Phoenix ! ~ Harry Potter Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaEski ParşömenLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Letje;

+14
Lestat Audrica
Sylvain Solent
Lorelei Adorlee
Diamante M. Phyllis
Sophia Widmore
Margeaux Deschanteh
Aleksa Stanlavis
Nadia Agesilaos
Arutha ConDoin
Raven Orlov
William Theodore Woodcomb
Jack Anthony Láerod
Ulfhedin Faborg
Letje R. E. Laeirova
18 posters
Sayfaya git : 1, 2  Sonraki
YazarMesaj
Letje R. E. Laeirova
Ravenclaw V. Sınıf
Ravenclaw V. Sınıf
Letje R. E. Laeirova

Mücadele Tarafı : Aristippos.

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Letje; Left_bar_bleue100/100Letje; Empty_bar_bleue  (100/100)
Düello Gücü:
Letje; Left_bar_bleue0/0Letje; Empty_bar_bleue  (0/0)

Letje; Empty
MesajKonu: Letje;   Letje; Icon_minitimeC.tesi Mayıs 21, 2011 1:47 pm

Letje; Ji5ok
LETJERAINEDNALAEIROVA
Letje, mevsimine göre sıcak bir sonbahar ekiminde, Odessa'da dünyaya geldi. Doğduğunda yağmur yağıyordu ve o ömrü boyunca yağmaya devam ettiğine yemin edebilir. Tüm o sonbahar, turuncu yapraklar ve serin hava tenine o gün işledi belki, bu yüzden ona en çok yakışan mevsim hala sonbahar.

Ailesi son derece normal, safkanlarına takıntısız bir cadı ve büyücüden oluşuyordu, kendisi ile birlikte. Annesi Fransızdı ve ısrarla Beauxbatons Sihir Akademisi'ne gitmesi gerektiğini söylüyordu. Babası ise Durmstrang Enstitüsü mezunuydu, dolayısıyla gitmesi için ısrar edeceği bir okul yoktu. Yani Hogwarts, Letje için düşünülmeyen seçenekti.

Pek sıcakkanlı sayılmayacak Letje'nin bütün bu normallik arasında, değişkenliği sırıtan bir yapısı vardı. Bazen bir işe öyle dalardı ki, asla elinden alamazdınız bazense defalarca kez söyleseniz yine yapmazdı. Dünya'ya karşı ilgisi ve ilgisizliği öyle iç içeydi ki, annesi bile bu muğlak duruma açıklama getiremiyordu. Belki tam da bu yüzden, yalnız büyüdü.

Evden ayrıldığında kimseye gideceğini söylememişti ancak herkes gideceğini biliyordu. Bir sene annesinin okulunda eğitim gördükten sonra yaz tatilinde yakalandı ve her şey değişti. Ailesi, onun içinde büyüyen haz arzusunu o gün keşfetti, oysa genç cadı çoktan biliyordu, yalnızca ad koyamamıştı bu isteğe, Letje hedonistti.

Yakalandı. İçindeki arzuyu bastıramayıp, evlerinin bulunduğu yerden bir kaç sokak ötede bulunan neredeyse yıkılmak üzere, deniz kıyısına sıfır binadan atlamıştı çünkü. Serin suyun tenine sertçe değdiği o anın tadını, ardından hastaneye kaldırılmasının acısı bile gölgeleyememişti. Yine olsa yine yapardı. Ve ailesi de bunu biliyordu. Bu yüzden sınırlamalar ardı arkası kesilmeden geldi, sınırlamalarsa içindeki arzuyu tetikliyordu. Evden ayrıldı.

O bir cadıydı, ailesi umursamasa da birileri umursuyordu. Hatta belki ailesi bile umursadı, izini kaybettirmek için çok fazla büyü kullandığından arayıp aramadıklarını bilmiyordu. Her neyse... Sonunda Hogwarts onu çağırdı. Biraz da mecburiyetten davete iştirak etti. Ravenclaw'a seçildi.

• Hedonist. Ahlak anlayışını da bu şekillendiriyor dolayısıyla.
  • Resme aşırı bir ilgisi var. Aslında bu ilgi bütün sanat dalları için geçerli diyebiliriz.
  • Ekspresyonizm akımına ilgi duyuyor favori tablosu, Edvard Munch'ın çığlığı.
  • Olayların tam merkezinde ya da tümüyle dışında olabiliyor. Her şey, nerede olmayı istediğiyle ilgili.
  • İlk bakışta son derece soğuk görünüyor.
  • İngilizcesi kusursuz değil. Aksanında kendi dilinden izler taşıdığı gibi zaman zaman gramer hataları da yapıyor.

*Ve evet, ne aramam gerektiğini henüz kestiremediğimden, kurgunuz varsa mükemmel olur. Yoksa da yazın birlikte karar verelim? =)

Buraya da kurguları yazacağım yani;
Ulfhedin; Hogwarts'a geldiğim gün karşılaştık, sanırım pek havamda değildim, doğal olarak. Bu yüzden aynı koridorda ilerliyor olmamız, çarpıştıktan sonra sana çıkışmamla senin için iyi bir seçenek gibi görünmemiştir sanırım. Ancak sen de susmamıştın. Bütün koridor tartışmamızı izledikten sonra ben pes edip omuz silkmiş ve buz gibi bakışlarla ayrılmıştım oradan sense, zafer edasıyla gülümsüyordun. Ancak şimdi düşününce iyi ki aynı koridoru seçmişiz çünkü senin olayın ardından verdiğin alaycı selam olmasa, şimdi bu kadar iyi anlaşamayacaktık. Belki birbirimizin umurunda bile olmayacaktık. İşte o zaman, Hogwarts benim için daha ıssız, daha çekilmez olacaktı. O saçma sapan ilk izlenim nasıl dağıldı bilemiyorum, ancak oldu işte ve şimdi söyleyebileceğim tek şey; neyse ki, birbirimizi tanıma fırsatı bulduk dostum.
Jack Anthony; Sanırım ilk kez bir toplu biçim değiştirme dersinde gözüme çarptın. Arka sıralarda, olduğun yerden tüm sınıfı hem izliyor hem de hiç ilgilenmiyor oluşun dikkatimi çekmişti. Üzerinde garip bir gizem bulutu vardı ve ben onu değil kaldırıp atmak, kurcalamak bile istemiyordum. Üstelik konuşmaya başladın ve o ağır cümlelerin ardındaki alçak gönüllülük bana fazla yüzeysel geldi. Samimiyetine inanmıyorum!
Wilhelmina; Seninle aynı sınıfta ve aynı binada bulunmamız dolayısıyla çok sık görüşüyoruz. Yine de bu zaman bolluğunu konuşarak geçirdiğimiz söylenemez. Arada sırada ortak salonda bir ödev üzerinde çalışmanı izlerken kararlılığını ve azmini taktir ediyorum. Belki daha sık konuşmalıyız ancak senin benim ilgimi, benim de senin ilgini çektiğini söylemek zor.
Arutha; Seninle sisli, klasik bir Londra sabahı tanıştık. Tren garında, nemli, tahta bir bankta uyuyakalmıştım ve uyandığımda baş ucumda oturuyordun. Bank ikimiz içinde yeterince genişti ancak yüzünde garip memnuniyetsiz bir ifade vardı. Bunun yüzeysel bir yargılama değil, uyuyan bir insanı rahatsız etme sıkıntısından kaynaklandığını seni tanıdıkça anlayacaktım. Beş parasızdım, seninse üzerinde düzenli, marka kıyafetler vardı. Dalgalı saçların dahi dağınık görünmüyordu. Orada öylece oturan bir düzen sembolüydün. Daha sonra bana yardım ettin, bunun bana acıdığından kaynaklanmadığını düşünüyorum ve bir hafta boyunca birlikte takıldık. Özgür, umursamaz. Kısıtlamalardan sıkıldığın öyle belliydi ki! Hareketsiz mimiklerin bile nefes almayı sevmiş gibiydi. Evet, biraz tozlanmış, kısmen aç kalmıştık ama güzel günlerdi. Seninle Hogwarts'da karşılaşmaksa, asla tahmin etmeyeceğim bir şeydi.
Aleksa; Safkan takıntsından uzak oluşumuz, hoş bir ortak nokta bence. Üstelik ideolojimi yargılamayan nadir insanlardansın. Şu sıralar kafanın bulanık olduğunu biliyorum. Çevrendeki o kalabalık insan bulutunu geçip, sana bir şeyler hatırlatmayı isterdim ancak hiç bir zaman o derece yakın değildik. Belki binalarımızın farklı oluşundan belki de senin aileme bakışından kaynaklanıyor bu. Oysa senin kaybettiğini ben de reddettim. Onlardan kaçtım Aleksa, kusursuz değildiler.
Raven; Adı görüntüsüne tezat, ruhunun aksi, güzel cadı. Seni nasıl tarif edeceğimi bilemediğim gibi, aramızdaki bağı da tarif etmem mümkün değil. Bu öyle yoğun, öyle yerleşik ve öylesine dağınık bir bağ ki, bütün bildiklerimi unutuyorum. İki bencil ruhun aynadaki akisleri gibiyiz, hangimiz aynanın karşısında, ne zaman aynanın önünden ayrılacak bilemiyorum. Sanki daima orada bir yerlerde hayatımın içindeydin ve hemen çıkıp gideceksin. Aksini sende hiçbir zaman iddia etmedin. Ancak ben kalmanı istiyorum, sanırım akis olan benim. Yanında o güçlü, katı kurallı cadının eridiği tek kişisin.

En son Letje R. E. Laeirova tarafından Paz Mayıs 22, 2011 6:40 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 9 kere değiştirildi
Ulfhedin Faborg
Hufflepuff V. Sınıf
Hufflepuff V. Sınıf
Ulfhedin Faborg

Mücadele Tarafı : The Badgers
Sihirsel Soy : Safkan

Bilgiler
Quidditch Mevkiî: Kovalayıcı
Rpg Puanı:
Düello Gücü:

Letje; Empty
MesajKonu: Geri: Letje;   Letje; Icon_minitimeC.tesi Mayıs 21, 2011 3:43 pm

Dost olabiliriz ?
Jack Anthony Láerod
Gryffindor V. Sınıf
Gryffindor V. Sınıf
Jack Anthony Láerod

Doğum tarihi : 08/08/90

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Düello Gücü:

Letje; Empty
MesajKonu: Geri: Letje;   Letje; Icon_minitimeC.tesi Mayıs 21, 2011 3:48 pm

Kurgu bulmalıyız seninle.
Letje R. E. Laeirova
Ravenclaw V. Sınıf
Ravenclaw V. Sınıf
Letje R. E. Laeirova

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Düello Gücü:

Letje; Empty
MesajKonu: Geri: Letje;   Letje; Icon_minitimeC.tesi Mayıs 21, 2011 3:53 pm

@Ulfhedin;
Tamam;

Ulfhedin; Hogwarts'a geldiğim gün karşılaştık, sanırım pek havamda değildim, doğal olarak. Bu yüzden aynı koridorda ilerliyor olmamız, çarpıştıktan sonra sana çıkışmamla senin için iyi bir seçenek gibi görünmemiştir sanırım. Ancak sen de susmamıştın. Bütün koridor tartışmamızı izledikten sonra ben pes edip omuz silkmiş ve buz gibi bakışlarla ayrılmıştım oradan sense, zafer edasıyla gülümsüyordun. Ancak şimdi düşününce iyi ki aynı koridoru seçmişiz çünkü senin olayın ardından verdiğin alaycı selam olmasa, şimdi bu kadar iyi anlaşamayacaktık. Belki birbirimizin umurunda bile olmayacaktık. İşte o zaman, Hogwarts benim için daha ıssız, daha çekilmez olacaktı. O saçma sapan ilk izlenim nasıl dağıldı bilemiyorum, ancak oldu işte ve şimdi söyleyebileceğim tek şey; neyse ki, birbirimizi tanıma fırsatı bulduk dostum.

gibi olsun? değiştirmek istediğin bir şey var mı? =)

@Jack;
Bulalım tabi. =)
Aklında bir şey var mı ki?
Jack Anthony Láerod
Gryffindor V. Sınıf
Gryffindor V. Sınıf
Jack Anthony Láerod

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Düello Gücü:

Letje; Empty
MesajKonu: Geri: Letje;   Letje; Icon_minitimeC.tesi Mayıs 21, 2011 3:56 pm

Ihm. Şu anda yok Smile Senin var mı ?
Letje R. E. Laeirova
Ravenclaw V. Sınıf
Ravenclaw V. Sınıf
Letje R. E. Laeirova

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Düello Gücü:

Letje; Empty
MesajKonu: Geri: Letje;   Letje; Icon_minitimeC.tesi Mayıs 21, 2011 4:01 pm

1.Benim karakter evden kaçtığı için bir dönem sokaklarda yaşadı, Londra'ya ilk kez geldiği zamanlar da buna dahil, sen parasız bir anında ya da yol bulmasına filan yardımcı olmuş olabilirsin. Sonra dost olurlar.

2.Ya da Letje senin, sen onun gizemli havalarından hoşlanmıyor olabilirsiniz. Letje senin alçak gönüllülüğünü yapmacık bulabilir. sende onu biraz burnu havada bulursun?

İlanını inceledim bi de;

3.& Muhabbet ettiğim, zekasına hayran olduğum bir kız istiyorum. [ Bu bölüme kayıt yaptırmak isteyen kişi gerçekten benim kadar gizemli olmalıdır. Zekasına çok çok güvenmelidir. Yapacağımız Rp ' ler felsefi boyutlara ulaşabilir. ] demişsin, gerçi sonra aklında biri olduğunu söylemişsin ama seçenek yazayım dedim xD

Uluslararası Sihirsel İşbirliği Dairesi Çalışanı
Uluslararası Sihirsel İşbirliği Dairesi Çalışanı

Doğum tarihi : 16/01/95
Mücadele Tarafı : Kararsız
Sihirsel Soy : Melez
Evcil Hayvanı : Hermes, lemur.

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Letje; Left_bar_bleue98/100Letje; Empty_bar_bleue  (98/100)
Düello Gücü:

Letje; Empty
MesajKonu: Geri: Letje;   Letje; Icon_minitimeC.tesi Mayıs 21, 2011 4:03 pm

Wilhelmina Pangborn, aynı bina ve sınıf. Nereye istersen at.
Jack Anthony Láerod
Gryffindor V. Sınıf
Gryffindor V. Sınıf
Jack Anthony Láerod

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Düello Gücü:

Letje; Empty
MesajKonu: Geri: Letje;   Letje; Icon_minitimeC.tesi Mayıs 21, 2011 4:09 pm

Letje R. E. Laeirova demiş ki:
1.Benim karakter evden kaçtığı için bir dönem sokaklarda yaşadı, Londra'ya ilk kez geldiği zamanlar da buna dahil, sen parasız bir anında ya da yol bulmasına filan yardımcı olmuş olabilirsin. Sonra dost olurlar.

Alıntı :
2.Ya da Letje senin, sen onun gizemli havalarından hoşlanmıyor olabilirsiniz. Letje senin alçak gönüllülüğünü yapmacık bulabilir. sende onu biraz burnu havada bulursun?

İlanını inceledim bi de;

3.& Muhabbet ettiğim, zekasına hayran olduğum bir kız istiyorum. [ Bu bölüme kayıt yaptırmak isteyen kişi gerçekten benim kadar gizemli olmalıdır. Zekasına çok çok güvenmelidir. Yapacağımız Rp ' ler felsefi boyutlara ulaşabilir. ] demişsin, gerçi sonra aklında biri olduğunu söylemişsin ama seçenek yazayım dedim xD

2.si uygundur. Umarım Rp yapmaya vaktin olur bolca Smile
Ulfhedin Faborg
Hufflepuff V. Sınıf
Hufflepuff V. Sınıf
Ulfhedin Faborg

Mücadele Tarafı : The Badgers

Bilgiler
Quidditch Mevkiî: Kovalayıcı
Rpg Puanı:
Düello Gücü:

Letje; Empty
MesajKonu: Geri: Letje;   Letje; Icon_minitimeC.tesi Mayıs 21, 2011 4:28 pm

Benim için o kurgu uygundur ^^.
Letje R. E. Laeirova
Ravenclaw V. Sınıf
Ravenclaw V. Sınıf
Letje R. E. Laeirova

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Düello Gücü:

Letje; Empty
MesajKonu: Geri: Letje;   Letje; Icon_minitimeC.tesi Mayıs 21, 2011 4:57 pm

Kurguları yazdım Wilhelmina için ve Jack için, memnun olmadığınız bir yer varsa söylemeniz yeterli.
Wilhelmina için nötr bir kurgu yazdım, aklında başka bir şey varsa onu da yapabiliriz. Biraz ucu açık bir kurgu oldu zaten =)

Edit; Jack'e;
Kurguların askıda kalmasından hoşlanmıyorum bende, en kısa zamanda rpsini yaparız =)
Jack Anthony Láerod
Gryffindor V. Sınıf
Gryffindor V. Sınıf
Jack Anthony Láerod

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Düello Gücü:

Letje; Empty
MesajKonu: Geri: Letje;   Letje; Icon_minitimeC.tesi Mayıs 21, 2011 5:11 pm

Tamamdır Smile
Raven Orlov
Slytherin V. Sınıf
Slytherin V. Sınıf
Raven Orlov

Doğum tarihi : 28/03/94
Sihirsel Soy : safkan.

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Düello Gücü:

Letje; Empty
MesajKonu: Geri: Letje;   Letje; Icon_minitimeC.tesi Mayıs 21, 2011 5:23 pm

Nage kurguyu sana devredip terk etsem buraları kızar mısın?
Arutha ConDoin
Slytherin V. Sınıf
Slytherin V. Sınıf
Arutha ConDoin

Doğum tarihi : 04/10/95
Mücadele Tarafı : karanlık
Sihirsel Soy : safkan
Evcil Hayvanı : siyah bir kedi.

Bilgiler
Quidditch Mevkiî: Tutucu
Rpg Puanı:
Düello Gücü:

Letje; Empty
MesajKonu: Geri: Letje;   Letje; Icon_minitimeC.tesi Mayıs 21, 2011 5:35 pm

değişik bir kurgu yapalım ama şuan aklıma gelen bir kurgu yok açıkçası.peki sana olur mu değişik bir kurgu - yani mesela okulda tanışma değil,okul dışı değişik bir tanışma tarzında- ?
Letje R. E. Laeirova
Ravenclaw V. Sınıf
Ravenclaw V. Sınıf
Letje R. E. Laeirova

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Düello Gücü:

Letje; Empty
MesajKonu: Geri: Letje;   Letje; Icon_minitimeC.tesi Mayıs 21, 2011 7:45 pm

@Raven,
Bilemedim güzellik. Bunu düşüneceğim biraz, değişik bir şey olsun.
Aa, dur şöyle bir şey olsa mı ki? Şimdi bizimki biraz sallantıda güvensiz bir dostluk çünkü ben senin kendinden başka herkese ihanet edebileceğini, sen de benim canım çekerse her şeyi yapabileceğimi biliyorsun, ihanette dahil. Ancak bir şekilde bağlıyız. Ne şekilde orası düşünülecek xD Ayrıca sen russun ben ukraynalı buradanda bir şey çıkar ve ben seninle Nekromansi yatkınlığın yüzünden ilgilenmeye başlamış olabilirim, bunu yapmayı çok istemiş ve seni bulmuşumdur belki?
Kıvıl, yardım xD

@Arutha;
Nereli olduğunu bulamadım bir türlü ama diyorum ki, ben bu kaçak dönemimde senin ülkene gelmiş olsam çulsuz falan tanışsak, sende -bir nedenden- benimle takılsan hippiler gibi gezmiş olsak bir kaç hafta, ki bunun içini doldururuz, sonra ben tekrar yola çıksam. Ve sonunda hogwarts'da karşılaşsak?
Arutha ConDoin
Slytherin V. Sınıf
Slytherin V. Sınıf
Arutha ConDoin

Doğum tarihi : 04/10/95
Mücadele Tarafı : karanlık
Sihirsel Soy : safkan
Evcil Hayvanı : siyah bir kedi.

Bilgiler
Quidditch Mevkiî: Tutucu
Rpg Puanı:
Düello Gücü:

Letje; Empty
MesajKonu: Geri: Letje;   Letje; Icon_minitimeC.tesi Mayıs 21, 2011 9:04 pm

hmm,ingiliz karakterim,aslında güzel bir kurgu hoşuma gitti.
Nadia Agesilaos
Karanlık Cadı
Karanlık Cadı
Nadia Agesilaos

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Düello Gücü:

Letje; Empty
MesajKonu: Geri: Letje;   Letje; Icon_minitimePaz Mayıs 22, 2011 11:22 am

"Hedonist yapın benim kızın düşünce anlayışıyla oldukça örtüşüyor. Dadısının yanında Büyüdü. Ailesinden oldukça uzak büyüdü. Aile kavramı onun için oldukça zayıf. Senin aile yapın benim kız için oldukça vıcık vıcık geliyor bu yüzüden( aile yapın sağlam ve sevgi dolu olmasa da ailesi olan herkese karşı böyle.). Tabii sırf kıskançlığından böyle düşünüyor." Senin kurguna uygunsa ekle böyle.

Aleks Stanlavis Slytherin V. sınıf
Letje R. E. Laeirova
Ravenclaw V. Sınıf
Ravenclaw V. Sınıf
Letje R. E. Laeirova

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Düello Gücü:

Letje; Empty
MesajKonu: Geri: Letje;   Letje; Icon_minitimePaz Mayıs 22, 2011 1:53 pm

Kurguları ekledim, memnun olmadığınız bir şey varsa söyleyin =)
Raven Orlov
Slytherin V. Sınıf
Slytherin V. Sınıf
Raven Orlov

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Düello Gücü:

Letje; Empty
MesajKonu: Geri: Letje;   Letje; Icon_minitimePaz Mayıs 22, 2011 1:58 pm

Ama ya ben?
Aleksa Stanlavis
Slytherin V. Sınıf
Slytherin V. Sınıf
Aleksa Stanlavis

Mücadele Tarafı : Hiçlik

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Düello Gücü:

Letje; Empty
MesajKonu: Geri: Letje;   Letje; Icon_minitimePaz Mayıs 22, 2011 4:29 pm

Süper olmuş tamam.
Letje R. E. Laeirova
Ravenclaw V. Sınıf
Ravenclaw V. Sınıf
Letje R. E. Laeirova

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Düello Gücü:

Letje; Empty
MesajKonu: Geri: Letje;   Letje; Icon_minitimePaz Mayıs 22, 2011 6:40 pm

Şimdi tamamdır, Raven.
Rp Kıvıl Rp, Rp *-*
Margeaux Deschanteh
Gryffindor VI. Sınıf & Sınıf Başkanı
Margeaux Deschanteh

Sihirsel Soy : Safkan.

Bilgiler
Quidditch Mevkiî: Vurucu
Rpg Puanı:
Letje; Left_bar_bleue93/100Letje; Empty_bar_bleue  (93/100)
Düello Gücü:
Letje; Left_bar_bleue30/60Letje; Empty_bar_bleue  (30/60)

Letje; Empty
MesajKonu: Geri: Letje;   Letje; Icon_minitimePaz Mayıs 22, 2011 6:43 pm

Hadi kurgu bulalım Letje; 626852
Letje R. E. Laeirova
Ravenclaw V. Sınıf
Ravenclaw V. Sınıf
Letje R. E. Laeirova

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Düello Gücü:

Letje; Empty
MesajKonu: Geri: Letje;   Letje; Icon_minitimePaz Mayıs 22, 2011 6:48 pm

bulalım pozitif mi olsun negatif mi ki? Letje; 135151
Raven Orlov
Slytherin V. Sınıf
Slytherin V. Sınıf
Raven Orlov

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Düello Gücü:

Letje; Empty
MesajKonu: Geri: Letje;   Letje; Icon_minitimePaz Mayıs 22, 2011 6:51 pm

Tamam o zaman sen ben RP. Bu kadar.
Margeaux Deschanteh
Margeaux Deschanteh

Sihirsel Soy : Safkan.

Bilgiler
Quidditch Mevkiî: Vurucu
Rpg Puanı:
Letje; Left_bar_bleue93/100Letje; Empty_bar_bleue  (93/100)
Düello Gücü:
Letje; Left_bar_bleue30/60Letje; Empty_bar_bleue  (30/60)

Letje; Empty
MesajKonu: Geri: Letje;   Letje; Icon_minitimePaz Mayıs 22, 2011 6:56 pm

Pozitif olsuuun Very Happy
Letje R. E. Laeirova
Ravenclaw V. Sınıf
Ravenclaw V. Sınıf
Letje R. E. Laeirova

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Düello Gücü:

Letje; Empty
MesajKonu: Geri: Letje;   Letje; Icon_minitimeSalı Mayıs 24, 2011 1:51 pm

Margy, karakterini inceledim pek ortak noktamız yok, bu yüzden kurguyu biraz geciktirdim. Şöyle bir şey buldum; Benim karakterim yine bir gün kafayı haz olayına takmış ve koridorun birinde çocuğun birine sectumsempra yapmıştır. sende o esnada oradan geçiyorsundur. Letje'nin aklı başına geldiğinde çocuğu birlikte biraz toparlayıp hafızasını siler ve revire bırakırsınız. Sen bu olayı, bir nedenle (bu nedeni bulamadım işte, karakterin söyler gibi duruyor çünkü) kimseye söylemezsin ve aramızda bir dostluk oluşur?

Letje;
1 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : 1, 2  Sonraki