Phoenix ! ~ Harry Potter Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaEski ParşömenLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Raven Heather Valerious

2 posters
YazarMesaj
Raven Heather Valerious
Slytherin IV. Sınıf
Slytherin IV. Sınıf

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Raven Heather Valerious Left_bar_bleue85/100Raven Heather Valerious Empty_bar_bleue  (85/100)
Düello Gücü:
Raven Heather Valerious Left_bar_bleue0/0Raven Heather Valerious Empty_bar_bleue  (0/0)

Raven Heather Valerious Empty
MesajKonu: Raven Heather Valerious   Raven Heather Valerious Icon_minitimePaz Mayıs 22, 2011 11:01 pm

* Sihir Dünyasını düşününce aklınıza gelen şeyler ve size hissettirdikleri nelerdir?

Salazar Slytherin'nin kurucusu olduğu yüce binanın bir üyesi olmak ve bu sayede Valerious ailesinin adını gururla taşımaya devam etmek, Raven için büyük bir onurdur. Gerçek safkanların yuvası olan Slytherin binasından mezun olup adını Sihir Dünyasının tarihine yazdırmak her Valerious gibi Raven için de büyük önem ve anlam taşır.

* Geniş bir labirentte kayboldunuz. Vakit gece. Ne yapardınız, neler hissederdiniz?

Olabildiğince soğukkanlı bir şekilde, panik yapmadan pratik zekamı kullanarak, çıkışı bulmaya çalışırdım.

* Üç Büyücü Turnuvasına katıldınız ve ilk göreviniz ejderhadan kurtulup altın yumurtayı almak. Ve rakipleriniz sizden çok daha güçlü. Ne yapardınız, nasıl bir stratejiyle ejderhanın karşısına çıkardınız ve neler hissederdiniz?

Kas gücünden önemli olan şeyler vardır. Hırs ve zeka gibi, bende bunları kullanır, gerekirse türlü hilelere başvururdum. Yarışmayı en iyi sonuçla bitirmek adına gerekirse rakiplerime tuzak kurar ve yarışma dışı kalmalarının bir yolunu bulurdum. Hırsımın beni zafere taşıması karşısında ise, büyük bir haz duyardım. Ejderha ile karşılaşmam ise bana kalsın, şimdilik.

* Seçme şansınız olsa hangisini seçerdiniz, sebebiyle birlikte belirtiniz? Mürver Asayı mı? Görünmezlik Pelerinini mi? Diriltme Taşını mı?

Mürver Asa'yı seçerdim. Görünmezlik Pelerini, zekasını kullanmaktan çekinen korkaklar içindir. Diriltme Taşı ise zavallı çaresizler için. Mürver Asa, hırs ve güç demektir.
Nimueth Blecher
Ravenclaw V. Sınıf
Ravenclaw V. Sınıf
Nimueth Blecher

Doğum tarihi : 30/08/93
Mücadele Tarafı : Kitaplar
Sihirsel Soy : Melez
Evcil Hayvanı : Piti (Kedisi)

Bilgiler
Quidditch Mevkiî: Kovalayıcı
Rpg Puanı:
Raven Heather Valerious Left_bar_bleue100/100Raven Heather Valerious Empty_bar_bleue  (100/100)
Düello Gücü:
Raven Heather Valerious Left_bar_bleue0/0Raven Heather Valerious Empty_bar_bleue  (0/0)

Raven Heather Valerious Empty
MesajKonu: Geri: Raven Heather Valerious   Raven Heather Valerious Icon_minitimePaz Mayıs 22, 2011 11:48 pm

Başta rpg puanı almanız gerekmektedir.
https://phoenix-ro.yetkin-forum.com/f132-rpg-puanlama-bolumu

Raven Heather Valerious
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Raven Heather Valerious
» Heather Alice Sweét
» Heather Alice Sweét
» Raven.
» Raven.