Phoenix ! ~ Harry Potter Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaEski ParşömenLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Sammy Winchester

2 posters
YazarMesaj
sammy

Sammy Winchester Empty
MesajKonu: Sammy Winchester   Sammy Winchester Icon_minitimePtsi Kas. 30, 2009 9:43 pm

Sammy trene yetişmek için erkenden kalkmıştı.Ötobüse binerek Tren istasyonuna gitmişti bavulları ağır geliyordu ona..Usulca duvarın içinden geçti,trene doğru yürüdü ve kopartımanlardan birine girdi.Karşısında 3 metre boylarında garip biri vardı.Garip adam suratını sammy`ye döndü.Ve "Adın ne ufaklık?" dedi.Sammy önce adamı süzdü,ardından "Benim adım sammy ve ufaklık değilim.."demişti.Adam sammy ye dalga geçercesine baktı.. Ve "Bana göre ufacıksın. dedi.Sammy sinirlice bir bakış attı..İki kişide susmustu.Ardından tren birden soğumaya başlamıştı..Sammy üzerine bir kazak aldı.O sırada camların buz kesildiğini gördü.Ardından kompartıman kapısnı bir ruh emici açtı.Sammy`nin asası bavuldaydı..Büyü yapamazdı,Ruh emici sammy`nin ruhunu emerken başka bir büyücü patronus büyüsü yaptı.Sammy bayılmıştı.Uyandığında karşısında patronus büyüsü yapan büyücüyü gördü.3 metre civarındaki adam yoktu.Adamı süzdükten sonra "Teşekkür ederim."dedi.Adam hiç beklemeden "Önemli değil."dedi.
Sammy adama "Adınız nedir?" diye sordu.Adam yine bekletmeden cevap verdi
"Adım Matt jewblows seninki nedir? " dedi.Sammy tam konuşacaktıki kapadın içeri biri girdi.Yüzünde neşeli bir gülümsemeyle kadın
"Herkeze merhaba" diye bağırdı.Sammy kadını garipsemişti.Biraz tereddütle "M-Meraba"demişti.O sırada Matt yeniledi
"Sizin adınız ne ?
Sammy adama bakıp benim adım
"Sammy Winchester" dedi.
Adam önce kapıdan giren kişiye baktı.Ve "Buyrun oturun." dedi. Kadın biraz kızararak
Teşekkürler dedi.
O sırada Tren durdu.Hogwarts a varmışlardı.Sammy dışarı çıkar çıkmaz yüzü ne soğuk rüzgarlar çarpıyordu rüzgar saçını dalgalandırıyordu.Sammy ailesine olanları hatırladı bir an üzülmüştü şimdi rüzgar sadece yüzüne değil kalbinede vuruyordu....Derin düşünceler içinde büyük ihtişamlı Hogwarts kapısından içeri girdi.Ve etrafı süzmeye başladı.Eşyalarını bıraktı.Ve arkadaşlarıyla birlikte karanlık ormana gideceklerdi.Sammy bavuldan asasını çıkardı ve çeketinin cebine koydu.Gizlice karanlık omana gittiler sammy maceperestti.Ormanın müthiş karanlığında yürürken birden önlerine bir trol çıktı.Sammy ve arkadaşları hızla asalarını çekti.Trol sammy`nin arkadaşlarından birini eline aldı.Sammy nin arkadaşı bağırmaya başladı.
"Yardım ediiiin.İndir benii" diye.O sırada sammy Asasını taşa yöneltti ve "Wingardium Leviosa" dedi. Taş havaya kalkmıştı.Trol ün üstüne getirip taşı bırakmıştı.Trol birden yere düştü ve arkadaşlarıyla birlikte koşarak Hogwarts a döndüler..
Lucía del Nieves
Hufflepuff V. Sınıf
Hufflepuff V. Sınıf
Lucía del Nieves

Doğum tarihi : 03/06/97
Mücadele Tarafı : Tarafsız.
Sihirsel Soy : Safkan, ancak kendisinin bundan haberi yok.

Bilgiler
Quidditch Mevkiî:
Rpg Puanı:
Sammy Winchester Left_bar_bleue100/100Sammy Winchester Empty_bar_bleue  (100/100)
Düello Gücü:
Sammy Winchester Left_bar_bleue0/0Sammy Winchester Empty_bar_bleue  (0/0)

Sammy Winchester Empty
MesajKonu: Geri: Sammy Winchester   Sammy Winchester Icon_minitimePtsi Kas. 30, 2009 10:09 pm

Kurgu seçiminize yorum yapamayacağım çünkü ortada doğru düzgün bir kurgunun olduğundan bile şüpheliyim. Görünüm için de aynı şeyler geçerli. İmla ve yazım yanlışlarının oldukça bol, betimlemelerinse oldukça az olduğu bu rpde akıcılık aramaksa biraz zor.

Puanınız: 40.

*Umarım bu karakterimle puanlamamın bir sakıncası yoktur.
Misafir
Misafir

Sammy Winchester Empty
MesajKonu: Geri: Sammy Winchester   Sammy Winchester Icon_minitimePtsi Kas. 30, 2009 10:13 pm

Üyenin site içerisinde RO yapması yasaklanmıştır. RO derslerine katılıp puanını yükseltebilir.

Sammy Winchester
1 sayfadaki 1 sayfası