Phoenix ! ~ Harry Potter Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaEski ParşömenLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Nikolaos...

3 posters
YazarMesaj
Nikolaos Claude

Nikolaos Claude

Mücadele Tarafı : Aydınlık
Sihirsel Soy : Claude

Nikolaos... Empty
MesajKonu: Nikolaos...   Nikolaos... Icon_minitimeC.tesi Ocak 16, 2010 4:00 pm

Merhaba...

Yine ben. Ege... Alexander'a ek olarak bir de yetişkin açmak istedim. Belki düellolara katılırım, yetişkin dünyasında biraz eğlenirim diye düşündüm ve bu yakışıklı ünlüyle(*-*) epey bir gaza gelince açtm Nikolaos'u.
Bilmiyorum okudunuz mu, ama fark edenleriniz vardır. Anita Blake'in kitaplarından çaldım ismimi... Nikolaos ve Jean-Claude... ^^ İsimleri hoşuma gidiyor. Hem yan yana getirince de, güzel bir şey çıktı ortaya bence. Ne dersiniz?

Ve konuya döneyim. Tabii ki buraya karakterimin sosyal hayatını renklendirmek için geldim. Nikolaos'a birkaç arkadaş, düşman vb. şahıslar arıyorum. Umarım ilgilenirsiniz... ^^

~ Bir RP partneri... Fakat, aşkları yavaş yavaş şekillenecek. Önce, öyle flört edeceğiz. Sonra sevgili olacağız... Sonra birbirimize aşık olacağız. Karakterim 24 yaşında. Fakat, kurguya göre bir veya iki yaş yükseltmem mümkün...

~ Birkaç arkadaş arıyorum. Tabii ki, buraya yazılanlarla tanışma RP'si yapmayacağım. Fakat bir dost olma olayı olursa, bunu da RP'ye bölüm bölüm yansıtmak istiyorum.

~ Elbette iyi anlaşamadığım insanlar, düşmanlar ve bir de ezeli düşman arıyorum. Ezeli düşman Karanlık Lord dışında güçlü bir kara büyücü olmalı... ^^

~ Ortak olabileceğim bir seherbaz da arıyorum. Hani polislerin hep bir ortağı olur falan... O misal. Güzel olur bence... ^^ Dost gibi yane. Bu RP'ye yaymayı düşünmüyorum.

Şimdilik bu kadar. Farklı kurgularınız olursa lütfen çekinmeden söyleyin.
Alexander Valeriani

Alexander Valeriani

Doğum tarihi : 12/10/95
Mücadele Tarafı : Karanlık Taraf*
Sihirsel Soy : Safkan*
Evcil Hayvanı : -

Nikolaos... Empty
MesajKonu: Geri: Nikolaos...   Nikolaos... Icon_minitimeC.tesi Ocak 16, 2010 4:28 pm

Ayrıca öğrenci kurgularını da kabul etmeyi düşünüyorum. Yaratıcı olursanız, güsel olurr... *-*
Johanna Quenti

Johanna Quenti

Doğum tarihi : 08/05/97
Mücadele Tarafı : Tarafsız
Sihirsel Soy : Safkan
Evcil Hayvanı : Anna

Nikolaos... Empty
MesajKonu: Geri: Nikolaos...   Nikolaos... Icon_minitimeC.tesi Ocak 16, 2010 7:22 pm

~ Bir RP
partneri... Fakat, aşkları yavaş yavaş şekillenecek. Önce, öyle flört
edeceğiz. Sonra sevgili olacağız... Sonra birbirimize aşık olacağız.
Karakterim 24 yaşında. Fakat, kurguya göre bir veya iki yaş yükseltmem
mümkün? LOrina için.?
Nikolaos Claude

Nikolaos Claude

Mücadele Tarafı : Aydınlık
Sihirsel Soy : Claude

Nikolaos... Empty
MesajKonu: Geri: Nikolaos...   Nikolaos... Icon_minitimeC.tesi Ocak 16, 2010 10:35 pm

* Ihm, güzel RP yapar mısın? Uzun ve akıcı RP'ler yapmak istiyorum da partnerim olacak kişiyle. Betimlemedir, imladır, renklendirmedir, uzunluktur... =)
Johanna Quenti

Johanna Quenti

Doğum tarihi : 08/05/97
Mücadele Tarafı : Tarafsız
Sihirsel Soy : Safkan
Evcil Hayvanı : Anna

Nikolaos... Empty
MesajKonu: Geri: Nikolaos...   Nikolaos... Icon_minitimePaz Ocak 17, 2010 2:22 pm

Tamam =)

Nikolaos...
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Nikolaos Claude ~