Phoenix ! ~ Harry Potter Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaEski ParşömenLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Buesin B'day o zaman.

+5
Sonja Sodeaux
Vivian Mankowitz
Barty Jack Widmore
Melanie Lawrence
Sophia Widmore
9 posters
YazarMesaj
Sophia Widmore
Ravenclaw V. Sınıf
Ravenclaw V. Sınıf
Sophia Widmore

Doğum tarihi : 22/10/93
Sihirsel Soy : Safkan.

Bilgiler
Quidditch Mevkiî: Takım Kaptanı & Kovalayıcı
Rpg Puanı:
Buesin B'day o zaman. Left_bar_bleue98/100Buesin B'day o zaman. Empty_bar_bleue  (98/100)
Düello Gücü:
Buesin B'day o zaman. Left_bar_bleue0/0Buesin B'day o zaman. Empty_bar_bleue  (0/0)

Buesin B'day o zaman. Empty
MesajKonu: Buesin B'day o zaman.   Buesin B'day o zaman. Icon_minitimeÇarş. Nis. 28, 2010 9:53 am

Ayım, kardeşim, aşkım, tektanem, danam, öküzüm, mandam, gözlerine öldüğüm, kahkülüne bittiğim doğum günün kutlu olsun. İyi ki varsın. İyi ki bizimlesin oolum. Sen olmasan ben kiminle helikopter muhabbeti yapardım? Kiminle salak salak hayaller kurardım? Geceleri giyinirken orada mısın diye bakıyorum hala =D sonra odamda vereceğimiz parti vardı ya hani anneme kısır yaptıracağım üzerine de mum diktireceğim, Bues'in 28 nisandaki doğum günü şerefine diyeceğim. Melis, Aslı, Ece, Beren, Türkü, Hilal olazak odada.

Neyse kenks okula geç kalmamdan ötürü kısa kesiyor, seni sevdiğimi bilmeni istiyorum. Nice senelere kardeşimaşkımcanımbitanemcandamarım. Buesin B'day o zaman. Herz Buesin B'day o zaman. Drunken_smilie
Melanie Lawrence
Ravenclaw V. Sınıf
Ravenclaw V. Sınıf
Melanie Lawrence

Mücadele Tarafı : Tarafsız.

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Buesin B'day o zaman. Left_bar_bleue100/100Buesin B'day o zaman. Empty_bar_bleue  (100/100)
Düello Gücü:
Buesin B'day o zaman. Left_bar_bleue0/0Buesin B'day o zaman. Empty_bar_bleue  (0/0)

MesajKonu: Geri: Buesin B'day o zaman.   Buesin B'day o zaman. Icon_minitimeÇarş. Nis. 28, 2010 12:32 pm

Bues. Bues. Bues.
Yavruuum doğum günün bi'kez daha kutlu olsun.
Çok seviyorum olum seni : )
Buluşacağımız günleri iple çekiyorum, evet.
Öyle yani. Birlikte geçireceğimiz nice seneleree. : )
Barty Jack Widmore
Karanlık Büyücü
Karanlık Büyücü
Barty Jack Widmore

Mücadele Tarafı : Widmore

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Buesin B'day o zaman. Left_bar_bleue95/100Buesin B'day o zaman. Empty_bar_bleue  (95/100)
Düello Gücü:

MesajKonu: Geri: Buesin B'day o zaman.   Buesin B'day o zaman. Icon_minitimeÇarş. Nis. 28, 2010 4:02 pm

Ben bu buseleri hep karıştırıyorum Very Happy Sonunda ayırt etmeye başladım Very Happy Doğum günün kutlu olsun tekrardan Busecan =) Nice mutlu mutlu senelere =)
Vivian Mankowitz
Hufflepuff V. Sınıf
Hufflepuff V. Sınıf
Vivian Mankowitz

Mücadele Tarafı : Aydınlık
Sihirsel Soy : Safkan

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Buesin B'day o zaman. Left_bar_bleue100/100Buesin B'day o zaman. Empty_bar_bleue  (100/100)
Düello Gücü:

MesajKonu: Geri: Buesin B'day o zaman.   Buesin B'day o zaman. Icon_minitimePerş. Nis. 29, 2010 4:47 pm

Ayhh Bues'mm. Berenaki'den sevgilerle iyi doğdun, iyiki Rp'ye başladın, iyi ki tanıştık, iyi ki arkadaşız canım arkadaşım.
Nice yıllara, seni çook seviyorum.

Bu arada bu Merve'nin odasında kısırlı börtdey partisi fikrini sevdim. Very Happy Buesin B'day o zaman. 146178
Dün Face'e yazabildim konuşamadık ama her zaman kalbinde olduğumu, beni her zaman yanında hissettiğini biliyorum.

Buesin B'day o zaman. 947752
Sonja Sodeaux
Ravenclaw V. Sınıf
Ravenclaw V. Sınıf
Sonja Sodeaux

Doğum tarihi : 14/11/95

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Düello Gücü:

MesajKonu: Geri: Buesin B'day o zaman.   Buesin B'day o zaman. Icon_minitimePerş. Nis. 29, 2010 6:45 pm

iyi ki doğdun len asdfgh.
Beatrix Monchrétien

Beatrix Monchrétien

Sihirsel Soy : özkan.
Evcil Hayvanı : Trix.

MesajKonu: Geri: Buesin B'day o zaman.   Buesin B'day o zaman. Icon_minitimePerş. Nis. 29, 2010 6:55 pm

Aa ben bu başlığı görmedim ki ♥️

Merrrc raks yavrum yirim yirim. Evet kısır, hııhı. Üstüne 15 dene mum ohh. Of canım kısır istedi bak.

Melös may lav mesajınada duvarıma yazdığına da burada yazdığına da ölürüm. Sna ölürüm bize ölürüm. miaaah.

Berke evet sonunda -.- Artık hangi buse olduğumu anlamış bulunmaktasın hah teşekkür ederiim. Buesin B'day o zaman. Icon_redface

Berenaki adam ol nokta Buesin B'day o zaman. Icon_cool

İdil sağol len. Sende adam ol noktalıvirgülikinoktaüstüsteüçnokta Buesin B'day o zaman. Icon_razz
Javier Lawrence
Ravenclaw V. Sınıf & Sınıf Başkanı
Ravenclaw V. Sınıf & Sınıf Başkanı
Javier Lawrence

Doğum tarihi : 12/07/93
Mücadele Tarafı : Tarafsız.

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Düello Gücü:

MesajKonu: Geri: Buesin B'day o zaman.   Buesin B'day o zaman. Icon_minitimePerş. Nis. 29, 2010 7:53 pm

iyiki doğdun ki. Buesin B'day o zaman. 874940
Margeaux Deschanteh
Gryffindor VI. Sınıf & Sınıf Başkanı
Gryffindor VI. Sınıf & Sınıf Başkanı
Margeaux Deschanteh

Bilgiler
Quidditch Mevkiî: Vurucu
Rpg Puanı:
Buesin B'day o zaman. Left_bar_bleue93/100Buesin B'day o zaman. Empty_bar_bleue  (93/100)
Düello Gücü:
Buesin B'day o zaman. Left_bar_bleue30/60Buesin B'day o zaman. Empty_bar_bleue  (30/60)

MesajKonu: Geri: Buesin B'day o zaman.   Buesin B'day o zaman. Icon_minitimeCuma Nis. 30, 2010 12:03 pm

Geçte olsa: İyi ki doğdun!
Vivian Mankowitz
Hufflepuff V. Sınıf
Hufflepuff V. Sınıf
Vivian Mankowitz

Mücadele Tarafı : Aydınlık
Sihirsel Soy : Safkan

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Düello Gücü:

MesajKonu: Geri: Buesin B'day o zaman.   Buesin B'day o zaman. Icon_minitimeCuma Nis. 30, 2010 9:45 pm

Asıl sen adam ol LİSELİM. asdasdadsdadasdasdasdasd
Buesin B'day o zaman. 273164
Beatrix Monchrétien

Beatrix Monchrétien

Sihirsel Soy : özkan.
Evcil Hayvanı : Trix.

MesajKonu: Geri: Buesin B'day o zaman.   Buesin B'day o zaman. Icon_minitimeC.tesi Mayıs 01, 2010 10:18 am

Ereen teşekkürleer ^^,

Esra sağol canım (:
Beren liselim sensin, kees. Buesin B'day o zaman. 722631
Anneliese Jurcksen
Slytherin V. Sınıf
Slytherin V. Sınıf
Anneliese Jurcksen

Mücadele Tarafı : Last efemin sanatçı adı eksik diye skroplamadığı tüm şarkılar.

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Düello Gücü:

MesajKonu: Geri: Buesin B'day o zaman.   Buesin B'day o zaman. Icon_minitimeC.tesi Tem. 31, 2010 10:53 am

Başlığa uzun zamandır kimse cevap yazmadığından ötürü kilit + düşünseli.

Buesin B'day o zaman.
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Eh, zaman gelmiş o zaman.
» Zaman...
» Tanışalım O zaman.
» Zaman Geçiyor...
» Uzun Zaman Sonra...