Phoenix ! ~ Harry Potter Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaEski ParşömenLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Bence gelin bu başlığa.

+5
Hettie Nöstlinger
Millard Gallagher
Valerie Diamante
Delilah Mariotte
Fleurette Widmore
9 posters
YazarMesaj
Fleurette Widmore
Judas Barmeni
Judas Barmeni
Fleurette Widmore

Sihirsel Soy : Safkan

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Bence gelin bu başlığa. Left_bar_bleue100/100Bence gelin bu başlığa. Empty_bar_bleue  (100/100)
Düello Gücü:
Bence gelin bu başlığa. Left_bar_bleue0/0Bence gelin bu başlığa. Empty_bar_bleue  (0/0)

Bence gelin bu başlığa. Empty
MesajKonu: Bence gelin bu başlığa.   Bence gelin bu başlığa. Icon_minitimePerş. Mayıs 19, 2011 4:57 pm

Şimdi ben dedim ki, benim karakterlerimin neyi eksik bende arayayım bir şeyler. Evet, dedim ve İlan Panosu'na geldim. Neysem, ben aradıklarıma geçeyim.

Öncelikle Fleurette Widmore adlı karakterimi tanıtayım; ailesinden ve tek dostundan başka kimseyi umursamayan, dik kafalı, şımarık bir kızdır ve sürtüktür biraz. Yerinde duramayan eğlenceli biridir aslında ama iş yardıma gelince kılını bile kıpırdatmaz. Dansı ve şarkı söylemeyi sever ve Judas'ta barmenlik yapar.
[Aradıklarım;
Ailesinden sonra tek önemsediği bir dost.-Delilah Mariotte-
Düşman-lar.-James Variable-
Sevmediğim Velet-ler.-Valerie Diamante-
Yakın Arkadaş.-Hettie Nöstlinger-
Arkadaş-lar.-Rapunzél Accessorize, Francesca Fransworth-]

Sonracığıma gelelim Vienetta Pershie adlı karakterime; yıllar önce babasını kaybettiği için aile konusundan nefret eder. Etrafına asla güvenmez, mükemmelliyetçi ve aykırıdır. Dediğim dediktir, inatçılıkta üstüne yoktur. İkna kabiliyeti baya yüksektir, insanları etkilemesini iyi bilir. Çok iyi taklit yapar, aslında eğlencelidir ama dışardan bakılınca soğuk bir kadındır ve Gelecek Postası Yazarı'dır.
[Aradıklarım;
Çocukluktan beri tanıdığı bir dost.-Hettie Nöstlinger-
Düşman-lar.
Arkadaş-lar.-Francesca Fransworth-
Akraba.-Valerie Diamante, Rapunzél Accessorize-]

En son Fleurette Widmore tarafından C.tesi Mayıs 28, 2011 10:15 am tarihinde değiştirildi, toplamda 3 kere değiştirildi
Delilah Mariotte
Ravenclaw V. Sınıf
Ravenclaw V. Sınıf
Delilah Mariotte

Mücadele Tarafı : karanlık.
Sihirsel Soy : Safkan.
Evcil Hayvanı : Fajiex, erkek baykuş.

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Bence gelin bu başlığa. Left_bar_bleue100/100Bence gelin bu başlığa. Empty_bar_bleue  (100/100)
Düello Gücü:
Bence gelin bu başlığa. Left_bar_bleue30/60Bence gelin bu başlığa. Empty_bar_bleue  (30/60)

MesajKonu: Geri: Bence gelin bu başlığa.   Bence gelin bu başlığa. Icon_minitimePerş. Mayıs 19, 2011 5:02 pm

Ailesinden sonra tek önemsediği bir dost.
hem ikiside aynı mekanda barmen güzel olabilir.
Fleurette Widmore
Judas Barmeni
Judas Barmeni
Fleurette Widmore

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Düello Gücü:
Bence gelin bu başlığa. Left_bar_bleue0/0Bence gelin bu başlığa. Empty_bar_bleue  (0/0)

MesajKonu: Geri: Bence gelin bu başlığa.   Bence gelin bu başlığa. Icon_minitimePerş. Mayıs 19, 2011 5:06 pm

Ekledim öyleyse. =D
Valerie Diamante
Hufflepuff IV. Sınıf
Hufflepuff IV. Sınıf
Valerie Diamante

Doğum tarihi : 13/08/93
Mücadele Tarafı : Aydınlık.
Evcil Hayvanı : Minik beyaz bir tavşan. İsmi ise Lizz.

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Bence gelin bu başlığa. Left_bar_bleue90/100Bence gelin bu başlığa. Empty_bar_bleue  (90/100)
Düello Gücü:

MesajKonu: Geri: Bence gelin bu başlığa.   Bence gelin bu başlığa. Icon_minitimePerş. Mayıs 19, 2011 5:56 pm

Eheem, şimdi ilk olarak Fleurette'ye kurgu olarak, benim hiç karakterime uymadığın için ben seni sevmiyorum. Seni şımarık ve küstah buluyorum. O yüzden seni ne zaman görsem yolumu değiştiriyorum.

Vienetta için ise, ben ailemi kaybettikten beni yanına aldın ve birlikte yaşıyoruz. Senin de babanı kaybettiğin -aynı zamanda benimde dedem oluyor- bu yüzden sana fazla yük olmak istemesem de sen beni çok sevdiğin için beni yanına aldın ve yaklaşık bir yıldan beri birlikte yaşıyoruz. Fakat Valerie seni üzmemek için içindeki üzüntüyü -evde- biraz olsun bastırmaya çalışıyor. Fakat okulda ne zaman yanlız kalsa içini boşaltıyordu. Ve birbirimizi çok seviyoruz. Seni ablam gibi görüyorum ve her şeyimi seninle paylaşıyorum. Ne olursa olsun. Bence gelin bu başlığa. 135151

Ahaha sanırım bu kadar yeter kurguyu anlamıştır benim balım. ^^
Fleurette Widmore
Judas Barmeni
Judas Barmeni
Fleurette Widmore

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Düello Gücü:

MesajKonu: Geri: Bence gelin bu başlığa.   Bence gelin bu başlığa. Icon_minitimeCuma Mayıs 20, 2011 4:55 pm

Ekledim reçelim.
Millard Gallagher

Millard Gallagher

Doğum tarihi : 19/05/93
Mücadele Tarafı : Karanlık

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Bence gelin bu başlığa. Left_bar_bleue98/100Bence gelin bu başlığa. Empty_bar_bleue  (98/100)
Düello Gücü:

MesajKonu: Geri: Bence gelin bu başlığa.   Bence gelin bu başlığa. Icon_minitimeC.tesi Mayıs 21, 2011 3:34 pm

Bence Vienetta bir yerden Millard ile akraba olabilir, tabii karanlıksa?
Hettie Nöstlinger
Judas Sahibesi
Judas Sahibesi
Hettie Nöstlinger

Mücadele Tarafı : Gaga.

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Bence gelin bu başlığa. Left_bar_bleue99/100Bence gelin bu başlığa. Empty_bar_bleue  (99/100)
Düello Gücü:

MesajKonu: Geri: Bence gelin bu başlığa.   Bence gelin bu başlığa. Icon_minitimeC.tesi Mayıs 21, 2011 3:37 pm

Fleu ile her gün aynı ortamdayız. Yakın arkadaş? .D

Vienetta, çocukluktan tanıdığı dost olabilir? .D
Vienetta Pershie
Gelecek Postası Yazarı
Gelecek Postası Yazarı
Vienetta Pershie

Mücadele Tarafı : Aydınlık

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Düello Gücü:

MesajKonu: Geri: Bence gelin bu başlığa.   Bence gelin bu başlığa. Icon_minitimeC.tesi Mayıs 21, 2011 5:55 pm

Millard; Karanlık değil Vienetta, aslında tarafı pek belli olmasa da ailesinin intikamını almak için aydınlık.

Hettie; Fleu ile aynı ortamda bulunduğunuz için yakın arkadaş olabiler, tamam. Vienetta kurgusu da olur tamam =D
James Variable
Vampir
Vampir
James Variable

Sihirsel Soy : Vampir

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Bence gelin bu başlığa. Left_bar_bleue82/100Bence gelin bu başlığa. Empty_bar_bleue  (82/100)
Düello Gücü:

MesajKonu: Geri: Bence gelin bu başlığa.   Bence gelin bu başlığa. Icon_minitimeC.tesi Mayıs 21, 2011 5:58 pm

Fleurette James'e uymuyor o yüzden düşmanın olabilirm Smile
Rapunzél Accessorize
Moda Tasarımcısı & Accessorize Of Palace Sahibesi
Moda Tasarımcısı & Accessorize Of Palace Sahibesi
Rapunzél Accessorize

Mücadele Tarafı : Platform Topuk

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Düello Gücü:

MesajKonu: Geri: Bence gelin bu başlığa.   Bence gelin bu başlığa. Icon_minitimePaz Mayıs 22, 2011 12:49 am

@Vienetta
Kuzen?

@Fleurette
Arkadaş.
Eliza Rizzoline
Esrar Dairesi Çalışanı
Esrar Dairesi Çalışanı
Eliza Rizzoline

Mücadele Tarafı : Aydınlık.

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Bence gelin bu başlığa. Left_bar_bleue96/100Bence gelin bu başlığa. Empty_bar_bleue  (96/100)
Düello Gücü:

MesajKonu: Geri: Bence gelin bu başlığa.   Bence gelin bu başlığa. Icon_minitimePtsi Mayıs 23, 2011 6:19 pm

Arkadaşlara talibim. ^^
Fleurette Widmore
Judas Barmeni
Judas Barmeni
Fleurette Widmore

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Düello Gücü:

MesajKonu: Geri: Bence gelin bu başlığa.   Bence gelin bu başlığa. Icon_minitimeC.tesi Mayıs 28, 2011 10:15 am

Eklendiniz iifenim.

Bence gelin bu başlığa.
1 sayfadaki 1 sayfası