AnasayfaEski ParşömenSSSKullanıcı GruplarıKayıt OlGiriş yap

Paylaş | 

Nurdan ben.

YazarMesaj
Diamante M. Phyllis
Ravenclaw V. Sınıf
Ravenclaw V. Sınıf

Mücadele Tarafı : kitaplar.
Evcil Hayvanı : ikizimin hamster'ına inat bir kedi. Buffy.

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
99/100  (99/100)
Düello Gücü:
0/0  (0/0)

MesajKonu: Nurdan ben.   Paz Mayıs 22, 2011 3:58 pm

Şimdik ıhım. Nerden başlasam bilemedim ama-çok sık yazdığım bişey değil hani kendimi tanıtma asdasd- ben nurdan efenim. 15 yaşında lise yollarında sürünen bi kişiliğim. Okulumu bıraksam asd o.o neysem ilk önce Ayşenur-burda da gretchen mış- sonra da Çisem(Aphrodis varya hani hıhı o işte) deyince dayanamadım kalktım geldim. Çiseme ikiz olup geldim ^^ çok uzun süredir rp yapmıyorum(6-7 ay sanırsam) ama epey geliştiğimi söylüyorlar ne kadar doğru tartışılır o.o Genelde Araxia Xylia diye bi karakter açardım, Diana rynkar diye de bi üyeliğim vardır hani. Çok sitede takılmam MS de takılanlar varsa bilir Aethra ben ^^. Sonracığıma müzik olayım apayrı bir konudur benim. Aşırı sago dinleyen bi insandım ama bıraktım Lp her daim devam ediyor tabi o ayrı. Model dinlemeye başladım Benim tatlı kanserim felan sevilir yani öyle. Kafama ne eserse dinliyorum diyelim Very Happy Hiperaktifimdir. Kıpır kıpır böle bi saniye kıpırdamadan duramıyorum. Çok denediler böle elimi kolumu bağlamayı ama cık olmadı napalım katlanıyolar artık Very Happy sonra bi de çok konuşurum ben. saçmaladığımda olur ama takmayın o zamanlar siz beni. Genelde geceleri takılırım daha çok sarıyo felan. Ah en önemlisi true blood'a koccaman bi kalb <3 normalde dizi izlemeyi bırakmııştım-ipi ucu kaçmıştı çünkü- ama sonra true blood'u görünce nurdan titre ve kendine gel şu diziyi izle deli misin dedim ve başladım. çok siüper hani Eric'e ölürüm ben. İzlemeyenlere tavsiye ederim ^^ neyse çok konuştum gene ben yaa siz sorun ben söylerim merak ettiğiniz bişey olursa Very Happy

En son Diamante M. Phyllis tarafından Salı Mayıs 24, 2011 6:10 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Aphrodis Audrey Phyllis
Ravenclaw V. Sınıf
Ravenclaw V. Sınıf

Mücadele Tarafı : Yok
Sihirsel Soy : Safkan
Evcil Hayvanı : Hamster

Bilgiler
Quidditch Mevkiî: Kovalayıcı
Rpg Puanı:
95/100  (95/100)
Düello Gücü:
0/0  (0/0)

MesajKonu: Geri: Nurdan ben.   Paz Mayıs 22, 2011 4:09 pm

Nurdan'ım geldi hoş geldiii <3 İlk ikizimsin, dolayısıyla ünlümü kullanmama izin verdiğim ilk kişisin. Phoenix ve senin için neler feda ettim yahu asdafad Neyse, cici cici rpler yapıcaz seninle, kompartımanla başlıcaz tabii -burda bir hatırlatma yapıyor yazar- Neyse işte. Seviliyorsun, iyi ki geldin <3
Diamante M. Phyllis
Ravenclaw V. Sınıf
Ravenclaw V. Sınıf

Mücadele Tarafı : kitaplar.
Evcil Hayvanı : ikizimin hamster'ına inat bir kedi. Buffy.

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
99/100  (99/100)
Düello Gücü:
0/0  (0/0)

MesajKonu: Geri: Nurdan ben.   Ptsi Mayıs 23, 2011 4:15 pm

Sağol bebeğim geldik işte öyle senin sayende felan ^^ yapcez tabi çok cici olcaklar sorma kompartımana başlayabilirik ama sınavlardan vakit olur mu bilemem Very Happy

Nurdan ben.
1 sayfadaki 1 sayfası