgilenmesinin sebebi örttüğün güzelliğinin perdelerini aralamak. Orphee sana değer veriyor ve seninle eğlenmeyi seviyor...
Chloe Fitzherbert
Hufflepuff III. Sınıf
Hufflepuff III. Sınıf
Chloe Fitzherbert

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Düello Gücü:

MesajKonu: Geri: Chloe in the Middle.   Chloe in the Middle. Icon_minitimeCuma Mayıs 27, 2011 4:22 pm

Jack Anthony Láerod demiş ki:
Dostlardan olabilirim.

İnanmıyorum bir çekik mi görüyorum. omg. o.O Sana Platonik olabilir miyim? Itazura na Kiss'deki gibi bir kurgu geldi aklıma şimdi. Deeeeriken hemen ciddileşiyorum ve şöyle bir kurgu düşlüyorum.

Birincisi; dost kurgusuna dahilsin. İkincisi fakat ileride Chloe sana platonik bir şeyler hissedecek olsun. Ayrıca senin dostun benim dostumdur anlayışı olmalı. Bu ne demek ? Yani başka bir dostun olarak lejantına ekleyeceksen önce bana danış rp icabı. Yani anlamışsındır. Bu yüzden başlıklarımızı sürekli takip altına alalım. Şimdi ben seni buldum ya, iki kişi ya da bir kişi daha bulucaz. Fakat bu gurup dışında dost gurubu oluşmamış olacak. Ancak yakın arkadaşın olursa o ayrı. RO'larda genelde macera - gizem dolu olacağı için bu gurubun yegane parçası olacaksın. Maceraperest bir kişiğie sahip olmasan bile gruptaki gizemli karakter olursun, ama yine de kanka grubundan olursun. Hepimiz birimiz misali yani. Ayrı binalarda olsak bile bunun önemli olacağını sanmıyorum. Chloe cesaret abidesi olmasa bile Gryffindor'a özel bir ilgi duymakta zaten. Bina farkı senin için de mühim değilse tabi ?

Orphee Allison demiş ki:
Orphee, süslü ve kokoş bir kızdır. Takıp takıştırmayı sever. Tam bir alışveriş manyağıdır. Senin bu halin onu çileden çıkarıyor. Alışverişe kırk yılda bir çıkıyorsun ve bu da Orphee sayesinde oluyor. Saçından tuttuğu gibi seni alışverişe, kuaföre felan götürüyor. Seninle bu kadar ilgilenmesinin sebebi örttüğün güzelliğinin perdelerini aralamak. Orphee sana değer veriyor ve seninle eğlenmeyi seviyor...

Hımm.. Çok özel ve güzel bir kurgu bence. Kulağa çok hoş geliyor. Bu ilişkinin adını koymam gerekirse; senin için ' Zoraki İmaj Maker'ım ' diyorum. Çok basit kaçarsa başka bir ad da bulabilirim. Bu ismi ben sevdim şahsen. xD
Mikkel Rasmussen
Ravenclaw VI. Sınıf
Ravenclaw VI. Sınıf
Mikkel Rasmussen

Doğum tarihi : 04/07/93
Sihirsel Soy : Muggle Doğumlu.

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Chloe in the Middle. Left_bar_bleue98/100Chloe in the Middle. Empty_bar_bleue  (98/100)
Düello Gücü:

MesajKonu: Geri: Chloe in the Middle.   Chloe in the Middle. Icon_minitimeCuma Mayıs 27, 2011 4:32 pm

Mikkel seninle kız kardeş-ağabey ilişkisinde olabilir? Gördüğünde şakalaşırlar falan.
Chloe Fitzherbert
Hufflepuff III. Sınıf
Hufflepuff III. Sınıf
Chloe Fitzherbert

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Düello Gücü:

MesajKonu: Geri: Chloe in the Middle.   Chloe in the Middle. Icon_minitimeCuma Mayıs 27, 2011 4:43 pm

Mikkel Rasmussen demiş ki:
Mikkel seninle kız kardeş-ağabey ilişkisinde olabilir? Gördüğünde şakalaşırlar falan.

Hmm olabilir. O zaman Mikkel; yakın Arkadaş, Sırdaş ve Abi kategorisinde olsun Chloe için. Chloe aynı zamanda sakar ve beceriksiz bir tip birazcık. Mikkel onun tam da sakar anlarına denk gelir olsun ve Chloe ile bu konuda biraz alaycı tavır sergileyebilir. Yani Chloe'nin Hogwarts'ın ilk yıllarında iken onunla bu anlarında rastlamış. Zamanla da Mikkel artık onun için bir abi gibi olmuş. Ne zaman görse Chloe ile şakalaşır, hatta bazen Chloe ona dertlerini de açabilir. Nadir olsa da yani.

Onay veriyorsan; Sırdaşım & Abim kategorisine ekliyorum?
Leopold Carmichael
Vampir
Vampir

Mücadele Tarafı : Poison Ivy
Sihirsel Soy : Melez
Evcil Hayvanı : Bir Alman kurdu, Mojo

Bilgiler
Quidditch Mevkiî: Arayıcı
Rpg Puanı:
Düello Gücü:

MesajKonu: Geri: Chloe in the Middle.   Chloe in the Middle. Icon_minitimeCuma Mayıs 27, 2011 4:47 pm

çekik diil yalnız o, luke worral o, yani büyüüük ihtimalle eheh.

dost olabilir, böyle lilja onu kitap okumaya zorlar arada, chloe onu maceralı şeylere zorlar, ki lilja sever zaten öyle, oo naughty girl falan ahah, ımm, öyle, çok çok yakın değil ama dost yine de.
Mikkel Rasmussen
Ravenclaw VI. Sınıf
Ravenclaw VI. Sınıf
Mikkel Rasmussen

Doğum tarihi : 04/07/93
Sihirsel Soy : Muggle Doğumlu.

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Chloe in the Middle. Left_bar_bleue98/100Chloe in the Middle. Empty_bar_bleue  (98/100)
Düello Gücü:

MesajKonu: Geri: Chloe in the Middle.   Chloe in the Middle. Icon_minitimeCuma Mayıs 27, 2011 4:48 pm

Olur tabii. ^^
Chloe Fitzherbert
Hufflepuff III. Sınıf
Hufflepuff III. Sınıf
Chloe Fitzherbert

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Düello Gücü:

MesajKonu: Geri: Chloe in the Middle.   Chloe in the Middle. Icon_minitimeCuma Mayıs 27, 2011 4:55 pm

Mikkel ; Tamamdır ekliyorum.^^

Lilja; Kanka gurubundasın. Yakınlık seviyesi artık ROlarde belli olucak. Ama yine de ben seni çok çok yakın olarak görüyorum. İlk etapta Chloe senden etkileniyor, bir bakış falan. Farklı bir etki bu ama. Üçüncü sınıfta tanışmış olsunlar bi de. Sonra ilerlemiş ve dost olmuş olsunlar. Sanırım iki kişicanımız daha var. Dört kişilik bir grup oluşturucaz eğer kabul edersen. Kurguların çoğunu üstlenebilirim. Ama bu guruba dahil olman sadece kanka olarak bu rugubu kabul ediyor olman anlamına gelmeli. Ayrıntılı bilgi için pm atıyorum en kısa zamanda.^^

EDİT: Lilja; Jack karakteri sana ait sanarak yazdım bunu ? Öyle değilse editleyim. ?
Shocked
Dia Lodoravico
Slytherin V. Sınıf
Slytherin V. Sınıf
Dia Lodoravico

Mücadele Tarafı : Marilyn Monroe.
Sihirsel Soy : Safkan.
Evcil Hayvanı : Ardelis isminde bir fare.

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Düello Gücü:

MesajKonu: Geri: Chloe in the Middle.   Chloe in the Middle. Icon_minitimeCuma Mayıs 27, 2011 5:03 pm

Düşman olsun. Dia her Huff ve Gry'la düşmandır.
Jack Anthony Láerod
Gryffindor V. Sınıf
Gryffindor V. Sınıf
Jack Anthony Láerod

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Düello Gücü:

MesajKonu: Geri: Chloe in the Middle.   Chloe in the Middle. Icon_minitimeCuma Mayıs 27, 2011 5:03 pm

Chloe Fitzherbert demiş ki:
Jack Anthony Láerod demiş ki:
Dostlardan olabilirim.

İnanmıyorum bir çekik mi görüyorum. omg. o.O Sana Platonik olabilir miyim? Itazura na Kiss'deki gibi bir kurgu geldi aklıma şimdi. Deeeeriken hemen ciddileşiyorum ve şöyle bir kurgu düşlüyorum.

Birincisi; dost kurgusuna dahilsin. İkincisi fakat ileride Chloe sana platonik bir şeyler hissedecek olsun. Ayrıca senin dostun benim dostumdur anlayışı olmalı. Bu ne demek ? Yani başka bir dostun olarak lejantına ekleyeceksen önce bana danış rp icabı. Yani anlamışsındır. Bu yüzden başlıklarımızı sürekli takip altına alalım. Şimdi ben seni buldum ya, iki kişi ya da bir kişi daha bulucaz. Fakat bu gurup dışında dost gurubu oluşmamış olacak. Ancak yakın arkadaşın olursa o ayrı. RO'larda genelde macera - gizem dolu olacağı için bu gurubun yegane parçası olacaksın. Maceraperest bir kişiğie sahip olmasan bile gruptaki gizemli karakter olursun, ama yine de kanka grubundan olursun. Hepimiz birimiz misali yani. Ayrı binalarda olsak bile bunun önemli olacağını sanmıyorum. Chloe cesaret abidesi olmasa bile Gryffindor'a özel bir ilgi duymakta zaten. Bina farkı senin için de mühim değilse tabi ?

Uygundur Smile
Chloe Fitzherbert
Hufflepuff III. Sınıf
Hufflepuff III. Sınıf
Chloe Fitzherbert

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Düello Gücü:

MesajKonu: Geri: Chloe in the Middle.   Chloe in the Middle. Icon_minitimeCuma Mayıs 27, 2011 5:07 pm

Dia; Tamamdır.^^

Jack; Lilja senin karakterin değil mi ? Pardon ya ben yanlış atladım son mesajımı o zaman ? affraid

Her neyse yine de anladın sanırım. Büyük ihtimalle dört kişi olucaz ben sana bildiririm pm ile.

Lilja; ve o zaman dediğin kurgu uyar bana ve seni de yakın arkadaşlara alıyorum.
Jack Anthony Láerod
Gryffindor V. Sınıf
Gryffindor V. Sınıf
Jack Anthony Láerod

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Düello Gücü:

MesajKonu: Geri: Chloe in the Middle.   Chloe in the Middle. Icon_minitimeCuma Mayıs 27, 2011 5:16 pm

Yok benim tek karakterim bu Smile
Ayrıca çekik değil evet Smile Tekrar söylüyorum, kurgu uygundur Smile Ne zaman Rp yapmak istersen Pm atabilirsin.
Chloe Fitzherbert
Hufflepuff III. Sınıf
Hufflepuff III. Sınıf
Chloe Fitzherbert

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Düello Gücü:

MesajKonu: Geri: Chloe in the Middle.   Chloe in the Middle. Icon_minitimeCuma Mayıs 27, 2011 5:22 pm

Tamamdır kanka gurubumu tamamlar tamamlamaz, sana pm ile geliyorum.

Ayrıca ben kişicağızları buraya değil de lejanta ekleme taraftarıyım azıcık. O yüzden lejantı hazırlamaktayım, siz de konumuzu ve kurgumuzu görmek açısından oraya bakarsınız. Lejant linkimi de koyucam. Bu arada en kısa zamanda uygun bir kurgu ayarlamayı düşünüyorum. RyO günlerim Cuma ve Pazardır bu yüzden bugün RO yapmam da mümkündür. Kurgu bulurum kısa sürede. ^^ Jack uygunsan bugün de yaparız, bir kişi daha olursa süper olur. Olmazsa da olur, neyse çok konuştum ben lejanta dönüyorum.
Stanislov P. Vladislav
Kurtadam
Kurtadam
Stanislov P. Vladislav

Mücadele Tarafı : Aile.
Sihirsel Soy : Kurt

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Düello Gücü:

MesajKonu: Geri: Chloe in the Middle.   Chloe in the Middle. Icon_minitimeCuma Mayıs 27, 2011 5:25 pm

Ben şimdi çıkıcam ama 8 gibi gelicem. Eğer burada olursan Pm atarım, yaparız Smile

Edit : Jack Anthony Laerod
Francisco Lachoswki
Gryffindor V. Sınıf
Gryffindor V. Sınıf
Francisco Lachoswki

Sihirsel Soy : Safkan.
Evcil Hayvanı : Silky, sibirya kedisi.

Bilgiler
Quidditch Mevkiî: Tutucu
Rpg Puanı:
Chloe in the Middle. Left_bar_bleue99/100Chloe in the Middle. Empty_bar_bleue  (99/100)
Düello Gücü:

MesajKonu: Geri: Chloe in the Middle.   Chloe in the Middle. Icon_minitimeCuma Mayıs 27, 2011 7:18 pm

ben karakterini sevdim o yüzden dost olmak istiyorum ama kurguyu ayarlayabilirsek ^^
Chloe Fitzherbert
Hufflepuff III. Sınıf
Hufflepuff III. Sınıf
Chloe Fitzherbert

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Düello Gücü:

MesajKonu: Geri: Chloe in the Middle.   Chloe in the Middle. Icon_minitimeCuma Mayıs 27, 2011 8:07 pm

Yakın arkadaş olabilirler sanırım? Çünkü kanka gurubu için birinden yanıt bekliyorum da. Yani o halloldu gibi. Gryffindor'a ilgi duyan Chloe seninle de tanıştıktan sonra takılabilirler. Hatta bu sene tanışmış olsunlar, bir tanışma rpsi yaparız.
Raven Orlov
Slytherin V. Sınıf
Slytherin V. Sınıf
Raven Orlov

Doğum tarihi : 28/03/94
Sihirsel Soy : safkan.

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Düello Gücü:

MesajKonu: Geri: Chloe in the Middle.   Chloe in the Middle. Icon_minitimeCuma Mayıs 27, 2011 9:46 pm

Spoiler:

Raven üstteki gibi. Kutuplaşmış bir insan, karanlık yanı ağır basıyor ama bu başkalarına yansıttığı bir karanlık değil de daha çok ailesinden gelen bir şey, kuşaklarca aktarılmış gibi. Çoğunlukla gülümseyen, mutlu bir insan, bir Slytherin değil sanki. Onu Slytherin yapan her şeyden önce kendisini düşünüyor olması ama bu bencillik gibi de değil, sadece kendisine ve prensiplerine ihanet etmez. Chloe ile ise düşman olmamalılar diye düşünüyorum, çarpık bir arkadaşlıkları olması mümkündür. Aklına bir şey geldiyse?
Chloe Fitzherbert
Hufflepuff III. Sınıf
Hufflepuff III. Sınıf
Chloe Fitzherbert

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Düello Gücü:

MesajKonu: Geri: Chloe in the Middle.   Chloe in the Middle. Icon_minitimeC.tesi Mayıs 28, 2011 10:31 am

Raven; Bu Nuh'un Salyangozu seni baya ilgi çekici buluyor ama çevrendeki Slytherin'liler yüzünden sana yaklaşmaya çekiniyor olsun. Özelliklerin Chloe'ya zıt değil ve Chloe'yi etkileyebilen nadir Slytherin'lilerdensin. Bir kaç rastlantıları olmuş olsun ve Chloe'nin küçük sakarlıklarından Raven pekala gördüğü zamanlarda onu kurtarabilmiş olsun. Örneğin, sakarlığı yüzünden bir vazo kafasına düşecekken o sırada Raven bunu görmüş asasını doğrultup büyü yapmış Chloe'yi kurtarmış, bu şekilde tanışmışlar felan. Yine de çok yakın değiller. Ama selam verdiklerim kategorisinde de değil bu ilişki. İlgi duyduklarıma ekliyorum seni de. ?

Jack; pm attım.
Katja Ivanov
Kurtadam
Kurtadam
Katja Ivanov

Doğum tarihi : 28/03/94
Sihirsel Soy : Siyah kan.

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Düello Gücü:

MesajKonu: Geri: Chloe in the Middle.   Chloe in the Middle. Icon_minitimeC.tesi Mayıs 28, 2011 1:28 pm

Tamamdır. Edit Raven.
Orphee Allison
Ravenclaw V. Sınıf
Ravenclaw V. Sınıf

Bilgiler
Quidditch Mevkiî: Vurucu
Rpg Puanı:
Düello Gücü:

MesajKonu: Geri: Chloe in the Middle.   Chloe in the Middle. Icon_minitimeC.tesi Mayıs 28, 2011 5:09 pm

Ayrılmaz ikilimle gruba giriyoruz.
Orphee Allison / Aurélie D'Amours
Chloe Fitzherbert
Hufflepuff III. Sınıf
Hufflepuff III. Sınıf
Chloe Fitzherbert

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Düello Gücü:

MesajKonu: Geri: Chloe in the Middle.   Chloe in the Middle. Icon_minitimeC.tesi Mayıs 28, 2011 9:43 pm

Tamam bu dört kişi her an irtibat halinde olacak o zaman. Arkadaşlar bu arada benim finaller 11 Haziranda sona eriyor. Bu iki hafta sınavlara hazılrlanıcam. Ondan sonra gelsin kurgular.^^

Chloe in the Middle.
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Chloë Laxell