Phoenix ! ~ Harry Potter Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaEski ParşömenLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Bende arıyorum bir şeyler

+4
Joseph Màphael
Solène Lyons
Martin Bradley Colt
Aurélie D'Amours
8 posters
YazarMesaj
Aurélie D'Amours
Hufflepuff V. Sınıf
Hufflepuff V. Sınıf
Aurélie D'Amours

Doğum tarihi : 04/11/94
Sihirsel Soy : Safkan.
Evcil Hayvanı : Beyaz baykuşu var.

Bilgiler
Quidditch Mevkiî: Vurucu
Rpg Puanı:
Bende arıyorum bir şeyler Left_bar_bleue98/100Bende arıyorum bir şeyler Empty_bar_bleue  (98/100)
Düello Gücü:
Bende arıyorum bir şeyler Left_bar_bleue0/0Bende arıyorum bir şeyler Empty_bar_bleue  (0/0)

Bende arıyorum bir şeyler Empty
MesajKonu: Bende arıyorum bir şeyler   Bende arıyorum bir şeyler Icon_minitimeCuma Şub. 12, 2010 7:22 pm

Öncelikle karakterim hakkında biraz bilgi vereyim.

Her ne kadar kimseyi umursamıyorum havalarında gezse de aslında her şeyi içinde çözümlüyordur. İnsanları konuşmalarından tutup her türlü davranışına kadar inceler ve sonra o insanın muhattapı olup olmadığına karar verir. İlk üç yılında tamamen çevresinde olup bitenlere dikkat etmiş, derslerine girip çıkmıştır. Aslında herkesin aşağılık bir ucube olmadığı kararını verse de, yine de insanlara bu gözle bakmak onun için kaçınılmaz bir durum olmuştur. Son iki yılında düşüncelerini, davranışlarını ve yaşam tarzını tam anlamıyla etrafına yansıtmıştır. O tam anlamıyla acıma duygusundan yoksun birisi değildir. Ah, hayır kesin bir çizgiyle onun için bu vurgulanamaz. Çünkü merhamet gösterdiği konular, kişiler de vardır. Fakat hiç birisi onun için vazgeçilmez değildir. Sadakâtsizlik tahâmmül edemeyeceği bir konudur ve böyle bir duruma geldiğinde o artık her şeyi yapabilecek bir insan olmuştur. Onu durdurabileceğinizi mi düşünüyorsunuz? Bunu yapabilecek ve onu, o anki durumundan çıkarabilecek sadece iki insan vardır. Birisi, her bir haltı birlikte yediği, gerçekten dostum dediği kişi. Diğeri ise âşık olduğu çocuktur. Sevgiyi, âşkı tanımlayamaz. Ona göre her şeyinden arınabileceği bir şeydir âşk. Şimdiye kadar büyük bir tutkuyla bağlandığı birilerinin olmaması ve her seferinde yenisi olduğunda öncekinin gerçekten gereksiz olduğunu düşünür. Bırak nefret ettiği, hoşlanmadığı sihiribazlarla dahi dalga geçebilme kaabiliyetine sahip, ukâla bir cadıdır.

Evet, eğer üstte ki yazıyı okuduysanız dostunun onun üzerinde ki etkisini de anlamış olmalısınız. Öncelikle öyle bir dost istiyorum. Kesinlikle ona bağlı olabilecek birisi olmalı o kişi. Beşinci sınıf bir Ravenclaw ya da Slytherin. Çok sessiz, sakin birisi olmazsa sevinirim. Ah, tabii ki kuralları çiğnemekten korkmayacak birisi de olmalı.

*Melanie Moreau.

Karşılıklı değil, sadece Deborah'ın hoşlanmadığı büyücü yahut cadılar. Küçük sınıfları nefret edecek kadar dahi önemsemediğinden onunla aynı yaşta birileri olmalı. Bina hiç fark etmez.

*Rochelle Lawrence

Eskiler. Evet, eskiden yakışıklı - tatlı bulduğu fakat şimdi tepki vermeksizin yanlarından oldukça rahat bir şekilde geçeceği büyücüler. Bütün binalar olabilir. Sonuçta yakışıklılık - tatlılık binalarla alakalı değil. O zamanlar Deborah'ın onlara olan duygularını hissetmiş ve hâla da öyle düşünen -Deborah'ın tabiriyle budalalar- aranmaktadır.

*Nathaniel Morel

Bir kaç takıldığı arkadaş. Slytherin olurlarsa daha güzel olur. Deborah dostunun yanında olmadığı zamanlarda hep onlarla takılır. Dedikodu yapan bir kaç kurnaz cadı.

*Sonia Michelle Williams
*Trixie N. Quenti

Ve son olarakta âşık olduğu çocuk. Beşinci sınıf ya da üzeri. Ona karşı olan hisleri kesinlikle tanımsız ve herkesi bir gruba koyduğunda onu nereye koyacağını şaşırıyor. Sadece bakışlarıyla deyim yerindeyse çocuğu yiyor xD Neyse bu kişi bir Ravenclaw olursa harika olur ama Slytherin'de olabilir. Bir süre sonra çıkmaya başlayacaklar vs vs.

Evet şimdilik bu kadar aklında bir kurgusu olan varsa söylebilir. Yaparız bir şeyler.

Farklı kurgular;
Bir Ravenclaw her zaman Deborah'ın favorilerinden olmuştur ama bu daha farklı. Diğerleri gibi değil, farklı bir çekim. O kadar sabredebilecek birisi mi Deborah? Ah, hayır. Tanışmış ve gayet iyi arkadaş olmuşlardır. Kitap gibi bir arkadaş.

*Martin Bradley Colt

Deborah'ın böyle yakışıklı ve yedinci sınıf bir Slytherin'den hoşlanabileceği açık bir şey. Ne var ki o aynı duyguları Deborah için beslemiyor. Bir abi-kardeş ilişkisi var aralarında. Çok umursamasa da Rochelle'la aralarında olan şey -ilişki dahi demiyor- Deborah'ı rahatsız etmişti. Faakt şimdi o kadar da üstüne düştüğü bir konu değil.

*Syvant Djevaczk

En son Déborah Graciela tarafından Perş. Şub. 18, 2010 10:20 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 8 kere değiştirildi
Martin Bradley Colt

Martin Bradley Colt

Mücadele Tarafı : Rüzgar nereye götürürse.
Sihirsel Soy : Melez doğumlu.
Evcil Hayvanı : Bilmem, siz söyleyin.

MesajKonu: Geri: Bende arıyorum bir şeyler   Bende arıyorum bir şeyler Icon_minitimeCuma Şub. 12, 2010 7:31 pm

Hımmm, aslında yerimi Ben Barnes'a bakış açın etkiler. Karakter özellikleri olarak benzer oldukları kesin noktalar var; Aşkı anlamamak ve gözlem sevdası. Az konuşan çok düşünen bir karakter olması sebebiyle ilk yere uymuyor. Eskiler derdim ama çok eski sevgilisi olmaması lazım, şimdiden bile fazlalar. Eskiden platonik olup zamanla o duygu sönmüş olabilir belki,o zaman uyar. Gerçi Martin budala mıdır, bilmiyorum... (:
Son yer de olabilir ama gene platonik olman gerek. Karakterini sevdiğimden mutlaka bir yer istiyorum ama daha uygun bir yer varsa oraya da ekleyebilirsin .Bende arıyorum bir şeyler Icon_biggrin
Aurélie D'Amours
Hufflepuff V. Sınıf
Hufflepuff V. Sınıf
Aurélie D'Amours

Bilgiler
Rpg Puanı:
Bende arıyorum bir şeyler Left_bar_bleue98/100Bende arıyorum bir şeyler Empty_bar_bleue  (98/100)
Düello Gücü:
Bende arıyorum bir şeyler Left_bar_bleue0/0Bende arıyorum bir şeyler Empty_bar_bleue  (0/0)

MesajKonu: Geri: Bende arıyorum bir şeyler   Bende arıyorum bir şeyler Icon_minitimeCuma Şub. 12, 2010 7:35 pm

Hmm sanırım sana uyan bir yer yok. O zaman bizde seninle farklı bir kurgu düşünürsek ekleyebilirim. Bir Ravenclaw'sun ve Ravenclaw'lar Deborah'ın ilgisini her zaman çekmiştir. Belki bu ilgiden tanışırız ve sonra da arkadaş falan olabiliriz. Very Happy
Solène Lyons

Doğum tarihi : 27/01/94
Mücadele Tarafı : Irlanda.

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Bende arıyorum bir şeyler Left_bar_bleue100/100Bende arıyorum bir şeyler Empty_bar_bleue  (100/100)
Düello Gücü:

MesajKonu: Geri: Bende arıyorum bir şeyler   Bende arıyorum bir şeyler Icon_minitimeCuma Şub. 12, 2010 7:55 pm

Evet, eğer üstte ki yazıyı okuduysanız dostunun onun üzerinde ki etkisini de anlamış olmalısınız. Öncelikle öyle bir dost istiyorum. Kesinlikle ona bağlı olabilecek birisi olmalı o kişi. Beşinci sınıf bir Ravenclaw ya da Slytherin. Çok sessiz, sakin birisi olmazsa sevinirim. Ah, tabii ki kuralları çiğnemekten korkmayacak birisi de olmalı.

Melanie Moreau.
Aurélie D'Amours
Hufflepuff V. Sınıf
Hufflepuff V. Sınıf
Aurélie D'Amours

Bilgiler
Rpg Puanı:
Düello Gücü:

MesajKonu: Geri: Bende arıyorum bir şeyler   Bende arıyorum bir şeyler Icon_minitimeCuma Şub. 12, 2010 7:57 pm

Mmm, sanırım olabilir. Deborah kadar yakın bir arkadaşı yoksa eklerim?
Solène Lyons

Doğum tarihi : 27/01/94
Mücadele Tarafı : Irlanda.

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Bende arıyorum bir şeyler Left_bar_bleue100/100Bende arıyorum bir şeyler Empty_bar_bleue  (100/100)
Düello Gücü:

MesajKonu: Geri: Bende arıyorum bir şeyler   Bende arıyorum bir şeyler Icon_minitimeCuma Şub. 12, 2010 7:59 pm

O kadar yok. Bende arıyorum bir şeyler 135151
Aurélie D'Amours
Hufflepuff V. Sınıf
Hufflepuff V. Sınıf
Aurélie D'Amours

Bilgiler
Rpg Puanı:
Düello Gücü:

MesajKonu: Geri: Bende arıyorum bir şeyler   Bende arıyorum bir şeyler Icon_minitimeCuma Şub. 12, 2010 8:00 pm

Tamamdır ^^
En kısa zamanda güzel bir kurgu düşünüp Rp yapabiliriz.
Martin Bradley Colt

Martin Bradley Colt

Mücadele Tarafı : Rüzgar nereye götürürse.
Sihirsel Soy : Melez doğumlu.
Evcil Hayvanı : Bilmem, siz söyleyin.

MesajKonu: Geri: Bende arıyorum bir şeyler   Bende arıyorum bir şeyler Icon_minitimeCuma Şub. 12, 2010 8:06 pm

Déborah Graciela demiş ki:
Hmm sanırım sana uyan bir yer yok. O zaman bizde seninle farklı bir kurgu düşünürsek ekleyebilirim. Bir Ravenclaw'sun ve Ravenclaw'lar Deborah'ın ilgisini her zaman çekmiştir. Belki bu ilgiden tanışırız ve sonra da arkadaş falan olabiliriz. Very Happy

Biraz geç oldu ama tamamdır.Bende arıyorum bir şeyler Icon_biggrin
Aurélie D'Amours
Hufflepuff V. Sınıf
Hufflepuff V. Sınıf
Aurélie D'Amours

Bilgiler
Rpg Puanı:
Düello Gücü:

MesajKonu: Geri: Bende arıyorum bir şeyler   Bende arıyorum bir şeyler Icon_minitimeCuma Şub. 12, 2010 8:07 pm

Sorun değil, ekliyorum ^^
Joseph Màphael
Gryffindor VI. Sınıf
Gryffindor VI. Sınıf
Joseph Màphael

Mücadele Tarafı : Sessizlik.
Sihirsel Soy : safkan.
Evcil Hayvanı : zula, siyah bir danua.

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Düello Gücü:

MesajKonu: Geri: Bende arıyorum bir şeyler   Bende arıyorum bir şeyler Icon_minitimeCuma Şub. 12, 2010 8:16 pm

3.
Aurélie D'Amours
Hufflepuff V. Sınıf
Hufflepuff V. Sınıf
Aurélie D'Amours

Bilgiler
Rpg Puanı:
Düello Gücü:

MesajKonu: Geri: Bende arıyorum bir şeyler   Bende arıyorum bir şeyler Icon_minitimeCuma Şub. 12, 2010 8:17 pm

Ekliyorum.
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Bende arıyorum bir şeyler   Bende arıyorum bir şeyler Icon_minitimeCuma Şub. 12, 2010 8:57 pm

Farklı kurgu ile geldim ben. Şey olsun sen hoşlan bundan ama o senin küçük olduğunu düşünsün senin abi modunda olsun. Rochelle ile olanları duyunca da kız falan. Ne kadar ateşli bi kurgu. Ajsfsdg.
Aurélie D'Amours
Hufflepuff V. Sınıf
Hufflepuff V. Sınıf
Aurélie D'Amours

Bilgiler
Rpg Puanı:
Düello Gücü:

MesajKonu: Geri: Bende arıyorum bir şeyler   Bende arıyorum bir şeyler Icon_minitimePaz Şub. 14, 2010 1:57 pm

Ekledim.
Diğerleri için kimse yok mu yahu?
Sonia Michelle Williams
Slytherin V. Sınıf
Slytherin V. Sınıf
Sonia Michelle Williams

Doğum tarihi : 11/08/93
Mücadele Tarafı : Lucifer
Sihirsel Soy : 33. dereceden safkan Mason.
Evcil Hayvanı : İber Vaşağı.

Bilgiler
Quidditch Mevkiî: Arayıcı
Rpg Puanı:
Bende arıyorum bir şeyler Left_bar_bleue90/100Bende arıyorum bir şeyler Empty_bar_bleue  (90/100)
Düello Gücü:

MesajKonu: Geri: Bende arıyorum bir şeyler   Bende arıyorum bir şeyler Icon_minitimePerş. Şub. 18, 2010 10:01 am

Bir kaç takıldığı arkadaş. Slytherin olurlarsa daha güzel olur. Deborah dostunun yanında olmadığı zamanlarda hep onlarla takılır. Dedikodu yapan bir kaç kurnaz cadı.
Aurélie D'Amours
Hufflepuff V. Sınıf
Hufflepuff V. Sınıf
Aurélie D'Amours

Bilgiler
Rpg Puanı:
Düello Gücü:

MesajKonu: Geri: Bende arıyorum bir şeyler   Bende arıyorum bir şeyler Icon_minitimePerş. Şub. 18, 2010 1:55 pm

Ekliyorum Ezgi ^^
Melanie Lawrence
Ravenclaw V. Sınıf
Ravenclaw V. Sınıf
Melanie Lawrence

Mücadele Tarafı : Tarafsız.

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Düello Gücü:

MesajKonu: Geri: Bende arıyorum bir şeyler   Bende arıyorum bir şeyler Icon_minitimePerş. Şub. 18, 2010 2:27 pm

Syvant yüzünden Rochelle'i sevmiyorsundur o zaman?
Aurélie D'Amours
Hufflepuff V. Sınıf
Hufflepuff V. Sınıf
Aurélie D'Amours

Bilgiler
Rpg Puanı:
Düello Gücü:

MesajKonu: Geri: Bende arıyorum bir şeyler   Bende arıyorum bir şeyler Icon_minitimePerş. Şub. 18, 2010 9:46 pm

Evet, sanırım öyle oluyor.
Margeaux Deschanteh
Gryffindor VI. Sınıf & Sınıf Başkanı
Gryffindor VI. Sınıf & Sınıf Başkanı
Margeaux Deschanteh

Bilgiler
Rpg Puanı:
Bende arıyorum bir şeyler Left_bar_bleue93/100Bende arıyorum bir şeyler Empty_bar_bleue  (93/100)
Düello Gücü:
Bende arıyorum bir şeyler Left_bar_bleue30/60Bende arıyorum bir şeyler Empty_bar_bleue  (30/60)

MesajKonu: Geri: Bende arıyorum bir şeyler   Bende arıyorum bir şeyler Icon_minitimePerş. Şub. 18, 2010 10:00 pm

Sonia Michelle Williams demiş ki:
Aurélie D'Amours
Hufflepuff V. Sınıf
Hufflepuff V. Sınıf
Aurélie D'Amours

Bilgiler
Rpg Puanı:
Düello Gücü:

MesajKonu: Geri: Bende arıyorum bir şeyler   Bende arıyorum bir şeyler Icon_minitimePerş. Şub. 18, 2010 10:21 pm

Eklendin ^^
Marjorie Lendhone

Marjorie Lendhone

Mücadele Tarafı : Aydınlık.
Evcil Hayvanı : Marj, Jorie.

MesajKonu: Geri: Bende arıyorum bir şeyler   Bende arıyorum bir şeyler Icon_minitimeSalı Haz. 15, 2010 5:34 pm

Başlığa uzun zamandır kimse mesaj atmadığından ötürü kilit + düşünseli.

Bende arıyorum bir şeyler
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Bende Arıyorum x]
» Arıyorum bende.
» Bende Arıyorum x]
» Bende Arıyorum Artık xp....
» ..ve bende herkes gibi arıyorum (: