Phoenix ! ~ Harry Potter Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaEski ParşömenLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Ela'ya bir süreliğine bay bay.

+12
Niccolò Machiavelli
Jason Carrington
Gaspard McAllen
Rodya Petrovich
Winter Jovia
Beatrix Monchrétien
Bridget Quixie
Javier Lawrence
Amy Blythe Cyber
Richard Madelon
Duerre Màphael
Calisto Nyilas
16 posters
YazarMesaj
Calisto Nyilas

Calisto Nyilas

Ela'ya bir süreliğine bay bay. Empty
MesajKonu: Ela'ya bir süreliğine bay bay.   Ela'ya bir süreliğine bay bay. Icon_minitimePaz Tem. 04, 2010 8:50 pm

Sanırım çoğunuz beni tanıyorsunuzdur. Yaklaşık bir hafta önce uzun süre bilgisayar başında kalmaktan sağ el iki parmağımın eklemleri uyuştu. Aslında geçer diye düşünmüştüm ancak geçmedi. İki günlüğüne yazlığa gitmiştik. Bilgisayara dokunmamama rağmen eklemlerim zorlanmaya devam etti. Kireçlenme olma olasılığı varmış, ben de bundan korkuyorum. Bilgisayar başında uzun süre kalmak, parmaklarımın kıtlamasına yol açıyor. Fare'yi hiç tutamıyorum. Rp yazamıyorum. Şu an bunu yazmak bile zor olduğu için kısa kesmeye çalışıyorum. Tanja Feodorika ve Fleurette Jorgeaux karakterlerimi Sıla'ya devrettim. O elinden geldiğince online olacak. Elim iyileşsin geri alacağım. Raven Dmhyts ve Vlada Barnabas karakterlerimin rütbelerinin ve ünlülerinin korunmasını rica ediyorum. Tek tek başvuracağım ikisi için de zaten. Ne kadar olur bilmiyorum ama gelebildiğim kadar çabuk geleceğim. Arada girerim ancak mesaj yazamadan çıkabilirim. Msn'e de giremeyebilirim. Hepinizi çokça özleyeceğim.

Duerre Màphael

Duerre Màphael

Doğum tarihi : 20/07/95

MesajKonu: Geri: Ela'ya bir süreliğine bay bay.   Ela'ya bir süreliğine bay bay. Icon_minitimePaz Tem. 04, 2010 8:55 pm

Elaaaazzmmmm. Sad Sad Sad geçmiş olsuunn. iyileş gel beybiii. seni çok özleyeceğizzz. Ela'ya bir süreliğine bay bay. 874940 çokça geçmiş olsunnn. Sad Sad Sad Sad
Calisto Nyilas

Calisto Nyilas

MesajKonu: Geri: Ela'ya bir süreliğine bay bay.   Ela'ya bir süreliğine bay bay. Icon_minitimePaz Tem. 04, 2010 8:56 pm

Teşekkür ettim Duygu *.*
Richard Madelon
Ravenclaw V. Sınıf
Ravenclaw V. Sınıf
Richard Madelon

Mücadele Tarafı : Tarafsız.
Sihirsel Soy : Safkan.

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Ela'ya bir süreliğine bay bay. Left_bar_bleue100/100Ela'ya bir süreliğine bay bay. Empty_bar_bleue  (100/100)
Düello Gücü:
Ela'ya bir süreliğine bay bay. Left_bar_bleue0/0Ela'ya bir süreliğine bay bay. Empty_bar_bleue  (0/0)

MesajKonu: Geri: Ela'ya bir süreliğine bay bay.   Ela'ya bir süreliğine bay bay. Icon_minitimePaz Tem. 04, 2010 9:04 pm

ELAAAA ÇABUK İYİLEŞ DÖN BANA YARİİİM. <3<3<3
Amy Blythe Cyber

Doğum tarihi : 11/03/95
Mücadele Tarafı : Aydınlık.

MesajKonu: Geri: Ela'ya bir süreliğine bay bay.   Ela'ya bir süreliğine bay bay. Icon_minitimePaz Tem. 04, 2010 10:04 pm

Geçmiş olsun. Sad
Javier Lawrence
Ravenclaw V. Sınıf & Sınıf Başkanı
Javier Lawrence

Doğum tarihi : 12/07/93
Mücadele Tarafı : Tarafsız.

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Ela'ya bir süreliğine bay bay. Left_bar_bleue100/100Ela'ya bir süreliğine bay bay. Empty_bar_bleue  (100/100)
Düello Gücü:
Ela'ya bir süreliğine bay bay. Left_bar_bleue0/0Ela'ya bir süreliğine bay bay. Empty_bar_bleue  (0/0)

MesajKonu: Geri: Ela'ya bir süreliğine bay bay.   Ela'ya bir süreliğine bay bay. Icon_minitimePaz Tem. 04, 2010 10:41 pm

omg. henüz adam akıllı konuşamamıştıkkkk; ama telafi edeceğimize inanıyorum. =)

çok geçmiş olsunnnnnnn.
Bridget Quixie

Bridget Quixie

Doğum tarihi : 25/04/60

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Düello Gücü:

MesajKonu: Geri: Ela'ya bir süreliğine bay bay.   Ela'ya bir süreliğine bay bay. Icon_minitimePaz Tem. 04, 2010 10:48 pm

Yariim iyileş himen gel <3
Beatrix Monchrétien

Beatrix Monchrétien

Sihirsel Soy : özkan.
Evcil Hayvanı : Trix.

MesajKonu: Geri: Ela'ya bir süreliğine bay bay.   Ela'ya bir süreliğine bay bay. Icon_minitimePaz Tem. 04, 2010 10:56 pm

Ela denizleri aşta gel kurbanın olak. iyileş gel. eline selamlar.
Winter Jovia
Ravenclaw V. Sınıf
Ravenclaw V. Sınıf
Winter Jovia

Doğum tarihi : 24/04/97

Bilgiler
Quidditch Mevkiî: Kovalayıcı
Rpg Puanı:
Düello Gücü:

MesajKonu: Geri: Ela'ya bir süreliğine bay bay.   Ela'ya bir süreliğine bay bay. Icon_minitimePaz Tem. 04, 2010 11:00 pm

Ela'zm, hemencecik gel olur mu? Gelmeni 123456789034567890 gözle bekleyeceğim. Sensiz sitenin tadı olmaz kii. <3
Rodya Petrovich

Rodya Petrovich

Sihirsel Soy : Safkan

MesajKonu: Geri: Ela'ya bir süreliğine bay bay.   Ela'ya bir süreliğine bay bay. Icon_minitimePtsi Tem. 05, 2010 11:51 am

Umbrella. Dört gözle bekliyor olacaız seni yavrimu. Kısa zamanda iyileş kuzu.
Gaspard McAllen
Hufflepuff III. Sınıf
Hufflepuff III. Sınıf
Gaspard McAllen

Doğum tarihi : 23/12/94
Mücadele Tarafı : Taner! Oh yeah :)
Sihirsel Soy : Safkan
Evcil Hayvanı : Çita :D

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Ela'ya bir süreliğine bay bay. Left_bar_bleue85/100Ela'ya bir süreliğine bay bay. Empty_bar_bleue  (85/100)
Düello Gücü:

MesajKonu: Geri: Ela'ya bir süreliğine bay bay.   Ela'ya bir süreliğine bay bay. Icon_minitimePtsi Tem. 05, 2010 11:59 am

Üzüldüm Ela inş. birşeyin yokdur. Kendine iyi bak. Geçmiş olsun.
Jason Carrington

Jason Carrington

Doğum tarihi : 08/05/94
Mücadele Tarafı : Karanlık
Sihirsel Soy : Melez

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Düello Gücü:

MesajKonu: Geri: Ela'ya bir süreliğine bay bay.   Ela'ya bir süreliğine bay bay. Icon_minitimePtsi Tem. 05, 2010 12:28 pm

Açıkçası bu kadar ciddi olabileceğini düşünmüyordum. Çok ama çok geçmiş olsun. Kendine dikkat et. Çabuk iyileşmeye bak. (:
Niccolò Machiavelli

Niccolò Machiavelli

Mücadele Tarafı : Muziplik.
Sihirsel Soy : Pure Blood

MesajKonu: Geri: Ela'ya bir süreliğine bay bay.   Ela'ya bir süreliğine bay bay. Icon_minitimePtsi Tem. 05, 2010 12:53 pm

Ela Sad Çabucak iyileşirsin inş. En kısa zamanda bekliyoruz ona göre Very Happy
Mystique Oak Cynthia
Yönetici & Sihir Bakanı
Yönetici & Sihir Bakanı
Mystique Oak Cynthia

Doğum tarihi : 10/09/91
Mücadele Tarafı : Sihir Dünyası
Sihirsel Soy : Purebred

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Düello Gücü:
Ela'ya bir süreliğine bay bay. Left_bar_bleue50/60Ela'ya bir süreliğine bay bay. Empty_bar_bleue  (50/60)

MesajKonu: Geri: Ela'ya bir süreliğine bay bay.   Ela'ya bir süreliğine bay bay. Icon_minitimeSalı Tem. 06, 2010 9:10 am

Çok geçmiş olsun. Umarım aramıza çabucak iyileşip dönersin
Anya Vasiliyev
Anya Vasiliyev

Bilgiler
Quidditch Mevkiî: Vurucu
Rpg Puanı:
Düello Gücü:

MesajKonu: Geri: Ela'ya bir süreliğine bay bay.   Ela'ya bir süreliğine bay bay. Icon_minitimeÇarş. Tem. 07, 2010 2:46 am

Ela'm yeni gördüm. Çokçokçok geçmiş olsun.
Lillian Beaumont
Ravenclaw V. Sınıf
Ravenclaw V. Sınıf
Lillian Beaumont

Mücadele Tarafı : Diğeri.

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Düello Gücü:
Ela'ya bir süreliğine bay bay. Left_bar_bleue30/60Ela'ya bir süreliğine bay bay. Empty_bar_bleue  (30/60)

MesajKonu: Geri: Ela'ya bir süreliğine bay bay.   Ela'ya bir süreliğine bay bay. Icon_minitimeÇarş. Tem. 07, 2010 9:53 am

Elaa terketme beni yaa. Çabuk iyileş ve hemen dön bak kızarım eline. Ela'ya bir süreliğine bay bay. 748998
Calisto Nyilas

Calisto Nyilas

MesajKonu: Geri: Ela'ya bir süreliğine bay bay.   Ela'ya bir süreliğine bay bay. Icon_minitimeÇarş. Tem. 07, 2010 9:54 am

Herkese teşekkür ettim. Son iki-üç gündür elim fena değil. Böyle devam ederse çabuk dönerim.
Calisto Nyilas

Calisto Nyilas

MesajKonu: Geri: Ela'ya bir süreliğine bay bay.   Ela'ya bir süreliğine bay bay. Icon_minitimeC.tesi Tem. 10, 2010 5:33 pm

Flood oldu biraz. Başlık kilitlenip düşünseli'ye yollanabilir. Elim iyileşti sayılır. Eskisi gibi değil ama siteye girmemi kısıtlamıyor.
Marjorie Lendhone

Marjorie Lendhone

Mücadele Tarafı : Aydınlık.
Evcil Hayvanı : Marj, Jorie.

MesajKonu: Geri: Ela'ya bir süreliğine bay bay.   Ela'ya bir süreliğine bay bay. Icon_minitimeC.tesi Tem. 10, 2010 5:45 pm

Gönderiyorum. Geçmiş olsun Elaaa.

Ela'ya bir süreliğine bay bay.
1 sayfadaki 1 sayfası