Phoenix ! ~ Harry Potter Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaEski ParşömenLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Melis’im iyi ki doğdun !

+16
Beatrix Monchrétien
Jane Claudine MacBeth
Lorina Brown
Bridget Quixie
Olga Synnöve
Sonia Michelle Williams
Laetitia Jacques
Robin G.Olive
Melanie Lawrence
Lorraine Desrochers
Archill Thomas Caliente
Delacroix Diontequé
Tom Narion
Sophia Widmore
Sonja Sodeaux
Bartuc Christopher Faust
20 posters
Sayfaya git : 1, 2  Sonraki
YazarMesaj
Misafir
Misafir

Melis’im iyi ki doğdun ! Empty
MesajKonu: Melis’im iyi ki doğdun !   Melis’im iyi ki doğdun ! Icon_minitimeSalı Ocak 26, 2010 2:54 am

Bugün kardeşimin, kankamın, çooook ama çook sevdiğim insanın doğum günü! Melis, Melis, Melis! Sana ne desem, ne yapsam bilemiyorum. Benim için o kadar özelsin ki, bunu bir mesaja sığdıramam ben. Daha ilk tanıştığımız günden, Amerika’ya dolmuşla* gidip Nate’i kaçırma planları kurmuş, Akon’ın I wanna love you 1. versiyon fan gibi garip ortak noktalar bulmuştuk birbirimize. Bu cümle garip oldu fark ettim. Her neyse. Sen sadece benim için değil, herkes için değerlisin. Kanka istediğin kadar yaşlan, ben seni sonsuzluğun sonunda o mutfakta bekliyorum! Merc de banyosunda. asdfg

Seni seviyorum, I wanna love you 1. versiyon fan.
Bartuc Christopher Faust
Hufflepuff IV. Sınıf
Hufflepuff IV. Sınıf
Bartuc Christopher Faust

Doğum tarihi : 01/09/92
Sihirsel Soy : Pure-Faust-
Evcil Hayvanı : Aewyn-Salamander

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Melis’im iyi ki doğdun ! Left_bar_bleue81/100Melis’im iyi ki doğdun ! Empty_bar_bleue  (81/100)
Düello Gücü:
Melis’im iyi ki doğdun ! Left_bar_bleue0/0Melis’im iyi ki doğdun ! Empty_bar_bleue  (0/0)

MesajKonu: Geri: Melis’im iyi ki doğdun !   Melis’im iyi ki doğdun ! Icon_minitimeSalı Ocak 26, 2010 3:35 am

Nice yıllara .
Sonja Sodeaux
Ravenclaw V. Sınıf
Ravenclaw V. Sınıf
Sonja Sodeaux

Doğum tarihi : 14/11/95

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Melis’im iyi ki doğdun ! Left_bar_bleue100/100Melis’im iyi ki doğdun ! Empty_bar_bleue  (100/100)
Düello Gücü:
Melis’im iyi ki doğdun ! Left_bar_bleue0/0Melis’im iyi ki doğdun ! Empty_bar_bleue  (0/0)

MesajKonu: Geri: Melis’im iyi ki doğdun !   Melis’im iyi ki doğdun ! Icon_minitimeSalı Ocak 26, 2010 7:54 am

İyi ki doğdun Melis. ^^ Melis’im iyi ki doğdun ! 0336
Sophia Widmore
Ravenclaw V. Sınıf
Ravenclaw V. Sınıf
Sophia Widmore

Doğum tarihi : 22/10/93
Sihirsel Soy : Safkan.

Bilgiler
Quidditch Mevkiî: Takım Kaptanı & Kovalayıcı
Rpg Puanı:
Melis’im iyi ki doğdun ! Left_bar_bleue98/100Melis’im iyi ki doğdun ! Empty_bar_bleue  (98/100)
Düello Gücü:

MesajKonu: Geri: Melis’im iyi ki doğdun !   Melis’im iyi ki doğdun ! Icon_minitimeSalı Ocak 26, 2010 8:40 am

6 Şubat 2007: Tanışma günümüz.
10 Şubat 2007: Günlüğümde adının geçtiği ilk gün.
8 Ağustos 2009: İlk ciddi küsmemiz.
Emre Aydın - Sürpriz: Bizim şarkımız
Arda Turan: İlk aşkımız
sanal-hogwarts: İlk sitemiz.
Biz beraber olduktan sonra her gün tanıştığımız gün, her şarkı bizim şarkımız, her site sitemiz, günlüğümün her sayfası senin aslında. Kardeşim diyorum sana var mı ötesi? Çünkü gerçekten öylesin. İspatlanması için nüfus müdürlüğü onay vermek zorunda değil. Bizi beraber görseler, bir msn konuşmamıza şahit olsalar anlarlar zaten. Bizi beraber görseler... Daha biz yanyana gelemedik lan seninle, başkası nasıl görecek bizi? Olsun nasıl ben seni göreceksem, onlarda görecek. Daha Cevahir'e gidip 'şirin Baba' şekerlerinden yiyeceğiz.
~ Ne güzel sürpriz bu böyle? Hoşgeldin! Hiç gitmeyeceksin bir yere, izin vermem. Ağlarım bir de. Ciddi ciddi ağlarım kızım.İlk küslüğümüzde olduğu gibi tabi. Üç gün geçmek bilmemişti oğlum ya.Ne kadar zordu. Neyseki tüm yaşadıklarımız film şeridi gibi geçti gözümüzün önünden ve barıştık. Ondan sonrası süperdi zaten. İlk günkü gibiydi. Tanışma ve alışma evresini bile yaşamıştım sanki.
Aaay, ben bu gün çok duygusalım. Senin duygusal olman lazım lan, bana ne oluyor? Cidden ben niye mallaştım? Geri gel Merc. Merc? Alooo. Yazarken ağlarsam şaşmayacağım, hayırlısı.
Hani senin arkadaşlarını kıskanıyorum ya ben bir şekilde, aslında onları değil senin yanında olmalarını kıskanıyorum. Elif'i, Kardelen'i, Seval'i, Şeymaları pek ala seviyorum. Ama yanındalar abi... Sarılabiliyorlar sıkı sıkı, öpebiliyorlar yanaklarından. Yüzünün her haline alışkınlar. Bende seni görüyorum, duyuyorum ama gerçek gibi değil ki. Neyse kapatıyorum.
İyi ki varsın kardeşim! İyi ki benimlesin. Varlığın hiçbir zaman üzmedi beni. Her zaman yanımda olduğunu biliyorum ve bu beni çok rahatlatıyor. Gerçek kardeşliği tattığım en güzel varlık, Nehir Erdoğan'a benzeyip ondan güzel olan çikolata tenli yaratık, beraber isim sözlüğü bile oluşturduğum mutluluk seni çok seviyorum. Doğum günün kutlu olsun. Beraber daha çok doğum günü kutlamak dileğiyle.

Ps: Özlem teyze'me de teşekkürler, böyle bir kardeş verdiği için bana.
Tom Narion

Tom Narion

Doğum tarihi : 30/03/95
Mücadele Tarafı : aydınlık
Sihirsel Soy : safkan

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Düello Gücü:

MesajKonu: Geri: Melis’im iyi ki doğdun !   Melis’im iyi ki doğdun ! Icon_minitimeSalı Ocak 26, 2010 9:09 am

iyiki doğdun melis
Delacroix Diontequé

Delacroix Diontequé

Mücadele Tarafı : tanrının tarafındayım ben!! xD
Evcil Hayvanı : Prenses. ama piyenses de olur xD

MesajKonu: Geri: Melis’im iyi ki doğdun !   Melis’im iyi ki doğdun ! Icon_minitimeSalı Ocak 26, 2010 9:51 am

kendisini her ne kadar yakından tanıma fırsatım olamasada doğum gününü kutluyorummm! heppy bört deyt tu yuu, heppy bört dey tu tuuuu, heppy bört dey, heppy bört dey, heppy bört dey tu yuuuuuuuuuuğğğğ!!!!
Archill Thomas Caliente
░Emekli Hogwarts Müdürü ░
Archill Thomas Caliente

Doğum tarihi : 24/12/90
Mücadele Tarafı : Aydınlık~
Sihirsel Soy : Safkan~

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Melis’im iyi ki doğdun ! Left_bar_bleue100/100Melis’im iyi ki doğdun ! Empty_bar_bleue  (100/100)
Düello Gücü:
Melis’im iyi ki doğdun ! Left_bar_bleue50/60Melis’im iyi ki doğdun ! Empty_bar_bleue  (50/60)

MesajKonu: Geri: Melis’im iyi ki doğdun !   Melis’im iyi ki doğdun ! Icon_minitimeSalı Ocak 26, 2010 10:53 am

Nice yıllara kardeşcikim . İnşallah istediğin müddetçe yaşar , sağlıklı bir hayat sürersin ... Ehem , birazda ben geçmişimizden bahsedeyim değil mi . Melis’im iyi ki doğdun ! Icon_cool Seni ilk tanıdığım yer hatırlar mısın bilmem ama benim yeşilli yeşilli , kurgusunda üç okulun bulunduğu bir sitem vardı , sanırım orasıydı . Orda nasıl admin olmuştun hala anlamıyorum . Bütün adminlere seni kimin admin yaptığını soruduğumu net bir şekilde hatırlıyorum . Hepsi de ben yapmadım demişti . x)) Nese iyi ki yapmış kim yapmışsa ne diim . Orda site aşırı dandik olmasına rağmen güzel günlerimiz geçmişti , arasıra girer bakarım eski günleri yad etmek için . Belki RP'lerimiz şimdiki kadar iyi değil ama bayağı eğleniyormuşuz be kardeşim , önemli olanda bu değil mi ? Melis’im iyi ki doğdun ! 722631 Daha fazla geçmişimizi uzatmayacağım . Merveye ayıp olmasın şimdi onunla daha yakınsınız çünkü . Seninle forumzende ve son olarak bu sitede beraber olduk , beraber adminlik yaptık . Geçmişten bugüne gözümdeki yeri değişmeyen nadide kişilerden birisin , değerlisin . Seni seviyorum , seviyoruz kardeşcikim , iyi ki varsın ... Melis’im iyi ki doğdun ! Herz
https://phoenix-ro.yetkin-forum.com
Lorraine Desrochers

Lorraine Desrochers

Doğum tarihi : 22/02/91
Mücadele Tarafı : Tarafsız.
Sihirsel Soy : Melez.
Evcil Hayvanı : Cellissimo.

MesajKonu: Geri: Melis’im iyi ki doğdun !   Melis’im iyi ki doğdun ! Icon_minitimeSalı Ocak 26, 2010 11:01 am

Doğum günün kutlu olsuuun, nice mutlu, rpli yıllar. =)
Sophia Widmore
Ravenclaw V. Sınıf
Ravenclaw V. Sınıf
Sophia Widmore

Bilgiler
Rpg Puanı:
Melis’im iyi ki doğdun ! Left_bar_bleue98/100Melis’im iyi ki doğdun ! Empty_bar_bleue  (98/100)
Düello Gücü:

MesajKonu: Geri: Melis’im iyi ki doğdun !   Melis’im iyi ki doğdun ! Icon_minitimeSalı Ocak 26, 2010 11:10 am

Ve Ahmet abi Merve'yi utandırır. Abicim ne alaka ya? Siz daha önce tanışmışsınızdır eminim ben. Neyse mal Melis gir oku cevap at. Ok bye. <3
Melanie Lawrence
Ravenclaw V. Sınıf
Ravenclaw V. Sınıf
Melanie Lawrence

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Düello Gücü:

MesajKonu: Geri: Melis’im iyi ki doğdun !   Melis’im iyi ki doğdun ! Icon_minitimeSalı Ocak 26, 2010 11:55 am

*Deniz'imm. Bizi biz yapan onca şeyi ve seni düşünüyorum da, sen olmasan, ben eksik olurmuşum. Hayatımı renklendirdiğin için çok teşekkür ederim hayatım. Beni hiç bırakmaaa. :/ Çok seviyorum Deniz seni çoooook. Smile
* İdil, Cihan, Cansu ve Devrim'e de çok teşekkürlerr. Belki çok yakın değiliz, ama çok teşekkür ederim hanii. Smile
* Mervee'm. Lan bugün beni kaçıncı ağlatışın insafsız. Smile Pislik, pisliğini o kadar çok seviyor ki, bu sevgiyi kelimelerle anlatmaya korkuyor. Çünkü onları anlatacak pek fazla kelime yok. Varsa da pislik bilmiyor kiii. Smile Kardeşim seni çok seviyorumm. <3 Smile
* Ahmet abii'cimm. Smile Hatırlamaz olur muyum? O yeşil, üç okullu siteyi çok severdim ben bi'kere. Rp'lerimiz iyi veya kötüydü, ama o kadar eğleniyordum ki. Bilgisayarı açar açmaz, o sitenin adını yazmak, birden bire abim olmuş, bu nadide kişinin sohbette bana günaydın yazmasıı. Smile Gerçekten süperdi be abiciim. (: Çok teşekkür ederim, bu güzel yazın için.
Sophia Widmore
Ravenclaw V. Sınıf
Ravenclaw V. Sınıf
Sophia Widmore

Bilgiler
Rpg Puanı:
Düello Gücü:

MesajKonu: Geri: Melis’im iyi ki doğdun !   Melis’im iyi ki doğdun ! Icon_minitimeSalı Ocak 26, 2010 11:58 am

Ağlatmak güzeldir, ağlayan güzel olduğunda. Ağlama be salak. Seni seviyorum. Rolle & Magre <3
Archill Thomas Caliente
Archill Thomas Caliente

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Düello Gücü:
Melis’im iyi ki doğdun ! Left_bar_bleue50/60Melis’im iyi ki doğdun ! Empty_bar_bleue  (50/60)

MesajKonu: Geri: Melis’im iyi ki doğdun !   Melis’im iyi ki doğdun ! Icon_minitimeSalı Ocak 26, 2010 11:59 am

Nihaha , hadi topluca ağlayalım ... Melis’im iyi ki doğdun ! 797480
Sophia Widmore
Ravenclaw V. Sınıf
Ravenclaw V. Sınıf
Sophia Widmore

Bilgiler
Rpg Puanı:
Düello Gücü:

MesajKonu: Geri: Melis’im iyi ki doğdun !   Melis’im iyi ki doğdun ! Icon_minitimeSalı Ocak 26, 2010 12:01 pm

Mause'suz bilgisayar kullanan biri için fazla gevezeyim bence. lkjdfhdfgşlh iyi günler herkeşe.[/url]
Melanie Lawrence
Ravenclaw V. Sınıf
Ravenclaw V. Sınıf
Melanie Lawrence

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Düello Gücü:

MesajKonu: Geri: Melis’im iyi ki doğdun !   Melis’im iyi ki doğdun ! Icon_minitimeSalı Ocak 26, 2010 12:06 pm

Hadi ağlayalım vallahiii. (:
* Bi'de beni Esra admin yapmıştı galiba.
Grup renklerini ayarlamıştım. Razz
Archill Thomas Caliente
Archill Thomas Caliente

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Düello Gücü:

MesajKonu: Geri: Melis’im iyi ki doğdun !   Melis’im iyi ki doğdun ! Icon_minitimeSalı Ocak 26, 2010 12:19 pm

Hehe ah o Esra , ah o Esra ... Bi de yapmadım dedi bana ... Melis’im iyi ki doğdun ! 273164
Sophia Widmore
Ravenclaw V. Sınıf
Ravenclaw V. Sınıf
Sophia Widmore

Bilgiler
Rpg Puanı:
Düello Gücü:

MesajKonu: Geri: Melis’im iyi ki doğdun !   Melis’im iyi ki doğdun ! Icon_minitimeSalı Ocak 26, 2010 12:23 pm

Bence burada da admin olmalısın ünlem
Robin G.Olive

Robin G.Olive

Mücadele Tarafı : Kazanan taraf!
Sihirsel Soy : Safkan kumarbaz
Evcil Hayvanı : SLoTH

MesajKonu: Geri: Melis’im iyi ki doğdun !   Melis’im iyi ki doğdun ! Icon_minitimeSalı Ocak 26, 2010 12:25 pm

İyi ki doğdun Melis. Bu mesaj kalanların yanında çok sönük kaldı ama olsun. Melis’im iyi ki doğdun ! Icon_razz
Melanie Lawrence
Ravenclaw V. Sınıf
Ravenclaw V. Sınıf
Melanie Lawrence

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Düello Gücü:

MesajKonu: Geri: Melis’im iyi ki doğdun !   Melis’im iyi ki doğdun ! Icon_minitimeSalı Ocak 26, 2010 12:26 pm

Teşekkür ederimm Selin'imm. (:
* Avril için Esra ile ne kapışırdık ya (:
* Yok Mörc, almayayım nokta
Archill Thomas Caliente
Archill Thomas Caliente

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Düello Gücü:

MesajKonu: Geri: Melis’im iyi ki doğdun !   Melis’im iyi ki doğdun ! Icon_minitimeSalı Ocak 26, 2010 12:31 pm

Nihaha , o zamanlar bi de ünlünüzün ismi RP'deki ismimiz olurdu . Bknz. Paul Walker . Melis’im iyi ki doğdun ! 273164
Melanie Lawrence
Ravenclaw V. Sınıf
Ravenclaw V. Sınıf
Melanie Lawrence

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Düello Gücü:

MesajKonu: Geri: Melis’im iyi ki doğdun !   Melis’im iyi ki doğdun ! Icon_minitimeSalı Ocak 26, 2010 12:41 pm

Aynen abicim. Bkz. Avril Ramona Lavigne idim. =D
Laetitia Jacques

Laetitia Jacques

Mücadele Tarafı : Ruhu gibi, karanlık...
Sihirsel Soy : Safkan
Evcil Hayvanı : Lae.

MesajKonu: Geri: Melis’im iyi ki doğdun !   Melis’im iyi ki doğdun ! Icon_minitimeSalı Ocak 26, 2010 12:59 pm

İyiki doğmuşsun Melis'cim, nice mutlu yıllara. Geçmişimiz hafiften kısa ve öz bizim ama girsem mi bilemedim. Ama en garip ve en kısa rplerimi yaptığım insanlar listesinde ilk sıralarda geliyorsun. Ece, Murat, Utku ve sen az çekmediniz benim o iki satırlık rplerimden. Yine de tanıştığımız için mutluyum yoksa rp alemine bağlanamazdım herhalde. Doğum günün kutlu olsun, nice senelere.
Sonia Michelle Williams
Slytherin V. Sınıf
Slytherin V. Sınıf
Sonia Michelle Williams

Doğum tarihi : 11/08/93
Mücadele Tarafı : Lucifer
Sihirsel Soy : 33. dereceden safkan Mason.
Evcil Hayvanı : İber Vaşağı.

Bilgiler
Quidditch Mevkiî: Arayıcı
Rpg Puanı:
Melis’im iyi ki doğdun ! Left_bar_bleue90/100Melis’im iyi ki doğdun ! Empty_bar_bleue  (90/100)
Düello Gücü:

MesajKonu: Geri: Melis’im iyi ki doğdun !   Melis’im iyi ki doğdun ! Icon_minitimeSalı Ocak 26, 2010 1:13 pm

Melisim, doğum günün kutlu olsun canım. Seninle tanışmak, Rp yapmak harika şeylerdi. Kişiliğini, Rp'lerini kısacası her şeyini çok seviyorum hayatım. Nice yıllara. Heppi börttey tuuğ yuuğ! Melis’im iyi ki doğdun ! 874940
Olga Synnöve

Doğum tarihi : 23/06/96
Mücadele Tarafı : Dumbledore'un Sürüsü.
Sihirsel Soy : Safkan
Evcil Hayvanı : Turk*

MesajKonu: Geri: Melis’im iyi ki doğdun !   Melis’im iyi ki doğdun ! Icon_minitimeSalı Ocak 26, 2010 1:59 pm

Adaaaaş <3
Seninle o kadar da geçmişimiz yok (benim salaklığım,evet.) ama çokçok seviliyorsun ki.
Sen bu siteden en yakın olduğum kişisin. Saçmalıklarımı dinleyip cevap verensin. En sevdiğim adaşımsın,hatta şu an sevdiklerini say deseler 2.sıradasın (kuzen sevgisi işte. 1.sıraya geçiyor. ) falan <3 Ne yazsam bilemedim ki şimdi.
Benim dertlerimi dinleyip cevap veren tek kişisin. Bunu ikinci kere yazdım. Bi de en sonda yazarım.
Aslında daha çok gevezelik edesim var seninle ama,neden konuşamadığımı biliyorsun. (bkz. ne söylesem diye düşünmek* )
Doğum günün kutlu olsun adaş. Çok yaşa (hapşurdun sanki. ) hep yaşa. İyi yaşa..

(Kıtlığım tuttu yine)

En son Olga Synnöve tarafından Salı Ocak 26, 2010 2:06 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Bridget Quixie

Bridget Quixie

Doğum tarihi : 25/04/60

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Düello Gücü:

MesajKonu: Geri: Melis’im iyi ki doğdun !   Melis’im iyi ki doğdun ! Icon_minitimeSalı Ocak 26, 2010 2:04 pm

Hay. Ben bu başlığı nasıl göremem? Ben neden açmamışım? Kafam durmuş eveet. Melis benim texas güzelim. Kuş o kuş. Hollanda, Havai, Texas sırayla geziceez biz. Köpeğiyim ben onun. Buse birgün onu bulup evinden kaçırıcak. Geceleri disco disco yapıcaaz. Sesi süper bi kere . Onun üstüne ses tanımam. Samara'nın saçları Melis'inkilerin yanında halt etmiş. Çenesini çalıcam Melis’im iyi ki doğdun ! 626852 Ay lav yuu. İyiki doğdun aşkısı Melis’im iyi ki doğdun ! 135151

Buis ♥️ Mese
Melanie Lawrence
Ravenclaw V. Sınıf
Ravenclaw V. Sınıf
Melanie Lawrence

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Düello Gücü:

MesajKonu: Geri: Melis’im iyi ki doğdun !   Melis’im iyi ki doğdun ! Icon_minitimeSalı Ocak 26, 2010 2:32 pm

* Asena sen misin dostum? Teşekkürler tatlım her kimsen artık. Smile
* Ezgii'm. Bitanemm. Smile Çok teşekkür eder canımm. Smile Bende seni çok seviyorumm. (:
* Adaş senn saçmalamanı yerlerr. Böyle saçmalamaya can kurban. Bende seni çok seviyorum. Öpüyorum, sarılıyorum = x o x o
* Buss kaçıncıya söylüyorum bilmiyorum, teşekkürler biriciğimm Razz

Melis’im iyi ki doğdun !
1 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : 1, 2  Sonraki
 Similar topics
-
» Bibibibitanem İyi ki doğdun
» İyiki Doğdun Nağz !
» Türkü iyiki doğdun!
» Bereencan. İyiki doğdun may encıl .
» İyi ki Doğdun Sewda ! xD