Phoenix ! ~ Harry Potter Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaEski ParşömenLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Yeni Bir Kurgu!(Önemli. Herkez katılabilir.)

2 posters
YazarMesaj
Gaspard McAllen
Hufflepuff III. Sınıf
Hufflepuff III. Sınıf
Gaspard McAllen

Doğum tarihi : 23/12/94
Mücadele Tarafı : Taner! Oh yeah :)
Sihirsel Soy : Safkan
Evcil Hayvanı : Çita :D

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Yeni Bir Kurgu!(Önemli. Herkez katılabilir.) Left_bar_bleue85/100Yeni Bir Kurgu!(Önemli. Herkez katılabilir.) Empty_bar_bleue  (85/100)
Düello Gücü:
Yeni Bir Kurgu!(Önemli. Herkez katılabilir.) Left_bar_bleue0/0Yeni Bir Kurgu!(Önemli. Herkez katılabilir.) Empty_bar_bleue  (0/0)

Yeni Bir Kurgu!(Önemli. Herkez katılabilir.) Empty
MesajKonu: Yeni Bir Kurgu!(Önemli. Herkez katılabilir.)   Yeni Bir Kurgu!(Önemli. Herkez katılabilir.) Icon_minitimeCuma Ara. 25, 2009 4:24 pm

Arkadaşlar izlemimim kadarıyla artık bu sitede fazla Ro yapılmadığını farkettim. Ama ben buna bir çözüm bulmak istiyorum. Çözmek içinde sizin yardımınıza ihtiyacım var. Arkadaşlar hepberaber bir kurgu bulalım ve bununla ilgili Ro yazmaya başlayalım. Eğer bana destek çıkarsanız çok sevinirim. Bulacağımız Ro ortak Ro olmak üzere planlanacak. Yanisteyen herkez katılabilir. Bu duyumu okuyup haklı olduğumu düşünmeyenler olabilir. Tabi oda onların düşüncleri saygı duyuyorum.

En son Léo McCarthy tarafından Perş. Ara. 31, 2009 3:56 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Veronica Alexis Jailes

Veronica Alexis Jailes

Mücadele Tarafı : KaranLık
Sihirsel Soy : Saf-Kan

MesajKonu: Geri: Yeni Bir Kurgu!(Önemli. Herkez katılabilir.)   Yeni Bir Kurgu!(Önemli. Herkez katılabilir.) Icon_minitimeCuma Ara. 25, 2009 7:58 pm

Ben katılırım sly. ortak salonunda başlayabilirz . Tanıdıklarımda var birkaç tane sende ayarlarsan eğer eğlenceli bir ortak rp neden olmasın ki? =))
Gaspard McAllen
Hufflepuff III. Sınıf
Hufflepuff III. Sınıf
Gaspard McAllen

Doğum tarihi : 23/12/94
Mücadele Tarafı : Taner! Oh yeah :)
Sihirsel Soy : Safkan
Evcil Hayvanı : Çita :D

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Yeni Bir Kurgu!(Önemli. Herkez katılabilir.) Left_bar_bleue85/100Yeni Bir Kurgu!(Önemli. Herkez katılabilir.) Empty_bar_bleue  (85/100)
Düello Gücü:
Yeni Bir Kurgu!(Önemli. Herkez katılabilir.) Left_bar_bleue0/0Yeni Bir Kurgu!(Önemli. Herkez katılabilir.) Empty_bar_bleue  (0/0)

MesajKonu: Geri: Yeni Bir Kurgu!(Önemli. Herkez katılabilir.)   Yeni Bir Kurgu!(Önemli. Herkez katılabilir.) Icon_minitimeC.tesi Ara. 26, 2009 9:46 pm

Tamam ben çağırmaya başlıyorum. Destek çıktığın için saol.

Yeni Bir Kurgu!(Önemli. Herkez katılabilir.)
1 sayfadaki 1 sayfası