Phoenix ! ~ Harry Potter Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaEski ParşömenLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Ehm. Ben de aramaktayım.

2 posters
YazarMesaj
Iris Rose Davis

Iris Rose Davis

Doğum tarihi : 30/05/95

Ehm. Ben de aramaktayım. Empty
MesajKonu: Ehm. Ben de aramaktayım.   Ehm. Ben de aramaktayım. Icon_minitimePerş. Kas. 19, 2009 8:00 pm

Fazla bir umudum olmasa da yazmaya karar verdim. Ayrıca sitede aktifleşmeye karar verdiğimden ve bunun endoğal yolunun RP yapmaktan geçtiğinde karar kıldığımdan yazmaya karar verdim. Kimse yazmazsa da canınız sağolsun. =D Site içinde, RP yapabileceğim insancıklar aranıyor. Aklımda kurgular yok ama yazan olursa hallederiz. Olumlu, olumsuz, aydınlık, karanlık, öğrenci, yetişkin hiç fark etmez. Ayrıca başlık trafiği yapmamak için diğer karakterimi de buradan duyurayım. Diğer karakterim olan; ressam Jessica Alexis Bennet için de kurgular aranmaktadır. RP yapmak isteyen varsa buyursun yazsın. Belli bir isteğim yok. Eğer yazmak gelirse içinizden (xD) hangi karakterle istediğinizi ve aklınızda varsa kurguyu yazın yeter. Haydi bakalım rastgele...

NOT: Sınavlar başladığı için şu anlık kurguları oturtma çabasındayım. Yani Rpler daha sonra. Ama rahatlar rahatlamaz RPler aksamadan yazılacaktır. (:

NOT2: Eğer isterlerse lejantına yazdıklarım ya da benim lejantıma ekli olanlar buradan yazsın hazır kurgularla RP yapalım. Ayrıca buradan kurgu kararlaştırdıklarımızı, lejantıma da beklerim. 
Johanna Quenti

Johanna Quenti

Doğum tarihi : 08/05/97
Mücadele Tarafı : Tarafsız
Sihirsel Soy : Safkan
Evcil Hayvanı : Anna

Ehm. Ben de aramaktayım. Empty
MesajKonu: Geri: Ehm. Ben de aramaktayım.   Ehm. Ben de aramaktayım. Icon_minitimeCuma Kas. 20, 2009 8:51 pm

Been.Ne olursa olsun iyi bir yerler iyi olur sankim.Kurguyu bul bakem.

Ehm. Ben de aramaktayım.
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Aramaktayım.
» Ben de aramaktayım =)
» Ben de aramaktayım xP
» Aramaktayım ?
» >> Kardeş Aramaktayım !