Phoenix ! ~ Harry Potter Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaEski ParşömenLatest imagesKayıt OlGiriş yap

T R I X I E | My World...

+10
Aurélie D'Amours
Nicholas Lyndon
Martin Bradley Colt
Veranôva Jyné Lauretté
Giselle Pallis
Sonia Michelle Williams
Sapphire Nylenia Demexas
Calisto Nyilas
Bartuc Christopher Faust
Margeaux Deschanteh
14 posters
Sayfaya git : 1, 2  Sonraki
YazarMesaj
Margeaux Deschanteh
Gryffindor VI. Sınıf & Sınıf Başkanı
Margeaux Deschanteh

Sihirsel Soy : Safkan.

Bilgiler
Quidditch Mevkiî: Vurucu
Rpg Puanı:
T R I X I E | My World... Left_bar_bleue93/100T R I X I E | My World... Empty_bar_bleue  (93/100)
Düello Gücü:
T R I X I E | My World... Left_bar_bleue30/60T R I X I E | My World... Empty_bar_bleue  (30/60)

T R I X I E | My World... Empty
MesajKonu: T R I X I E | My World...   T R I X I E | My World... Icon_minitimePerş. Şub. 04, 2010 10:36 pm

T R I X I E | My World... Ymn924exgzyu407bjqjv

Ad Soyad : Trixie Nemesis Quenti.
Lakap : Trix.
Yaşı : 16.
Doğum Tarihi : 26.05.1994
Doğum Yeri : Fransa
Burcu : İkizler
Tarafı : Karanlık
Kan Durumu : Safkan.
Yetenek : Eklenecek.
Asası : Zülfüaruz.
Okulu : Hogwarts Cadılık ve Büyücülük Okulu.
Binası : Slyhtherin.
Sınıfı : V. Sınıf.
Bildiği Diller : İngiliz İngilizcesi , Amerikan İngilizcesi , Fransızca , Almanca.

T R I X I E | My World... 916prb86j5zu29ghpmsu T R I X I E | My World... Qy6w98wmc6w7cw5jbvq T R I X I E | My World... T3gjp5r1u609pez7vo

- Geçmişi -

Eklenecek.

T R I X I E | My World... 7075 T R I X I E | My World... 7077 T R I X I E | My World... 7079

- Fiziksel Özellikleri -

Trixie kahverengi , uzun , dalgalı saçlara sahip. Gözleri normalde kahverengi ama ara sıra değişiklik için lens kullanır. Uzun , ince zarif bir hanımefendi olan Trixie'yi görenler onu biraz kıskanırlar fakat onun içindeki kötülüğü sezdikleri zaman. İçlerindeki bu duygu yok olarak yerini korkuya bırakır.

T R I X I E | My World... Um2hbjqkjisoha4tzpy T R I X I E | My World... Hl1w045uopgututqooq T R I X I E | My World... P3wvt4x469scv02u009p

- Kişisel Özellikleri -

Trixie karşısındaki kişiye gerçekten güvenmiyorsa hiçbir sırrını veya derdini açamaz. Tanımadığı insanlar için hüznünü içinde yaşayan sayılabilir fakat her ne kadar o şekilde görünse de öyle değildir. Deli dolu bir kızdır. Arkadaşları tarafından sevilir. Ama düşmanlarını yalvartana kadar süründürür. Onda acıma duygusundan bir gram bile bulunmaz.

T R I X I E | My World... 37sj961bkvu69jd1zet T R I X I E | My World... Ddrsnic9lgdpg1l2y6g

- Sevdikleri -

Alışveriş
Kitap Okumak
Müzik
Arkadaşları
Safkanlar

T R I X I E | My World... Qyn40ou6j5uzzlgjajgo

- Sevmedikleri -

Şirin Kızlar
Zayıflık
Bulanıklar

T R I X I E | My World... U4hec5offwbbatt8vz7

*~ İ L İ Ş K İ L E R ~*

- Arkadaş -

Sadece Tanıştıklarım

Bina arkadaşım

Arkadaş Grubu

Yatakhane Arkadaşı

Farklı Bina Olumlu

Sürekli Takıldıklarım

Çocukluk Arkadaşı

Ayrılmaz İkili

- Aşk -

Eski Sevgililer

'' Hoş Çocuk '' Dediklerim

İsteyipte Karşılığı Olmayanlar

Karşılıklı

Biricik Aşkım

- Düşman -

Sadece Atıştıklarım

Benden Nefret Edenler

Nefret Ettiklerim

Karşılıklı Nefret

- Aile -

Kardeş

Anne

Baba

Kuzen

Uzaktan Akraba

Eklenmek için;

Spoiler:

En son Trixie N. Quenti tarafından C.tesi Şub. 06, 2010 2:51 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi
Margeaux Deschanteh
Margeaux Deschanteh

Bilgiler
Rpg Puanı:
T R I X I E | My World... Left_bar_bleue93/100T R I X I E | My World... Empty_bar_bleue  (93/100)
Düello Gücü:
T R I X I E | My World... Left_bar_bleue30/60T R I X I E | My World... Empty_bar_bleue  (30/60)

MesajKonu: Geri: T R I X I E | My World...   T R I X I E | My World... Icon_minitimePerş. Şub. 04, 2010 10:36 pm

Lejant

Rosalynn Alexis Xainel
Ayrılmaz İkili
Rosa. Seninle KSKS dersinde tanışmıştık. Ah , balım benim. Seni o kadar çok seviyorum ki... Keşke seninle daha önceden tanışabilseydik. Seni çok seviyorum hayatım. Hep böyle kal...
T R I X I E | My World... Kristen-Bell-kristen-bell-10239008-100-100 T R I X I E | My World... Kristen-Bell-kristen-bell-10239006-100-100

Déborah Graciela
Arkadaş Grubu
Déborah... Slytherin Ortak Salonda ki bir grup kızın oturup konuştuğu bir zamanda seninle bende vardık. Konuşma o kadar derindi ki herkes dikkat kesilmiş bu konuya yoğunlaşmıştı. İşte bu zamanda söylediğim bir düşünceye destek vermiştin. Daha sonra konu bitip kızlar dağıldığında geceyi ortak salonda şöminenin yanında görüşlerimizi paylaşarak ve bazende uykusuzluğun verdiği şarhoşlukla kendimizden geçerek geçirdik. O geceden beri aşırı bir samimiyetimiz olmasa da sık sık görüşüyor ve konuşuyoruz.

T R I X I E | My World... 93055976 T R I X I E | My World... 49416868

Helle Fjordside
Farklı Bina Olumlu
Helle. Bir Gryffindor olmana rağmen seni çok seviyorum. Çok tatlı ve şirinsin. Bazen aynı gerçek bir Gryffindor'lu gibi davransan bile senden vazgeçemiyorum. Seni hep sevicem. Ve seviyorum hayatım.

T R I X I E | My World... 302tjb5 T R I X I E | My World... 1zvvnu1 T R I X I E | My World... 335cot3

Bartuc Christopher Faust
Arkadaş Grubu
Onu kendime gerçekten çok yakın hissediyorum. Bir Slyhtherin'li değil fakat o benim için özel. Sanki kardeşimmiş gibi.

T R I X I E | My World... 23izfxl T R I X I E | My World... Xfx1j5 T R I X I E | My World... Idraev

Dulcie Elouise Caroll
Çocukluk Arkadaşı & Sürekli Takıldıklarım
Çocukluk arkadaşlarımdan birisi. Ama onun yeri bende çok özel. Seviyorum onu. Benim tatlı kurdelem! Yerin bende her zaman ayrı olacak...

T R I X I E | My World... Ab1 T R I X I E | My World... Setydl T R I X I E | My World... ICONATOR_699db78487d0d09ff0ff72a017d834e3

Sapphire Nylenia Demexas
Arkadaş Grubu
Nyl ile ikinci senemdeki tren yolculuğumda tanışmıştım. O zaman onun ilk senesiydi. Beni her zamana beğenir. Ahh bebeğim seni seviyorum. Her zaman yanımda kal yeter...

T R I X I E | My World... Alexi_letrash003 T R I X I E | My World... Alexi_letrash004 T R I X I E | My World... Alexi_letrash121

Sonia Michelle Williams
Sürekli Takıldıklarım & Yatakhane Arkadaşım
Ah Sonia. Güzelliğinle her zaman beni etkiledin ve takdirimi aldın. Seninle tanıştığım günü çok iyi hatırlıyorum. Benim başım dertteydi ve sen ceza almak pahasına da olsa beni kurtarmıştın. Müziğinle de beni çok etkiliyorsun. Hep böyle kal tatlım...

T R I X I E | My World... Ic1010 T R I X I E | My World... Ic411 T R I X I E | My World... Pretty_lady

Giselle Pallis
Karşılıklı Nefret
Giselle. İkimiz arasında klasik Gryffindor - Slytherin atışması var. Arkadaş grubumun hneredeyse hepsi Giselle'nin hoşlanmadığı kişilerden oluşuyor. Ah Giselle , bir Gryffindor'lu olmasan eminim çok iyi anlaşırdık fakat... Öyle değil maalesef.

T R I X I E | My World... 94ea1 T R I X I E | My World... 104lw8 T R I X I E | My World... 95pf6

Martin Bradley Colt
Sadece Tanıştıklarım
Martin ile sadece tanışıyoruz. Merhabaysa merhaba. Bu kadar. Fazlası yok. Sanırım Bartuc'un da arkadaşı. Ona karşı ne iyi şeyler , ne de kötü şeyler hissediyorum. Kısacası o benim için nötr.

T R I X I E | My World... Benbarnes_5 T R I X I E | My World... Benbarnes_3 T R I X I E | My World... Benbarnes_2

Gabriel Ryan Neithan
İsteyipte Karşılığı Olmayanlar
Gabriel'im. Seni o kadar çok seviyorum ki bebeğim. Kelimeler yetmez bunu anlatmaya. Biliyorum senin bana duyduğun bir ilgi yok. Ama bunun hayaliyle bile yetinebiliyorum bazen...
T R I X I E | My World... Chad-3-chad-michael-murray-5547118-100-100 T R I X I E | My World... Chad-chad-michael-murray-5319439-100-100 T R I X I E | My World... Chad-3-chad-michael-murray-5142411-100-100

En son Trixie N. Quenti tarafından Çarş. Mart 10, 2010 10:17 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 16 kere değiştirildi
Bartuc Christopher Faust
Hufflepuff IV. Sınıf
Hufflepuff IV. Sınıf
Bartuc Christopher Faust

Doğum tarihi : 01/09/92
Sihirsel Soy : Pure-Faust-
Evcil Hayvanı : Aewyn-Salamander

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
T R I X I E | My World... Left_bar_bleue81/100T R I X I E | My World... Empty_bar_bleue  (81/100)
Düello Gücü:
T R I X I E | My World... Left_bar_bleue0/0T R I X I E | My World... Empty_bar_bleue  (0/0)

MesajKonu: Geri: T R I X I E | My World...   T R I X I E | My World... Icon_minitimePerş. Şub. 04, 2010 10:51 pm

Ad Soyad: Bartuc Christopher Faust
Kurgu ( Bana bırakmayın. ) : Seninle tanıştığımız günü hatırlamıyorum, sanki doğduğum günden beri hayatımdaymışsın gibi, seni kendime gerçekten yakın hissediyorum bir Slytherin olmana rağmen
İkon:T R I X I E | My World... 23izfxlT R I X I E | My World... Xfx1j5T R I X I E | My World... Idraev
Hangisine eklenmek istiyorsan : Arkadaş Grubu
Calisto Nyilas

Calisto Nyilas

MesajKonu: Geri: T R I X I E | My World...   T R I X I E | My World... Icon_minitimePerş. Şub. 04, 2010 10:59 pm

Ad-Soyad: Dulcie Elouise Caroll
Kurgu ( Bana bırakmayın. ) : Çocukluktan beri arkadaşız ve sana gözü kapalı güvenirim. Biriciğimsin!
İcon:
T R I X I E | My World... Ab1 T R I X I E | My World... Setydl T R I X I E | My World... ICONATOR_699db78487d0d09ff0ff72a017d834e3
Hangisine eklenmek istiyorsan :
Çocukluk Arkadaşı & Sürekli Takıldıklarım
Margeaux Deschanteh
Margeaux Deschanteh

Bilgiler
Rpg Puanı:
Düello Gücü:

MesajKonu: Geri: T R I X I E | My World...   T R I X I E | My World... Icon_minitimePerş. Şub. 04, 2010 11:13 pm

Hemen ekliyorum ^^.
Sapphire Nylenia Demexas

Sapphire Nylenia Demexas

Doğum tarihi : 01/05/88
Mücadele Tarafı : Karanlık
Sihirsel Soy : Safkan

MesajKonu: Geri: T R I X I E | My World...   T R I X I E | My World... Icon_minitimeCuma Şub. 05, 2010 5:55 am

T R I X I E | My World... Alexi_letrash003 T R I X I E | My World... Alexi_letrash004 T R I X I E | My World... Alexi_letrash121
Sapphire Nylenia Demexas
Aslında yerine sen karar versen? Yani bana en mantıklısı arkadaş grubu gibi geliyor ama...

Sapphire Nylenia Demexas demiş ki:
Aah, Trix... Hogwarts'a ulaşmak için yaptığım ilk tren yolculuğunda tanışmıştık seninle. Düşüncelerinle ve asaletini yansıttığın edanla beni her zaman etkilemeyi başarıyorsun. Hep böyle kal tatlım...
Sonia Michelle Williams
Slytherin V. Sınıf
Slytherin V. Sınıf
Sonia Michelle Williams

Doğum tarihi : 11/08/93
Mücadele Tarafı : Lucifer
Sihirsel Soy : 33. dereceden safkan Mason.
Evcil Hayvanı : İber Vaşağı.

Bilgiler
Quidditch Mevkiî: Arayıcı
Rpg Puanı:
T R I X I E | My World... Left_bar_bleue90/100T R I X I E | My World... Empty_bar_bleue  (90/100)
Düello Gücü:
T R I X I E | My World... Left_bar_bleue0/0T R I X I E | My World... Empty_bar_bleue  (0/0)

MesajKonu: Geri: T R I X I E | My World...   T R I X I E | My World... Icon_minitimeCuma Şub. 05, 2010 9:15 am

T R I X I E | My World... Witch T R I X I E | My World... Like_i_am T R I X I E | My World... Disturb_me_now T R I X I E | My World... Pretty_lady
T R I X I E | My World... Point_of_view T R I X I E | My World... Ic910 T R I X I E | My World... Ic1010 T R I X I E | My World... Ic411

T R I X I E | My World... Ic10 T R I X I E | My World... Ic610 T R I X I E | My World... Im_so_interesting T R I X I E | My World... Ic710
Sonia Michelle Williams
Kurgumuz belli. Zaten ayrı zamanda yatakhane arkadaşıyız.
Margeaux Deschanteh
Margeaux Deschanteh

Bilgiler
Rpg Puanı:
Düello Gücü:

MesajKonu: Geri: T R I X I E | My World...   T R I X I E | My World... Icon_minitimeCuma Şub. 05, 2010 11:42 am

Eklendiniz ballarım *.*
Giselle Pallis

Giselle Pallis

Mücadele Tarafı : Aydınlık
Sihirsel Soy : Safkan

MesajKonu: Geri: T R I X I E | My World...   T R I X I E | My World... Icon_minitimeCuma Şub. 05, 2010 2:05 pm

T R I X I E | My World... 94ea1 T R I X I E | My World... 104lw8 T R I X I E | My World... 95pf6

Giselle Pallis

Aralarında klasik Gryffindor-Slytherin atışması var. Trixie'nin tüm arkadaş grubu Giselle'in hoşlanmadığı kişilerden oluşuyor.
Margeaux Deschanteh
Margeaux Deschanteh

Bilgiler
Rpg Puanı:
Düello Gücü:

MesajKonu: Geri: T R I X I E | My World...   T R I X I E | My World... Icon_minitimeCuma Şub. 05, 2010 3:01 pm

Trixie N. Quenti demiş ki:
Hemen ekliyorum ^^.
Veranôva Jyné Lauretté

Veranôva Jyné Lauretté

Doğum tarihi : 27/08/95
Mücadele Tarafı : Karanlık.
Evcil Hayvanı : Eve.

MesajKonu: Geri: T R I X I E | My World...   T R I X I E | My World... Icon_minitimeCuma Şub. 05, 2010 4:10 pm

Rosalynn Alexis Xainel
Kurgumuzun zamanla şekilleneceğini düşünüyorum. KSKS'de tanıştılar ve birbirleriyle çok uyumlular. Zamanla ayrılmaz ikili olabilirler...
T R I X I E | My World... Kristen-Bell-kristen-bell-10239006-100-100 x T R I X I E | My World... Kristen-Bell-kristen-bell-10239008-100-100
Ayrılmaz ikili? Sürekli Takıldıkların? Arkadaş Grubu?
Margeaux Deschanteh
Margeaux Deschanteh

Bilgiler
Rpg Puanı:
Düello Gücü:

MesajKonu: Geri: T R I X I E | My World...   T R I X I E | My World... Icon_minitimeCuma Şub. 05, 2010 5:19 pm

Hemen ekliyorum balım. ^.^
Martin Bradley Colt

Martin Bradley Colt

Mücadele Tarafı : Rüzgar nereye götürürse.
Sihirsel Soy : Melez doğumlu.
Evcil Hayvanı : Bilmem, siz söyleyin.

MesajKonu: Geri: T R I X I E | My World...   T R I X I E | My World... Icon_minitimeCuma Şub. 05, 2010 6:20 pm

Alıntı :

T R I X I E | My World... Qy6w98wmc6w7cw5jbvq
Trixie N. Quenti
İnsanları
izlerken genelde yüzlerini düşünmem. Hayatları hakkındaki hayali
tahminlerimle kafam o kadar doludur ki genelde sıfatları unutulur
gider, yine de bir kaçını hatırlayabiliyorum nasılsa. Trixie ile ilgili
uzaktaki izlenimlerim hayat dolu biri olduğuna işaretti. Sadece
tanışmışlığımız var ama kim bilir belki kendimi insanlardan
uzaklaştıran biri olmasam daha iyi bir arkadaşım olabilirdi.

Bende böyle eklisin. Iconlar;
T R I X I E | My World... Benbarnes_5 x T R I X I E | My World... Benbarnes_3 x T R I X I E | My World... Benbarnes_2
Margeaux Deschanteh
Margeaux Deschanteh

Bilgiler
Rpg Puanı:
Düello Gücü:

MesajKonu: Geri: T R I X I E | My World...   T R I X I E | My World... Icon_minitimeCuma Şub. 05, 2010 6:29 pm

Ekledim *.*
Nicholas Lyndon
Kaçak
Kaçak

Sihirsel Soy : Safkan İngiliz.

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
T R I X I E | My World... Left_bar_bleue97/100T R I X I E | My World... Empty_bar_bleue  (97/100)
Düello Gücü:

MesajKonu: Geri: T R I X I E | My World...   T R I X I E | My World... Icon_minitimeC.tesi Şub. 06, 2010 2:42 pm

T R I X I E | My World... 302tjb5T R I X I E | My World... 1zvvnu1T R I X I E | My World... 335cot3

Olumlu olsun yivru T R I X I E | My World... 722631
Margeaux Deschanteh
Margeaux Deschanteh

Bilgiler
Rpg Puanı:
Düello Gücü:

MesajKonu: Geri: T R I X I E | My World...   T R I X I E | My World... Icon_minitimeC.tesi Şub. 06, 2010 2:44 pm

Hemmen paşazade. What a Face
Aurélie D'Amours
Hufflepuff V. Sınıf
Hufflepuff V. Sınıf
Aurélie D'Amours

Doğum tarihi : 04/11/94
Evcil Hayvanı : Beyaz baykuşu var.

Bilgiler
Rpg Puanı:
T R I X I E | My World... Left_bar_bleue98/100T R I X I E | My World... Empty_bar_bleue  (98/100)
Düello Gücü:

MesajKonu: Geri: T R I X I E | My World...   T R I X I E | My World... Icon_minitimeC.tesi Şub. 13, 2010 8:22 pm

Déborah Graciela
Slytherin ortak salonda ki bir grup kızın oturup konuştuğu bir zamanda seninle bende vardık. Konuşma o kadar derindi ki herkes dikkat kesilmiş bu konuya yoğunlaşmıştı. İşte bu zamanda söylediğin bir düşünceye destek verdim. Daha sonra konu bitip kızlar dağıldığında geceyi ortak salonda şöminenin yanında görüşlerimizi paylaşarak ve bazende uykusuzluğun verdiği şarhoşlukla kendimizden geçerek geçirdik. O geceden beri aşırı bir samimiyetimiz olmasa da sık sık görüşüyor ve konuşuyoruz.

Sana da uygunsa yazdığım kurguyla ilgili olumlu bir yerlere ekleyebilirsin ^^
Margeaux Deschanteh
Margeaux Deschanteh

Bilgiler
Rpg Puanı:
Düello Gücü:

MesajKonu: Geri: T R I X I E | My World...   T R I X I E | My World... Icon_minitimeC.tesi Şub. 13, 2010 8:28 pm

Déborah Graciela demiş ki:
Déborah Graciela
Slytherin ortak salonda ki bir grup kızın oturup konuştuğu bir zamanda seninle bende vardık. Konuşma o kadar derindi ki herkes dikkat kesilmiş bu konuya yoğunlaşmıştı. İşte bu zamanda söylediğin bir düşünceye destek verdim. Daha sonra konu bitip kızlar dağıldığında geceyi ortak salonda şöminenin yanında görüşlerimizi paylaşarak ve bazende uykusuzluğun verdiği şarhoşlukla kendimizden geçerek geçirdik. O geceden beri aşırı bir samimiyetimiz olmasa da sık sık görüşüyor ve konuşuyoruz.

Sana da uygunsa yazdığım kurguyla ilgili olumlu bir yerlere ekleyebilirsin ^^

Kurguyu gerçekten çok beğendim. Direk onu alıyorum ^^.
Aurélie D'Amours
Hufflepuff V. Sınıf
Hufflepuff V. Sınıf
Aurélie D'Amours

Bilgiler
Rpg Puanı:
T R I X I E | My World... Left_bar_bleue98/100T R I X I E | My World... Empty_bar_bleue  (98/100)
Düello Gücü:

MesajKonu: Geri: T R I X I E | My World...   T R I X I E | My World... Icon_minitimeC.tesi Şub. 13, 2010 8:29 pm

Pekâla Very Happy
Margeaux Deschanteh
Margeaux Deschanteh

Bilgiler
Rpg Puanı:
Düello Gücü:

MesajKonu: Geri: T R I X I E | My World...   T R I X I E | My World... Icon_minitimeC.tesi Şub. 13, 2010 8:32 pm

En depelere yakın koydum seni. 2 iconcanlılar hep bende depelerde x))
Aurélie D'Amours
Hufflepuff V. Sınıf
Hufflepuff V. Sınıf
Aurélie D'Amours

Bilgiler
Rpg Puanı:
Düello Gücü:

MesajKonu: Geri: T R I X I E | My World...   T R I X I E | My World... Icon_minitimeC.tesi Şub. 13, 2010 8:34 pm

Teşekkürler ^^
Margeaux Deschanteh
Margeaux Deschanteh

Bilgiler
Rpg Puanı:
Düello Gücü:

MesajKonu: Geri: T R I X I E | My World...   T R I X I E | My World... Icon_minitimeC.tesi Şub. 13, 2010 8:36 pm

Lafı mı olur! *.*
Solange Sychelja
Ölü
Ölü
Solange Sychelja

Mücadele Tarafı : Karanlık.

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Düello Gücü:

MesajKonu: Geri: T R I X I E | My World...   T R I X I E | My World... Icon_minitimePaz Şub. 28, 2010 6:00 pm

Başka..?
Gabriel Neithan
Gryffindor V. Sınıf
Gryffindor V. Sınıf
Gabriel Neithan

Doğum tarihi : 18/11/93
Mücadele Tarafı : Aydın Olanlar
Sihirsel Soy : Pure

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
T R I X I E | My World... Left_bar_bleue97/100T R I X I E | My World... Empty_bar_bleue  (97/100)
Düello Gücü:

MesajKonu: Geri: T R I X I E | My World...   T R I X I E | My World... Icon_minitimePaz Şub. 28, 2010 6:12 pm

Spoiler:

Gabriel Ryan Neithan
Karşılıksız bir aşk duyduğun karakter. Gabriel Trixie hakkında ne düşündüğünü ya da ne düşüneceğini bilmiyor açıkçası. İçeride bir yerlerde nazik bir Gabriel var ve Slytherinli' lere ne kadar çok nefret duysa da Trixie' ye farklı bir açıdan bakabiliyor. Falan filan. Off, kurgu yazamayan Umay T R I X I E | My World... 973746 Sen bir şeyler yaz bunlar gibi T R I X I E | My World... 874940
Margeaux Deschanteh
Margeaux Deschanteh

Bilgiler
Rpg Puanı:
Düello Gücü:

MesajKonu: Geri: T R I X I E | My World...   T R I X I E | My World... Icon_minitimeÇarş. Mart 10, 2010 10:19 pm

Hemmen ekledim efendim =D

T R I X I E | My World...
1 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : 1, 2  Sonraki
 Similar topics
-
» Welcome to my world ! || M i k a
» We Are The World
» Funny Little World ~ Alexander Rybak
» "The Wızardıng World of Harry Potter" açıldı