Phoenix ! ~ Harry Potter Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaEski ParşömenLatest imagesKayıt OlGiriş yap

>> Kurgusunda Sanatla Uğraşan Üyelerimizin Dikkatine

+2
Zexión Syléòth
Archill Thomas Caliente
6 posters
YazarMesaj
Archill Thomas Caliente
░Emekli Hogwarts Müdürü ░
░Emekli Hogwarts Müdürü ░
Archill Thomas Caliente

Doğum tarihi : 24/12/90
Mücadele Tarafı : Aydınlık~
Sihirsel Soy : Safkan~

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
>> Kurgusunda Sanatla Uğraşan Üyelerimizin Dikkatine Left_bar_bleue100/100>> Kurgusunda Sanatla Uğraşan Üyelerimizin Dikkatine Empty_bar_bleue  (100/100)
Düello Gücü:
>> Kurgusunda Sanatla Uğraşan Üyelerimizin Dikkatine Left_bar_bleue50/60>> Kurgusunda Sanatla Uğraşan Üyelerimizin Dikkatine Empty_bar_bleue  (50/60)

>> Kurgusunda Sanatla Uğraşan Üyelerimizin Dikkatine Empty
MesajKonu: >> Kurgusunda Sanatla Uğraşan Üyelerimizin Dikkatine   >> Kurgusunda Sanatla Uğraşan Üyelerimizin Dikkatine Icon_minitimeÇarş. Ocak 13, 2010 7:02 pm

Evet arkadaşlar , farketmişsinizdir ki bir aile kurduk ve iki küçük cadımız var . x)) Bizler seherbaz olduğumuzdan biz yokken evde ikizlerimize bakacak birini arıyoruz . Rütbelerin aksamaması için bu kurguyu kabul edecek kişinin ressam , müzisyen gibi sanatçı rütbesine sahip kişiler olmasını tercih ediyoruz . Kurgu da ise Jane'in çocukluk arkadaşı olacak . Yani bir nevi bizim aile dostumuz olacak ve bizimle birlikte açacağımız malikânede kalacak . Umarım kabul eden çıkar ... >> Kurgusunda Sanatla Uğraşan Üyelerimizin Dikkatine Icon_rolleyes
https://phoenix-ro.yetkin-forum.com
Zexión Syléòth

Zexión Syléòth

Sihirsel Soy : Soysuzun teki. Soyunu reddediyor, o 'tek.'
Evcil Hayvanı : Zex, sadece nefes alamayacak olanlara bahşedilir.

MesajKonu: Geri: >> Kurgusunda Sanatla Uğraşan Üyelerimizin Dikkatine   >> Kurgusunda Sanatla Uğraşan Üyelerimizin Dikkatine Icon_minitimeÇarş. Ocak 13, 2010 7:47 pm

Sanatla uğraşmıyorum fakat rütbem 'Gezgin' idi. Aslında katil xD
Açıkçası farklı bi kurgu düşünüyordum, bahçivan falan olursa atlayabilirim kurguya, güzel şeyler ortaya çıkabilir. >> Kurgusunda Sanatla Uğraşan Üyelerimizin Dikkatine 626852
Reynard Montaque
Hufflepuff V. Sınıf
Hufflepuff V. Sınıf
Reynard Montaque

Sihirsel Soy : SAFKAN

MesajKonu: Geri: >> Kurgusunda Sanatla Uğraşan Üyelerimizin Dikkatine   >> Kurgusunda Sanatla Uğraşan Üyelerimizin Dikkatine Icon_minitimeÇarş. Ocak 13, 2010 11:48 pm

amaç bizim veledleri emanet etmek yav, bize bir şey olmaz, bir ışık çıkarır seni duvara yapıştırırız ama cıks...

o değil de benim Bryana'yla ciddi anlamda kanlı bir şeyler ayarlarız bir gün eğer istersen. kansız tadı tuzu pek yok zaten alışmıştım kan revan içerisinde olmaya, hasret gidermiş olurum... olursa pm at.. msn'e ekle, bir şekilde ulaş...
Johanna Quenti

Johanna Quenti

Doğum tarihi : 08/05/97
Mücadele Tarafı : Tarafsız
Sihirsel Soy : Safkan
Evcil Hayvanı : Anna

MesajKonu: Geri: >> Kurgusunda Sanatla Uğraşan Üyelerimizin Dikkatine   >> Kurgusunda Sanatla Uğraşan Üyelerimizin Dikkatine Icon_minitimePerş. Ocak 14, 2010 1:41 pm

Benim Lorina karakterim olabilir.Kendisi gazeteci ve reklamcı.
R. Caroline LaPiere

R. Caroline LaPiere

MesajKonu: Geri: >> Kurgusunda Sanatla Uğraşan Üyelerimizin Dikkatine   >> Kurgusunda Sanatla Uğraşan Üyelerimizin Dikkatine Icon_minitimeÇarş. Ocak 27, 2010 12:40 pm

hala boş ise bende olabilirim. karakterim hem çok sabırlı hemde çocuklara tapıyor. Bu iş bana göre gibime geldi. Sifacı olmamda pek sorun yaratmamalı diye umuyorum.
Anneliese Jurcksen
Slytherin V. Sınıf
Slytherin V. Sınıf
Anneliese Jurcksen

Mücadele Tarafı : Last efemin sanatçı adı eksik diye skroplamadığı tüm şarkılar.

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
>> Kurgusunda Sanatla Uğraşan Üyelerimizin Dikkatine Left_bar_bleue100/100>> Kurgusunda Sanatla Uğraşan Üyelerimizin Dikkatine Empty_bar_bleue  (100/100)
Düello Gücü:
>> Kurgusunda Sanatla Uğraşan Üyelerimizin Dikkatine Left_bar_bleue0/0>> Kurgusunda Sanatla Uğraşan Üyelerimizin Dikkatine Empty_bar_bleue  (0/0)

MesajKonu: Geri: >> Kurgusunda Sanatla Uğraşan Üyelerimizin Dikkatine   >> Kurgusunda Sanatla Uğraşan Üyelerimizin Dikkatine Icon_minitimeC.tesi Tem. 31, 2010 11:01 am

Başlığa uzun zamandır kimse cevap yazmadığından ötürü kilit + düşünseli.

>> Kurgusunda Sanatla Uğraşan Üyelerimizin Dikkatine
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Konseydekilerin Dikkatine
» Üyelerin Dikkatine.
» Hufflepuff öğrencilerinin dikkatine!
»  || Profesörler ve Öğrencilerin Dikkatine || ~ Ders Sistemi ~
» Kurgularımla alakalı olan karakter sahiplerinin dikkatine!