Phoenix ! ~ Harry Potter Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaEski ParşömenLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Melanie LM.

2 posters
YazarMesaj
Melanie L. Moreau
Slytherin V. Sınıf
Slytherin V. Sınıf
Melanie L. Moreau

Doğum tarihi : 23/08/94
Sihirsel Soy : Safkan.

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Melanie LM. Left_bar_bleue95/100Melanie LM. Empty_bar_bleue  (95/100)
Düello Gücü:
Melanie LM. Left_bar_bleue0/0Melanie LM. Empty_bar_bleue  (0/0)

Melanie LM. Empty
MesajKonu: Melanie LM.   Melanie LM. Icon_minitimeSalı Mayıs 17, 2011 5:54 pm

*Sihir Dünyasını düşününce aklınıza gelen şeyler ve size hissettirdikleri nelerdir?
-'Sihir' diyorsunuz. Aklınıza gelen tüm çılgınlıkları yapabilirsiniz. Size kızdıranlara unutmayacak cezalar, sonsuza kadar mutlu olacağınız her şey... Kara büyüler bile aklımdan geçmiyor değil. Kesinlikle içimdeki çocuk canlanıyor.

*Geniş bir labirentte kayboldunuz. Vakit gece. Ne yapardınız, neler hissederdiniz?
-Tam bana göre olduğunu itiraf etmem gerek. Eh burada kaybolan tek kişi ben değilimdir. Belki bir kaç kurban bulup canlarını okuyabilirim. Bu da sadece benim için küçük bir eğlence...

*Üç Büyücü Turnuvasına katıldınız ve ilk göreviniz ejderhadan kurtulup altın yumurtayı almak. Ve rakipleriniz sizden çok daha güçlü. Ne yapardınız, nasıl bir stratejiyle ejderhanın karşısına çıkardınız ve neler hissederdiniz?
-Kendimi önemsemek bir yere kadar... Rakiplerimin neler yaptığını öğreneceğim ve onlardan daha iyi bir plan kuracağım. Ben herkes değilim, herkeste ben değil. Bana rakip olduklarını bile düşünemiyorum hatta!

*Seçme şansınız olsa hangisini seçerdiniz, sebebiyle birlikte belirtiniz? Mürver Asayı mı? Görünmezlik Pelerinini mi? Diriltme Taşını mı?
-Mürver Asa elbette. Herkesi yenebilme duygusu çok farklı bir şey. Düşünsenize herkesten üstün olduğunuz bir gerçek. Bunun tam bana göre olduğunu düşünüyorum.
Elmas Yücel
Hufflepuff II. Sınıf
Hufflepuff II. Sınıf
Elmas Yücel

Doğum tarihi : 30/08/93
Sihirsel Soy : Muggle Doğumlu
Evcil Hayvanı : Mr.Kulito / kedisi

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Melanie LM. Left_bar_bleue100/100Melanie LM. Empty_bar_bleue  (100/100)
Düello Gücü:
Melanie LM. Left_bar_bleue0/0Melanie LM. Empty_bar_bleue  (0/0)

Melanie LM. Empty
MesajKonu: Geri: Melanie LM.   Melanie LM. Icon_minitimeSalı Mayıs 17, 2011 6:04 pm

Slytherin.

Melanie LM.
1 sayfadaki 1 sayfası