AnasayfaEski ParşömenSSSKullanıcı GruplarıKayıt OlGiriş yap

Paylaş | 
 

 Animagus Alımları

Aşağa gitmek 
YazarMesaj
Mystique Oak Cynthia
Yönetici & Sihir Bakanı
Yönetici & Sihir Bakanı
avatar

Mesaj Sayısı : 638
Doğum tarihi : 10/09/91
Yaş : 26
Mücadele Tarafı : Sihir Dünyası
Sihirsel Soy : Purebred
Kayıt tarihi : 09/11/09

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
100/100  (100/100)
Düello Gücü:
50/60  (50/60)

MesajKonu: Animagus Alımları   Cuma Mayıs 06, 2011 9:23 am

Karakterin;
Adı / Soyadı:
Rpg Puanı:
Rpg Deneyimi:
Kişisel Özellikleri:
Aile Geçmişi:
Yeteneği almadaki amacı:
Dönüşeceği Hayvan:
Yetenekle İlgili Örnek Rol Oyunu:

*V. Sınıf ve Üzeri, Yetişkin karakterler sahip olabilir.
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Envy Adams
Ravenclaw V. Sınıf
Ravenclaw V. Sınıf
avatar

Mesaj Sayısı : 241
Sihirsel Soy : safkan
Kayıt tarihi : 26/09/09

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
100/100  (100/100)
Düello Gücü:
0/0  (0/0)

MesajKonu: Geri: Animagus Alımları   Perş. Mayıs 12, 2011 4:13 pm


Karakterin;
Adı / Soyadı: Claudia Chelestis
Rpg Puanı: 100
Rpg Deneyimi: Beş ya da altı yıl, beş buçuk diyelim.
Kişisel Özellikleri: Gryffindor olabilecek kadar cesur, Slytherin olabilecek kadar kurnaz ve hırslı, Hufflepuff olabilecek kadar eşitlikçi bir yapısı olmasına rağmen Claudia, Ravenclaw olmasını sağlayan zekasını önplana çıkarmayı tercih etmiştir her daim. Ukala değildir; bu tip bir özelliği bünyesinde barındırmayacak derecede utangaç ve mütevazidir çünkü genç cadı. Tabii sadece bazı anlarda. Nitekim bulunduğu ortama göre kolayca kişilik özelliklerini değiştirmesi, ki istemsizce olur, onu pek de güvenilir ve istikrarlı biri yapmaz. Buna rağmen herhangi bir rol yapma, olduğundan farklı gözükme isteği taşımamaktadır, ne de olsa tercihini her daim açıksözlülükten yana kullandı Claudia. Bazen kırıcı olabilecek derecede açıksözlü olabilir, fakat patavatsızlığa kayan tarafta asla bulunmadığını iddia edebilecek derecede dikkatlidir bu konuda. İnsanları aşağılamamaya, önyargısız olmaya özen gösterir çoğu zaman, fakat yetiştiği koşullar nedeniyle oluşan sert yapısı alaycı bir dili olmasına sebebiyet vermiştir. Birilerini sevmese bile saygı göstermek zorunda olduğunun farkındadır, en azından gereken kişilere, çünkü empati yapabilecek derecede mantığa ve akla sahiptir. Ayrımcılıktan nefret eder. Görüşlerinde değişime pek açık olduğu söylememez, kesinlikle doğru olduklarına inanmasından ziyade sadece kendisini bu haliyle biraz fazla sevmesinden kaynaklanır, kibirli de denilebilir. Ayrıca insanların düşünceleri onun hareketlerini etkileyebilecek ölçüde değerli, önemli değildir onun nazarında. Kendisini tehlikeye atmak en büyük hobileri arasında olmasa da adrenalini sever, kurallar ve yasaklar onu pek alakadar etmez yani. Yaptığı işlerde hırslı, mükemmeliyetçi bir tutum izler genelde. Fakat son derece inatçı olan cadıya bir şey yaptırabilmek, gerçekten çok çaba gerektirir, hele de bu onun hoşuna gitmeyecek bir şeyse.
Claudia çıkarcıdır. Kendi yararı uğruna çoğu şeyi riske atabilir ve bunu yaparken gözünü kırpmayacak kadar soğukkanlıdır da. Kesinlikle duygusal biri olmayışı da buna kolaylık sağlar, çünkü onun için feda edilemeyecek derecede değerli olan hiçbir şey yoktur. Kurnaz, kıvrak bir zekaya sahip olması da çıkarlarına ulaşmasında önemli bir yere sahiptir.
İnsanlara davranışlarını soğuk ya da sıcak olarak ayırmak neredeyse olanaksızdır, çünkü genç cadı ilk izlenimi fiziksel olarak edinir ve beğenmediği bir kişiye karşı çok da iyi tavırlar gösterebileceği söylenemez. Fakat önyargılı olmayışı, bir insanı tanıdıktan sonra düşüncelerinin değişebileceğine dair net bir işarettir.
Claudia, romantik şeylerden ölesiye nefret eder. Belki dışarıda gördüğünde 'ah ne hoş' şeklinde bir tepki verebilir, fakat bu kadar. Asla birileriyle arkadaşlıktan öte bir ilişkisi olmasını da istemez, ki bu zamana kadar olmamıştır da.
Aile Geçmişi: Henüz tam olarak oluşturulmadı, fakat İngiliz bir babayla Fransız annenin üçüncü çocuğudur. İkiz olan abileri vardır. Mutlu, düzenli bir ailesi vardır ve özellikle İksir konusunda adları duyulmuştur. Diğer Safkan aileler tarafından pek sevilmemelerine yol açan Muggle sempatileri vardır. Maddi durumları ortalamanın üstündedir fakat aşırı değildir. Her yaz farklı ülkelere seyahat etmeyi severler. Aile büyükleri her daim eğlenceli ve açık görüşlüdürler.
Yeteneği almadaki amacı: RP'lerde kurgu konusunda çok büyük artıları olacağına inanıyorum. Claudia gizli saklı işlere pek meraklı. Bu konuda getirisi olur.
Dönüşeceği Hayvan: Kara kedi
Yetenekle İlgili Örnek Rol Oyunu: Şey, eğer çok gerekli değilse, karşılıklı yapılan bir RP'de yeteneği ön plana çıkarmayı tercih ederim, kendi başıma oluşturduğum bir kurgu üzerinden tek mesajlık RP yazmak zor oluyor da. Tabii gerekliyse editleyip ekleyebilirim fakat Claudia her zaman animagus olmuştu zaten, yani yeteneği içeren RP'lerde bir sıkıntı olacağını sanmıyorum. ^^

_________________


Spoiler:
 
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Gabriel Neithan
Gryffindor V. Sınıf
Gryffindor V. Sınıf
avatar

Mesaj Sayısı : 595
Doğum tarihi : 18/11/93
Yaş : 24
Mücadele Tarafı : Aydın Olanlar
Sihirsel Soy : Pure
Kayıt tarihi : 01/01/10

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
97/100  (97/100)
Düello Gücü:
30/60  (30/60)

MesajKonu: Geri: Animagus Alımları   C.tesi Mayıs 14, 2011 1:10 am

Karakterin;
Adı / Soyadı: Gabriel Ryan Neithan
Rpg Puanı: 97
Rpg Deneyimi: Üç yıl.
Kişisel Özellikleri: Kimsenin gerçekten kendisini tanımasına izin vermez, her zaman suratında bir maskesi vardır. Olayları pek umursamaz, eğlenmekten hoşlanır. Hiçbir tehlikeden çekinmez, her türlü aksiyonun içindedir her zaman. İnsanlara hiçbir şeyden korkmadığını düşündürmekten hoşlanır, aslında aklını kurcalayan bir sürü şey vardır.
Aile Geçmişi: Safkan bir ailedir. Fakat Sonradan katılanların içinde melezler vardır. İngilizdirler.
Neithan ailesi, İngilterenin en bilindik mücevher tüccarlarıdırlar. Yaklaşık olarak 1600'lerin sonu, 1700'lerin başıyla birlikte İngiltereye yerleşmiş, ancak öncesinde göçebe olarak yaşamıştırlar. Göçebe oldukları süreçte birçok aileyle yakın ilişki kurduklarından, Neithan kızları, hemen hemen her aileye gelin olmuştur. Bu yüzdendir ki; Neithan'lar, hemen her ülkede yaşayan büyücülerden haberdardırlar. Bu da onları, her aile hakkında bilgi sahibi yapar.
Kedilerine has gelenek ve görenekleri olan bu sıradışı büyücü ailesi, gerek düğün, gerekse cenaze törenlerini kendi kurallarına göre gerçekleştirirler ve bu törenler, onlar için kutsaldır. Çok sesli bir aile olmalarına karşın, aile büyüklerine duyulan saygı, birleştirici niteliktedir ve bireylerin hepsi birbirine belirli çerçevelerde samimiyet gösterebilirler. Bu sebeptendir ki, gerek muggle gerek büyücü aileleri tarafından, aristokrat olarak nitelendirilirler. Fakat bu yakıştırmayı kesinlikle kabul etmezler çünkü aristokrasinin kurallarına uymadıklarını ve aristokrat olmak için farklı özelliklere sahip olunması gerektiğini savunurlar. Kısacası bu eleştiriyi, tamamiyle olumsuz algılarlar.
Aile kendi içinde yaşadığı hiçbir olumsuzluğu direkt olarak dışarıya sergilemekten hoşlanmaz, çünkü bu yapılırsa, asırlar boyu emek vererek kazandıkları itibar ve prestijin kaybolacağını düşünürler.
Yeteneği almadaki amacı: Neithan ailesi, İngiltere'ye yerleşmeden önce, göçebe olarak yaşarken, daha kolay seyahat etmek amacıyla animagus yeteneklerini geliştirmişlerdir. Her bir aile bireyi bu yeteneğe sahiptir ve yerleşik hayata geçtikten sonra bu da gelenek haline gelmiştir.
Dönüşeceği Hayvan: Bozkurt
Yetenekle İlgili Örnek Rol Oyunu: Bahçeye çıktı hızla. İnsan halini sadece bir kabuk gibi görüyordu artık. Birkaç adım attıktan sonra gerçek benliğine kavuşmuştu. Keskin gözlerini batmak üzere olan güneşten uzaklaştırıp ormanın içinde gezdirirken içini bir heyecan kaplamıştı. Yavru bir köpek gibi etrafta zıplayıp hoplamak istiyordu. Birkaç kez havladı kahkahaya benzer bir şekilde. Ormanın derinliklerine doğru koşarken, rüzgar tüylerini dalgalandırıyordu. Hiç olmadığı kadar rahattı. Nereye gideceğini çok iyi biliyormuş gibi görünüyordu. Orman ve canlılarıyla bir bütün olmuştu. Kimsenin onu görememesi ya da şu anda yeteneğini kimsenin bilmemesi mutlu olmasını sağlıyordu.

Ormanın doğal sessizliğini bozmak istemiyordu. Bu yüzden yavaşladı. Patileri taze ıslanmış toprakla bulanmıştı. Yağmurun sadece birkaç dakika sürmüş olması iyiydi. Bu sadece ormanda rahatça kurt olarak dolaşabiliyordu. Orman kulakları sağır eden bir sessizliğe bürünmüştü. Bu kadar sessizlik olması Yasak Orman’ a girdiğini gösteriyordu. Geri dönüp kaçması gerektiğini söylüyordu aklı. Ama maceracı ruhu ve merakı pek akıllıca düşünmesine yardım etmiyordu. Ağaçların gökyüzüne dokunduğu ve Ay’ ın önüne bir set gibi dizildiği bir yerdi burası. Hiçbir yaşam belirtisi yoktu nefes aldıkları bile malum olmayan ağaçlardan başka. Ön ve arka ayaklarının yarısına kadar garip bir sis tabakası kaplamıştı. Garip duman, hareket ettikçe dağılıyor, birkaç köpek adımı ilerledikten sonra yeniden birleşip, boğucu bir atmosfer yaratıyordu.

Sessizce hırlıyordu. Korku ya da heyecandan mı bilemiyordu. Ama burada olduğunu ve saldırmaktan çekinmediğini anlatmaya çalışıyordu kendisini izlediğini düşünen varlıklara. Kendisini o kadar inandırmıştı ki bir saldırı geleceğine, paranoyakça cansız ormanı izliyordu. Birkaç, yavaş, köpek adımı daha attı. Ve burada hiçbir şey olmadığını anlayıp geri döndü. Ceza alma riskini göze almasına rağmen karşısına eğlenebileceği bir tavşan bile çıkmamıştı. Homurtulara benzer sesler çıkartarak geldiği tarafa yöneldi. Yatakhaneye dönmesi ve sıkıntıdan patlaması gerekecekti. Daha dikkatsiz yürüyordu bu sefer. Basıp kırdığı çalılardan çıkan sesleri umursamıyordu. Çünkü etrafta kimse yoktu onun seslerini duyacak. Sinirliydi aslında. Yeniden insan haline dönmek istemiyordu.

Adımlarını yavaşlatmış, pembeleşmiş gökyüzüne bakıyordu. Kendisini rahatsız eden ve kulaklarını havaya dikmesine neden olan hızlı ama hafif ayak sesleri duydu etrafında. Diğer tarafına baktığı anda bir şey üzerine atlamış ve sağ ön bacağına ince bir kesik açmıştı. Hızla geri kaçmıştı ama saldırının büyük çoğunluğundan kurtulamamıştı. İnleyerek geriye doğru çekildi. Kendisine saldıranın ne gibi vahşi bir hayvan olduğunu görmek için etrafına bakındı dişlerini gösterip hırlarken. Hızlı olduğu kesindi. Çünkü yaratık ortalıktan kaybolmuştu. Ve tahminince küçük bir şeydi. Hayvanın yeniden saldırmak isteyeceğini biliyordu. Ama Gabriel bu sefer daha hızlı olmalı ve hayvanı alt etmeliydi.
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Laxmi Byrion
Slytherin V. Sınıf
Slytherin V. Sınıf
avatar

Mesaj Sayısı : 42
Doğum tarihi : 30/08/93
Yaş : 24
Mücadele Tarafı : Karanlık mı işledi içine
Sihirsel Soy : Safkan
Evcil Hayvanı : Lilith (Yılan)
Kayıt tarihi : 26/05/11

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
100/100  (100/100)
Düello Gücü:
0/0  (0/0)

MesajKonu: Geri: Animagus Alımları   C.tesi Mayıs 28, 2011 10:28 am

Claudia Chelestis rol oyununda yeteneği kullanma şeklinizi görmeliyiz. Mesajınıza rol oyunu eklediğinizde başvurunuz kontrol edilecektir. Gabriel Neithan yetenek veriliyor.
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Kristy C. Bellaire
Ravenclaw V. Sınıf
Ravenclaw V. Sınıf
avatar

Mesaj Sayısı : 10
Mücadele Tarafı : Yok.
Sihirsel Soy : Melez.
Evcil Hayvanı : Kedisi.
Kayıt tarihi : 10/06/11

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
100/100  (100/100)
Düello Gücü:
0/0  (0/0)

MesajKonu: Geri: Animagus Alımları   C.tesi Haz. 11, 2011 1:39 pm


  x Kristy C. Bellaire
  x 100
  x 2 yıl

  x Biraz dengesiz bir karakter, tüm zıtlıkların birleştiği biri. Çok sıcakkanlı da olabilir ama genelde soğuktur. En değer verdiği şey zekadır. Mantığını her zaman duygularından önde tutar. Korku kelimesine inanmaz, Fazlasıyla asildir, cıvıtmayı sevmez. Olgundur, genelde sakindir; ama hareketlene de bilir. Aşka pek önem vermez, derslerine aşırı bağlıdır ve araştırmaya bayılır. Aynı zamanda yazı yazar ve resim de yapar.

  x Babası karanlık bir büyücü, annesiyse bir muggle. Paris'teler. Babasına karşı hiçbir şey hissetmiyor, eskiden nefret ederdi. Annesine ise çok saygı duyar. Babası ise bu aileden kurtulmak için elinden geleni yapıyor. Bir de kardeşi var Kristy'nin.

  x Kristy, her şeyi açık saçık yapmaktan nefret eder. Gizlilikten ve gizemden hoşlanır. Ayrıca araştırmayı sevdiğini söylemiştim. Kütüphanenin yasak bölmesi gibi yerlere gidebilmek için, görünmezlik etkisi yaratan bu yeteneğe sahip olması gerekiyor. Gizli işlerini yapabilmek ve kalabalıklardan kaçabilmek için genellikle.

  x Kara kedi.

  Spoiler:
   
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Aleida Widmore
Kemik Torbası Sahibesi & Yönetici
Kemik Torbası Sahibesi & Yönetici
avatar

Mesaj Sayısı : 530
Mücadele Tarafı : Widmore.
Sihirsel Soy : Safkan.
Evcil Hayvanı : Kedi - Ralph.
Kayıt tarihi : 22/07/10

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
100/100  (100/100)
Düello Gücü:
0/0  (0/0)

MesajKonu: Geri: Animagus Alımları   Salı Tem. 05, 2011 5:10 pm

Kristy. Onaylanmıştır. Yeteneğiniz veriliyor.

_________________
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Raven Orlov
Slytherin V. Sınıf
Slytherin V. Sınıf
avatar

Mesaj Sayısı : 89
Doğum tarihi : 28/03/94
Yaş : 24
Sihirsel Soy : safkan.
Kayıt tarihi : 18/05/11

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
98/100  (98/100)
Düello Gücü:
0/0  (0/0)

MesajKonu: Geri: Animagus Alımları   Paz Tem. 10, 2011 5:19 pm

Raven Orlov
98
Yedi yıl.

Bilinen adıyla Raven Orlov. Raven kendisine zamanında verilmiş bir lakaptır ama kendisi bile gerçek ismine tepki veremez hale gelmiştir. Hogwarts kayıtlarında adı O. Orlov olarak geçmektedir.

Raven pek olumlu bir insan sayılmaz ama zıtlıklarla dolu bir karaktere sahip olduğundan yüzüne yapıştırılmış gibi, dudaklarından hiç eksik etmediği gülümsemesiyle dolanır hep. Fiziksel aktivitelerin ruha yansıdığının kanıtıdır, vücudu zinde oldukça o da mutlu bir insandır. Kitap okumayı oldukça sever, Karanlık Sanatlar'a karşı büyük annesinden gelen bir meraka sahiptir. Güvenilir bir insandır ama üzülerek söylüyorum ki ihanet etmeyeceği tek kişi kendisidir. İdealist bir yapısı yoktur, gerçekçidir. Kendini insanlardan üstün görmez ama her şeyi yapabileceğine inanır. Onun gözünde imkansızın tanımı çok farklıdır. Arkadaşlarını güldürmeyi sever, ne yazık ki o da kendi esprilerine gülen insanlardan birisi. En büyük tutkusu ise dil öğrenmek, Raven şu ana kadar ana dili olan Rusça da dahil olmak üzere dört dili akıcı bir şekilde konuşabiliyor. Nekromansi ile oldukça ilgilidir.

Raven Rus asıllı. Ebeveynleri hala sağ ama o zamanında, büyük bir hayranlık beslediği büyük annesinin içinde rahatlıkla kaybolabileceğiniz malikanesinde yaşamaya karar vermiş. Büyük annesi, Fedora, onun için bir idoldür. Fedora, pek de yasal olmayan Nekromansi dalında uzmanlaşarak kendi bedenini muhafaza etmeyi başarmıştır. Raven'ın Hogwarts'a başlamasında ısrarcı olan yine kendisidir, aynı zamanda Raven'ın özgüveninin asıl mimarıdır. Orlov ailesi ise gözden düşmüş bir safkan ailesidir. Ailenin gözden düşüşü iki kuşak öncesinin Boris Orlov'una dayanır. Kendisi Rusya'da rejim değişikliği adına komünist bir hareket yürütmekle suçlanıp ölüme mahkum edilmiştir. Elbette ölümünün sebebi ve ölümünün ardından yapılan propagandaların arasında karşıt rejim savunucuları var. Yinede kuşaklardır safkan Orlov ailesinin soyadlarından utandıkları o zamanlar geride kaldı. Raven ise Hogwarts'a başlayacak ilk Orlov.

Panter.

Spoiler:
 
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Aleida Widmore
Kemik Torbası Sahibesi & Yönetici
Kemik Torbası Sahibesi & Yönetici
avatar

Mesaj Sayısı : 530
Mücadele Tarafı : Widmore.
Sihirsel Soy : Safkan.
Evcil Hayvanı : Kedi - Ralph.
Kayıt tarihi : 22/07/10

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
100/100  (100/100)
Düello Gücü:
0/0  (0/0)

MesajKonu: Geri: Animagus Alımları   Ptsi Tem. 11, 2011 12:06 am

Onaylanmıştır. Yeteneğiniz veriliyor.

_________________
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Elizabeth Turner
Karanlık Büyücü
Karanlık Büyücü
avatar

Mesaj Sayısı : 16
Mücadele Tarafı : Karanlık
Sihirsel Soy : Safkan
Evcil Hayvanı : Babasından gelen anka kuşu
Kayıt tarihi : 15/08/11

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
70/100  (70/100)
Düello Gücü:
0/0  (0/0)

MesajKonu: Geri: Animagus Alımları   Salı Ağus. 16, 2011 1:06 pm

Karakterin;
Adı / Soyadı:Elizabeth Turner
Rpg Puanı:70
Rpg Deneyimi:2.5 yıl
Kişisel Özellikleri:Genelde çok soğuk kanlıdır ama insanları sinirlendirmek amacıyla sinir bozucu kahkahalar atar ama ciddi bir konudalarsa ciddiliğini korur ve çok sakin davranır yabancı diller konusunda çok iyidir birçok dil konuşabilir (ingilizce,ispanyolca,fransızca,almanca)normal zamanlarda çok asilce davranır ve asla aşka önem vermez onun için aşk bitmiştir.

Aile Geçmişi:Safkan bir ailenin tek çocuğudur 11 yaşına kadar ailesiz büyümüştür 11 yaşından sonra biranda ailesi ortaya çıkmıştır ailesini bulana kadar muggle soylu olduğunu sanan elizabeth daha sonraları safkan olduğunu öğrenmiştir ailesini bir türlü bulamamasının sebebi ise animagus olmalırıymış annesi bir güvercine babası ise bir kartala dönüşebiliyormuş.

Yeteneği almadaki amacı:Elizabeth seyehat etmekten çok hoşlanır bir sürü kültür tanımayı sever bu yüzden seyehatlerini kolaylaştırabilecek bir animagusa dönüşmek ister ve ayrıca güçlü ve kuvvetlide olmalı bir ölüm yiyen olduğundan olay mahaline hızla gitmeli bu yüzdende animagus olmalı.

Dönüşeceği Hayvan:Hipogrif

Yetenekle İlgili Örnek Rol Oyunu:

Sabah hemen Elizabeth üzerini giyip birşeyler atıştırmıştır ve hemen evlerinin yakınlarındaki ormana gitmiştir orman çok sakindiğr kuş sesleri çok rahatça duyuluyordur ormanın huzurunu bozmaması için yavaş yavaş yürümüştür ormanın sesi çok iç açıcı ve çok huzur vericidir bu ormanda istediği gibi hareket etmeyi çok isterdi ama ne yapabilirdiki diğer hayvanların saldırısına uğrayabilirdi bu yüzden çok dikkatili olmalıydı ormanda birkaç tur daha attıktan sonra dayanamayıp koşmaya başladı koşmak çok güzel bir duyguydu rüzgar saçların dalgalandırıyordu Elizabeth hiç birşeyden bu kadar zevk almazdı çok hoştu ve koşarak gitti gitti gitti en sonunda uçmayı hayal etti kendisini bir hipogrif olarak düşündü ve koşarken hayal kuruyordu nasıl olduğu bilinmez gözlerini açar açma hızla koşan bir hipogrif olduğunu farketti bu nasıl olmuştu acaba nedenini bilmiyordu ama çok güzel bir duyguydu bu hızla koştu kanatlarıda vardı göküzüne süzülmek için devam etti ve ağaçların arasından gökyüzüne doğru yol aldı şimdiki his daha güzeldi yere konar konmazda ormanda yavaşça yürümeye başladı karşısına bir aslan çıktı Elizabeth çok korkmuştu ama aslanla savaşabilirmiydiki ne düşünüyordu böyle kendisi bir büyücüydü asasını alabilirdi ama bu sadece bir anlık düşünceydi çünkü insana dönüşemiyordu uçmak içinde çok yorulmuştu ama kendisini savunması gerekiyordu aslanın üzerine hızla koştu ve bir kaç ayak darbesi indirdi aslanın kafasına ve sırtına aslan çok kötü hissetti kendini ve koşarak oradan hızla uzaklaştı Elizabeth hala insana dönmenin yolunu arıyordu hipogrife nasıl dönüştüğünü hatirladı sadece hayal etmişti şimdide zihninde insana dönüştüğünü düşündü ve gözlerini yavaşça açtı bedenide insana dönüşüyordu sonunda insan olmuştu asasıyla sevinçten birkaç kıvılcım yarattı ve eve geri döndü ailesiyle bu konuyu konuştu ve çok mutlu olmuştu artık.
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Jamie Lea d'Estaign
Cadı
Cadı
avatar

Mesaj Sayısı : 532
Doğum tarihi : 13/08/92
Yaş : 25
Evcil Hayvanı : Faruk K
Kayıt tarihi : 02/06/11

MesajKonu: Geri: Animagus Alımları   Salı Ağus. 16, 2011 11:16 pm

Rplerinizde lütfen Türkçe'ye dikkat ediniz ve daha özenli olunuz. Bunun dışında rpnizde yeteneği kullanımı açık bir şekilde işlemişsiniz. Yetenek veriliyor.
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
 
Animagus Alımları
Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Animagus & Kurtadam Alımları
» `Mitoloji Dersi; Ders Alımları´
» Boleyn Ailesi Alımları
» Banshee Alımları

Bu forumun müsaadesi var:Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Phoenix ! ~ Harry Potter Rpg :: ||| Karakterini Yarat :: Karakter Geliştirme :: Özel Yetenekler-
Buraya geçin: