Phoenix ! ~ Harry Potter Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaEski ParşömenLatest imagesKayıt OlGiriş yap

~ Dış Görünüm"

YazarMesaj
Archill Thomas Caliente
░Emekli Hogwarts Müdürü ░
░Emekli Hogwarts Müdürü ░
Archill Thomas Caliente

Doğum tarihi : 24/12/90
Mücadele Tarafı : Aydınlık~
Sihirsel Soy : Safkan~

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
~ Dış Görünüm" Left_bar_bleue100/100~ Dış Görünüm" Empty_bar_bleue  (100/100)
Düello Gücü:
~ Dış Görünüm" Left_bar_bleue50/60~ Dış Görünüm" Empty_bar_bleue  (50/60)

~ Dış Görünüm" Empty
MesajKonu: ~ Dış Görünüm"   ~ Dış Görünüm" Icon_minitimePerş. Ocak 21, 2010 4:02 pm

Caliente’ların evi Godric’s Hollow’un çıkışında kalır . Sıra sıra dizili evlerin sonuncusudur . Ev , çatı katı da sayılırsa üç katlıdır . İkinci kat , diğer katlardan farklı olarak şirin bir balkona sahiptir . Evin bu kısmı , barındırdığı rengarenk çiçeklerle dışarıdan bakan biri için evin en canlı bölümüdür . Bunların dışında doğal görünmesi istendiğinden evin dışı tamamen ahşapla kaplanmıştır . Ahşap kaplamanın rengi , hemen yan tarafında bulunan yıllanmış ağaçların gövdeleriyle aynı renktedir . Bunun yanında çatıyla uyumlu , kiremit rengi panjurları vardır . Yıllar önce yapılmış olmasına rağmen bu şirin görünümlü ev , bakımlı dış görünümüyle diğer evler içinde hemen kendini belli eder . Evin etrafını bakımlı bir bahçe sarmalamıştır . Çeşitli ağaçların bulunduğu bu bahçeyle ev ahalisi için doğal bir ortam hazırlanmıştır . Ev bütünüyle düşünülürse ormanın içinde gizli , ahşaptan bir kulübe izlenimi uyandırır .
~ Dış görünümü bir yana ev çeşitli koruma büyüleriyle korunmaktadır . İstenmeyen kişilerin eve ulaşması imkansızdır . Ancak çok güçlü bir büyücü evin savunmasında küçük zafiyetler oluşturabilir .
https://phoenix-ro.yetkin-forum.com

~ Dış Görünüm"
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Görünüm.
» "Yeni Bir Saç Spreyine Gerçekten İhtiyacımız Var mı?" ~ Hayvanlar Üzerinde Yapılan Testler
» OZanı görmedim ben açayım dedim..."OZan"
» "Tanrım, zavallının tekiydim."
» "Rachel"