Phoenix ! ~ Harry Potter Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaEski ParşömenLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Elizabéth Lyssa Beatriz

YazarMesaj
Ardelia Lethaeus

Ardelia Lethaeus

Doğum tarihi : 26/04/95
Mücadele Tarafı : otherside.

Elizabéth Lyssa Beatriz Empty
MesajKonu: Elizabéth Lyssa Beatriz   Elizabéth Lyssa Beatriz Icon_minitimeCuma Mayıs 08, 2009 3:54 pm

Ad: Elizabéth Lyssa
Soyad:
Beatriz

>> Bir düelloda karşınızda ki kişi yere düştü. Sizin onu yenme şansınız var. Ancak bu arkadan saldırma olur çünkü çok zor durumda. Ona saldırırmıysını? Neden?

- Tabikide saldırım. Eğer ona saldırmazsam, rakibimin güçlenmesine zaman yaratmış olurum. Bu durumda benim düelloyu kaybetmemi sağlayabilir.

>> En sevdiğiniz ve yapmak istediğiniz büyü nedir? Neden?"

- Occlumency ve Romeus. İnsanların düşüncelerini anlayıp mantıklı hareket edebilmem için onları en iyi şekilde tanımam gerekir. Romeus içinse, iz bırakmayı severim, ve insanların hayalleri rüyaları ilgimi çeker.

>>Hogwarts'a gelirken bir büyü öğrendiniz mi? Onu yaparken zorlandınız mı? Eğer zorlandıysanız bunun nedenleri neler?

- Evet öğrendim, hemde gerektiğinden fazla. Onlarca kolay büyü öğrendim. Bir kaçı hariç zorlandığım pek olmadı.

>>Büyük bir koridordasınız ileride dört kapı var. Kapılardan biri siyah, diğeri beyaz, ortadaki gri ve en sağdaki tahta renginde hangisni seçersiniz? Neden?

- Hayatın iki renkten var olduğuna inanırım; siyah ve beyaz. Ortaları yoktur. Bunun için gri kapıdan girmezdim. Siyah kapıyıda seçmem çünkü karanlık bana göre başarısızlığı simgeler ve başarısız insanlar karanlığa yönelir. Tahta rengine gelince çok bilindik ve hep gidilmiş yollar bana göre değil. Ve tahta rengi aşılmış bir renk olduğu için beyaz kapıdan girerdim.
Misafir
Misafir

Elizabéth Lyssa Beatriz Empty
MesajKonu: Geri: Elizabéth Lyssa Beatriz   Elizabéth Lyssa Beatriz Icon_minitimeCuma Mayıs 08, 2009 4:16 pm

Ravenclaw!

Elizabéth Lyssa Beatriz
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Elizabéth Lyssa Beatriz
» M. Lyssa ~
» Lyssa Black ~
» Ana Beatriz Barros
» Elizabeth Swann