Phoenix ! ~ Harry Potter Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaEski ParşömenLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Dikkatiniz çekmek istiyorum x)

3 posters
YazarMesaj
Wilhelmina Pangborn
Ravenclaw V. Sınıf
Ravenclaw V. Sınıf
Wilhelmina Pangborn

Doğum tarihi : 16/01/95
Mücadele Tarafı : Kararsız.
Sihirsel Soy : Safkan

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Dikkatiniz çekmek istiyorum x) Left_bar_bleue98/100Dikkatiniz çekmek istiyorum x) Empty_bar_bleue  (98/100)
Düello Gücü:
Dikkatiniz çekmek istiyorum x) Left_bar_bleue30/60Dikkatiniz çekmek istiyorum x) Empty_bar_bleue  (30/60)

Dikkatiniz çekmek istiyorum x) Empty
MesajKonu: Dikkatiniz çekmek istiyorum x)   Dikkatiniz çekmek istiyorum x) Icon_minitimePerş. Mayıs 20, 2010 5:17 pm

Evangelina blaise adlı karkaterimi çoğunuz tanırsınız. Duygusal, hatta aşırı duygusal. Melankolik, depresyondan çıkmayan iyi aile kızı. Artık yok. Kurgumu değiştiriyorum. Haliyle yeni kişilere ihtiyacım olacak. Yalnız Leon D. Walker hala partneri. Buradan Görkem'e de sesleniyorum. Andım kendisini ^^, Her neyse. Yeni Eva, daha doğrusu 'Serena E. McBilt' Duygusal değil. Melankolik hiç değil. Gidenin arkasından üzülmez. Bir nevi Artemis, fakat onun kadar aşırı bir tip değil. Lafı daha ne kadar uzatabilirim bilmiyorum ama aradıklarım;

İki adet dost, cinsiyet, bina farketmez. Yalnız 6.sınıf
-
-

Düşman
-
-
-
...

Leon'u Destınıy ile bastıktan sonra çıkacağı kişi(Buradan Zuhal Topal'a da sesleniyorum yer ayırsın her ihtimale karşıSmile)
-

Sayısız arkadaş
-Fainne Arwen
-
-
...

Dost dedik ama iki adet kanka lazım bize ^^ Biri erkek, biri dişi iki kişi, bina farketmez ama 6. sınıf;
-Oswald Wincent Winchester

-

Ek kurgunuz varsa duymaktan mutlu oluyorum. İşime yarayan yede kullnıyorum çünkü ^^

En son Evangelina Blaise tarafından Perş. Mayıs 20, 2010 6:17 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Fainne Caliente

Fainne Caliente

Doğum tarihi : 07/03/94
Mücadele Tarafı : Biraz aydınlık biraz tarafsız
Sihirsel Soy : Melez
Evcil Hayvanı : Pixie

MesajKonu: Geri: Dikkatiniz çekmek istiyorum x)   Dikkatiniz çekmek istiyorum x) Icon_minitimePerş. Mayıs 20, 2010 6:14 pm

oswald wincent winchester -kanka ^^
fainne arwen-arkadaş
Wilhelmina Pangborn
Ravenclaw V. Sınıf
Ravenclaw V. Sınıf
Wilhelmina Pangborn

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Dikkatiniz çekmek istiyorum x) Left_bar_bleue98/100Dikkatiniz çekmek istiyorum x) Empty_bar_bleue  (98/100)
Düello Gücü:
Dikkatiniz çekmek istiyorum x) Left_bar_bleue30/60Dikkatiniz çekmek istiyorum x) Empty_bar_bleue  (30/60)

MesajKonu: Geri: Dikkatiniz çekmek istiyorum x)   Dikkatiniz çekmek istiyorum x) Icon_minitimePerş. Mayıs 20, 2010 6:15 pm

Tamam ekliyorum xD
Wilhelmina Pangborn
Ravenclaw V. Sınıf
Ravenclaw V. Sınıf
Wilhelmina Pangborn

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Düello Gücü:

MesajKonu: Geri: Dikkatiniz çekmek istiyorum x)   Dikkatiniz çekmek istiyorum x) Icon_minitimeC.tesi Mayıs 22, 2010 4:09 pm

Flood.

İlgilenen kimse yok mu yahu?
Anneliese Jurcksen
Slytherin V. Sınıf
Slytherin V. Sınıf
Anneliese Jurcksen

Mücadele Tarafı : Last efemin sanatçı adı eksik diye skroplamadığı tüm şarkılar.

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Dikkatiniz çekmek istiyorum x) Left_bar_bleue100/100Dikkatiniz çekmek istiyorum x) Empty_bar_bleue  (100/100)
Düello Gücü:
Dikkatiniz çekmek istiyorum x) Left_bar_bleue0/0Dikkatiniz çekmek istiyorum x) Empty_bar_bleue  (0/0)

MesajKonu: Geri: Dikkatiniz çekmek istiyorum x)   Dikkatiniz çekmek istiyorum x) Icon_minitimeC.tesi Tem. 31, 2010 11:10 am

Başlığa uzun zamandır kimse cevap yazmadığından ötürü kilit + düşünseli.

Dikkatiniz çekmek istiyorum x)
1 sayfadaki 1 sayfası