Phoenix ! ~ Harry Potter Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaEski ParşömenLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Orphee Cole

2 posters
YazarMesaj
Orphee Allison
Ravenclaw V. Sınıf
Ravenclaw V. Sınıf

Sihirsel Soy : Safkan

Bilgiler
Quidditch Mevkiî: Vurucu
Rpg Puanı:
Orphee Cole Left_bar_bleue100/100Orphee Cole Empty_bar_bleue  (100/100)
Düello Gücü:
Orphee Cole Left_bar_bleue0/0Orphee Cole Empty_bar_bleue  (0/0)

Orphee Cole Empty
MesajKonu: Orphee Cole   Orphee Cole Icon_minitimePaz Mayıs 22, 2011 4:52 pm

• Sihir Dünyasını düşününce aklınıza gelen şeyler ve size hissettirdikleri nelerdir? Fark. Bizi "diğerleri"nden ayıran en büyük özellik, güç. En basit tabiri; muggle'lerin kendilerini yırtarak, ellerini semaya kaldırıp yaratıcılarına ettiği dua (kabul olup olmayacağı meçhul), bizlerin ise elimizi bir kaç kere şıplatmamız ile elde edeceğimiz şeylere kavuşma biçimi. Biz kesinlikle özeliz. Muggle düşmanlığım yoktur, aksine muggle çevrem boldur. Fakat aramızdaki fark reddedilmeyecek derecede barizdir. Sihir alemini bu yüzden seviyorum. Beni farklı kılmakla beraber bana gücü hissettiriyor.

• Geniş bir labirentte kayboldunuz. Vakit gece. Ne yapardınız, neler hissederdiniz? Hislerim gayet nötr olurdu. Kaybolmuşsam anlık dalgınlığıma gelmiştir. Kıvram zekamla bir kaç dakika içerisinde yönümü zaten bulacağımdır. Hafızam pek güçlü olduğundan girdiğim bir yere ikinci defa da girmem, severim labirent mevzularını. Bana basit bir bilmece gibi gelirler.

• Üç Büyücü Turnuvasına katıldınız ve ilk göreviniz ejderhadan kurtulup altın yumurtayı almak. Ve rakipleriniz sizden çok daha güçlü. Ne yapardınız, nasıl bir stratejiyle ejderhanın karşısına çıkardınız ve neler hissederdiniz? Rakiplerim benden güçlü olabilir elbette, ama benden zeki değiller. Bu lafım ejdarhacık içinde geçerli elbet. Zekamın kıvraklığına, reflenkslerimin güçüne, pratik kararlarıma ve stratejilerime güvenerek yüksek bir özgüvenle dikilirdim karşısına ejderin. Rakimlerim benden güçlü olabilir, bedensel olarak yumurtaya kolay ulaşacaklardır. Ama ben zekamın bana vermiş olduğu yetkiye dayanaraktan türlü oyunlarımla onlardan daha önce yumurtayı alabilirim.

• Seçme şansınız olsa hangisini seçerdiniz, sebebiyle birlikte belirtiniz? Mürver Asayı mı? Görünmezlik Pelerinini mi? Diriltme Taşını mı? Eminimki çoğu kişinin tercihi münver asa olacaktır. Yenilmezlik, sonsuz güç, istediğğin her şeyi elde edebilme bla bla.. Fakat benim tercihim asa veya diriltme taşından yana değil. Çünkü onlara ihtiyacım yok. O asa belki her bişeyi yapabilir ama o asayı tutacak olan eller benim zekamı kullanaraktan salladığım asa ile elbette kıyaslanamaz. Ben pelerini mi alayım, hem eğlenceli olur hemde gizli yaptığım araştırmalar için iyi bir araş olur.

Puanımı bu karakterime de geçirebilirseniz çok sevinirim; "100". (Rapunzél)
Desmond Fionnlaqh
Vampir
Vampir
Desmond Fionnlaqh

Mücadele Tarafı : Bencil.
Sihirsel Soy : Safkan

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Orphee Cole Left_bar_bleue100/100Orphee Cole Empty_bar_bleue  (100/100)
Düello Gücü:
Orphee Cole Left_bar_bleue0/0Orphee Cole Empty_bar_bleue  (0/0)

Orphee Cole Empty
MesajKonu: Geri: Orphee Cole   Orphee Cole Icon_minitimePaz Mayıs 22, 2011 6:15 pm

Ravenclaw.

Orphee Cole
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Sonia Michelle Cole~
» Austin Cole Harwood
» Austin Cole Harwood
» P. Diddy ft. Keyshia Cole-Last Night