Phoenix ! ~ Harry Potter Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaEski ParşömenLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Emma Anne Moraena

+2
Dionysia Moraena
Eva Jessica Moraena
6 posters
YazarMesaj
Eva Jessica Moraena

Eva Jessica Moraena

Doğum tarihi : 05/06/96
Mücadele Tarafı : DarkSide''
Sihirsel Soy : PureBlood
Evcil Hayvanı : lakabı bana takmaya cesaret edebilcek msiin cnm?

Emma Anne Moraena Empty
MesajKonu: Emma Anne Moraena   Emma Anne Moraena Icon_minitimePaz Haz. 13, 2010 10:12 pm

Emma Anne Moraena Selena_icon77 Emma Anne Moraena Selena_icon76 Emma Anne Moraena Selena_icon75
Emma Anne Moraena
Doğum Yeri==> Fransa-Paris
Yaş==> 14
Kan Statüsü==> Safkan
Tarafı==> Karanlık
Emma Anne Moraena Selena_icon74 Emma Anne Moraena Selena_icon73 Emma Anne Moraena Selena_icon72 Emma Anne Moraena Selena_icon71 Emma Anne Moraena Selena_icon70
Kendi bildiğini doğru yapan Marie Sandra Moraena ve kendisi için yaşayan David Friedrich Moraena'nın tek çocuğudur. Marie Sandra Moraena kızının adını kulağına fısıldadığında aslında tek düşündüğü, kızının bir karanlık olup, Karanlık'a hizmet etmesiydi. Ailesiyle 10 yaşında müthiş bir kavga etmiştir. Slytherin olup olmayacağı konusunda şüpheleri olan ailesine kızan ve delirip evi terk eden Emma uzun süre avare avare dolanmıştır. Sonunda Kuzeni olan Dionysia Moraena ve ailesinin diğer üyeleriyle yaşamaya başlamıştır. Çoğu arkadaşı için sıcakkanlıdır ama artık üzerine bir buz kaplamaya kararlıdır. Çünkü kendisini korumanın tek yolu budur. Hogwarts'da Slytherin'e seçildiği anda ilk düşündüğü şey; "Biri annemleri arayıp kızlarından şüphe duydukları için özür dilemelerini söyler mi?" oldu. Aslında ailesi sadece "Slytherinli olacaksın ve bu kesin değil mi?" demişti. Değil mi Emma için yanlış sözcüklerin bir araya gelmesi olmuştu! Emma o günden beri ailesini görmüyor ve bunun eksikliğini hissetmiyor. Karanlığa hizmet edeceği herkes tarafından biliniyor. Donukluğuyla da önplana çıkmaya çalışıyor.
Emma Anne Moraena Selena2Emma Anne Moraena Selena3Emma Anne Moraena Selena9Emma Anne Moraena Selena8
~Nasıl Biri?
*Kendi bildikleri hep doğrudur
*Yanlışları -ona sorarsanız- yok denecek kadar azdır
*Çok iyi bir yalancıdır.
*Sert yapısının altında çok ince ve kırılgan bir zemin vardır.
*İçinde çılgın bir kızdır.
*İçine kapanıklığı sevmez
*Dobradır, aklına geleni söyler.
*Savaş konusunda inatçı değildir ama savaşta yerini almasını çok iyi bilir.
*Sonuca bağlamak ister. Uzatmaya gelemez.
*Kendine akıl verilmesinden, nasihatlerden nefret eder.
*Kim olduğunu bilmeyen insanlardan nefret ederler
Emma Anne Moraena Selena16 Emma Anne Moraena Selena17 Emma Anne Moraena Selena18 Emma Anne Moraena Selena19 Emma Anne Moraena Selena20
-Hobileri-
Alışveriş
Eski kitapları okumak
Ders çalışmak (inek olmasa da)
Müzik dinlemek
Şarkı söyleyen dostlarını dinlemek
Önemli gecelere katılmak
Kendine zaman ayırmak
Ailesine zaman ayırmak -kalan parçalarına*
Dionysia ve diğer tüm kuzenleriyle konuşup, dertleşmek

Emma Anne Moraena Selena21Emma Anne Moraena Selena27Emma Anne Moraena Selena36 Emma Anne Moraena Selena37
-Fobileri-
Kendini birine kaptırmak
Ailesiyle ilgili kötü bir şey duymak
Kaybetmek
Kötü hissetmek
Eva Jessica Moraena

Eva Jessica Moraena

Emma Anne Moraena Empty
MesajKonu: Geri: Emma Anne Moraena   Emma Anne Moraena Icon_minitimePaz Haz. 13, 2010 10:14 pm

~ İlişkileri~

Emma Anne Moraena Z12DKEmma Anne Moraena Z11DK
-Dionysia Moraena-
Kendimi bildim bileli varsın. Seninle neden bu kadar iyi anlaşıyoruz? 4 yaş büyüğümsün. Ama ne önemi var ki? Sana ihtiyacım olduğu sürece sen yanımdasın. Bunu biliyorum. Küçükken beni birazcık kıskandığını söylemiştin. Fakat biliyorum ki sen asla benim için kötü düşünmedin. Seni çok seviyorum Kuzen. Hep yanımda olacağını biliyorum ama yine de söyleyeyim: sen hep yanımda kal!
Emma Anne Moraena 031m
-Latisha Tania Ewing-
Seninle trende tanıştık. Açıkçası insan sarrafı olduğun çok belli bir gerçek. Beni çok sevmediğinin ben de farkındayım. Ancak bildiğin üzere; ben beni sevmeyen birinin peşinden koşacak türden birisi değilim. Senden nefret etmiyorum ama beni çabucak tanımaya çalıştığın görüşündeyim. Tamamen değiştim, artık tam Slytherin'li gibi davranıyorum. Bu konuda senin de desteğin oldu. Kısaca başım sıkıştığında senden yardım isteyebileceğimi düşünüyorum.
Emma Anne Moraena Avril_iconcopy
-Duerre Maphael-
Benim güvenimi ne çabuk kazandın sen? Ne zaman girdin hayatıma? Ne çabuk anlaştık biz seninle? Ne çok anı paylaştık birbirimizle... Bu soruların cevaplarının hiçbirini ben de bilmiyorum. Seni çok seviyorum kardeşim... Kan bağımız yok ama seninle kardeş gibiyiz artık. Tek bir bedeniz sanki, her şeyimiz bir, her şeyimizi biliyoruz, paylaşıyoruz birbirimizle. 2 gün görmesem özlüyorum seni, çünkü çok alıştım sana. Çok seviyorum seni Kardeşim benim!

Emma Anne Moraena 20pybg4_th
-Alycone Lancashire-
Herkesi sinir ediyorsun, çoğu kişi belki bu yüzden sana gıcık oluyor ama bence bu işte harikasın! İşte aynı benim alaycı tavrım. Uçarı hareketlerim vs. Hepsi çat-pat bana benziyor. Benimle de bazen alay ediyorsun "Sevencendin biraz ama aferin, şimdi tam Slytherin oldun" diye ama doğruyu söylemek gerekirse bu benim çok hoşuma gidiyor ve alınmıyorum. Ben çıtkırıldım değilim! Ayrıca böyle şeylerden etkilenenler sadece öyle olduklarını kabul edenlerdir.

Eklenmek için:
Ad
Icon
Kurgu
Dipnot: İlişkim olanlar lütfen başvursun

En son Emma Anne Moraena tarafından Perş. Haz. 17, 2010 9:59 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 3 kere değiştirildi
Dionysia Moraena

Dionysia Moraena

Doğum tarihi : 28/06/93
Mücadele Tarafı : Karanlık
Sihirsel Soy : Safkan
Evcil Hayvanı : Dion,Dina

Emma Anne Moraena Empty
MesajKonu: Geri: Emma Anne Moraena   Emma Anne Moraena Icon_minitimePaz Haz. 13, 2010 10:25 pm

Kuzen , kurguyu biliyorsun. İconlar lejantta Smile
Louella Tania Eloise

Louella Tania Eloise

Doğum tarihi : 25/03/96
Mücadele Tarafı : Karanlığa meyilli
Sihirsel Soy : Melez
Evcil Hayvanı : Zeyna

Emma Anne Moraena Empty
MesajKonu: Geri: Emma Anne Moraena   Emma Anne Moraena Icon_minitimePaz Haz. 13, 2010 10:36 pm

Kurgu az çok belli, ite trende tanıştık, senden hoşlandım ama fazla değil, acemi olduğunu düşünüyorum, buna göre bir yerler işte Razz
Emma Anne Moraena 031m
Duerre Màphael

Duerre Màphael

Doğum tarihi : 20/07/95

Emma Anne Moraena Empty
MesajKonu: Geri: Emma Anne Moraena   Emma Anne Moraena Icon_minitimePtsi Haz. 14, 2010 11:21 am

Emma Anne Moraena Avril_iconcopy

Kurgu belli, kanka olacaz. Very Happy Very Happy
Eva Jessica Moraena

Eva Jessica Moraena

Emma Anne Moraena Empty
MesajKonu: Geri: Emma Anne Moraena   Emma Anne Moraena Icon_minitimePtsi Haz. 14, 2010 5:38 pm

^^Herkes eklenmiştir.
Lucía del Nieves
Hufflepuff V. Sınıf
Hufflepuff V. Sınıf
Lucía del Nieves

Doğum tarihi : 03/06/97
Mücadele Tarafı : Tarafsız.
Sihirsel Soy : Safkan, ancak kendisinin bundan haberi yok.

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Emma Anne Moraena Left_bar_bleue100/100Emma Anne Moraena Empty_bar_bleue  (100/100)
Düello Gücü:
Emma Anne Moraena Left_bar_bleue0/0Emma Anne Moraena Empty_bar_bleue  (0/0)

Emma Anne Moraena Empty
MesajKonu: Geri: Emma Anne Moraena   Emma Anne Moraena Icon_minitimeSalı Haz. 15, 2010 12:25 pm

Emma Anne Moraena 20pybg4_th
Alcyone çoğu kişiye göre gıcığın tekidir, insanlarla alay etmek en büyük zevkidir. Emma'yı da bu şekilde sinir ediyor olabilir, falan. Kurgu kıtıyım valla, aklıma bundan başka bir şey gelmedi. =D
Eva Jessica Moraena

Eva Jessica Moraena

Emma Anne Moraena Empty
MesajKonu: Geri: Emma Anne Moraena   Emma Anne Moraena Icon_minitimePerş. Haz. 17, 2010 9:34 pm

Rav.larla çok kavgalı olmak istemiyorum =D
Alay hobilerim arasındadır =D
Ekliyorum, itiraz olursa söyle ,)
Gaspard McAllen
Hufflepuff III. Sınıf
Hufflepuff III. Sınıf
Gaspard McAllen

Doğum tarihi : 23/12/94
Mücadele Tarafı : Taner! Oh yeah :)
Sihirsel Soy : Safkan
Evcil Hayvanı : Çita :D

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Emma Anne Moraena Left_bar_bleue85/100Emma Anne Moraena Empty_bar_bleue  (85/100)
Düello Gücü:
Emma Anne Moraena Left_bar_bleue0/0Emma Anne Moraena Empty_bar_bleue  (0/0)

Emma Anne Moraena Empty
MesajKonu: Geri: Emma Anne Moraena   Emma Anne Moraena Icon_minitimeC.tesi Tem. 10, 2010 12:10 pm

Ad:Gibson Taylor
Icon:

Emma Anne Moraena 48510582Emma Anne Moraena 45227967Emma Anne Moraena 88947400Emma Anne Moraena 35690210
Kurgu:yazmama gereksinim duymuyorum Bren zaten kurguyu biliyorsun =D

Emma Anne Moraena
1 sayfadaki 1 sayfası