Phoenix ! ~ Harry Potter Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaEski ParşömenLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Kurgu patlamasıı xD

2 posters
YazarMesaj
Wilhelmina Pangborn
Ravenclaw V. Sınıf
Ravenclaw V. Sınıf
Wilhelmina Pangborn

Doğum tarihi : 16/01/95
Mücadele Tarafı : Kararsız.
Sihirsel Soy : Safkan

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Kurgu patlamasıı xD Left_bar_bleue98/100Kurgu patlamasıı xD Empty_bar_bleue  (98/100)
Düello Gücü:
Kurgu patlamasıı xD Left_bar_bleue30/60Kurgu patlamasıı xD Empty_bar_bleue  (30/60)

Kurgu patlamasıı xD Empty
MesajKonu: Kurgu patlamasıı xD   Kurgu patlamasıı xD Icon_minitimeC.tesi Haz. 05, 2010 6:14 pm

Chuck izlerken aklıma geldi açıkçası. Aslında bayağı bir saçma, ama site kurgusuna uydurabildiğim kadar uydurdum. Bu yüzden paylaşmak istedim. Site kurgumuza gör bir "seçilmiş" var değil mi? Ve taraflar iki şekilde dağılıyor;

İyiler Kötüler

iyi tarafta olanlar için bir önerim var. Öğrencilerden oluşan bir ekip kuracağız, seherbazların öğrenci versiyonları. Ayrı bir rütbe verilmeyecek tabii, sadece bir adı olacak ve sadece öğrenciler katılabilecek. Bir nevi organizasyon. Ajan gibi, bu öğrenci ajanlar, seçilmişi arayacak veya koruyacak. Bu kısmı karışık sonuçta seçilmiş hayali olduğu için karmaşık oalcak. Ama bu organizasyona seçilenler, eğitimli birer seherbaz olacak, kimlikleri gizli tutulacak. Eğer istenirse aynısı karanlık taraf içinde uygulanabilir. Seherbaz dediğime bakmayın, öğrenci olarak kalacaklar, karanlık tarafı alt etmek için çalışacaklar, savaşlar olacak. Bir nevi CIA gibi düşünün, öğrenci ajanlar, kimlikleri gizli tutulacak, kaç kişi olduklarını, nerede yaşadıklarını sadece organizasyonun şefi bilecek. Tabii eğer kabul edilrse ben bu şefliğe baş seherbaz olan Ahmet abiyi uygun görüyorum, sehrbaz timinin öğrencilerden oluşan alt organizasyonu yani. Tamam çok saçma oldu ama eğer istek olursa umarım kabul edilebilir bir kurgu çıkarmışımdır. Bu kadar, tamam, sıram gelene kadar ben filmime dönüyorum.
Nathaniel D. Strain

Nathaniel D. Strain

Mücadele Tarafı : Babası ne kadar kötüyse o da o kadar iyi.
Sihirsel Soy : Muggle&Kofti
Evcil Hayvanı : Nate, Dalls.

MesajKonu: Geri: Kurgu patlamasıı xD   Kurgu patlamasıı xD Icon_minitimeC.tesi Haz. 05, 2010 6:17 pm

Kaan o kurguyu değiştireceğiz. Seçilmiş olmayacak xD
Fakat istersen senin için Ro Konseyi'ne taşırım.
Wilhelmina Pangborn
Ravenclaw V. Sınıf
Ravenclaw V. Sınıf
Wilhelmina Pangborn

Doğum tarihi : 16/01/95
Mücadele Tarafı : Kararsız.
Sihirsel Soy : Safkan

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Kurgu patlamasıı xD Left_bar_bleue98/100Kurgu patlamasıı xD Empty_bar_bleue  (98/100)
Düello Gücü:
Kurgu patlamasıı xD Left_bar_bleue30/60Kurgu patlamasıı xD Empty_bar_bleue  (30/60)

MesajKonu: Geri: Kurgu patlamasıı xD   Kurgu patlamasıı xD Icon_minitimeC.tesi Haz. 05, 2010 6:20 pm

Olabilir xD farketmez yani kurguya uydurabildiğimiz sürece Very Happy

Kurgu patlamasıı xD
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Kurgu Karakterleri & Kurgu Konseyi
» Kurgu Aramak.
» ~ Kurgu
» ~ Kurgu!
» Puanlamada kurgu^^