Phoenix ! ~ Harry Potter Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaEski ParşömenLatest imagesKayıt OlGiriş yap

R.P. Feodora Arıyor.

+31
Jason Carrington
M. Serenity Bennett
Doğa Günercel
Leonidas Lathyrus
Irma Rosenberg
Hermia Günercel
Adrien Clement Klein
Dimitri Lykos
B. Matthias Rogers
Judas Darshkov
Florian Rosenrot
Jesusa Ortiz
Orphee Allison
Arutha ConDoin
Alexandra Paelson
William Theodore Woodcomb
Margeaux Deschanteh
Fabio Ivan
Ulfhedin Faborg
Desire Belcourt
Danila Alyosha
Anna Maria Benson
Caitlin Nöstlinger
Lucian O'Devine
Dia Lodoravico
Quentin Spencer Rodney
Björk Hjörtursdóttir
Rhiannon Banshee
A. Feador D'or
Adrasteia Quiwen
Feodora D'or
35 posters
Sayfaya git : 1, 2, 3, 4  Sonraki
YazarMesaj
Feodora D'or
Ravenclaw V. Sınıf & Sınıf Başkanı & Yönetici
Feodora D'or

Doğum tarihi : 10/09/91
Mücadele Tarafı : Saçları
Sihirsel Soy : PureBlood
Evcil Hayvanı : Boo

Bilgiler
Quidditch Mevkiî: Arayıcı
Rpg Puanı:
R.P. Feodora Arıyor. Left_bar_bleue100/100R.P. Feodora Arıyor. Empty_bar_bleue  (100/100)
Düello Gücü:
R.P. Feodora Arıyor. Left_bar_bleue30/60R.P. Feodora Arıyor. Empty_bar_bleue  (30/60)

R.P. Feodora Arıyor. Empty
MesajKonu: R.P. Feodora Arıyor.   R.P. Feodora Arıyor. Icon_minitimePaz Mayıs 15, 2011 7:23 am

Fazlaca kendisini beğenmiş ve kibirli bir kız arıyorsanız tek adres burası sanırım. Aslında pek fazla birşey anlatmaya gerek yok, Tanrı'nın abarttığı kadar güzel bir kız, sanırım Feodora yaratılırken uzun bir süre üzerinde uğraşılmış ki kusursuz bir bedene sahip olabilmiş, herneyse. Kendisini bir prenses gibi görmesindeki en büyük etken de elbetteki babasının Fransa Dük'ü olmasından ileri gelmektedir. Eh olabildiğince soylu bir aile geçmişine bir de büyü yeteneği bahşedilince değmeyin Feodora'nın zevkine. Sonuç olarak şımarık, kendisinden ve ikizi Feador'dan başka kimseyi düşünmeyen, ukala bir tip ortaya çıkmaktadır. Aradıklarına gelince;

* AŞK [Dolu]
    & Maximilian Darshkov - Bir iksir miydi beni sana aşık eden? Yoksa kalbim hep seni mi beklemişti yıllarca? Yeşil gözlerinde buldum aşkı ben ve bırakmaya da hiç niyetim yok!

* Birkaç tane arkadaş; Biliyorum bu okuldaki herkes kendini bir halt sanma yarışına girmiş fakat en gözde ve kaliteli topluluk Feodora'nın ki. Bu yüzden bir kaç tane sıkı dost.
    & Orphee Allison - Senin yerin herkesten ayrı benim için, ilk sırdaşım ilk arkadaşımsın sonuçta. Daha ne söyleyebilirim ki Feador'dan sonra gelen en kıymetli 2. varlığımsın sen benim. Bizim gibi iki taş hatunun bu denli sıkı dost olması kıskançlık oklarını her ne kadar üzerimize yoğunlaştırsa da seninle olan dostluğumuz daha birçok yılı devirecek gibi gözüküyor. Keşke benim aptal kardeşim senin gibi bir kızı kaçırmamış olsaydı, herneyse.

& Aurora Chavez - İşte okulun güzel kızlarından birisi daha, eh ne de olsa bizim grubumuzun esas koşulu gibi birşey güzel olmak. Kahretsin ki herkes bize hasta, özenilen bir grup olmak paha biçilemez doğrusu. Aurora ile 1. sınıftan beridir yakın arkadaşız ve bu arkadaşlığın uzun süre devam edeceğine inanıyorum. Çünkü diğer insanlara gösterdiğim yüzümü göstermiyorum bu gruba, daha samimi ve daha içtenim sadece bir kaç kıza elbette.

& Wilhelmina Pangborn - Bütün güzel kızlar Ravenclaw da toplanmış gerçekten, buna hiçbir kuşku yok. Hem güzel hem zeki kızların bir arada olması da kaçınılmaz elbette. Uzun sarı saçların ve güzel fiziğinle tıpkı benim gibisin sende ve huylarında bana oldukça benzediğine göre böylesine yakın arkadaş olmamamız saçma olurdu zaten.

& Desire Belcourt - En başlarda fazla içine kapanmış bir ruh halin vardı sanki, bilmiyorum yada ben böyle hissetmiştim. Elbette 11 yaşlarındaki halimizden bahsediyorum, körpecik bedenlerimizden. Daha sonra sende tıpkı diğerleri gibi bizim tarafa geçiş yapmaya başladın, ki bu durumdan da oldukça memnunum hani. Fazlasıyla eğlenceli ve tatlı bir yapın var, bu da sana karşı büyük bir sempati beslememe sebep oluyor. Ve kendinin farkına varmış olman güzel, hep söylediğim gibi Ravenclaw kızlarında ayrı bir göz alıcılık, ayrı bir hava var yahu.

& Leonidas Lathyrus - Sanmayınki benim tek dostum kızlardan oluşuyor, bunun büyük kanıtlarından biriside Leon sanırım. Hem şöyle ki bir binadaşıma, kafamı bozmadığı sürece, asla ve asla kin beslemem. Zaten Leonidas gibi bir insana da öyle bir duygu beslesem saçma olurdu doğrusu. Beraber zaman geçirmekten hoşlanıyorum aslında, eğlenceli bir tip. Keşke arkadaşlığımız uzunca bir süre devam etse.

& Julija Pavlova - Öylesine tatlı bir kız ki benim tanıdığım kadarıyla. Fazlasıyla içten bir duruşu var, aslında çevremdeki dostlarıma pek benzediği söylenemez kibirden uzak bir ruh haline sahip. Lakin yine de sıcakkanlı olması beni ona çeken etmenlerden sadece bir tanesi. Fazla mükemmeliyetçi yapısı da tıpkı bana benzeyen hoşuma gittiğinden emin olabildiğim özelliklerinden birisi. Tarih olaylarını pekte sevmem aslında fakat Julija ile bu konuda sohbet etmekte bir hayli hoş doğrusu.

& Doğa Günercel - Fransız aksanım senin ismini telaffuz etmemi zor kılsa da yine de sana seslenmek hoşuma gidiyor. Türkiye'yi herzaman merak etmişimdir lakin ziyaret etme olanağım da hiç olmamıştır, anlattıklarına bakılırsa oldukça sıradışı bir yer. Herneyse bir gün öğrenirim nasıl olsa. Sende fazlasıyla tatlı bir çocuksun ve bu durum sana olan sevgimi körüklüyor diyebilirim. Yanında vakit geçirmek oldukça eğlenceli, keşke bazen ne söylediğini anlayabilsem.

& Sonia Michelle Williams - Eklenecek.

& Brielle O'Byrne - Eklenecek.

* Düşman
    & Arutha ConDoin - Seni küçük ingiliz bozması yılan! Kral'ın yeğeni olduğunu iddia eden zavallı. Öyle olsan bile senin benim gözümdeki değerin bir gram olsun bile artmıyor, ki bu durumdan da oldukça memnunum. Çıkarcı bir milletin yozlaşmış safkan bozuntularından oluşun mudur bilinmez öylesine büyük bir nefret taşıyorum ki içimde, seni gördüğüm yerde başını ezebilmek için nelerimi vermezdim bir bilsen. O yılan gibi uzun dilini ailemin ve milletimin üzerinden çek yoksa gazabıma sende maruz kalırsın küçük şeytan.

& Jesusa Ortiz - Bir yılancığın kanı bozuk olması çok şaşırtıcı doğrusu, melez kanına bir de Kübalıların nahoş esintisi eklenince sana karşı soğuk duygular beslemesem şaşırtıcı olurdu elbette. Dar kafandaki ideolojilerin ve üstünkörü hayallerin burada sökmüyor işte. Neyse sana karşı tek davranışım, umursamaz oluşumdur zaten, benim için bir hiçsin ne de olsa.

& B. Matthias Rogers - İnan ki seninle hiç uğraşamam minik aslan. O cesur ayakların bana sökmez, karşıma geçipte daha hiçbir faaliyetini göremedim, düşmanlıkmış peh. Sen benim klasmanımda bile değilsin çocuğum, benden küçüklerle işim olmaz haydi yoluna!

& Dimitri Lykos - Dimitri, dimitri, dimitri. Sen ne garip bir varlıksın yahu. Ufacık beyninle beni kendine rakip görmen içler acısı doğrusu. Dünya adaletsiz bir yer, sen güçsüzsün ben güçlü. Öğren artık bunları, her gördüğünde de o maymun suratını üzerimden çek. Hem melezsin hemde ezik, Tanrım bir insana bu kadar da yüklenilmez ki! Senin için üzülüyorum aslında, bak ne düşündüm gelip bizim şatoda çalışsana sen? Harçlığını da çıkarırsın bu sayede olmaz mı? Hem hadi yine iyisin, bahşişimde boldur benim. Bunu bir düşün istersen, çok çok öptüm...

* Aile; Herkeste de ikiz olma merakı çıktı D'or twins den sonra! Neyse pek yakın akraba istemiyorum uzaktan bi kaç tane olabilir.
    & A. Feador D'or [Twin] - Fazla söze gerek yok; tek varlığımdır kendisi <3

* Takıldıkları
    & Rhiannon Blodeuwedd - Aslında pek tanımıyorum kendisini. Fakat deli dolu bir kişiliğe sahip olduğunu davranışlarından kolaylıkla çözebiliyorum. Nedense bu kızın hareketleri benim üzerimde diğerlerine nazaran hoşnutsuz bir etki yaratmıyor. Gördüğümde selam verme şerefini bile bahşettiğim pek az Gryffindorlulardan birisi.

& Quentin Spencer Rodney - Ben kendimi diğerlerine oranla daha uzun görürken, Quentin bu kanımı çürüten kişilerden sadece birisi. Hufflepuff olması bir yana düşüncelerimiz oldukça andırıyor birbirini. Bu yüzden de ona karşı kötü duydular beslemedim hiç içimde, benim için sıradan bir arkadaştan ne bir fazlası ne de bir eksiği.

& Dia Lodoravico - Hoş kız, kimi özellikleri beni anımsatmıyor değil hani. Yine de soğuk duruşu yüzünden aramızın çokta iyi olduğu söylenemez. Hani aralarında düşmanlık yoksa dahi muhabbetleri iki satır öteye gitmez. Zaten bu tip bir kızla ne muhabbet edebilirim ki? Bana daha sıcak kanlar lazım, daha canlı ve kendisini ön plana itebilen. Sonuç olarak görünce merhaba, merhaba bir ilişki işte.

& Lucian O'Devine - Diğer 3 bina arasında bir seçim yapacak olsam, kendime en yakın bulduğum bina hiç kuşkusuz yılancıkların binası olurdu. Zaten seçmen şapka da zorlanmamış mıydı beni bir binaya yerleştirirken. Eh onu bile ikilem arasında bırakmak, bu da benim farkım işte. Herneyse Lucian da öylesine bir tip benim için, sıradan arkadaşlıkların başka bir yüzü daha. Nedense itici bulduğum erkeklerle pek yakın arkadaşlıklar kuramıyorum, yapım bu kahretsin. Lucian da ne çok yakışıklı diye nitelendirebileceğim türden ne de inek grubuna atabileceğim türden. Olsa olsa yeri takıldıklarım olabilir ancak.

& Alexandra Paelson - Fazla muzip bir kız, fakat bu özelliği yine de sempatimi kazanmada büyük rol oynadı. Tavırları ve konuşması beni her zaman güldürmüştür, hoş bir kız bu yüzden de ona nefret duygusu besleyemiyorum nedense.

* Eski Sevgili [Dolu]
    & Ulfhedin Faborg - Nasıl ayrıldım böyle bir erkekten bilmiyorum! Ama yinede hep özeldi o benim için hepte öyle kalıcak nede olsa ilk sevgilim. Fazlaca yakışıklı ve kendisine güveni tam bir erkekti. Elbetteki centilmenliğiyle de çalmıştı gönlümü fakat 'kader' midir bilinmez yollarımız ayrıldı bir anda ve o kendisini başka bir beden de buldu bende kendimi başkasının kollarında. Şimdiki sevgilimi belki de Ulfhedin'e nazaran daha çok seviyorum fakat onunla yaşadığım günlerinde yeri apayrıydı elbette.

* Özel kurgular
    & Adrien Clement Klein - Eklenecek.

& Craig Earl Addison - Eklenecek.

& Hermia Günercel - Eklenecek.

& Gibson Taylor - Eklenecek.

En son Feodora D'or tarafından Salı Tem. 05, 2011 11:23 am tarihinde değiştirildi, toplamda 15 kere değiştirildi
Adrasteia Quiwen
Slytherin V. Sınıf
Slytherin V. Sınıf
Adrasteia Quiwen

Sihirsel Soy : Safkan.

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
R.P. Feodora Arıyor. Left_bar_bleue100/100R.P. Feodora Arıyor. Empty_bar_bleue  (100/100)
Düello Gücü:
R.P. Feodora Arıyor. Left_bar_bleue0/0R.P. Feodora Arıyor. Empty_bar_bleue  (0/0)

MesajKonu: Geri: R.P. Feodora Arıyor.   R.P. Feodora Arıyor. Icon_minitimePaz Mayıs 15, 2011 7:59 am

Olumlu bir kurgu yapalım, ne yapalım *-*
A. Feador D'or
Slytherin V. Sınıf
Slytherin V. Sınıf
A. Feador D'or

Doğum tarihi : 20/07/94
Mücadele Tarafı : Testosteronları & Kikizi
Sihirsel Soy : Safkan
Evcil Hayvanı : Maymunu Chaster & Baykuşu Alwin

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
R.P. Feodora Arıyor. Left_bar_bleue98/100R.P. Feodora Arıyor. Empty_bar_bleue  (98/100)
Düello Gücü:
R.P. Feodora Arıyor. Left_bar_bleue0/0R.P. Feodora Arıyor. Empty_bar_bleue  (0/0)

MesajKonu: Geri: R.P. Feodora Arıyor.   R.P. Feodora Arıyor. Icon_minitimePaz Mayıs 15, 2011 9:09 am

Bilemedim nereye basvursam ki acaba?
Rhiannon Banshee
Cadı
Cadı
Rhiannon Banshee

Mücadele Tarafı : Özgürlük.

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
R.P. Feodora Arıyor. Left_bar_bleue91/100R.P. Feodora Arıyor. Empty_bar_bleue  (91/100)
Düello Gücü:

MesajKonu: Geri: R.P. Feodora Arıyor.   R.P. Feodora Arıyor. Icon_minitimePaz Mayıs 15, 2011 10:48 am

Feador'a kuzen kurgusu olur mu demiştim, o da sana sorması gerektiğini söylemişti. Eğer o kurguyu Pm'den attıysa o olabilir. Tabi kabul edersen. Olmaz dersen takıldıkları olabilir ^^
Björk Hjörtursdóttir
Kütüphane Görevlisi
Kütüphane Görevlisi
Björk Hjörtursdóttir

Sihirsel Soy : Bulanık.

MesajKonu: Geri: R.P. Feodora Arıyor.   R.P. Feodora Arıyor. Icon_minitimePaz Mayıs 15, 2011 10:50 am

Aurora Chavez. Feodora'nın grubuna ekleyebilirsin. .L
Quentin Spencer Rodney
Hufflepuff V. Sınıf & Sınıf Başkanı
Hufflepuff V. Sınıf & Sınıf Başkanı
Quentin Spencer Rodney

Doğum tarihi : 22/11/96
Mücadele Tarafı : me.
Sihirsel Soy : Saf.

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
R.P. Feodora Arıyor. Left_bar_bleue97/100R.P. Feodora Arıyor. Empty_bar_bleue  (97/100)
Düello Gücü:

MesajKonu: Geri: R.P. Feodora Arıyor.   R.P. Feodora Arıyor. Icon_minitimePaz Mayıs 15, 2011 3:01 pm

takıldıkları uygunsa.
Dia Lodoravico
Slytherin V. Sınıf
Slytherin V. Sınıf
Dia Lodoravico

Mücadele Tarafı : Marilyn Monroe.
Evcil Hayvanı : Ardelis isminde bir fare.

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
R.P. Feodora Arıyor. Left_bar_bleue98/100R.P. Feodora Arıyor. Empty_bar_bleue  (98/100)
Düello Gücü:

MesajKonu: Geri: R.P. Feodora Arıyor.   R.P. Feodora Arıyor. Icon_minitimePaz Mayıs 15, 2011 3:02 pm

Sıkı dostlara Gabrielle Vera olabilir. Dia'yı da istediğin yere atarsın Smile
Lucian O'Devine
Slytherin V. Sınıf & Sınıf Başkanı
Lucian O'Devine

Mücadele Tarafı : Darkness.
Evcil Hayvanı : Yok.

Bilgiler
Quidditch Mevkiî: Takım Kaptanı & Vurucu
Rpg Puanı:
Düello Gücü:

MesajKonu: Geri: R.P. Feodora Arıyor.   R.P. Feodora Arıyor. Icon_minitimePaz Mayıs 15, 2011 3:22 pm

Sen nereye atacağını biliyorsun beni Smile
Feodora D'or
Feodora D'or

Bilgiler
Rpg Puanı:
Düello Gücü:
R.P. Feodora Arıyor. Left_bar_bleue30/60R.P. Feodora Arıyor. Empty_bar_bleue  (30/60)

MesajKonu: Geri: R.P. Feodora Arıyor.   R.P. Feodora Arıyor. Icon_minitimePtsi Mayıs 16, 2011 6:34 am

Ayşin nasıl bir kurgu olsuun *-*

Diğerleri eklendi yerinden memnun olmayanlar söleyebilir =)

Birde Rhiannon Gryffindor bir akraba kurgumuza ters düşebilir. Başka binadan olsaydı olabilirdi ama Gry ve Huff olması biraz saçma olurdu bu yüzden takıldıklarına ekledim sanada uygunsa ^^
Caitlin Nöstlinger
Judas Sahibesi
Judas Sahibesi
Caitlin Nöstlinger

Mücadele Tarafı : Karanlık

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
R.P. Feodora Arıyor. Left_bar_bleue90/100R.P. Feodora Arıyor. Empty_bar_bleue  (90/100)
Düello Gücü:

MesajKonu: Geri: R.P. Feodora Arıyor.   R.P. Feodora Arıyor. Icon_minitimePtsi Mayıs 16, 2011 11:17 am

Bişi olalım. Ama ne olalım? Bulamadım -.- Fikrin var mı?
Anna Maria Benson
Ravenclaw V. Sınıf
Ravenclaw V. Sınıf

Doğum tarihi : 14/06/92

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Düello Gücü:

MesajKonu: Geri: R.P. Feodora Arıyor.   R.P. Feodora Arıyor. Icon_minitimePtsi Mayıs 16, 2011 3:37 pm

Kuzu istersen Lilith'i takıldıklarına ekle, uygunsa.
MSN girdiğinde kurgu düşünürüz. *-*
Feodora D'or
Feodora D'or

Bilgiler
Rpg Puanı:
Düello Gücü:

MesajKonu: Geri: R.P. Feodora Arıyor.   R.P. Feodora Arıyor. Icon_minitimePtsi Mayıs 16, 2011 3:58 pm

Ehehe sen yetişkinsin nasıl bir kurgu olabilir ki şeydacım =)

Ve büşraa takıldıkları olabilir tabii bana herşey uyar Very Happy
Danila Alyosha
Hogwarts Yüksek Müffettişi
Hogwarts Yüksek Müffettişi
Danila Alyosha

Sihirsel Soy : Toujours Pur.

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Düello Gücü:

MesajKonu: Geri: R.P. Feodora Arıyor.   R.P. Feodora Arıyor. Icon_minitimeSalı Mayıs 17, 2011 6:09 pm

Özel kurgu oluşturalım Neslihan Razz PM. asdjfakgla
Sergej senindir zaten güzelim Razz
Desire Belcourt
Ravenclaw V. Sınıf
Ravenclaw V. Sınıf
Desire Belcourt

Sihirsel Soy : Melez
Evcil Hayvanı : köpeği vardı, adı da midilliydi -öldü.

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
R.P. Feodora Arıyor. Left_bar_bleue92/100R.P. Feodora Arıyor. Empty_bar_bleue  (92/100)
Düello Gücü:

MesajKonu: Geri: R.P. Feodora Arıyor.   R.P. Feodora Arıyor. Icon_minitimeSalı Mayıs 17, 2011 6:23 pm

şu sıkı dostlara alınabiliyorsak ne mutlu oluruz esasında.
Feodora D'or
Feodora D'or

Bilgiler
Rpg Puanı:
Düello Gücü:

MesajKonu: Geri: R.P. Feodora Arıyor.   R.P. Feodora Arıyor. Icon_minitimeÇarş. Mayıs 18, 2011 3:08 pm

Ne olsun mesela kurgumuzz =)
Zaten Sergej benim lan kimseye vermem onu!!!!!!!!

Desire karakterinden biraz bahseder misin? =) Feo ya benzer bişeyse dostlara atabilirim senii
Lucian O'Devine
Lucian O'Devine

Mücadele Tarafı : Darkness.
Evcil Hayvanı : Yok.

Bilgiler
Quidditch Mevkiî: Takım Kaptanı & Vurucu
Rpg Puanı:
Düello Gücü:

MesajKonu: Geri: R.P. Feodora Arıyor.   R.P. Feodora Arıyor. Icon_minitimeC.tesi Mayıs 21, 2011 1:02 pm

Eğlenceli, bol aksiyonlu bir kurgu yapalım. *-*
Feodora D'or
Feodora D'or

Bilgiler
Rpg Puanı:
Düello Gücü:

MesajKonu: Geri: R.P. Feodora Arıyor.   R.P. Feodora Arıyor. Icon_minitimeC.tesi Mayıs 21, 2011 1:08 pm

Sen bu işlerde iyisin düşüüünn birazz *-*
Ulfhedin Faborg
Hufflepuff V. Sınıf
Hufflepuff V. Sınıf
Ulfhedin Faborg

Mücadele Tarafı : The Badgers

Bilgiler
Quidditch Mevkiî: Kovalayıcı
Rpg Puanı:
Düello Gücü:

MesajKonu: Geri: R.P. Feodora Arıyor.   R.P. Feodora Arıyor. Icon_minitimeC.tesi Mayıs 21, 2011 1:31 pm

Eski aşık bu Ulf. Very Happy
Fabio Ivan
Vampir
Vampir

Mücadele Tarafı : Çıkarları.

MesajKonu: Geri: R.P. Feodora Arıyor.   R.P. Feodora Arıyor. Icon_minitimeC.tesi Mayıs 21, 2011 1:32 pm

Arkadaş olmak istediğin biri olayım ancak henüz konuşamamışsın. Sadece kendi arkadaşlarından mükemmel biri olduğunu falan duymuşsun. Gerçekten öyle biri mi diye tanışmak istiyor muşsun?
Oke mi?
Feodora D'or
Feodora D'or

Bilgiler
Rpg Puanı:
Düello Gücü:

MesajKonu: Geri: R.P. Feodora Arıyor.   R.P. Feodora Arıyor. Icon_minitimeC.tesi Mayıs 21, 2011 1:37 pm

Bence Taha tam tersi olsun sen benle konuşama hıh sen benim ne kadar mükemmel olduğumu gör falan işte xD

Ve Ulf eski aşık tamamdır Very Happy Bunu nasıl bırakmışım ben yaa Very Happy
Margeaux Deschanteh
Gryffindor VI. Sınıf & Sınıf Başkanı
Gryffindor VI. Sınıf & Sınıf Başkanı
Margeaux Deschanteh

Bilgiler
Quidditch Mevkiî: Vurucu
Rpg Puanı:
R.P. Feodora Arıyor. Left_bar_bleue93/100R.P. Feodora Arıyor. Empty_bar_bleue  (93/100)
Düello Gücü:

MesajKonu: Geri: R.P. Feodora Arıyor.   R.P. Feodora Arıyor. Icon_minitimeC.tesi Mayıs 21, 2011 2:43 pm

Sıkı dost, hemde çoook sıkı. Aklımda bir kurgu var Nesliii.
Feodora D'or
Feodora D'or

Bilgiler
Rpg Puanı:
Düello Gücü:

MesajKonu: Geri: R.P. Feodora Arıyor.   R.P. Feodora Arıyor. Icon_minitimePaz Mayıs 22, 2011 6:39 am

Nasıl bir kurgu merak ettim esracım =)
Desire Belcourt
Ravenclaw V. Sınıf
Ravenclaw V. Sınıf
Desire Belcourt

Evcil Hayvanı : köpeği vardı, adı da midilliydi -öldü.

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
R.P. Feodora Arıyor. Left_bar_bleue92/100R.P. Feodora Arıyor. Empty_bar_bleue  (92/100)
Düello Gücü:

MesajKonu: Geri: R.P. Feodora Arıyor.   R.P. Feodora Arıyor. Icon_minitimePaz Mayıs 22, 2011 10:17 am

Dışarıdan bakıldığında pek benzerler, tanımayanlar Dee'nín samimiyetsiz, kendiní beğenmiş ve kibirli bir cadı olduğunu düşünüyor -kabul etmese kibirli aslında, o benimki umursamazlık kibir değil falan diyor... Arkadaş ortamındaysa pek neşeli cıvıl cıvıl, tam yanaklarını sıkmalık bir insan... Böyle çevresini güldüren típten.
Uluslararası Sihirsel İşbirliği Dairesi Çalışanı
Uluslararası Sihirsel İşbirliği Dairesi Çalışanı

Doğum tarihi : 16/01/95
Mücadele Tarafı : Kararsız
Evcil Hayvanı : Hermes, lemur.

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Düello Gücü:

MesajKonu: Geri: R.P. Feodora Arıyor.   R.P. Feodora Arıyor. Icon_minitimePaz Mayıs 22, 2011 10:36 am

Birkaç tane arkadaş; Biliyorum bu okuldaki herkes kendini bir halt sanma yarışına girmiş fakat en gözde ve kaliteli topluluk Feodora'nın ki. Bu yüzden bir kaç tane sıkı dost.
Efendim, Wilhelmina hırslı çalışkan başarılı. Bence yakışır buraya, olmaz istemiyorum dersen de bi' alt şıkkı öneriririm. İkisi de başarılı falan oldukları için çekememezlik de olur tabii
Feodora D'or
Feodora D'or

Bilgiler
Rpg Puanı:
Düello Gücü:

MesajKonu: Geri: R.P. Feodora Arıyor.   R.P. Feodora Arıyor. Icon_minitimePaz Mayıs 22, 2011 10:44 am

Kaaaaannnn sıkı dost olalım elbette Wilhelmina ile <3

Desire senle de sıkı dost yada takıldıkları olalım seç birisini =)

R.P. Feodora Arıyor.
1 sayfadaki 4 sayfasıSayfaya git : 1, 2, 3, 4  Sonraki
 Similar topics
-
» Arıyor(um)
» Arıyor.
» Arama Eylemi No 2 Sılı arıyor, arıyor Sılı
» Tia Arıyor ~
» I S A B E L L E Arıyor~