AnasayfaEski ParşömenSSSKullanıcı GruplarıKayıt OlGiriş yap

Paylaş | 
 

 Magical Notes.

Aşağa gitmek 
YazarMesaj
Winter Jovia
Ravenclaw V. Sınıf
Ravenclaw V. Sınıf
avatar

Mesaj Sayısı : 489
Doğum tarihi : 24/04/97
Yaş : 21
Kayıt tarihi : 03/05/10

Bilgiler
Quidditch Mevkiî: Kovalayıcı
Rpg Puanı:
100/100  (100/100)
Düello Gücü:
0/0  (0/0)

MesajKonu: Magical Notes.   Cuma Mayıs 20, 2011 1:42 pm

  x
  Conerus Hell Greyn & Myra Devereaux


En son Myra Devereaux tarafından Cuma Mayıs 20, 2011 8:00 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Winter Jovia
Ravenclaw V. Sınıf
Ravenclaw V. Sınıf
avatar

Mesaj Sayısı : 489
Doğum tarihi : 24/04/97
Yaş : 21
Kayıt tarihi : 03/05/10

Bilgiler
Quidditch Mevkiî: Kovalayıcı
Rpg Puanı:
100/100  (100/100)
Düello Gücü:
0/0  (0/0)

MesajKonu: Geri: Magical Notes.   Cuma Mayıs 20, 2011 4:52 pm

  Siyah deri ceketinin fermuarı ile son kez oynarken, kaşları arasındaki ince çizgi yeniden açığa çıkmıştı. Birkaç adım ötesindeki Matthew, kendisini hep rahatlatan gülümsemesini yolladı. Biraz da olsa rahatlamışken sahne arkasına girerek kendisine doğru yürümekte olan Patrick'i gördü, boynuna sardığı gri fuları ve siyah gömleği ile harika görünüyordu, beyaz dişlerini açığa çıkaracak şekilde tebessüm ettikten sonra ciddi bir ifade kapladı yüzünü. '' Haydi millet, başlıyoruz. '' Derin bir nefesin ardından heyecandan terlemiş alnını sildi elinin tersiyle, salondan gelen alkış seslerinin kendisini daha da beter hale soktuğunu biliyordu ama umurunda da değildi. Patrick bateride yerini alırken, Matthew yanına gelmişti bile. Spot ışıkları altında diğer grup üyeleri de yerlerine geçerken omzunun üzerinde bedenine baskı yapan elektro gitarın ince tellerine dokundurdu narin parmaklarını. Söyeleyeceği şarkı küçüklüğünden beri onu büyüleyen bir parçaydı, asıl haline bakılırsa bir rock parçası değildi ancak grup üyeleri ile günlerce süren bir çaba sonucu şarkıyı uyarlamışlardı. Şarkının başındaki kısmı değiştirerek bass gitara uyarlamışlardı, inişli çıkışlı notalar başladığında kalbinin biraz daha hızlı atmaya başladığını hissedebiliyordu. Kısa bir sessizlik sonucunda parmaklarının olağan düzenin içerisinde gitarın üzerinde gezinmesini izledi, bütün salon parçaya giriş yapmasını bekliyordu. Pembe dudakları aralandı ve parçanın ilk kıtasını söylemeye başladı Myra. '' Darling, hold me hold me hold me/ And never never never let me go.'' Sesi bütün bir salonu inletiyordu, herkesin gözü üstündeydi ve adeta büyülenmiş gibilerdi. Aslında şarkı pek uzun değildi ancak Judy Bridgewater'in söylediği versiyonunda kelimeler birkaç kez tekrar ediliyordu. Sessizce kendisini müziğin tınısına bıraktı farkında olmadan dans etmeye başlamıştı ufak adımlarla. Matthew onu bilindik gülümsemesiyle süzerken şarkısının sonlarına geldiğini ancak fark etti. Ne çabuk da bitivermişti. Tıpkı başladığı ses tonuyla şarkının sözlerine son verirken gözlerini kapatmıştı. Orjinaline oranla bu versiyonu daha hareketli ve sert olmuştu, Myra bilerek kelimelerinin sonuna vurgu yapmıştı ve insanlar ortaya çıkardığı bu şaheseri beğenmiş olmalı ki, kendisini büyük bir coşkuyla alkışlıyordu. Sevincine engel olamadan sahnede yanına gelmiş Patrick ve Matthew'a sıkıca sarıldı. Küçüklükten beri çok iyi anlaşırlardı ve aralarından su sızmazdı. Zaten sırf bu yüzden kabul etmişti bu sahneye çıkma tekliflerini. Basamaklardan inerek sahne arkasına geçtiğinde içeride beklemekte olan bütün gruba karşı bir zafer kahkahası attı. Normalde insanlara karşı bu kadar kendisini belli etmezdi ancak bir anda kaynaşıvermişti tüm grupla. Patrick'in uzattığı bardaktan şarabını içerken gülümsüyordu.
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Conerus Hell Greyn
Gryffindor V. Sınıf
Gryffindor V. Sınıf
avatar

Mesaj Sayısı : 43
Mücadele Tarafı : Alkolü seven bir taraf var mı?
Sihirsel Soy : Safkan.
Kayıt tarihi : 14/05/11

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
100/100  (100/100)
Düello Gücü:
0/0  (0/0)

MesajKonu: Geri: Magical Notes.   Cuma Mayıs 20, 2011 7:22 pm

  Anita, artık Conerus'un geldiği tek bar haline gelmişti. Burası daha cazip geliyordu. Ayrıca, burada daha rahattı. Artık, barmen onu gördüğünde şaşırmıyordu. Geldiğinde sadece, "Her zamankinden," diyordu, o kadar. Barda bu gece farklı bir şey vardı. Sahneye biri çıkacaktı. Buraya kafasını dinlemek için gelmişti aslında, okul açılmadan önce buradaki içkilerin tadını çıkaracaktı. Belki de biraz müzik iyi gider, diye düşündü, bu gece kafasını dinleyemeyecek olsa da. Cidden, ne kadar süredir müzikten uzaklaşmıştı? Bu soru kafasında dönüp dururken, sahneye bir grup çıktı. Solistleri bir kızdı ve... ve oldukça güzeldi.

  Sesinin de dış görünüşü kadar güzel olduğunu düşündü Conerus. Şarkıyı pek sevmese de, kızın sesi, şarkıya ısınmasını sağlamıştı. Bu sırada da, dördüncü veya beşinci bardağını içiyordu. İçkinin bu kadar etki edeceğini sanmıyordu aslında. Biraz fazla sarhoş olmuştu belki. Ancak, sarhoş olmak onun hoşuna gidiyordu. Düşündüğü şuydu: Ne kadar sarhoşluk, o kadar özgürlük...

  Kız sahneden indiğinde, aslında bir şarkı daha dinlemek istiyordu Conerus. Kızın o güzel sesinden. Belki de etkilendiği sesi değil, kızın direk kendisiydi. Beyninin alkolden etkilenmemiş ufacık tarafı, bunları sarhoşluğun etkisiyle yaptığını söylese de, alkolden etkilenmiş taraf bunu bastırıyordu ve dikkatini sadece kızın güzelliğine vermesini sağlıyordu. Altıncı olduğunu sandığı bardağı bitirince, parayı ödedi ve sahne arkasına giden kapıyı aramaya başladı. Birkaç dakika sonra bulmuştu. İlerlediğinde, içeriden, sahneye çıkan grubun üyelerinin gülüşmeleri geliyordu. Neden buraya geldiğini tam olarak bilmiyordu. Kapıya yönelirken, neredeyse bir kıza çarpacaktı. Kızla, nefeslerini hissedebilecek kadar yaklaşmışlardı ancak çarpışmadan son anda kurtulmuştu. İstediği olmuştu, sanki Tanrı onların karşılaşmasını istiyordu... Yüzüne, kıza nasıl göründüğünü bilmediği bir gülümseme yerleştirdi ve "Selam güzelim," diye fısıldadı. "Aslında seni tebrik etmeye gelmiştim. Sarhoşken, aklımı başımdan aldın." Nefesinin buram buram alkol koktuğunu biliyordu.
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Winter Jovia
Ravenclaw V. Sınıf
Ravenclaw V. Sınıf
avatar

Mesaj Sayısı : 489
Doğum tarihi : 24/04/97
Yaş : 21
Kayıt tarihi : 03/05/10

Bilgiler
Quidditch Mevkiî: Kovalayıcı
Rpg Puanı:
100/100  (100/100)
Düello Gücü:
0/0  (0/0)

MesajKonu: Geri: Magical Notes.   Cuma Mayıs 20, 2011 8:25 pm

  Diğerleri Patrick'in yaptığı esprilere gülerken, bardağının içerisindeki şarabın bitişi üzerine adımlarını yönlendirerek, sahne arkasının girişine yakın masaya doğru ilerledi. Bir yandan da, uzun zaman önce keşfettiği muggle bir grup olan My Chemical Romance'in parçalarından bir tanesini mırıldanıyordu. Bardağı masanın üzerine bıraktıktan sonra duraksamadan kulis girişine doğru ilerlerken Matthew'un arkasından seslendiğini duydu. Geriye dönerek ona gülümsedi, her zaman Myra'ya karşı fazla korumacı olmuştu.
  '' Tuvalete gidiyorum, gelmek ister misin?'' Ne zaman ona karışmaya başlasa genç kız bunu söylerdi ve her defasında utancından kızarır, bir şey diyemezdi Matthew. Yanındakiler bu sözü üzerine onunla dalga geçmeye başlarken hızla yeniden arkasına döndü, yapılı bir bedene çarpması ile birlikte yüzündeki tebessüm bir anda siliniverdi. Bir anda etrafını çevreleyen alkol kokusuna dayanamarak yüzünü orantısız bir biçimde buruşturdu. Bu ona küf kokan eski evini ve annesinin bağırışlarını anımsatmıştı. Anıları aracılığıyla zihnini kontrol eden öfke ile baktı karşısındaki gence. Sarhoş olduğu belliydi, gözlerinin altı biraz morarmış ve bakışları odaklanmakta zorlanıyor gibiydi. Duruşu bile sallanıyordu ve bu görüntü üzerine kendisini daha fazla tutamayacağını hisseden Myra adım atmaya yeltendiğinde karşısındaki konuşmaya başladı. "Selam güzelim," sözcükleri kısık bir sesle birlikte kendisine doğru süzüldüğünde inanılmayacak bir biçimde bu tının hoşuna gittiğini hissetti. "Aslında seni tebrik etmeye gelmiştim. Sarhoşken, aklımı başımdan aldın." Masmavi gözlerini hiddetle ilk kez genç adamın kahverengi gözlerine diktiğinde içindeki sinirin aniden dindiğini anlaması uzun sürmedi. Nedeni bilinmez bir şekilde bu çocuk kendisini ona doğru çekiyordu. Alkol kokusu bile havada asılı kalmıştı şimdi. Kilitlendiği durumdan çıkmak için bakışlarını arkasındaki gruba diktiğinde Patrick'in bakışlarıyla karşılaştı. Herkes tahmin edemediği bir şey için kahkahalar atarken, o Myra'yı düşünüyordu. Gülümsemesini bastıramadı ve kafasını bir şey yok dercesine salladı. O anda, uzun ve nazik parmaklarıyla tanımadığı bu genci hafifçe ittirdi. Aslında yakışıklı çehresi biraz da olsa tanıdık geliyordu. Belki de daha önce Tanrım, şu çocuktaki fiziğe bak, dediklerinden biriydi. '' Senin gibilerle uğraşmam ben.'' Hiçbir zaman topuklu ayakkabı giymeyi sevmemişti fakat o an bu sözleri üzerine keskin topuk sesleriyle ortamı terketme isteği uyandı içinde. Spor ayakkabıları üzerinde keskin bir dönüş yaparken, peşlerinden çıkan bir dj'in çaldığı hareketli parçayla dans eden bedenlerin arasında daldı.
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Conerus Hell Greyn
Gryffindor V. Sınıf
Gryffindor V. Sınıf
avatar

Mesaj Sayısı : 43
Mücadele Tarafı : Alkolü seven bir taraf var mı?
Sihirsel Soy : Safkan.
Kayıt tarihi : 14/05/11

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
100/100  (100/100)
Düello Gücü:
0/0  (0/0)

MesajKonu: Geri: Magical Notes.   C.tesi Mayıs 21, 2011 1:13 pm

  İçtiği içki, önceden içtiklerinden değildi. Çünkü onlar, Conerus'u bu kadar sarhoş etmiyordu. Ancak bu içki... biraz farklıydı. Kafası iyice dağılmıştı Conerus'un ve tek odaklanabildiği şey, karşısındaki güzel kızdı. Kız gerilememişti bile. Alkol kokusu onu rahatsız etmemiş olabilirdi ya da Conerus sandığı kadar alkol kokmuyordu. Kızın önünden çekilmemiş, ona yol vermemişti. Arkadan, biri onları izliyordu. Az önce sahnede olan grubun üyelerinden olmalıydı o da. Kız bir anlığına bakışlarını, Conerus'unkilerden çekti ve arkadan onları izleyen o çocuğa döndü. Tekrar Conerus'a döndüğünde, gülümsemesini ancak silebilmişti. Parmaklarıyla, Conerus'u yavaşça ittirdi. Ancak Conerus bunun "gerçek" bir baştan savma olduğunu sanmıyordu. Bu yüzden, kız dans eden gençlerin arasına daldığında, o da hızla arkasından gitti.

  Kıza ancak yetişebilmişti. Şükürler olsun ki, bu sarhoşluk sadece düşüncelerini etkiliyordu ve onun düzgün yürümesini engellemiyordu. Belki de alkole alışık olmasından kaynaklanıyordu. Kim bilir? Kızın arkasından ilerlerken, "Çok sarhoşum ve senin peşini bırakacağımı sanmıyorum," dedi. Sesini biraz yükseltmişti, kız çalan bu gürültü müzikte sesini duyabilsin diye. Bir anlığına arkasına baktı. Biraz önce, onları izleyen çocuk, peşlerinden geliyor olabilirdi. Yorulmuştu, ancak durmak istemiyordu. Çünkü kız halen yürüyordu. Kızı kolundan tuttu ve kendine çekti. Müzik seslerinden biraz uzaklaşmışlardı. Anita'nın girişindeki koridor bomboştu. "Yoruldum," diye fısıldadı. "Açıkçası, az önce beni başından savmak istemiyor gibi duruyordun." Kızın kolunu biraz fazla sıkı tuttuğunu neden sonra fark etti, elini gevşetti. Koridora tekrar göz attı, kimse yoktu ama her an birileri gelebilirdi. Başındaki ağrı iyice fazlalaşsa da, gözlerini kızın gözlerinden bir an bile ayırmıyordu. "Senin kadar güzelini daha önce hiç görmemiştim," diyebildi sadece. İçtiği o lanet olası içki, beyninde, karşısındaki kızın dışındaki bütün düşünceleri silmişti. Şimdi onun dünyasında, sadece kız ve kendisi vardı.
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Winter Jovia
Ravenclaw V. Sınıf
Ravenclaw V. Sınıf
avatar

Mesaj Sayısı : 489
Doğum tarihi : 24/04/97
Yaş : 21
Kayıt tarihi : 03/05/10

Bilgiler
Quidditch Mevkiî: Kovalayıcı
Rpg Puanı:
100/100  (100/100)
Düello Gücü:
0/0  (0/0)

MesajKonu: Geri: Magical Notes.   C.tesi Mayıs 21, 2011 6:00 pm

  Kalabalığın içine girer girmez, kendisini tamamen kaybolmuş hissetti. Etrafta çılgınca dans eden bedenlere öylesine yabancıydı ki, hiçbir zaman böyle delice dans etmeyi aklına getirmemişti ve bu Myra'yı birkaç dakikalığına durdurdu. Belki başkalarına göre kısa bir süreydi ancak geride bıraktığı çocuğun kendisine yetişmesine yetecek bir zaman dilimiydi. Arkasında yükseltmiş olduğu sesiyle kendisine hitap ettiğini biliyordu. Yanıp sönen ışıklar altında etrafı görmeye çalışırken daha da hızlanmıştı. Biraz korkmuş olsa bile durmaya niyeti yoktu, çünkü durduğu zaman bir şeylere karşı yenilmiş olacağını biliyordu. Önüne çıkan ve kendisine yılışık bir biçimde gülümseyen kızı sert bir biçimde ittirirken, arkasından gelen hakaretlere aldırmıyordu bile. Kendisini yabancı olduğu bu ortam dışarı atmak için merdivenlere yöneldiği sırada, kollarını kavrayan bir elin kendisini çekiştirdiğini hissetti. Kaçamamıştı, ve şimdi çocuğun güçlü elleri arasında sızlayan kolları ile beraber bomboş koridora doğru sürükleniyordu. Kendisini duvara yasladıktan sonra, birkaç kez etrafına bakınan genç adam sonunda kendisine döndüğünde bir yandan başarısız olmasının acısını yaşıyor diğer yandan karşısındaki bir çift gözden etkilenmekten kendisini alıkoyamıyordu. O an, bir psikopatın eline düştüğünü ve asla kurtulamayacağını düşündü. İçinde bir şeyler kaçmak için yer ararken, bedeni hareket dahi edemiyordu. "Yoruldum," Sanki Myra'nın içinde olduğu durumdan bahseder gibiydi, çünkü genç kız da bu kovalamaca sonunda fazlasıyla yorulmuştu. Sahne performansının ardından koşuşturmak nefes nefese kalmasını sağlamıştı ancak şimdi nefesini tutmuştu. "Açıkçası, az önce beni başından savmak istemiyor gibi duruyordun." Dudaklarının sinirle kıvrıldığını hissederken karşısındakine bağırma isteği öylesine güçlüydü ki bir an bunu başarabileceğini sandı ancak yapamadı. Gözlerini kendisinden bir an bile ayırmazken, yüzünü biraz daha yaklaştırdı ve bu Myra'nın nefesinin kesilmesine yol açtı. "Senin kadar güzelini daha önce hiç görmemiştim," Sözcüklerinin devamı gelmedi yine de bu genç kızın titremesine yol açmıştı. Kendisi bile bunun korkudan mı yoksa hazdan mı olduğunu bilemezken uzun süredir tuttuğu nefesini gencin yüzüne doğru üfledi. Nefesi şarap kokuyordu, buna emindi. Kendisini sarmalamış kollar henüz gevşemişti ve yerinde birkaç kez kıpırdandı, rahatsız olduğunu belli etmek istercesine. Ardından yüzünü daha adını bile bilmediği bu yabancının yüzüne yaklaştırdı, şimdi aralarında yalnızca birkaç santim vardı. '' Ne istiyorsun benden?'' Sesi kararsızlıkla doluydu. Bunu dışa yansıtmamayı ummuştu fakat başarılı olamamıştı. Aslında insanlara karşı duygularını kontrol edebilen bir yapısı vardı, belki kafasının dağınık olması ya da çocuğun etkisinde olmasıydı bu kadar açıkça her şeyi belli etmesinin nedeni.
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Conerus Hell Greyn
Gryffindor V. Sınıf
Gryffindor V. Sınıf
avatar

Mesaj Sayısı : 43
Mücadele Tarafı : Alkolü seven bir taraf var mı?
Sihirsel Soy : Safkan.
Kayıt tarihi : 14/05/11

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
100/100  (100/100)
Düello Gücü:
0/0  (0/0)

MesajKonu: Geri: Magical Notes.   Paz Mayıs 22, 2011 1:51 pm

  Kızı neden takip ettiğini bilmiyordu, ancak kızı bırakmayı da istemiyordu. Bu sefer, gerçekten sarhoş olmuştu ve düşüncelerini toparlayamıyordu. Gözlerini, kızınkilerden bir an bile ayırmıyordu. Kız biraz hareketlenmişti, ancak bunlar kaçmak için yapılan hareketler değildi. Yüzünü, Conerus'unkine yaklaştırdı. Doğrusu, beklediği soruyu sormuştu kız. Ne istiyorsun benden? Cidden, amacı neydi bunları yaparken? Beyni, sadece kızı düşünmesini sağlarken, keşke bir de, diyeceklerini söyleseydi...

  Koridora kimse gelmemişti, bir süre daha böyle kalmasını diliyordu Conerus. Kızla kendi yüzü arasında birkaç santimlik mesafe kalmıştı, gerilememişti. Hiçbir şey demeden bakıyordu ona, beyninde bir şeyler arıyordu. Ne istiyorum ondan? Belki de içkiyi fazla kaçırmamalıydı artık. Sağlık sorunlarının oluştuğu belliydi. Biraz dengesizleşmişti sanki. Tek yapabildiği, aynı şekilde bakmaktı. Kızın nefesindeki şarap kokusunu hissediyordu. Kız da, Conerus'un nefesindeki alkol kokusunu hissediyor olmalıydı. Bu kokuyu Conerus da alıyordu çünkü. Şimdi, beyninde, az öncekinden farklı olarak iki düşünce dolanıyordu: "Fazla sarhoş oldun," ve "Kızı bırakma."

  Öylece bakmaktan sıkılmıştı ve kızı neden takip ettiğini çözdüğünü sanıyordu. Kızın yüzüyle arasındaki birkaç santimlik mesafeyi de kapatarak kızı öptü. Geri çekildiğinde, ağzından tek bir kelime çıkmıştı. "Bunu."
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Winter Jovia
Ravenclaw V. Sınıf
Ravenclaw V. Sınıf
avatar

Mesaj Sayısı : 489
Doğum tarihi : 24/04/97
Yaş : 21
Kayıt tarihi : 03/05/10

Bilgiler
Quidditch Mevkiî: Kovalayıcı
Rpg Puanı:
100/100  (100/100)
Düello Gücü:
0/0  (0/0)

MesajKonu: Geri: Magical Notes.   Paz Mayıs 22, 2011 5:11 pm

  Genç adam yüzleri arasındaki mesafeyi kapatarak dudaklarını buluşturduğunda, ne olduğunu anlayamamıştı Myra. İçinden bir ses karşılık vermesini, başka bir ses ise bir an önce buna bir son verip orayı terketmesini söylüyordu kendisine, ancak hareket edemeyecek durumda şoktaydı. Hiç tanımadığı biri, onu öpüyordu ve işin garip yanı Myra bundan hoşlanmıştı. En sonunda geri çekildiğinde, gözlerinde bir şeylerin parladığını gördü. '' Bunu.'' diye fısıldadı, genç kız sadece duruyordu gerçekten o an ne yapmalıydı? Kimdi o, adı neydi? Yüzü fazlasıyla tanıdık geliyordu, yine de bir türlü çıkaramıyordu kim olduğunu. İçinde yaşadığı bu karmaşada ne olduğunu bilmezken kendisini yine dudakları birbirine yaklaşırken buldu. Bu sefer,yaklaşan Myra olmuştu. Dudakları yeniden yavaşça buluşurken bir anda geri çekildi, ne yapıyordu böyle? Şimdi gözlerine bakamıyordu, beyaz teni utangançlığını ele verir biçimde kızarmıştı. Kendisini öylesine beceriksiz hissediyordu ki, her şey bir anda bulanıklaşmıştı. ''Kimsin sen?'' Zihnini ele geçirmiş bu soruya artık bir yanıt bulmak istiyordu, bunun içinde cevap karşısında kendisine bakan genç adamda gizliydi. Daha adını bile bilmezken onunla öpüşmüştü. Sessizce cevabını bekledi Myra, ancak bir cevap gelmedi. Sessizlik aralarında sürüp giderken eğdiği başının üzerinde onun kendisini izlediğini biliyordu. Birden içinde bir şeyler yerine oturmaya başladı, kendisini ezmekte olduğunun farkına yeni varmıştı. Başını aniden kaldırdı ve tüm duygularını kibir maskesinin altına saklayıverdi bir anda. '' Beni böyle etkilemeyi nasıl başarıyorsun?'' Gözleri şimdi ifadesiz bakıyordu, en çok bunu seviyordu işte. İnsanları şaşırtabilmeyi, bir anda bambaşka bir kişi olabiliyordu.

Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Conerus Hell Greyn
Gryffindor V. Sınıf
Gryffindor V. Sınıf
avatar

Mesaj Sayısı : 43
Mücadele Tarafı : Alkolü seven bir taraf var mı?
Sihirsel Soy : Safkan.
Kayıt tarihi : 14/05/11

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
100/100  (100/100)
Düello Gücü:
0/0  (0/0)

MesajKonu: Geri: Magical Notes.   Paz Mayıs 22, 2011 5:53 pm

  Beyni, kızı öptükten sonra iyice çalışmaya başlamıştı. Kızın peşinden bu yüzden gidiyordu. Kız ile birlikte olmak istiyordu çünkü. Kızın çok güzel olduğunu düşünüyordu, doğrusu ondan etkilenmişti. Hareketlerini kontrol edemediğinin farkına varmıştı, her şeyi alkol yaptırıyordu ona. Buraya tekrar geldiğinde, barmenle güzel bir şekilde sohbet etmesi gerektiğini düşünüyordu. Kim bilir, ne içmişti de bu kadar sarhoş olmuştu? Aslında, bundan biraz da olsa memnundu.

  Bu sefer kız yaklaşmıştı Conerus'a. Onu öpmüştü. Kız da biraz sarhoştu belli ki. İlk kez gördüğü biriyle, hangi kız öpüşürdü? Ya da, nasıl böylesine rahat durabilirdi onun yanında? Conerus'un, ona ne yapacağını bile bilmiyordu. Conerus, kızı orada zorla tutuyor gibi hissediyordu. Ancak, kızın rahat hallerini gördükten sonra bu duygu uçup gitmişti. Sorusuna yanıt verdi kızın: "Hell. Conerus Hell." Vücudunda dolaşan alkol, kızın, bu durumdan rahatsız olmadığını anlamış olacaktı ki son cümlesinden; Conerus'un, kızı tekrar öpmesini sağladı. Belki de bunları kendi istiyordu Conerus. Suçu alkolün üstüne atıyordu.

  "Peki sen, nasıl bu kadar güzel olmayı başarabiliyorsun?" Koridora tekrar göz gezdirdi ve kızı tekrar öptü. Ancak, bu sefer hemen geri çekilmedi. Bunu, kızdan bekliyordu. Onun da isteyip istemediğini anlayacaktı.
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Winter Jovia
Ravenclaw V. Sınıf
Ravenclaw V. Sınıf
avatar

Mesaj Sayısı : 489
Doğum tarihi : 24/04/97
Yaş : 21
Kayıt tarihi : 03/05/10

Bilgiler
Quidditch Mevkiî: Kovalayıcı
Rpg Puanı:
100/100  (100/100)
Düello Gücü:
0/0  (0/0)

MesajKonu: Geri: Magical Notes.   Paz Mayıs 22, 2011 6:23 pm

  "Hell. Conerus Hell." Sözcüklerinin ardından bir öpücük daha kondurdu Myra'nın dudaklarına. Genç kız kendisini bu Hell'in kollarında ona muhtaç küçük bir kız gibi hissediyordu. Hell, ismi bile öylesine kendisine özgüydü ki, ufak öpücükleri titremesine neden olurken zihni adını fısıldıyordu sürekli. Kıkırdadı hafifçe, bu uzun zamandır yapmadığı bir şeydi. Mutlu olmayı uzun zaman önce bırakmıştı zaten ancak şimdi kendisini farklı hissediyordu; mutlu ve güvende. "Peki sen, nasıl bu kadar güzel olmayı başarabiliyorsun?" Myra küçük dokunuşların etkisiyle Hell'in kollarında erirken kendisine inanamıyordu. Yetiştirilme tarzı gereğinde kendisine bir erkeğe dokunmayı bile yasaklamıştı. Babası, annesinin hastalığının ardından onları ardına bakmadan bile bıraktığı gün, kendisini bütün erkeklerin aynı olduğuna inandırmıştı. Şimdi ise bu çocuk ortaya çıkmıştı, aniden. Kafasında hayata karşı koyduğu bütün engellerini yıkıyordu birer birer. Kendisini savunmak istiyor yapamıyordu, her şey fazlasıyla uzaktaydı kendisi için. O an yalnızca Hell vardı. Koridorda kısa bir göz attıktan sonra bakışlarının yeniden dudaklarına sabitlendiğini görebiliyordu. Bu sefer farklıydı, Hell, kendisine fazlasıyla nazik yaklaşmıştı ve bu Myra'nın içerisinde bir şeylere dokunmuştu, bekliyordu genç adam. Daha uzun tutmuştu bu sefer öpücüğü ve Myra beklediğini düşündüğü şeyi yaptı o an. Parmakları kahverengi saçlarını kavrarken bedenini Hell'e daha yakın tuttu. Dudaklarıyla son bir tereddütten sonra ona karşılık vermeye başladığında dünya, ayakları altından kayıp giden soyut bir yaşanmışlık perdesi gibiydi. Şimdi yalnızca dudaklarının tadı ve Hell'in dokunuşları vardı. İçinden bir ses, bu öpücüğün daha da hareketleneceğini söylüyordu ama buna aldırış etmedi. Bu anı hiçbir şeyin bozmasına izin veremezdi.
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Conerus Hell Greyn
Gryffindor V. Sınıf
Gryffindor V. Sınıf
avatar

Mesaj Sayısı : 43
Mücadele Tarafı : Alkolü seven bir taraf var mı?
Sihirsel Soy : Safkan.
Kayıt tarihi : 14/05/11

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
100/100  (100/100)
Düello Gücü:
0/0  (0/0)

MesajKonu: Geri: Magical Notes.   Paz Mayıs 22, 2011 6:49 pm

  Sarhoş olmasından oldukça memnundu Conerus. Yaptıklarını, alkolün üstüne yüklüyordu ve dolayısıyla daha rahat davranabiliyordu. Önceden bu şekilde, böyle bir yerde, böyle bir şey yaşamamıştı. Dudakları, kızın dudaklarındaydı sürekli. Bazen biraz daha aşağılara iniyordu. Kız, Conerus'a cevap vermemişti. Sessizlik rahatsız etmiyordu Conerus'u. Yalnız olduklarını hissettiriyordu ona, dolayısıyla daha rahat davranabileceklerini. Ancak, iç sesi de uyarıyordu onu, her an birileri gelebilir diye. Şu ana kadar birilerinin gelmemesi bile büyük şanstı. Zihnini boşalttı tekrar, kıza odaklandı yeniden. Conerus'un dudakları, kızın boynunda dolaşırken, bir yandan da fısıldıyordu: "Şu anda yaşadığımız şey, ileri derecede ilginç." Kafasını kaldırdı, kıza baktı ve gülümsedi yeniden. Kızın adını öğrenmediğini farketmişti, ancak kızı tekrardan öpmek, Conerus'a daha cazip gelmişti. Aralarında mesafe falan kalmamıştı şimdi. Vücutları, neredeyse birbirine yapışmıştı. Conerus'un elleri, kızın saçlarında ve ensesinde dolanırken, dudakları ise aynı yerlerde dolanıp duruyordu. Kızı kucağına aldı Conerus. Dudakları, biraz daha aşağıya inmişti şimdi. Alkol, kanına karıştığını, düşüncelerinin belirginsizleşmesinden anlıyordu. Bu duyguyu seviyordu. Tamamen özgür olduğu bir dünyaya giriş yapıyordu. Her istediğini yapıyor, her şeyi içtiği alkole bağlıyordu. Şimdilik boş olan koridora, birazdan birilerinin gelme olasılığı da düşünceleri arasından uçup gitmişti. Ancak, keşke gitmeseydi diye düşünüyordu, onları izleyen çocuğu farkettiğinde.
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Winter Jovia
Ravenclaw V. Sınıf
Ravenclaw V. Sınıf
avatar

Mesaj Sayısı : 489
Doğum tarihi : 24/04/97
Yaş : 21
Kayıt tarihi : 03/05/10

Bilgiler
Quidditch Mevkiî: Kovalayıcı
Rpg Puanı:
100/100  (100/100)
Düello Gücü:
0/0  (0/0)

MesajKonu: Geri: Magical Notes.   Paz Mayıs 22, 2011 7:16 pm

  Genç adamın dokunuşları her yerdeydi, sanki yanıyordu Myra. Dudakları bazen boynuna sürtüyor bazense dudaklarına yöneliyordu. Kendisine hakim olamadan karşılık veriyordu ona, zihni bunun mantıklı olmadığını söylese de kendisine, duyguları daha ön plandaydı şimdi. Kimseyi duymuyor, görmüyordu hissettiği tek şey Conerus'un parmaklarının saçlarında gezinmesi, tatlı öpücükleriydi. Bir anda kendisini onun kucağında bulduğunda ne yapacağını bilemedi, öylesine hızlıydı ki. Buna son vermezse bilemiyordu neler olacağını ama yine de onu öpmeye devam ediyordu. Bu tıpkı uyuşturucunun sonunda öleceğini bilmek ama yine de onu kullanmak gibiydi, şimdi o dakikada bağımlı olmuştu Conerus'a ve bu kendisini tahmin edemeyeceği kadar iyi hissettiriyordu. Parmaklarıyla geç adamın omuzlarını sarmışken daha da bastırdı dudaklarını onunkilere, alev alev yanıyordu ismi gibiydi Conerus, cehennem gibiydi ama Myra için bu tatlı bir yakıcılıktı, sanki kendisini sarhoş ediyordu her geçen saniyede. Conerus'un dudakları geriye çekilirken titredi genç kız, az önce kapamış olduğu gözlerini açtı birden. Bakışları onun döndüğü yöne doğru kaydığında gözlerindeki acı dolu bakışla dikilen Patrick'i gördü. Çehresi, karanlığın gölgesinde parlıyordu sanki ve öylesine korktu ki Myra biraz daha sarıldı Conerus'a. Hızlı, hiddetli adımlarla kendilerine doğru yürürken sonunun ne olacağını az çok biliyordu. Sert parmaklar kollarını kavrayarak kendisini sıcak, kendisine güvenli gelen kollardan ayırırken keskin bir bakış attı Conerus'a, buna karışmaması için. Çünkü; Patrick'i tanıyordu ve yapacağı şeylerin bundan daha fazlası olduğunu da biliyordu. O sevgilisi falan değildi Myra'nın ama abisi gibiydi, kendisine fazla önem verirdi ve genç kızı bir yabancının kollarında öyle bir halde görmek sinirlerini hat safhaya ulaştırmış olmalıydı ki, gözleri kararmış ve çenesi saldırgan bir biçimde öne doğru kaymıştı. Yine de yakışıklılığını korumaya devam ediyordu. '' Bir daha asla ama asla bu kıza yaklaşmayacaksın.'' O an Myra'nın düşündüğü tek şey bakışlar öldürebilseydi, oldu. Sessizce derin bir nefes vererek son bir kez bakışlarını Conerus'un gözlerine dikti, şimdi gitme zamanıydı belli ki. Halbuki kollarındayken, bunun hiç bitmeyeceği hissine kapılmıştı. Ne kadar da hayalperestti. Elveda, der gibi oynattı dudaklarını ve Patrick'İn kendisini hareketli müzikten çok daha uzaklara, serin havaya sürüklemesine izin verdi.
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Conerus Hell Greyn
Gryffindor V. Sınıf
Gryffindor V. Sınıf
avatar

Mesaj Sayısı : 43
Mücadele Tarafı : Alkolü seven bir taraf var mı?
Sihirsel Soy : Safkan.
Kayıt tarihi : 14/05/11

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
100/100  (100/100)
Düello Gücü:
0/0  (0/0)

MesajKonu: Geri: Magical Notes.   Ptsi Mayıs 23, 2011 5:02 pm

  O çocuğun, onları ne kadar süredir izlediğini bilmiyordu Conerus. Hızlı adımlarla yanlarına gelmişti onların. Sinirli olduğu, yüz ifadesinden okunuyordu. Kendini bir şey sanıyor, diye düşündü Conerus, çocuk, kızı Conerus'un kollarından alırken. Kızın ona daha fazla sarılmış olduğunu neden sonra farketmişti. Ancak, sıkı sarılmış olması, sinirli bakışlı ve Conerus'un, bir o kadar da kibirli olduğunu düşündüğü çocuğu engellemiyordu. Keşke başka bir yere gitseydik. Gözlerini kızdan çekmeyi başarmış, karşısındaki çocuğa dikmişti şimdi. Bir daha asla ama asla bu kıza yaklaşmayacaksın, diye söylerken çocuk, Conerus bir lanet yollamak veya yollamamak arasında kalmıştı. Asasını çıkarması birkaç saniye alırdı en fazla. Lanetlerde üstüne tanımazdı Conerus. Bunları birilerine uygulamaktan da hoşlanırdı. Ağzından hiçbir kelime çıkmamıştı, çocuk, kulağının dibinde vızıldarken. Onun yerine, gözlerini tekrar kıza dikmişti. O kızı tekrar bulacaktı. Kendisiyle aynı yaşta olduğuna emindi Conerus. Büyük ihtimalle Hogwarts'a gidiyor olmalıydı. Az önce, barmenin dalgınlık hatasıyla içtiği aşırı sarhoş edici içkiyi, şimdi kader olarak yorumluyordu. Kader bizi bu şekilde karşılaştırdıysa, tekrar aynı şeyi yapabilir. Birkaç kez bunu diledi Conerus, kız ile çocuk, Anita'nın kapısına yönelirken. Kız dudaklarını oynatmıştı, henüz adını bile öğrenemediği güzel kız. Sesi tekrar Conerus'un kulağında çınlamaya başlamıştı. Mükemmel bir sesi vardı, dış güzelliği gibi. Conerus da, "Tekrar görüşeceğiz, bundan eminim," diye fısıldadı onların arkasından. Duyup duymadığından emin değildi, kapıdan çoktan çıkmışlardı. Alkolün etkisi biraz azalmış gibiydi. Öyle ki, artık daha düzgün düşünebiliyordu. İçinden kızı takip etmek geliyordu, ancak başında şiddetli bir ağrı başlamıştı şimdi. Belki, birkaç kadeh daha içebilirdi, ancak bu baş ağrısıyla baş edebileceğini sanmıyordu. Tek çözüm, eve gidip uyumaktı. Belki de, rüyalar aleminde onunla buluşurdu. Saçmaydı ancak okula kadar tek umudu buydu. Hogwarts'a gidiyor olmasını diliyordu kızın.

  RO SONU.
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
 
Magical Notes.
Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası

Bu forumun müsaadesi var:Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Phoenix ! ~ Harry Potter Rpg :: ||| Büyücü Dünyası :: Knocturn Yolu :: Anita-
Buraya geçin: