Phoenix ! ~ Harry Potter Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaEski ParşömenLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Rawenclaw sadece haa.

3 posters
YazarMesaj
Hartley Nicholson
Esrar Dairesi Çalışanı
Esrar Dairesi Çalışanı

Doğum tarihi : 16/01/95
Mücadele Tarafı : "
Evcil Hayvanı : Scottish Terrier

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Rawenclaw sadece haa. Left_bar_bleue98/100Rawenclaw sadece haa. Empty_bar_bleue  (98/100)
Düello Gücü:
Rawenclaw sadece haa. Left_bar_bleue0/0Rawenclaw sadece haa. Empty_bar_bleue  (0/0)

Rawenclaw sadece haa. Empty
MesajKonu: Rawenclaw sadece haa.   Rawenclaw sadece haa. Icon_minitimeÇarş. Nis. 21, 2010 8:41 am

Rawenclawlı kızlardan bir ponpon kız takımı oluşturmak istiyorum. Seçmelere katılacak olanlar bu başlık altında belrtsin kendilerini. Seçerken çok titiz davranmayacağım. Ünlüsüne güvenenler gelsin. Torpil tabii ki olacak Razz Seçmeler cuma günü açılan başlıkta yapılacak ve bir hafta sürecek. Ayrıca katılmak isteyenler başlığa rp bırakabilir. İzlemek için farklı binalardan gelenler falan filan. Ben haftaya şehir dışında olacağım için başlığı muhtmelen Nil takip edecek. Her neyse buyrun efenim Razz
Lotte Laguna

Lotte Laguna

Doğum tarihi : 05/05/96
Mücadele Tarafı : Kavga sevmez.
Sihirsel Soy : Safkan

MesajKonu: Geri: Rawenclaw sadece haa.   Rawenclaw sadece haa. Icon_minitimeÇarş. Nis. 21, 2010 3:44 pm

Ahaa, hemen ortaya atmışsın beni Very Happy Belki ben de şehir dışında olacağım? Ki sanırım öyleyim, ama internet bulurum ben her yerden. Benim karakter de profesyonel jimnastikçi bu arada Rawenclaw sadece haa. 797480
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Rawenclaw sadece haa.   Rawenclaw sadece haa. Icon_minitimeÇarş. Nis. 21, 2010 4:02 pm

Ne ponpon kızı? Sitede HP kurgusuna sadık kalalım diye uğraşılıyor sizin yaptığınız işe bak. Bir takım olmadan ponpon kızlar nasıl oluyor?! xD Asdsfa. Koptum. Very Happy Quidditch'te de yok öyle bir şey. Sabahları koridorda mı dans edeceksiniz. Rawenclaw sadece haa. Lol
Lotte Laguna

Lotte Laguna

Doğum tarihi : 05/05/96
Mücadele Tarafı : Kavga sevmez.
Sihirsel Soy : Safkan

MesajKonu: Geri: Rawenclaw sadece haa.   Rawenclaw sadece haa. Icon_minitimeÇarş. Nis. 21, 2010 4:11 pm

Kaan'a sormak lazım koridor işini.
Calisto Nyilas

Calisto Nyilas

MesajKonu: Geri: Rawenclaw sadece haa.   Rawenclaw sadece haa. Icon_minitimeÇarş. Nis. 21, 2010 8:37 pm

Bendis'de adaylığını koyar ve başlıktan kaçar.
Hartley Nicholson
Esrar Dairesi Çalışanı
Esrar Dairesi Çalışanı

Doğum tarihi : 16/01/95
Mücadele Tarafı : "
Evcil Hayvanı : Scottish Terrier

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Rawenclaw sadece haa. Left_bar_bleue98/100Rawenclaw sadece haa. Empty_bar_bleue  (98/100)
Düello Gücü:
Rawenclaw sadece haa. Left_bar_bleue0/0Rawenclaw sadece haa. Empty_bar_bleue  (0/0)

MesajKonu: Geri: Rawenclaw sadece haa.   Rawenclaw sadece haa. Icon_minitimeCuma Nis. 23, 2010 4:23 pm

0.o Yahu ben millet rp yapsın boş kalmasın diye uğraşıyorum ama Rawenclaw sadece haa. 797480

İstemiyosanız tamam yapmam bende Rawenclaw sadece haa. 874940

Rawenclaw sadece haa.
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Sadece Kaç, Terk Et
» Sadece kızlar. XoXo. xD
» ..NesLy.. [Sadece iki resim]
» Y ı l ı n B a l o s u {Sadece Sly ve Gry öğrencileri için.}
» Ben sadece Rp yapcak birini arıyorum...