Phoenix ! ~ Harry Potter Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaEski ParşömenLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Kristén Marié Cullen

2 posters
YazarMesaj
Kristén Marié Cullen

Kristén Marié Cullen Empty
MesajKonu: Kristén Marié Cullen   Kristén Marié Cullen Icon_minitimePtsi Mayıs 11, 2009 3:21 pm

Bir düelloda karşınızdaki kişi yere düştü. Sizin onu yenme şansınız var. Ancak bu arkadan saldırma olur çünkü çok zor durumda. Ona saldırır mısınız? Neden?

Hayır. Neden saldırayım ki? Gücümü boş yere kullanıpta onu öldüremem.

En sevdiğiniz ve yapmak istediğiniz büyü nedir? Neden?

Exhilaro. Mutsuz insanların neşelendiği anı görmeyi severim.
Portus. Anahtarlara çoğu zaman ihtiyacım olmuştur ama kaybetme olasılığım olduça fazla.

Hogwarts'a gelirken bir büyü öğrendiniz mi? Onu yaparken zorlandınız mı? Eğer zorlandıysanız bunun nedenleri neler?

Evet öğrendim. Annem bu konuda bana çok yardımcı oldu. Herzaman birşeyi istersem çok kolay öğrenebileceğimi söyledi. Buna hep inandım ve büyüleri öğrenme konusunda zorlanmadım.

Büyük bir koridordasınız ileride dört kapı var. Kapılardan biri siyah, diğeri beyaz, ortadaki gri ve en sağdaki tahta renginde hangisini seçersiniz?

Gerçekten kafam karışır. Ama mantığımı kullanırım. Tahta renkteki kapı benim için eskileri hatırlatır ve eskiler hiçbirzaman benim için sağlam değildir. Siyah, iç karartıcı bir renktir ve siyahın derinliklerinde kaybolmak bana göre değil. Beyaz oldukça parlak görünür ama yanıltmak için olmadığını söyleyemeyiz. Gri, hepsinin de ortasında bir renk. Hepsini içinde barındırıyor ve o renkler arasında orta halli duruyor. O yüzden Gri rengi seçerdim.
Archill Thomas Caliente
░Emekli Hogwarts Müdürü ░
░Emekli Hogwarts Müdürü ░
Archill Thomas Caliente

Doğum tarihi : 24/12/90
Mücadele Tarafı : Aydınlık~
Sihirsel Soy : Safkan~

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Kristén Marié Cullen Left_bar_bleue100/100Kristén Marié Cullen Empty_bar_bleue  (100/100)
Düello Gücü:
Kristén Marié Cullen Left_bar_bleue50/60Kristén Marié Cullen Empty_bar_bleue  (50/60)

Kristén Marié Cullen Empty
MesajKonu: Geri: Kristén Marié Cullen   Kristén Marié Cullen Icon_minitimePtsi Mayıs 11, 2009 3:41 pm

https://phoenix-ro.yetkin-forum.com/puanlama-merkezi-f108/

Önce burada Ro puanınız belirlenmeli. Puan belirlendikten sonra binanız seçilecektir.
https://phoenix-ro.yetkin-forum.com

Kristén Marié Cullen
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Kristen S.
» Isabella Marie Swan
» ~London Kristen Quixie'
» Kristen Dora Granuerre
» Alice Cullen