Phoenix ! ~ Harry Potter Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaEski ParşömenLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Dionysius.

3 posters
YazarMesaj
Dionysius Rudolphus

Dionysius. Empty
MesajKonu: Dionysius.   Dionysius. Icon_minitimePaz Nis. 04, 2010 8:21 pm

Dionysius, Hufflepuff.
Muggle doğumlu.
Tarafsız.
Pek de zeki sayılmaz. Dizden aşağısı yok, tekerlekli sandalyede hayatını devam ettiriyor. Doğuştan böyle, yani bir özrü var. Yazı yazmayı seviyor. Pollyanna bir nevi, her şeye mutlu oluyor. HapılpafGörl işte.

Kurgu yapmak istiyorum. Öyle uçuk şeyler olmasın lütfen. Evet Hufflepuff'lıyım, karakterimi yukarıda belirttim, öyle kavga gürültülü kurgu istemiyorum. Karakterime olan güvensizliğim bir yana, saçma geliyor.
Yakın bir arkadaş istiyorum, kız olmalı. Binası fark etmez ama Hufflepuff olması tercihim; yaş da fark etmez sanıyorum. Yaşına göre rol sunsun yeter.
Bir büyük, beni sahiplenebilir.
Birbirimizden haz almadığımız biri olabilir, beni tekerlekli sandalyemden düşürmüş olabilir; o zamandan beri de hazlaşmıyoruz. o.O
Sonracığıma; kurgu yapmak isteyen varsa, hay hay buyursun gelsin. ^^
Svana Bjorgsson

Svana Bjorgsson

Dionysius. Empty
MesajKonu: Geri: Dionysius.   Dionysius. Icon_minitimeÇarş. Nis. 21, 2010 9:22 pm

Şöyle olabilir. Aly çok neşeli bir kız. Eğlenceyi seviyor. Senin yakın arkadaşındır. Birlikte olduğunuzda mutlu olursun. Seni neşelendirir felan?
Marjorie Lendhone

Marjorie Lendhone

Mücadele Tarafı : Aydınlık.
Sihirsel Soy : Safkan.
Evcil Hayvanı : Marj, Jorie.

Dionysius. Empty
MesajKonu: Geri: Dionysius.   Dionysius. Icon_minitimeÇarş. Haz. 16, 2010 12:43 pm

Başlığa uzun zamandır kimse mesaj atmadığından ötürü kilit + düşünseli.

Dionysius.
1 sayfadaki 1 sayfası